Новини Лопатинської територіальної громади

Анонімне опитування

У вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група "Рейтинг" провела ІV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті. З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, просимо пройти опитування  ветеранською аудиторією за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewtYsn3KJLFyI0YkC0BD6aBFRCiRGf9V3pV RrX53yTpwHxDg/viewform

17:24 13.10.2023

опитування Українського ветеранського фонду

З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, просимо пройти опитування Українського ветеранського фонду для участі в ньому ветеранів

15:52 12.10.2023

Анкетування для ВПО

В межах аудиту ефективності «Пряма бюджетна підтримка Уряду США для забезпечення життєво важливих потреб населення України в умовах війни», який проводиться в Департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА згідно з дорученням Заступника Голови Рахункової палати Андрія Майснера від 25.09.2023 №18-504, виникла потреба здійснити опитування: внутрішньо переміщених осіб - на предмет повноти та своєчасності отримання допомоги на проживання за рахунок коштів державного бюджету у травні 2022 року.

10:58 12.10.2023

Проведення опитування

16:54 10.10.2023

Радехівська ДПІ інформує

Радехівська ДПІ інформує щодо необхідності ФОП - платникам ЄП другої - четвертої груп застосовувати РРО та/або ПРРО на всіх господарських одиницях, якщо одна господарська одиниця територіально розташована в місті, а інша на території села.

10:48 06.10.2023