Новини Лопатинської територіальної громади

До уваги!

З метою професійної підготовки майбутнього кадрового потенціалу в сфері соціальної політики, захисту прав дітей та соціології для територіальних громад області на базі кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві із Службою у справах дітей обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб та із БФ «Галицька фундація» в період з 11 по 14 травня 2021 року в онлайн-режимі відбудеться «Літня школа молодіжних соціальних лідерів!» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів Львівської області.

12:49 26.04.2021

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  інформує щодо перевірки легальності алкогольного напою

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує щодо перевірки легальності алкогольного напою

Як перевірити легальність алкогольного напою Алкогольна продукція досить популярна серед фальсифікаторів. Правоохоронцями регулярно виявляються підпільні цехи з виробництва підробленого алкоголю, подробиці виготовлення якого інколи жахають. До того ж обіг на ринку нелегальної продукції створює нечесну конкуренцію по відношенню до сумлінних платників та завдає значних втрат бюджету у вигляді несплачених податків.

14:49 23.04.2021