Новини Лопатинської територіальної громади

Дата: від до Скинути

Інформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 855 внесені зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338 “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації” та до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, якими подовжено дію карантину на території України до 01 жовтня 2021 року.

10:08 18.08.2021

До уваги!

Коротко про добровільне декларування неоподаткованих свого часу активів обопільно вигідне і громадянину, і державі

14:08 05.08.2021

Про засідання комісії з питань планування,бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій

В середу, 28.07.2021 року та в п'ятницю, 30.07.2021 року до початку роботи сесії, свої засідання проводила комісія з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій, на якій було обговорено ряд важливих питань та погоджено проєкти рішень на 11 сесію 8 скликання.

16:44 30.07.2021