Новини Лопатинської територіальної громади

Дата: від до Скинути

Громадська організація “Український Волонтерський Центр» спільно з Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи реалізує проект “Неопалимі» - це реабілітаційна програма, яка направлена на відновне лікування пацієнтів, що постраждали внаслідок війни з рубцевими змінами шкіри, а саме гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень.

16:36 31.07.2023

Лопатинська селищна рада повідомляє

Лопатинська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території в районі річки Небіжка та Вигода в с. Волиця-Барилова Куликівського старостинського округу Лопатинської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту).

14:05 31.07.2023