Новини Лопатинської територіальної громади

Дата: від до Скинути

Радехівська ДПІ: Відображення в одноразовій (спеціальній) декларації вартості земельної ділянки?

Радехівська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до п.п. «б» п. 4 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX Податкового кодексу України об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).

08:40 19.11.2021

СБУ блокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством РФ розробляла плани захоплення влади

СБУ блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

10:32 17.11.2021