Новини Лопатинської територіальної громади

РАДЕХІВСЬКА ДПІ ІНФОРМУЄ:

Щодо закриття рахунків у фінансових установах у разі припинення підприємницької діяльності

09:53 19.07.2023

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виплату одноразової грошової допомоги жителям підтоплених населених пунктів Херсонської та Миколаївської областей внаслідок підриву Каховської ГЕС. Матеріальна грошова допомога призначається одноразово у розмірі 5000 гривень на одну постраждалу особу в разі звернення за такою матеріальною грошовою допомогою не пізніше ніж до 31 серпня 2023 р. (включно). Відповідно до пункту 6 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 626, для призначення допомоги, постраждала особа може звернутись із заявою, встановленої форми (додається) до Управління соціального захисту населення Червоноградської РДА (за адресою м.Сокаль, вул.Героїв УПА,11) та необхідним пакетом документів: - документ, що посвідчує особу, або є-Документ; - документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті); - свідоцтво про народження дитини або відображення в електронній формі інформації, що міститься у свідоцтві про народження, виготовленому на паперовому бланку (е-свідоцтво про народження); - довідка із зазначенням поточного рахунка в установі банку (IBAN). Заява може бути подана особисто постраждалою особою або передана через уповноважену особу, старосту до органу соціального захисту населення за адресою фактичного місця проживання.

16:09 11.07.2023

РАДІАЦІЙНА АВАРІЯ : Що робити?

Підготовлений - значить захищений. Це правило у час повномаштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна - терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь - якого характуру.

16:34 05.07.2023