Депутати 8 скликання

Відомості про обраного депутата

Видра Світлана Ігорівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 20.04.1992 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", КЗ Лопатинський ЦКД, ГО"Життєва палітра", Режисер-постановник, керівник, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.

Корнелюк Василь Володимирович

Самовисування

Громадянин України, народився 23.12.1985 р., освіта вища, безпартійний, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.

Антонюк Наталія Юріївна

Самовисування

Громадянка України, народилася 17.08.1982 р., освіта вища, безпартійна,  місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.

Білик Галина Василівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Громадянка України, народилася 28.06.1974 р., освіта вища, безпартійна, Лопатинська селищна рада-секретар ради, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.

Славінський Михайло Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 03.09.1985 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: смтЛопатин,Радехівський р-н,Львівська обл.

Пеклич Марія Ярославівна

Політична партія "Громадянська позиція"

Громадянка України, народилася 01.09.1973 р., освіта вища, безпартійна, Миколаївський НВК, директор, місце проживання: с.Миколаїв,Радехівський р-н,Львівська обл.

Яремчук Марія Володимирівна

Політична партія "Українська Галицька Партія"

Громадянка України, народилася 07.11.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Стирківці,Радехівський р-н,Львівська обл.

Війтович Надія Теофілівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 03.03.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Сморжівська сільська рада, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Сморжів,Радехівський р-н,Львівська обл.

Кожушко Богдан Олексійович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 16.02.1965 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ"ВДС"Агро", Заступник директора, місце проживання: с.Завидче, Радехівський р-н,Львівська обл.

Семенюк Світлана Ярославівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 26.01.1979 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ФАП с. Сморжів, Фельдшер,сімейна медсестра, місце проживання: с.Щуровичі,Радехівський р-н,Львівська обл.

Бучко Сергій Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 29.06.1977 р., освіта вища, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", Майстер лісу, місце проживання: с.Грицеволя,Радехівський р-н,Львівська обл.

Самборук Володимир Андрійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 24.02.1981 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Березівка,Радехівський р-н,Львівська обл.

Ясінський Олег Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 17.01.1976 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", лісник, місце проживання: с.Березівка,Радехівський р-н,Львівська обл.

Василишин Андрій Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянин України, народився 02.11.1981 р., освіта вища, безпартійний, Нивицька ЗОШ, вчитель, місце проживання: с.Трійця,Радехівський р-н,Львівська обл.

Шпур Руслан Романович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Громадянин України, народився 08.07.1988 р., освіта вища, безпартійний, ДП"Радехівське ЛМГ", Начальник ВВ, місце проживання: с.Нивиці, Радехівський р-н,Львівська обл.

Ільчук Надія Володимирівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 01.01.1967 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Куликівський НВК, Завідувач госпчастиною, місце проживання: с.Куликів, Радехівський р-н,Львівська обл.

Якимчук Оксана Василівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 02.04.1971 р., освіта вища, безпартійна, Заклад ЗСО с.Барилів, вчитель, місце проживання: с.Барилів, Радехівський р-н,Львівська обл.

Данкевич Надія Андріївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Громадянка України, народилася 30.12.1994 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", КП Лопатинський ЦКД, Завідувач НД с.Хмільно, місце проживання: с.Хмільно, Радехівський р-н,Львівська обл.

Самсін Марія Вікторівна

Політична партія "Українська Галицька Партія"

Громадянка України, народилася 24.04.1984 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Куликів Радехівський р-н,Львівська обл.

Строчинська Мирослава Романівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянка України, народилася 13.01.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Кустинська ЗОШ, Музичний керівник, місце проживання: с.Кустин,Радехівський р-н,Львівська обл

Соловейчук