Депутати 8 скликання

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Видра Світлана Ігорівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 20.04.1992 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", КЗ Лопатинський ЦКД, ГО"Життєва палітра", Режисер-постановник, керівник, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.
1 Корнелюк Василь Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 23.12.1985 р., освіта вища, безпартійний, Лопатинська селищна рада, юрист, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.
2 Антонюк Наталія Юріївна Самовисування Громадянка України, народилася 17.08.1982 р., освіта вища, безпартійна, Лопатинська селищна рада, секретар, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.
2 Білик Галина Василівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянка України, народилася 28.06.1974 р., освіта вища, безпартійна, Лопатинська селищна рада, Головний спеціаліст з питань освіти, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.
2 Славінський Михайло Олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 03.09.1985 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.
3 Пеклич Марія Ярославівна Політична партія "Громадянська позиція" Громадянка України, народилася 01.09.1973 р., освіта вища, безпартійна, Миколаївський НВК, директор, місце проживання: с.Миколаїв,Радехівський р-н,Львівська обл.
3 Яремчук Марія Володимирівна Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянка України, народилася 07.11.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Стирківці,Радехівський р-н,Львівська обл.
4 Війтович Надія Теофілівна Самовисування Громадянка України, народилася 03.03.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Сморжівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Сморжів,Радехівський р-н,Львівська обл.
4 Кожушко Богдан Олексійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 16.02.1965 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ"ВДС"Агро", Заступник директора, місце проживання: с.Завидче, Радехівський р-н,Львівська обл.
4 Семенюк Світлана Ярославівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 26.01.1979 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ФАП с. Сморжів, Фельдшер,сімейна медсестра, місце проживання: с.Щуровичі,Радехівський р-н,Львівська обл.
5 Бучко Сергій Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 29.06.1977 р., освіта вища, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", Майстер лісу, місце проживання: с.Грицеволя,Радехівський р-н,Львівська обл.
5 Самборук Володимир Андрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 24.02.1981 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Березівка,Радехівський р-н,Львівська обл.
5 Ясінський Олег Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 17.01.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", лісник, місце проживання: с.Березівка,Радехівський р-н,Львівська обл.
6 Василишин Андрій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянин України, народився 02.11.1981 р., освіта вища, безпартійний, Нивицька ЗОШ, вчитель, місце проживання: с.Трійця,Радехівський р-н,Львівська обл.
6 Шпур Руслан Романович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" Громадянин України, народився 08.07.1988 р., освіта вища, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", Начальник ВВ, місце проживання: с.Нивиці, Радехівський р-н,Львівська обл.
7 Ільчук Надія Володимирівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 01.01.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Куликівський НВК, Завідувач госпчастиною, місце проживання: с.Куликів, Радехівський р-н,Львівська обл.
7 Якимчук Оксана Василівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 02.04.1971 р., освіта вища, безпартійна, Заклад ЗСО с.Барилів, вчитель, місце проживання: с.Барилів, Радехівський р-н,Львівська обл.
8 Данкевич Надія Андріївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" Громадянка України, народилася 30.12.1994 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", КП Лопатинський ЦКД, Завідувач НД с.Хмільно, місце проживання: с.Хмільно, Радехівський р-н,Львівська обл.
8 Самсін Марія Вікторівна Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянка України, народилася 24.04.1984 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Куликів Радехівський р-н,Львівська обл.
8 Строчинська Мирослава Романівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянка України, народилася 13.01.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Кустинська ЗОШ, Музичний керівник, місце проживання: с.Кустин,Радехівський р-н,Львівська обл