Проєкти рішень 57 сесії 8 скликання

Дата: 02.04.2026 15:01
Кількість переглядів: 140

Фото без опису


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   п’ятдесят  сьома    сесія  восьмого скликання

 

                       Р І Ш Е Н Н Я

« 03 » квітня   2026  року                                                 № 1 

 

 

Про затвердження порядку денного                                                     

    засідання  чергової   57  сесії  8 скликання 

 

Керуючись Законом України «Про  місцеве самоврядування в Україні»

Лопатинська    селищна рада,

 

                     ВИРІШИЛА:

 

     1. Затвердити  порядок  денний   чергового  засідання  57  сесії 8 скликання

Лопатинської селищної ради, згідно з додатком.

        (Додаток ).

 

 

 

       

            Селищний голова                                            Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток   до рішення  Лопатинської селищної ради від 03.04.2026  року №1

 

 

Порядок денний проведення

чергового засідання  57 сесії 8 скликання

Лопатинської селищної ради

 

  1. По затвердження порядку денного 57 сесії 8 скликання  Лопатинської  селищної ради.

    2.  Звіт голови Лопатинської селищної ради Микитина О.В.  про діяльність органів

         виконавчого комітету за 2025 рік.

   3. Про виконання бюджету Лопатинської селищної  територіальної громади за

       2025 рік.

   4. Про затвердження звітів про результати виконання місцевих цільових Програм.

   5. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану за 2025 рік  КНП

       «Лопатинської  РЛ» 

   6. Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану за 2025 рік КП  

       Лопатинської селищної ради

   7.  Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із  

  злочинністю під час воєнного стану  на території Лопатинської територіальної  

  громади на 2026 рік

   8.  Про затвердження Програми фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у

       Львівській   області на 2026 рік

   9. Про затвердження Програми   «Збільшення статутного фонду КП Лопатинської

       селищної ради на 2026 рік» 

 10. Про внесення змін до місцевих цільових Програм.

 11. Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної              

       громади на 2026 рік.

 12. Про надання  субвенцій з місцевого бюджету  державному бюджету.

 13. Про внесення змін до статутного фонду КП Лопатинської селищної ради.

 14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів

   загальної    середньої освіти Лопатинської ТГ.

 15. Про передачу на баланс Лопатинської селищної ради частини приміщення     

   Народного дому в селищі Лопатин  вул.Центральна, 24.

 16. Про  передачу частини  нежитлової будівлі Народного дому  в селищі Лопатин 

       вул.Центральна, 24,  КЗ ЦНСП на праві узуфрукта.

 17. Про внесення  змін і доповнень до переліку адміністративних послуг,що надаються

       через відділ організації центру надання адміністративних послуг Лопатинської   

      селищної ради та ВРМ.

18. Земельні питання.

           РІЗНЕ.

ПРОЄКТ

 
   

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

         п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«03»  квітня  2026  року                                         № 2

 

Про звіт селищного  голови за 2025 рік

 

           Відповідно до пункту 9 статті 26, частини 6 статті 42, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022 зі змінами, Законом України «Про правовий режим воєнного стану», заслухавши звіт селищного голови  Микитина О.В. про діяльність виконавчих органів  селищної ради за 2025 рік,  Лопатинська селищна  рада

 

                                                   В И Р І Ш И Л А :

 

1. Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради за 2025 рік взяти до відома. ( Додається).

2. Виконавчому органу селищної ради підвищити активність в проведенні засідань та розгляді питань, забезпечити  контроль  за виконанням прийнятих рішень селищної ради, комплексних та цільових програм в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

3. Структурним підрозділам апарату селищної ради та її виконавчих органів:

 

3.1. Спрямувати зусилля на подальше виконання Стратегії розвитку  Лопатинської  територіальної громади , виконання власних повноважень виконавчого комітету селищної ради, наданих чинним законодавством України.

3.2. Забезпечити виконання прийнятих комплексних та цільових програм в галузях освіти, культури і спорту, соціального захисту населення, охорони навколишнього середовища, благоустрою населених пунктів Лопатинської селищної територіальної громади.

3.3. Посилити роботу із здійснення контролю за використанням земель на території  Лопатинської селищної територіальної громади.

 

3.4. Забезпечити безперебійне функціонування об’єктів інфраструктури та комунального господарства на території  Лопатинської селищної територіальної громади.

3.5. Забезпечити проведення роботи щодо залучення коштів до бюджету Лопатинської селищної територіальної громади.

4. Оприлюднити звіт селищного  голови за 2025 рік на офіційній електронній сторінці Лопатинської територіальної громади..

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні  депутатські комісії селищної ради.

ЗВІТ

селищного голови

про діяльність виконавчих органів 

 Лопатинської селищної ради за 2025 рік

 

    Відповідно до принципів відкритості, прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування, представляю вашій увазі звіт про діяльність селищного голови та виконавчих органів ради за звітний 2025 рік.

Основною метою нашої роботи було забезпечення сталого розвитку громади, підвищення якості життя її мешканців, ефективне використання бюджетних ресурсів та реагування на актуальні виклики сьогодення.

Протягом звітного періоду наша діяльність була спрямована на реалізацію стратегічних пріоритетів розвитку громади, зміцнення інфраструктури, підтримку соціальної сфери, освіти, охорони здоров’я та благоустрою території.

Місцеве самоврядування Лопатинської громади здійснюється  Лопатинською селищною радою в складі:

  • Голова ради
  • 22 депутати  селищної ради
  • 4 постійні депутатські комісії
  • виконавчий комітет у складі 12 осіб:
  • Виконавчі органи  розділені на 4 структурних підрозділи.

Загальна кількість штатних одиниць Лопатинської селищної ради – 46.

 

                          ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  Плідною співпрацею депутатського корпусу та виконавчим комітетом за звітний період було проведено:

  • 8 пленарних засідань сесій на яких розглянуто та прийнято 422 рішення;
  •  11 засідань виконавчого комітету на яких ухвалено 324 рішення.    

    Для врегулювання господарських, кадрових та інших питань, що стосуються функціонування та взаємодії місцевих установ та організацій, в межах повноважень селищного голови видано 784 розпоряджень.

     Згідно журналу реєстрації за 2025 рік секретарем ради було проведено 407 нотаріальних дії.

            В сучасних реаліях підтримували та продовжуємо підтримувати зв’язок між владою та громадянином, вирішення важливих проблем окремої людини є пріоритетом у роботі ради.

         За 2025 рік через ЦНАП надавалися послуги:

  • соціального характеру,
  • з питань реєстрації місця проживання,
  • ветеранські послуги,
  • послуги з отримання відстрочок,
  • з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, 
  • державної реєстрації юридичних та фізичних-осіб підприємців,
  • державного земельного кадастру ,
  • послуги ДІАМ,
  • послуги ДРАЦС та послуги місцевого характеру  в загальній                         кількості 34 748.

Через віддалені роботі місця (старостинські округи) надано послуг в кількості 4 690.

Кількість адміністративних послуг, у 2025 році які надаються через відділ «ЦНАП» – збільшено до 346 та через віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП до 122.

Частина послуг, які надають адміністратори та державні реєстратори ЦНАПу є платними,  кошти за надані послуги зараховуються до місцевого бюджету Лопатинської селищної ради, що за 2025 р. склали 4 257 211,65 грн.

 Звернення громадян з питання соціальної політики, соціального захисту населення опрацьовують спеціалісти Сектору з питань соціального захисту населення гуманітарного відділу, а саме:

  • за комплексними програмами соціального захисту населення затвердженими Львівською ОВА було опрацьовано 56 звернень, надано виплат на суму 432 734 грн. з обласного бюджету;
  • з місцевого бюджету розглянути 267 звернень громадян щодо

      надання одноразової адресної грошової допомоги.

  • за  державною програмою « Є-квиток »  для проїзду на приміських та міжміських автобусних маршрутах учасників бойових дій було внесено 68 заяв та виготовлено 52 квитки.

Сектором з питань соціального захисту населення за рік складено 308 актів обстеження житлово-побутових умов сімей, які проживають в Лопатинській територіальній громаді та ведеться облік та контроль проживання 133 внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади.

Вхідна документація (листи від юридичних організацій та установ), які надходять поштою, офіційною електронною поштою та через систему електронного документообігу за 2025 рік в кількості 4 481 шт. та вихідної документації в кількості 5 191 шт. була опрацьована працівниками селищної ради згідно норм чинного законодавства.

    Слід зазначити, що всі звернення уважно розглядалися, викладені в них факти ретельно перевірялися та докладалися зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань.

З 24 лютого 2022 року росія веде повномасштабну війну проти України і  стан військово-облікової, мобілізаційної роботи та цивільний захист на даний час посідає одне з пріоритетних завдань.

У 2025 році для організації військового обліку на території Лопатинської селищної ради реалізовано такі заходи:

- Розроблено перспективний план роботи на 2025 рік, квартальні плани та графік звірок облікових даних із підприємствами, установами та організаціями громади.

- Проведено звірку карток первинного обліку ТГ із даними другого відділу Шептицького РТЦК та СП.

- Синхронізовано дані карток первинного обліку зі списками персонального військового обліку роботодавців громади.

- Звірено списки персонального обліку селищної ради з другим відділом Шептицького РТЦК та СП.

- Організовано приписку громадян 2008 р. н. до призовної дільниці; вчасно сформовано особові справи.

Результат: до призовної дільниці приписано 46 осіб.

- Опрацьовано 30 розпоряджень другого відділу Шептицького РТЦК та СП, за якими оповіщено 84 військовозобов’язаних.

- Проведено роз’яснювальну роботу з родичами 6 військовослужбовців щодо правових наслідків ухилення від служби.

- Протягом  звітного року заброньовано трьох посадових осіб Лопатинської селищної ради.

Забезпечуючи роботу в розділі цивільного захисту на території громади завідувачем військово-облікового бюро протягом 2025 розроблено та затверджено :

  • План роботи комісії з питань ТЕБ і НС Лопатинської селищної ради,
  • План основних заходів цивільного захисту (ЦЗ) громади на 2025 рік,
  • План ЦЗ на особливий період.

За звітний період проведено 6 засідань комісії ТЕБ і НС.

Фахове навчання на навчально-консультаційному пункті пройшли 24 посадові особи.

Відповідно до розпорядження селищного голови, спільно з представниками Шептицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено комісійні обстеження 30 захисних споруд щодо їхньої готовності до використання за призначенням.

 

БЮДЖЕТ ГРОМАДИ

    У 2025 році фінансова політика громади була спрямована на забезпечення стабільності, збалансованості бюджету та ефективного використання кожної бюджетної гривні.

   За підсумками року загальний обсяг надходжень місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади  становить 143 300 859,06 грн., дохідна частина бюджету виконана на 108,1%.

  До загального фонду селищного бюджету надійшло 71 437,8 тис. грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що забезпечило виконання річного плану на 110,1%. Понадпланові надходження склали 6 556,2 тис. грн, що дозволило спрямувати додатковий фінансовий ресурс на пріоритетні потреби громади.

   Порівняно з 2024 роком обсяг надходжень зріс на 12 511,4 тис. грн, або на 21,2%, що свідчить про позитивну динаміку розвитку економічної активності на території громади.

  У порівнянні з 2021 роком приріст доходів становить 32 916,5 тис. грн, або 85,5%, що підтверджує сталу тенденцію до зростання фінансової спроможності громади та ефективність роботи з наповнення бюджету.

  Позитивна динаміка надходжень є результатом системної роботи з платниками податків, підвищення рівня фінансової дисципліни та адміністрування доходів.

 

Основу дохідної частини традиційно сформували бюджетоутворюючі податки. Зокрема:

  • податок та збір на доходи фізичних осіб – 35 230,6 тис. грн (49,32 %);
  • єдиний податок – 14 152,9 тис. грн (19,81 %);
  • плата за землю – 11 039,0 тис. грн (15,45 %);
  • адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності – 4 410,7 тис.грн (6,17%)
  • акцизний податок – 2 438,1 тис. грн (3,41 %);
  • податок на нерухоме майно – 1 562,2 тис. грн (2,19 %).
  • рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів-  1 465,4 тис.грн(2,05%)
  • інші надходження – 1 138,9 (1,6%)

  Надходження до спеціального фонду бюджету у 2025 році формувалися за рахунок екологічного податку, власних надходжень бюджетних установ та доходів від операцій з капіталом.

 Власні надходження бюджетних установ склали 5 062,6 тис. грн, що у понад три рази перевищує річні показники .

 Доходи від операцій з капіталом становили 2 732,0 тис. грн, у тому числі 1 613,4 тис. грн отримано від продажу об’єкта комунального майна за результатами аукціону та кошти від продажу земельних ділянок у сумі 959 ,5 тис.грн.

   У 2025 році до бюджету громади надійшло 63 284,2 тис. грн міжбюджетних трансфертів, з них 19 552,8 тис. грн — базова дотація та 43 731,4 тис. грн — субвенції з державного бюджету, основну частину яких становила освітня субвенція. До спеціального фонду бюджету отримано 744,8 тис. грн офіційних трансфертів.

 Видатки бюджету територіальної громади профінансовано в обсязі 142 957,3 тис. грн, що становить 95,15% до уточненого річного плану.

 Зокрема, видатки загального фонду виконано в сумі 128 409,2 тис. грн (95,38%), а спеціального фонду — 14 548,2 тис. грн (93,1% від плану).

 У цілому виконання видаткової частини бюджету забезпечено на належному рівні, із дотриманням бюджетних призначень та пріоритетним спрямуванням коштів на потреби громади. У повному обсязі забезпечено фінансування захищених статей видатків, а саме:

        • своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери;
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг;
  • реалізацію заходів соціального захисту населення.

 Особлива увага приділялася фінансуванню освіти, соціальної сфери, культури, житлово-комунального господарства та благоустрою території громади.

   Протягом року громада також ефективно використовувала кошти міжбюджетних трансфертів, зокрема освітньої субвенції та інших державних програм, що дозволило забезпечити стабільне функціонування бюджетних установ.

    Паралельно здійснювалося фінансування місцевих програм, спрямованих на підтримку соціально вразливих категорій населення, розвиток інфраструктури та підвищення якості життя мешканців громади

   Важливим напрямом роботи залишався контроль за ефективністю використання бюджетних коштів. Забезпечено належний рівень фінансової дисципліни та не допущено нецільового використання ресурсів.

Фінансування установ з бюджету територіальної громади у 2025 році в розрізі галузей . Загальна сума видатків: 142 957,3 тис. грн

Галузь

Сума, тис. грн

Частка в бюджеті, %

Освіта

92 480,4

64,69 %

Державне управління

15 572,4

10,89 %

Соціальний захист

6 574,1

4,60 %

Міжбюджетні трансферти

6 581,6

4,60 %

Культура і мистецтво

5 432,8

3,80 %

Житлово-комунальне господарство

4 350,3

3,04 %

Охорона здоров’я

4 078,97

2,85 %

Економічна діяльність (в т.ч. капітальні видатки)

3 465,0

2,42 %

Фізична культура і спорт

3 038,1

2,13 %

Інша діяльність (екологія, пожежна)

1 383,55

0,96 %

    Структура видатків місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади за 2025 рік (за економічною ознакою)

 Загальна сума видатків: 142 957,3 тис. грн

 

Стаття видатків

Сума, тис. грн

Частка у структурі, %

 

Оплата праці і нарахування на заробітну плату

93 469,9

65,37 %

 

Використання товарів і послуг

13 685,7

9,57 %

 

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

  8 414,8

      5,89 %

 

Поточні трансферти комунальним підприємствам

  7 929,2

      5,55 %

 

Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів

  4 501,6

      3,15 %

 

Придбання основного капіталу

  7 403,5

      5,18 %

 

Капітальні трансферти комунальним підприємствам

  2 566,1              

1,79 %

Соціальне забезпечення (виплати населенню)

  2 817,8

     1,97 %

 

Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів

  2 080,0

      1,46 %

 

Інші поточні видатки

    88,69

      0,07 %

       

 

   У 2025 році фінансування видатків громади проводилося з пріоритетом на розвиток освіти та охорони здоров’я. На ці цілі спрямовано кошти на  ремонт шкільних та позашкільних закладів , оновлення матеріально-технічної бази, придбання обладнання , а також модернізацію медичних установ. Такі інвестиції забезпечили підвищення якості освітніх та медичних послуг для мешканців громади та сприяли створенню комфортних і безпечних умов для навчання і надання медичної допомоги. Кошти зокрема було спрямовано  на:

        • Сморжівська гімназія – капітальний ремонт із заміною вікон та дверей на суму 196,6 тис. грн;
        • ЗЗСО с. Куликів – придбання холодильника (29,0 тис. грн) та капітальний ремонт закладу  із заміною вікон (220,0 тис. грн);
        • ЗЗСО с. Куликів – капітальниу ремонт приміщення (заміна частини даху) -500,0тис.грн (кошти використані не були)
        • ЗЗСО с. Грицеволя – дитячий ігровий майданчик (99,5 тис. грн);
        • ЗЗСО с. Березівка – спортивний майданчик (93,9 тис. грн) та комп’ютерна техніка (90,1 тис. грн);
        • Дитячі ігрові майданчики придбано для ЗЗСО с. Куликів, с. Щуровичі та с. Миколаїв по 103,0 тис. грн на кожен;
        • ЗЗСО с. Кустин – ремонт кабінету (21,9 тис. грн);
        • Нивицька гімназія – ремонт огорожі (45,5 тис. грн).
        • За рахунок залишку освітньої субвенції за спеціальним фондом державного бюджету в сумі 711,089 тис. грн повністю профінансовано придбання обладнання та апаратної частини симулятора польотів, сейфа та макетів автоматів для кабінету «Захист України» Лопатинського ліцею відповідно до постанови КМУ №1374.
        • придбання автоматичного гематологічного аналізатора для амбулаторії с.Сморжів — 400,0 тис. грн;
        • вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій КНП Лопатитинська районна лікарня — 92,0 тис. грн.

Для покращення матеріально-технічної бази закладів культури з бюджету громади виділено:

50,0 тис. грн — на поповнення книжкового фонду;

139,1 тис. грн — на поточний ремонт приміщення бібліотеки смт. Лопатин;

62,0 тис. грн — на придбання переносних акустичних колонок для восьми народних домів;

92,4 тис. грн — на придбання тенісних столів;

27,2 тис. грн — на підсилювач звуку для народного дому смт. Лопатин;

97,5 тис. грн — на тканину для пошиття сценічних куліс для Народного дому селища Лопатин.

 На поповнення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради у 2025 році використано коштів на загальну суму 2 066,0 тис. грн:

твердопаливний котел — 198,0 тис. грн;

садовий трактор (газонокосарка) — 130,0 тис. грн;

напівпричіп тракторний з маніпулятором і захват для піску та деревини —

 1 738,0 тис. грн.

  Техніку придбано для виконання робіт з благоустрою населених пунктів громади. 

    У звітному періоді створено необхідні умови для започаткування надання ЦНАПом послуг з оформлення та видачі паспортів громадянам. З цією метою придбано відповідне обладнання (робочу станцію та телекомунікаційне обладнання для організації каналу конфіденційного зв’язку) на загальну суму 862,6 тис. грн, що забезпечує належне функціонування відповідного сервісу.

  За сприяння благодійної організації «Благодійний фонд Козицького» та благодійної організації «Фонд допомоги Україні «Рух у майбутнє» виконано роботи з реконструкції та облаштування спортивного майданчика за адресою: Львівська область, смт Лопатин, вул. Героїв Майдану, вартість виконаних робіт становить 2 755,7 тис. грн.

   У 2025 році на поточний ремонт доріг комунальної власності Лопатинської громади витрачено 169,6 тис. грн та  закуплено щебеневі суміші на 93,2 тис. грн. Для ремонту автодороги державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни на ділянці км 95+574 - км 115+020 в межах Лопатинської селищної територіальної громади як співфінансування на договірних засадах спрямовано 500,0 тис. грн (співфінансування). До обласного бюджету передано 1 000,0 тис. грн грн  на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення О140101 Броди-Сморжів  км 22+100 - км 29+700 в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади та на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення С141309 Синьків-Стремільче в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади.

У 2025 році з бюджету Лопатинської селищної територіальної громади профінансовано міжбюджетні трансферти на загальну суму 6 581,6 тис. грн:

Субвенція на утримання та ремонт доріг місцевого значення:

  • до обласного бюджету Львівської області передано 500,0 тис. грн на утримання дороги О140101 Броди–Сморжів (км 22+100 – км 29+700) та 500,0 тис. грн на утримання дороги С141309 Синьків–Стремільче.

Інші субвенції з місцевого бюджету:

  • із загального фонду передано:
    • 102,7 тис. грн до бюджету Радехівської міської ТГ на утримання інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами;
    • 46,8 тис. грн до бюджету Червоноградської міської ТГ на утримання Добровільного формування громади «Кристинопіль».
  • зі спеціального фонду передано до обласного бюджету:
    • 30,0 тис. грн на заходи Програми з інформатизації Лопатинської ТГ (2025–2027 рр.);
    • 150,0 тис. грн за цільовим призначенням на придбання безпілотних літальних апаратів, квадрокоптерів, додаткових аксесуарів та засобів радіоелектронного захисту.

Субвенція державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів:

  • профінансовано 5 252,1 тис. грн, у тому числі:
    • 4 300,0 тис. грн – підтримка Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших воєнізованих формувань;
    • 200,0 тис. грн – матеріально-технічне забезпечення батальйону поліції «Корпус оперативно-раптової дії»;
    • 22,2 тис. грн – Програма «Безпечна громада» (системи відеоспостереження);
    • 179,9 тис. грн – Програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю;
    • 550,0 тис. грн – Програма підтримки 4 ДПРЗ ГУ ДСНС у Львівській області.

 

   У громаді у 2025 році діяло 34 місцеві цільові програми, фінансування яких проводилося із бюджету громади. У таблиці наведено  дані про обсяги фінансування та хід виконання цих програм.

Назва програми

План, грн

Виконано, грн

Виконано, %

Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської селищної ради на 2025–2027

100 000,00

73 997,30

74,00

Програми підтримка творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2025–2027 роки

100 000,00

18 250,00

18,25

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2025–2027 роки

5 430,00

0,00

0,00

Програма «Фінансова грамотність – впевнений крок у майбутнє школярів Лопатинської громади» на 2025 рік

15 000,00

15 000,00

100,00

Програма підтримки галузі охорони здоров'я Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки

4 518 720,00

4 078 971,74

90,27

Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті загального користування на 2025–2027 роки

50 000,00

29 068,62

58,14

Комплексна програма соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 рр.

1 920 000,00

1 467 485,21

76,43

Програма фінансування заходів щодо святкування Дня Святого Миколая для дітей Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 роки

100 000,00

92 749,50

92,75

Програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській селищній територіальній громаді на 2025–2027 роки

2 000 000,00

1 252 180,00

62,61

Програма розвитку культури Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 роки

100 000,00

27 700,00

27,70

Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Лопатинської територіальної громади в 2025–2027 роках

320 000,00

282 375,00

88,24

Програма модернізації та розвитку системи теплопостачання Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки

125 900,00

100 340,00

79,70

Програма благоустрою населених пунктів Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки

4 200 000,00

4 200 000,00

100,00

Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у Лопатинській ТГ на 2025–2027 роки

50 000,00

50 000,00

100,00

Програма з проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки

200 000,00

132 111,18

66,06

Програма виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області

200 000,00

197 750,00

98,88

Програма розроблення містобудівної документації населених пунктів Лопатинської селищної ради на 2024–2025 роки

300 000,00

84 916,00

28,31

Програма ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинській територіальній громаді на 2025–2027 рр.

500 000,00

262 806,38

52,56

Програма утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення в межах території Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік

500 000,00

500 000,00

100,00

Програма виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Лопатинської селищної ради на 2025 рік

58 000,00

58 000,00

100,00

Програма збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2025 рік

2 066 000,00

2 066 000,00

100,00

Програма управління та ефективного використання майна комунальної власності Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 роки

300 000,00

139 439,47

46,48

Програма по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру на території Лопатинської ТГ на 2022–2025

480 400,00

80 400,00

16,74

Програма створення мережі підрозділів МПО Лопатинської селищної ради на 2025–2027 роки

70 000,00

0,00

0,00

Програма «Безпечна громада» (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки

202 800,00

202 320,00

99,76

Програма охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Лопатинської територіальної громади на 2025–2027

100 000,00

99 751,00

99,75

Програма охорони навколишнього середовища на території Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 роки

95 000,00

85 000,00

89,47

Програма фінансової підтримки Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань на 2025 рік

5 000 000,00

4 599 990,00

92,00

Програма утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік (субвенція)

1 000 000,00

1 000 000,00

100,00

Програма інформатизації Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки

30 000,00

30 000,00

100,00

Програма покращення стану матеріально-технічного забезпечення батальйону поліції особливого призначення «КОРД» ГУНП у Львівській області на 2025 рік

200 000,00

200 000,00

100,00

Програма «Безпечна громада» (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки

22 200,00

22 200,00

100,00

Програма профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

180 000,00

179 915,10

99,95

Програма фінансової підтримки 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2025 рік

550 000,00

550 000,00

100,00

  

     Фінансовий ресурс громади у 2025 році зосереджено на пріоритетних напрямах – охороні здоров’я, благоустрої, обороні та соціальному захисті. Водночас частина програм має низький рівень реалізації або не виконана, що свідчить про необхідність підвищення якості планування та ефективності використання бюджетних коштів.

 

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

 

Відповідно до статті 12 Земельного кодексу України та статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень селищних рад та їх виконавчих органів належить розпорядження земельними ресурсами.

У 2025 році проведено 28 електронних аукціонів щодо продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності на  конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) на загальну площу 177,6082 га.

Відповідно до проведених 28 аукціонів, додатково до бюджету селищної ради надійшло коштів орендної плати в сумі 1 468 488,00  грн.

Зокрема, проведено 20 аукціонів з продажу оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля), 4 аукціони з продажу оренди земельних ділянок для пасовища, 3 аукціони з продажу оренди земельних ділянок для обслуговування господарського двору та 1 аукціон – садівництво.

Середня вартість оренди 1 га землі за результатами проведених аукціонів становила 8900 грн.

Без проведення електронних аукціонів у минулому році було укладено 21 договір оренди землі на загальну площу 97,1771 га,  з річною орендною платою 301 297,48 грн. Зокрема, з фізичними особами було укладено 13 договорів на загальну площу 53,9889 га, з річною сумою орендної плати 169 744,05 грн. З юридичними особами було укладено 8 договорів на загальну площу 43,1882 га, з річною орендною платою в сумі 131 553,43 грн.

Середня вартість оренди 1 га землі без проведення аукціонів становила 3100 грн.

Було укладено 50 договорів оренди невитребуваних земельних ділянок (паїв померлих громадян) на загальну площу 28,7421 га. Згідно укладених договорів річна сума орендної плати складає 81 170,48 грн.

Середня вартість оренди 1 га землі паїв померлих громадян становила 2800 грн.

Було укладено 9 договорів оренди землі під польовими дорогами на загальну площу 2,1067 га. Згідно укладених договорів річна сума орендної плати складає 5 510,48 грн.

Середня вартість оренди 1 га землі під польовими дорогами становила 2600 грн.

Загалом, у 2025 році було укладено 108 договорів оренди землі на загальну площу 293,0636 га, з річною сумою орендної плати 1 856 466,44 грн.

Середня вартість оренди 1 га землі становила 6300 грн.

У 2025 році було проведено 2 електронних аукціони щодо продажу права оренди  нерухомого майна, що належить до комунальної власності (два нежитлові приміщення – магазини в с.Трійця) на загальну площу 35,6 кв.м. Відповідно до проведених аукціонів, додатково до бюджету селищної ради надійшло коштів орендної плати в сумі 11 985,24  грн.

Також було проведено аукціон з продажу комунального майна, а саме нежитлових будівель загальною площею 1472,50 кв.м, які розташовані в с.Куликів, в результаті чого до селищного бюджету надійшло коштів від продажу даного об’єкта в сумі 1 613 427,00 грн. (покупець ТзОВ Жовківський племптахорепродуктор»).

Було укладено 6 договорів купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на загальну площу 1,3777 га. Загальна вартість усіх 6 земельних ділянок становить 4 458 907,40 грн.

У 2025 році було виготовлено відповідні документи та проведено реєстрацію взяття на облік безхазяйного майна 8 об’єктів нерухомого майна.

Виготовлено 21 технічний паспорт на об’єкти нерухомого майна.

Зареєстровано в комунальну власність Лопатинської селищної ради 12 об’єктів нерухомого майна.

У 2025 році нараховано земельного податку в сумі 1 859 400,46 грн. та сплачено земельного податку в сумі 1 732 019,24 грн.

Завершено  верифікацію  вулиць  по  населених пунктах  громади в ЄДЕССБ – 100%.

Завершено верифікацію адрес по населених пунктах Лопатинської ТГ в ЄДЕССБ (промисловому середовищі) – 100%. 

Розроблено і затверджено безбарєрний  маршрут на території селища Лопатин.

Проведено щорічний моніторинг безбар’єрності у громаді.

 

 

 

ОСВІТА

У закладах загальної середньої освіти Лопатинської ТГ у 2025 році функціонувало 93 класи, в яких навчалося 1029 учнів, з них 18 – внутрішньо переміщені особи; 99 учнів перебувають за кордоном що становить 9,6 % від загальної кількості.

Середній показник наповнюваності класів закладів загальної середньої освіти громади становить 10 учнів.

 7 класів з інклюзивною формою навчання, в яких навчалося 8 учнів з особливими освітніми потребами та 2 інклюзивні дошкільні групи, в яких виховувалося 2 дітей з особливими освітніми потребами.

Безоплатним харчуванням в ЗЗСО забезпечені 594 учні (1-4 кл. – 316; 5-11 кл. - 278).

Відповідно до рішення 35 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради  від 02 грудня 2023 року № 11 Про  затвердження Положення «Організація харчування дітей у закладах освіти Лопатинської територіальної громади» організовано безкоштовне харчування учнів 5-11 класів пільгових категорій за рахунок місцевого бюджету. 

З метою забезпечення доступності освіти у 2025 році було організовано підвезення для 240 дітей до закладів освіти 7 шкільними автобусами, які також використовувалися для підвезення учнів на спортивні змагання, олімпіади і позашкільні заходи.

На території Лопатинської громади функціонує 1 заклад дошкільної освіти та 7 структурних підрозділів із загальною кількістю вихованців – 197.

До закладів позашкільної освіти залучено – 426 дітей. В Комунальному закладі «Лопатинська дитяча музична школа» функціонує 8 гуртків, Будинку дитячої та юнацької творчості 5 гуртків.

У 2025 році відділом було видано 174 документи про здобуту освіту. З них про здобуття базової середньої освіти - 115, з них з відзнакою - 2 учні та 59 - про здобуття повної загальної середньої освіти, з них  з відзнакою – 6 учнів.

Одними із пріоритетних напрямків діяльності закладів загальної середньої освіти громади була робота з обдарованими дітьми.

88 учнів із 9 закладів прийняли участь у І (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Переможцями стали 18 учнів, які здобули призові місця. Для участі в IІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів  визначено 9 переможців, з яких 4 учні здобули призові місця.  Високий рівень підготовки учнів показали Лопатинський ліцей та ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Березівка.

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка у ІІІ (обласному) етапі взяло участь 5 учасників з 2 закладів освіти.

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської творчості української мови імені Петра Яцика у ІІ (районному) етапі взяло участь 55 учасників з 8 закладів освіти, з них 35 переможців.

Відповідно до затвердженої Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників Лопатинської селищної  територіальної громади на 2025-2027 роки здобувачам освіти була виплачена грошова винагорода.

Національно-патріотичний напрямок виховної роботи у 2024-2025 н.р. знайшов відображення в проведенні заходів, Військово - патріотична гра Сокіл «Джура»; Свято Героїв; Зустріч із військовими. В обласних змаганнях участі не брали. 

У квітні 2025 року  рішенням атестаційної комісій ІІ рівня проатестовано 6 педагогічних працівників.

Вчитель ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Березівка Макарчук М.В. успішно пройшла сертифікацію 2025р. та взяла участь у конкурсі «Вчитель року 2026» та увійшла у п’ятірку кращих на обласному етапі.

 

Впродовж року постійно ведеться:

- Облік дітей шкільного та дошкільного віку;

- Аналіз рівня забезпеченості  навчальних закладів підручниками у відповідності до потреби;

- Здійснюється замовлення та видача документів про освіту, похвальні листи.

- Регіональне замовлення курсів щодо підвищення кваліфікації підвищення працівників.

- Звіт про чисельність військовозобов'язаних, які заброньовані згідно з переліком посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

- Звіт щодо харчування учнів 1-4 класів, які харчуються згідно освітньої субвенції.

- Звіт щодо дітей з ООП.

- Робота в системі АІКОМ.

В інформаційній системі управління освітою (ІСУО) відповідальною особою відділу освіти здійснюється  та ведеться у строго вказані терміни така звітність:

  • Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти (№ 85-к.);
  • Звіт закладу загальної середньої освіти (Форма ЗНЗ-1);
  • Зведений звіт закладів загальної середньої освіти на початок 2025/2026 н. р. (Форма № 76-РВК);
  • Звіт про кількість дітей шкільного віку (Форма № 77-РВК);
  • Звіт про чисельність та склад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Форма № 83-РВК;
  • Замовлення підручників для здобувачів освіти ЗЗСО.

   У 2025 році гуманітарним відділом було проведено 2 громадські обговорення щодо пониження Миколаївського ОЗЗСО та ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Березівка. Розроблено Положення про організацію харчування в ЗЗСО та ЗДО щодо пільгових категорій.

п/п

Назва закладу освіти

Бюджет

1

Лопатинський ліцей Лопатинської селищної ради Львівської області

25 797 853,14

2

Миколаївський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Лопатинської селищної ради

24 906 770,68

3

ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Березівка

10 123 576,89

4

ЗЗСО І-ІІ ст. с. Грицеволя

4 774 577,67

5

Сморжівська гімназія Лопатинської селищної ради Львівської області

8 944 242,02

6

Нивицька гімназія Лопатинської селищної ради Львівської області

7 133 482,13

7

ЗДО с-ща Лопатин

4 714 571,08

8

КЗ «Лопатинська дитяча музична школа»

4 368 844,83

9

Лопатинський Будинок дитячої та юнацької творчості

1 683 265,26

 

Упродовж звітного періоду робота у сфері фізичної культури і спорту в громаді була спрямована на розвиток масового спорту, популяризацію здорового способу життя, залучення дітей та молоді до активних занять, а також підтримку спортивних команд і обдарованих спортсменів.

На території громади функціонують:

  • спортивні майданчики із штучним покриттям в парку ім..Т.Г.Шевченка;
  • футбольні поля;
  • шкільні спортивні зали;

Протягом року в громаді організовано та проведено:

  • турніри з футболу, волейболу, міні-футболу в кількості  5;
  • змагання серед школярів  в кількості 6;
  • благодійні спортивні заходи в кількості 1;
  • заходи до державних та пам’ятних дат  в кількості 1.

Особлива увага приділялася проведенню благодійних турнірів на підтримку Збройних Сил.

Діти та молодь громади активно долучаються до спортивного життя, демонструють хороші результати та здобувають призові місця.

Надається фінансова та організаційна допомога для участі у змаганнях, придбання спортивного  інвентарю. Команди  брали участь у районних, обласних та інших змаганнях, де здобули призові місця та гідно представили громаду.

На території громади функціонують підпорядковані Лопатинській селищній раді установи, а саме :

  • КЗ «Лопатинський центр культури та дозвілля»
  • КЗ «Центр надання соціальних послуг»
  • Служба у справах дітей Лопатинської селищної ради
  • КНП «Лопатинська районна лікарня»
  • КП Лопатинської селищної ради

 

 

    Діяльність Комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля»  спрямована на забезпечення культурних та дозвіллєвих потреб громади, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів культури громади та створення належних умов для надання якісних культурних послуг.

         У 2025 році для забезпечити належного рівня проведення заходів придбано:

  • для філій Народних домів придбано 6 тенісних столів на суму 92,4 тис. грн.,
  • для Народного дому с-ща Лопатин та філій Народних домів закуплено 8 переносних колонок з мікрофонами, 1 підсилювач звуку, а також 2 теплові пушки на загальну суму 100,5 тис. грн
  • у Народному домі селища Лопатин оновлено сценічний простір: замінено одяг сцени та штори (закуплено тканину на суму 97,5 тис. грн, пошиття здійснено власними силами)
  • за спонсорські кошти було придбано проектор для філії Народного дому с. Нивиці на суму 12 тис.грн.
  • у Публічній бібліотеці селища Лопатин проведено поточний ремонт (закуплено матеріали для ремонту підлоги та будівельні матеріали на загальну суму 126,9 тис. грн.., ремонт проводили власними силами), встановлено жалюзі на суму 13,2 тис. грн.
  • придбано нові книги для Публічної бібліотеки та бібліотечних філій на суму 50,0 тис. грн.

             Загалом проведені заходи дозволили покращити умови функціонування закладів культури, розширити можливості для організації культурного дозвілля населення та підвищити якість надання культурних послуг у громаді.

           Упродовж 2025 року проведено 321 культурно-мистецький захід різного спрямування. Це тематичні та інформаційно-просвітницькі вечори, благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України, традиційні обрядові дійства — коляда, гаївки, веснянки, а також заходи з нагоди державних і національно-патріотичних свят.

             Громада також активно приймала професійні мистецькі колективи: відбулися виступи Волинського хору,  театру імені Юрія Дрогобича з виставами «За двома зайцями» та «Мій крафт», а також вистава «Наталка Полтавка» Львівського національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької.

 

КЗ «Центр надання соціальних послуг» Лопатинської селищної ради  створено для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Фінансування видатків на утримання Центру надання соціальних послуг проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

  Центр виконує такі основні функції  як:

  • виявлення сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;
  • визначення індивідуальних потреб сімей/осіб у соціальних послугах;
  • організація та надання соціальних послуг; здійснення інших заходів, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей/осіб;
  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню сімей/осіб у складні життєві обставини;
  • проведення інформаційно-просвітницької роботи з сім’ями/особами  тощо.

   В комунальному закладі за звітний період були надані такі  послуги:

  • догляд вдома - 106 осіб,
  • на протязі року прийняли -10 осіб.
  •  «Консультування», «Інформування» «Соціальний супровід», «Соціальна адаптація», «Соціальна профілактика» - отримали 106 осіб.

За звітний період  2025 р комунальним закладом, за сприяння Лопатинської селищної ради, було закуплено продукти харчування до Великодніх свят, до Дня людей похилого віку та Дня святого Миколая на загальну суму 19 9491 грн.

На протязі 2025 року в КЗ «ЦНСП» Лопатинської селищної ради поступило 13 листів від ГУНП у Львівській області Шептицького  районного відділу поліції  щодо усунення причин та умов, що сприяли вчиненню домашнього насильства.

Робота з кривдниками - 0 (направлень із суду не було).

 

Служби у справах дітей селищної ради відповідальна за реалізацію політики, щодо соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та правопорушенням.

     На обліку Служби у справах дітей селищної ради перебуває :

  • 11 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 7 дітей-сиріт та 4 дитини, позбавлені батьківського піклування;
  • 14 дітей СЖО.
  • за первинним обліком всього в сім’ях опікунів та піклувальників перебуває 11 дітей, з них 3 дітей проживають на території громади, 8 дітей - за межами громади.
  • в державних закладах не перебуває жодної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Впродовж звітного періоду  Службою у справах дітей :

  • взято на облік 1 дитину- позбавлену батьківського піклування;
  • знято з обліку 5 дітей, які досягли повноліття.
  • проведено 50 обстежень умов проживання;
  • складено 2 акти оцінки рівня безпеки дитини, якими не підтверджено  факти загрози життю та здоров’ю дитини
  • влаштовано 2-х дітей за згодою і заявою батьків влаштовані на цілодобове перебування в заклад  до спец школи.
  • було виявлено 5 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, не пов’язаних безпосередньо із жорстоким поводженням з ними або загрозою життю чи здоров’ю дітей.
  • на облік 7 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Службою у справах дітей Лопатинської селищної ради було видано 7 наказів про взяття/зняття  на/з обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

З метою збереження житла за дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, ведеться єдиний банк – реєстр такого житла. Згідно з реєстром право користування житлом мають 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Право власності на житло мають 8 дітей-сиріт та 2 дітей, позбавлених батьківського піклування.

На квартирному обліку згідно з рішеннями виконкому селищної, селищних (сільських) рад перебуває 7 дітей.

 

 

КНП «Лопатинська РЛ» є єдиним медичним закладом  у Лопатинській громаді, власником якої є Лопатинська селищна рада.

     У 2025 році заклад працював за Програмою медичні гарантії (ПМГ 2025) .

Надає первинну та вторинну спеціалізовану медичну допомогу.

 У складі закладу є:

  • три амбулаторії загальної практики-сімейної медицини ( с. Сморжів,              с. Нивиці, с. Миколаїв),
  • відділення ЗПСМ с-ще Лопатин,
  • 12 ФАПів
  • лікарня у с-щі Лопатин із поліклінічним та стаціонарним відділеннями.

 У 2025 році заклад був підписаний та надавав допомогу по слідуючих  пакетах :

  • Первинна медична допомога
  • Стаціонарна допомога дорослим та дітям
  • Амбулаторна медична допомога
  • Ендоскопія
  • Стаціонарна паліативна допомога
  • Мобільна паліативна допомога
  • Стоматологічна допомога
  • Реабілітаційна допомога

Складенні декларації станом на 31.12.2025 р.  -752 шт. та діти до 14 років -1032 шт. Спеціалістами лікарні надавалося спеціалізована допомога, а саме :

  • кількість зареєстрованих новонароджених-27
  • лікарський прийом-30534, з них на дому -930
  • прийом середнього медперсоналу- 14276
  • проведено медоглядів -395
  • пролікованих хворих в стаціонарі-1059
  • з них паліативних хворих-235
  • по мобільній паліативній допомозі-361
  • дітей інвалідів-48, з низ підгрупи А-3

По пакетах проліковано хворих:

  • первинна медична допомога -11508
  • стаціонарна допомога дорослим та дітям-784
  • амбулаторне лікування -5720
  • ендоскопія-124
  • стаціонарна паліативна допомога-171
  • мобільна паліативна допомога-358
  • стоматологічна допомога -2043
  • реабілітаційна допомога-97

У 2025 році було підсилено матеріально-технічну базу закладу та за кошти ОТГ придбано медичне обладнання та інвентар, а саме:

  • Аналізатор ШОЄ-130000
  • Аналізатор сечі-59,8 тис.
  • Автоматичний гематологічний аналізатор  крові-210000
  • Придбано інвентар у ФАП с. Щуровичі.
  • Придбано комп’ютерну оргтехніку, зарядну станцію та акамулятори на загальну суму 35 000 грн.
  • Проведено ремонт та оновлення  кабінету УЗД.
  • Проведено частковий ремонт коридору поліклініки.

Кількість штатних  посад по КНП «Лопатинська РЛ» становить 89 одиниць.

  • Лікарі - 28,
  • Медсестри -  33,
  • молодший медперсонао - 8 одиниць.
  • Інший персонал -18.

КНП «Лопатинська РЛ» отримала бюджетних асигнувань та власних надходжень в сумі 23388,4 тис. грн., в тому числі:

  • 16500,8 тис. грн від НСЗУ країни,
  • 4079,0 тис. грн кошти місцевого бюджету.

Середні заробітна плата лікарів склала- 24,8 тис. грн., середні -13,5 тис.грн.

Заборгованості по заробітні платі не було.

 

        КП Лопатинської селищної ради надає послуги з благоустрою населених пунктів, обслуговування вуличного освітлення, централізоване водопостачання та водовідведення.

На обслуговувані підприємства знаходиться:

  • 11 свердловин і водонапірних веж ,
  • 7 котелень,
  • 44 точки обліку вуличного освітлення,
  • 1368 ламп та прожекторів ,
  • 115 контейнерів для збору твердих побутових відходів (скло, пластик).

На постійній основі в КП Лопатиснької селищної ради працює 14 осіб, які

 виконують комплекс робіт щодо утримання території громади в належному санітарному стані відповідно до вимог Правил благоустрою територій.                     

Всього КП Лопатинської селищної ради отримало доходів  10933,3 тис. грн., в тому числі  з бюджету громади у 2025 р за надані послуги  профінансовано 4250,0 тис. грн. ( благоустрій 3250,0 тис. грн, поводження з ТВП 387,7 тис. грн., вуличне освітлення  562,6 тис. грн.).

Основні види діяльності КП Лопатинської селищної ради - це:

  • благоустрій території ,
  • обслуговування вуличного освітлення ( у 2025 р. проведено заміну 401 лампи та прожектори, прокладено 900 м ліній вуличного освітлення),
  • надання послуг водопостачання та водовідведення;
  • постачання теплової енергії в бюджетні установи громади;
  • виконання будівельних робіт з поточного ремонту приміщень та ямкового ремонту  доріг комунального значення,
  •  ліквідація омели ( проведена санітарна обрізка дерев вздовж доріг до                  с. Хмільно, с. Кустин,  с-ща Лопатин),
  • ліквідація борщівника Сосновського,

На протязі 2025 року

  • виготовили та встановили автобусну зупинку в с. Березівка,
  •  провели вилов та стерилізацію безпритульних собак та котів.
  • Провели закупівлю та встановили твердопаливний котел потужністю 150 кВт в котельні с. Грицеволя.
  • Закупили трактор садовий для обкошування футбольного поля.
  • Виготовили проектно-кошторисну документацію на заміну твердопаливного котла в котельні Лопатинського ліцею.

       

 

          Підсумовуючи результати звітного періоду, варто зазначити, що, незважаючи на складні виклики, громаді вдалося зберегти стабільність та забезпечити поступовий розвиток у ключових сферах життєдіяльності. Досягнуті результати стали можливими завдяки спільній роботі органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, підприємців, громадських організацій та активних мешканців.

Разом із тим, перед нами залишаються важливі завдання, які потребують консолідації зусиль, ефективного планування та відповідального підходу до їх реалізації. Пріоритетами й надалі залишаються підвищення якості надання послуг, розвиток інфраструктури, підтримка соціально вразливих категорій населення та створення сприятливих умов для економічного зростання громади.

Висловлюю щиру подяку всім, хто долучається до розвитку громади, підтримує ініціативи та працює задля її добробуту. Переконаний, що лише у співпраці та взаємній довірі ми зможемо досягти нових результатів і забезпечити гідне майбутнє для нашої громади.

 

 

З повагою,

Селищний голова                                                          Олег МИКИТИН

 

            Селищний голова                                Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

  


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                              сесія восьмого скликання

03 квітня  2026  року                                                          №                 

 

 

Про виконання бюджету

Лопатинської селищної

територіальної громади

за 2025 рік

 

 

     Відповідно до пункту 23 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»та статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши звіт начальника фінансового відділу Лопатинскої селищної ради Світлани КУЛИЧ «Про виконання бюджету Лопатинскої селищної територіальної громади за 2025 рік», а також враховуючи висновки постійної комісії з питань планування, бюджету ,фінансів, енергозбереження та інвестицій

Лопатинська селищна  рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

      

  1. Затвердити звіт про виконання бюджету Лопатинської селищної  територіальної громади за 2025рік:

 

 - по доходах в сумі 143 300 859,06 грн , в тому  числі за загальним фондом 134 722 007,35 грн,спеціальним фондом- 8 578 851,71грн.

 

- по видатках в сумі 142 957 334,33 грн, в тому числі за загальним фондом -128 409 183,49грн , спеціальним фондом- 14 548 150,84грн

 

   2  .Контороль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань

  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   .

 

 

 

Селищний голова                               Олег МИКИТИН

 

 

 

 

ДОВІДКА

ПРО СТАН ВИКОНАННЯ

БЮДЖЕТУ ЛОПАТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ   ЗА  2025 РІК

 

   У 2025 році до загального фонду селищного бюджету надійшло 71 437,8 тис. грн податків, зборів та платежів, що становить 110,1 відсотка до річного плану. Обсяг перевиконання склав 6 556,2 тис. грн.

   Порівняно з 2024 роком надходження зросли на 12 511,4 тис. грн або 21,2 відсотка.

  У порівнянні з 2021 роком приріст становить 32 916,5 тис. грн або 85,5відсотка, що свідчить про стабільну позитивну динаміку наповнення бюджету громади.

 

 

Доходи бюджету Лопатинської селищної територіальної громади

 за роками

 

 

            

 

Структура власних доходів загального фонду Лопатинської територіальної громади за  2025 рік

 

 

 

 


 

Перелік найбільших платників податків до бюджету Лопатинської  селищної територіальної громади за 2025 рік  підприємств.

(без державних, комунальних підприємств, установ та закладів)

 

 

Перелік найбільших платників податків до бюджету Лопатинської  селищної територіальної громади за 2025 рік фізичних осіб -підприємців.

 

 

 

  

      Найбільшу питому вагу у структурі доходів селищного бюджету займає податок та збір  на доходи фізичних осіб – 49,3 відсотка, що визначає його ключову роль у формуванні фінансового ресурсу громади.

  У 2025 році до бюджету надійшло 35 230,6 тис. грн ПДФО, що становить 114,2 відсотка до річного плану. Порівняно з аналогічним періодом 2024 року надходження зросли на 4 240,7 тис. грн або 15,97 відсотка.

Серед найбільших платників ПДФО (із заробітної плати) є:

ТОВ «Спиртовий завод «Лопатин» – 2 803,8 тис. грн

ТОВ «Лопатинський ТБЗ» – 2 386,3 тис. грн

ПП «Західний Буг» – 1 090,4 тис. грн

ТзОВ «В.Д.С. Агро» – 894,3 тис. грн

   Суттєвий внесок у формування ПДФО забезпечують великі підприємства громади, що формують стабільну базу надходжень та підтримують рівень офіційної зайнятості.

   За підсумками 2025 року другим по наповнюваності бюджету став єдиний податок ,що склав 19,8 відсотка від усіх власних надходжень або 14 152,9 тис.грн, , в тому числі

- з юридичних осіб – 14,1 тис. грн.;

- з фізичних осіб – 11 293,8тис. грн.;

 -  з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогоспо- дарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків –  надійшло 2 844,9  тис.грн .

   

 Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку  збільшилися на 3 150,7тис.грн.  або 28,6 відсотка , виконання уточненого плану на період становить 101,4 відсотка.

   Попри припинення діяльності 28 ФОПів (орієнтовні втрати — 175,4 тис. грн), реєстрація 19 нових підприємців дозволила залучити додатково 648,5 тис. грн. Станом на 01.01.2026 року в громаді здійснюють діяльність 329 ФОПів. Загальна динаміка свідчить про збереження підприємницької активності та укрупнення діючого бізнесу.

  Третім важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є податок на майно,  надходження якого порівняно  з аналогічним періодом минулого року зросли на 31,3 відсотків і  склали  12 601,9 тис. грн, що становить 17,6 відсотка усіх надходжень, в тому числі:

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1562,25тис.грн,   при уточненому плані звітного періоду затвердженому в сумі  1501,3 тис. грн., перевиконання склало 4 відсотка в абсолютній сумі   60,9 тис. грн..

- плата за землю – 11039,0 тис. грн, при уточненому  плані 2025 року -10588,5тис.грн відсоток  виконання становить 104,0

  Окрім того в звітному році  податковий борг  ТзОВ Агро Радехів в сумі  522,8тис.грн  погашено повністю.

    У 2025 році до загального фонду бюджету надійшло 5 549,1 тис. грн неподаткових надходжень при плані 4 293,8 тис. грн, перевиконання планових показників склало 29,23 відсотка в абсолютній сумі 1255,2 тис.грн та 7,8 відсотка від усіх власних надходжень

      Найбільшу питому вагу в неподаткових надходження займає плата за надання адміністративних послуг  якої за звітний період надійшло  4 288,0 тис.грн 106,2 відсотка річного плану. що свідчить про активність майнових і земельних операцій та зростання попиту на послуги органу місцевого самоврядування.

     Акцизного податку за звітний рік до бюджету громади надійшло 2438,0 тис. грн або 3,4 відсотка від усіх власних надходжень та 110,33 відсотка від уточненого річного плану, в тому числі з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 1018,4 тис. грн, з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального -  1 419,6 тис. грн.

   У 2025 році планові надходження рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів становили 14 65,4 тис. грн, що фактично виконано на 100,02 відсотка. При цьому у 2024 році ці надходження становили 1758,0 тис. грн, тобто у порівнянні з минулим роком отримано на 292,6 тис. грн менше,що свідчить про певне скорочення обсягів використання природних ресурсів.

 

 

 

 

 

 

 

До спеціального фонду селищного бюджету у 2025 році надійшло 8 578,9тис. грн. податків і платежів.

 

Структура доходів спеціального  фонду Лопатинської територіальної громади за 2025 рік

 

 

 

 

Надходження екологічного податку становлять 20,6 тис. грн, . Плановий показник виконано на 68,7 відсотків.

   Власні надходження бюджетних установ становлять 5 062,6 тис. грн, що  становить 333,07 відсотка   річних показників.

 Доходи від операцій з капіталом складають 2 732,0тис.грн, з них:

  Кошти від відчуження майна, що перебуває у комунальній власності, становлять 1 613,4 тис. грн. Зазначені надходження отримано в результаті проведення аукціону з продажу об’єкта комунального майна — нежитлових будівель загальною площею 1472,50 кв. м, розташованих у с. Куликів. За результатами аукціону зазначені кошти надійшли до селищного бюджету .

 Покупець — ТзОВ «Жовківський племптахорепродуктор».

   Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення,що перебувають у державній або комунальній власності у звітному періоді здійснено продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності селищної ради. Нотаріально укладено 6 договорів купівлі-продажу земельних ділянок загальною площею 1,3777 га.

   Загальна вартість шести земельних ділянок становить 4 458, 9тис.грн. Умовами договорів передбачено розтермінування оплати терміном на 5 років. У 2025 році до бюджету надійшли кошти від продажу земельних ділянок у сумі 959 ,5 тис.грн. ;

     Кошти від викупу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, передбачених пунктом 6-1 розділу X `Перехідні положення` Земельного кодексу України в сумі 159,0тис.грн

Згідно рішення сесії Лопатинської селищної ради №42 від 29.02.2024 року було надано дозвіл ФГ «Зробка Володимира Ігнатовича» на викуп земельних ділянок які згідно Державного акту були у постійному користуванні, площами 15,0000 га та 24,9415 га з розстрочкою платежів на 10 років. Відповідно до бюджету селищної ради було сплачено другий платіж за 2025 рік в сумі 90,4тис. грн. як 1/10 від загальної вартості земельних ділянок.

  Також згідно рішення сесії Лопатинської селищної ради №41 від 29.02.2024 року було надано дозвіл Олійнику Леоніду Степановичу на викуп земельної ділянки яка згідно Державного акту була у постійному користуванні, площею 21,2708 га з розстрочкою платежів на 10 років. Відповідно до бюджету селищної ради було сплачено другий платіж в сумі 68,6тис.грн. як 1/10 від загальної вартості земельної ділянки.   

    Офіційних трансфертів до загального фонду селищного бюджету загалом отримано 63 284,2тис.грн. з них:

Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам надійшло 19 552,8тис.грн, зокрема:

- 19 552,8тис.грн  базової дотації;

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам надійшло 43 731,4 тис.грн, зокрема:

- 499,2тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти;

- 37 248,3 тис.грн освітньої  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

-  35,2 тис.грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;

- 841,0тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа`;

-5 107,7тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення доплат педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.

Офіційних трансфертів до спеціального фонду селищного бюджету отримано 744,8 тис.грн, з них :

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам надійшло 33,7 зокрема:

  • 19,6 тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами;
  • 14,1тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти;

Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам надійшло в сумі 711,1 тис.грн,зокрема:

  • 711,1тис.грн субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду  

    Видатки бюджету територіальної громади за 2025 рік профінансовано в обсязі 142 957,3 тис. грн, що становить 95,15 % уточненого річного плану.

Із загальної суми:

    видатки загального фонду склали 128 409,2 тис. грн, або 95,38 % до уточнених планових призначень на 2025 рік;

     видатки спеціального фонду проведено в сумі 14 548,2 тис. грн, що становить 93,1 % від уточненого плану.

     Таким чином, виконання видаткової частини бюджету у звітному році забезпечено на високому рівні з дотриманням затверджених бюджетних показників.

Структура видатків Лопатинської селищної ради  за 2025 рік

 

 

Структура видатків місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади за 2025 рік за економічною ознакою:

 

 

     КПКВ 0100 Державне управління

Видатки на утримання апарату управління: фактично використано у 2025

 році по загальному фонду бюджету – 14 440,4 тис. грн., виконання плану становить 93,7 відсотка до призначень на  рік з урахуванням змін, а саме:

     - на оплату праці та нарахування – 13 077,0 тис. грн.;

     - на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю 482,8тис. гр

     - на оплату послуг (крім комунальних) – 486,6 грн.;

     - на оплату послуг з теплопостачання -129,8тис.грн ;

     - на оплату електроенергії-184,0тис. грн.;

     - на оплату природного газу -30,8 грн.;

     - інші поточні видатки 9,4 тис. грн.;

     - на оплату інших енергоносіїв -30,0 тис. грн.

         По спеціальному фонду передбачено видатки в сумі 1 191,5,0 тис. грн, касові видатки становили 1 132,05 тис. грн, що 95,01 відсотка від плану.

Із загальної суми видатків 862,6 тис. грн спрямовано на придбання обладнання. Зокрема, через процедуру відкритих торгів придбано робочу станцію для оформлення та видачі паспортів громадянам вартістю 679,2 тис. грн, а також телекомунікаційне обладнання для організації каналу конфіденційного зв’язку (шафа в комплекті, виріб КАНАЛ-101ДЕ, комутатор) на загальну суму 183,4 тис. грн.

На проведення капітального ремонту із заміни вікон у приміщенні ЦНАП використано 161,9 тис. грн.

     Крім того, упродовж 2025 року по спеціальному фонду в натуральній формі взято на облік благодійну допомогу, а саме: транспортний засіб для передачі комунальному підприємству селищної ради вартістю 76,5 тис. грн та твердопаливний котел для опалення адміністративної будівлі Куликівського старостинського округу вартістю 31,0 тис. грн

На виконання заходів Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської селищної ради на 2025-2027 роки за звітний  період використано 74,0тис.грн : на придбання квіткової продукції (букетів та ритуальних корзин) використано 25,7 тис. грн.; на закупівлю державної атрибутики (прапорів) спрямовано 40,2 тис. грн.;придбання рамок і грамот профінансовано в сумі 4,7 тис. грн, лампадок — 3,4 тис. грн.

КПКВ 1000 Освіта

По галузі «Освіта »   по загальному фонду бюджету проведено видатків на суму 87 218,0 тис. грн.,  що становить 98,6 відстка до уточнених річних призначень.

  Найбільша питома вага в складі видатків на освіту  це видатки  на заробітну плату з нарахуваннями – 72307,5 тис. грн., або  82,9 відсотка до загальної суми видатків загального фонду на освіту . Оплата комунальних послуг та енергоносіїв –  7 745,1 тис. грн., або 8,9 відсотка до загальної суми видатків на освіту. На оплату продуктів харчування видатки склали 2195,4 тис. грн., що становить 2,5відсотка до загальної суми видатків загального фонду на освіту.

 По спеціальному фонду по установах освіти касові видатки складають 5 262,4 тис.грн.       

   В освітній галузі Лопатинскої селищної  територіальної громади у 2025 році функціонують: на кінець бюджетного року  1 заклад дошкільної освіти ;6 закладів загальної середньої освіти, серед яких: ліцей -1; опорна школа -1; гімназії -2; шкіл І-ІІ ст..н. -1; шкіл І-ІІІ ст..н-1 ; 1 заклад позашкільної освіти; 1 мистецька школа.

    Видатки по дошкільній освіті за  звітний рік     Видатки по дошкільній освіті за  звітний рік склали 4 714,6тис.грн., що становить 97,73 відсотка річних призначень. По загальному фонду використано   3351,8тис.грн. або 98,0 відсотків річних призначень. На оплату праці і нарахування  на  заробітну плату спрямовано кошти в сумі 3 234,2 тис.грн., що становить 99,98 відсотка річних призначень. Видатки на енергоносії склали 603,9 тис.грн., що становить 90,2 відсотка річних показників, видатки на товари і послуги складають 570,7грн що становить 93,3 відсотка, з них 386,5 тис.грн - харчування. 

    По спецальному фонду  по закладах дошкільної освіти проведено видатків на загальну суму 188,2 тис.грн. придбано   продукти харчування за рахунок батьківської плати 

  Видатки на надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету       По 6 закладах загальної середньої освіти  Лопатинської селищної територіальної громади за 2025 рік проведені видатки за рахунок коштів місцевого бюджету  по загальному фонду на загальну суму 34 250,6тис. грн. що складає 98,6 відсотка до уточнених призначень в числі видатків загального фонду :

- 21 603,3 тис.грн. , на оплату праці і нарахування або  99,73відсотка планових показників (в тому числі в тому числі 3 844,8 тис.грн на виконання заходів щодо погашення дефіциту освітньої субвенції( 2 103,2 тис.грн-2024 рік ) на оплату праці вчителів)

- 6 940,2 тис.грн., видатки на енергоносії що становить 96,09 відсотка планових показників,

- 5707,0 тис.грн видатки на товари і послуги  або  96,01відсотка планових показників,в тому числі:

  • 1 309,8 тис.грн  продукти харчування;
  • 1054,9тис.грн паливно-мастильні матеріали ;
  • 859,4 тис.грн –будівельні,господарські товари ;
  • 250,2тис.грн миючі та дезінфікуючі товари;
  • 33,7тис.грн медикаменти;
  • 21,9 тис.грн ремонт кабінету в ЗЗСО с.Кустин ;
  • 139,0 тис.грн ремонт шкільного автобуса для ЗЗСО с.Миколаїв;
  • 45,5 тис.грн ремонт огорожі Нивицької гімназії ;  

     Видатки спеціального фонду –1 867,4 тис.грн, в тому числі:

  • 693,80 тис.грн за рахунок власних надходжень бюджетних установ (надходжень батьківської плати), проведені видатки на оплату продуктів харчування ;
  • 196,6 тис.грн капітальний ремонт Сморжівської гімназії (заміна вікон та дверей);.
  • 29,0тис.грн придбання холодильника для ЗЗСО с.Куликів;
  • 220,0тис.грн капітальний ремонт  ЗЗСО Куликів (заміна вікон);
  • 99,5тис.грн придбання дитячого ігрового майданчика для ЗЗСО с.Грицеволя;
  • 93,9тис.грн придбання спортивного  майданчика для ЗЗСО с. Березівка;
  • 90,1тис.грн придбання комп’ютерної техніки для ЗЗСО с. Березівка;
  • 103,0тис.грн придбання дитячого ігрового майданчика для ЗЗСО с.Куликів;
  • 103,0тис.грн придбання дитячого ігрового майданчика для ЗЗСО с.Щуровичі;
  •  103,0тис.грн придбання дитячого ігрового майданчика для ЗЗСО с.Миколаїв;
  • 1,05тис.грн поставлено на облік підручники в ЗЗСО с. Березівка;
  • 107,8 тис.грн поставлено на облік  підручники в Сморжівській гімназії.

Видатки на надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції   склали 37 095,3 тис.грн на оплату праці педагогів, що складає 100 відсотка річних призначень.

Касові видатки по  Лопатинському будинку дитячої та юнацької творчості за звітний період склали 1683,3 тис.грн. На оплату праці і нарахування на заробітну плату спрямовані кошти в сумі 1424,0 тис.грн., що становить 99,7 відсотка річних призначень із змінами; було проведено поточний ремонт даху на суму -63,3 тис.грн та поточний ремонт приміщення на суму 51,6тис.грн.

На утримання КЗ «Лопатинська дитяча музична школа» спрямовано кошти в сумі 4368,8 тис.грн., з них по загальному фонду – 3819,8 тис.грн.,            по спеціальному фонду – 549,0 тис.грн. Видатки на заробітну плату склали 3 537,2 тис.грн. по загальному фонду та 149,2 тис.грн. пспеціальному . Окрім того  по спеціальному фонду було придбано музичні інструменти  на загальну суму 75,303тис.грн два ноутбуки та колонки вартістю 31,6 тис.грн, мобільну акустичну систему в сумі 17,1 тис.грн разом з тим було поставлено на облік музичні інструменти отримані закладом як благодійна допомога від благодійної організації «SMILE» Цюрих ,Швейцарія в кількості  чотирнадцять штук на суму 253,2 тис.грн

На виконання інших программ та заходів у сфері освіти у межах реалізації Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки профінансовано виплату грошових заохочень 16 учням на загальну суму 14,3 тис. грн та двом педагогічним працівникам — на загальну суму 4,0 тис. грн.

Надано освітні послуги учням 9–10 класів у межах програми «Фінансова грамотність — впевнений крок у майбутнє школярів Лопатинської громади» на суму 15,0 тис. грн.

Для  співфінасування заходів  що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" з місцевого бюджету було виділено 104,7 тис.грн Касових видатків проведено по загальу суму  104,3тис.грн з них9,5 тис.грн для придбання дидактичного матеріалу та 94,8 тис.грн для співфінансування придбання обладнання.

На виконання заходів  що реалізуються за рахунок Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` Касових видатків проведено по загальному фонду  на суму  4,9тис.грн для придбання дидактичного матеріалу та по спеціальному фонду на суму 840,9 тис.грн для придбання мультимедійного обладнання.

     Касові видатки на надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної  підтримки особам з особливими освітніми потребами склали 54,8 тис.грн 100 відсотка річного плану. Додаткових  психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових заняття було проведено    для 12 учнів та 3 вихованців ЗДО

Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)На виконання постанови КМУ від 27 грудня 2023 р. № 1374 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) для забезпечення викладання навчального предмета “Захист України”» бюджету Лопатинської селищної територіальної громади була надана субвенція в сумі 711,089 тис.грн касові видатки склали всього  711,089 тис.грн придбано обладнання для симулятора польотів , сейф  , закуплено апаратна частина симуляра польотів  та макети автоматів для кабінету «Захист України» Лопатинського ліцею.

Забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  в сумі 968,0 тис.грн спрямовані на  забезпечення харчуванням 319 учнів початкових класів .

Здійснення доплат педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  На зазначені цілі передбачено видатки у сумі 5 441,5 тис. грн, фактичні видатки становили 5 107,7 тис. грн, або 93,9 відсотків до плану.

Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти За рахунок субвенції з державного бюджету та залишків коштів Всесвітня продовольча програма ООН забезпечено безоплатне гаряче харчування для учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти громади.

На зазначені цілі передбачено видатки у сумі 28,2 тис. грн, які профінансовано в повному обсязі — 28,2 тис. грн, або 100 відсотків до плану

Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам кошти в сумі 499,2 тис.грн спрямовані на  забезпечення харчуванням 319 учнів початкових класів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

            КПКВ 2000 Охорона здоров’я

Для  забезпечення функціонування  установ охорони здоров’я виділено за  звітний рік з бюджету кошти в сумі  4079,0 тис.грн., що 90,27 відсотка річних призначень із змінами.  З них по загальному фонду 3 679,2 тис.грн, зокрема на енергоносії профінансовані видатки на суму  2 588,9  тис.грн., на пільгові медикаменти – 149,6 тис.грн., на придбання предметів, матеріали, обладнання та інвентаря  206,8 тис.грн.., на  оплату  послуг (крім комунальних)- 464,2 тис.грн; калоприймачі , підгузники, пеленки -269,7тис.грн  По спеціальному фонду 399,8 тис.грн закуплено аналізатор крові для амбулаторії с.Сморжів.

На виконання Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті    загального користування на 2025-2027 роки проведено видатків на суму 29,1 тис.грн при плані 50,0тис.грн

 

 

  КПКВ 3000 Соціальний захист та соціальне забезпечення

По соціальному захисту та соціальному забезпеченню загалом  профінансовані видатки на суму 6 574,1 тис.грн., що становить 82,23відсотка до планових  річних призначень.

На виконання Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті    загального користування на 2025-2027 роки проведено видатків на суму 29,1 тис.грн при плані 50,0тис.грн

 

У межах реалізації заходу  Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки планувалися видатки в  сумі 10,0тис.грн на здійснення виплати одноразових грошових винагород за високий рівень досягнень за результатами  3HO або НМТ, Касові видатки не проводилися.

        На утримання КЗ «Центр надання соціальних послуг »   при плані загального фонду  3595,4тис.грн касові видатки становлять 3533,5 тис.грн або 98,28 відсотка. Видатки на оплату праці з нарахуваннями складають 3275,4 тис.грн або 97,1 відсотка планових показників, видатки на інші виплати населенню(продуктові набори ) складають 199,5тис.грн.

         По спеціальному фонду бюджету касові видатки  становлять 199,1 тис.грн вартість благодійної допомоги поставленої на облік.

     В рамках реалізації « Комплексної програми соціального захисту населення  Лопатинської територіальної  громади на 2025-2027р.»  профінансовано:

  •  681,5 тис.грн надання одноразових адресних соціальних допомог  з них:    
  •   297,0тис.грн надання одноразової грошової допомоги в зв’язку з тяжкою або тривалою хворобою для 87 мешканців громади ;
  • 288,0тис.грн надання  одноразової адресної грошової допомоги внаслідок надзвичайної ситуації (пожежа,стихійне лихо) для 288 жителів;
  • 11,5тис.гн поховання одиноких жителів громади (1 особа);
  • 63,0тис.грн одноразова адресна грошова допомога інвалідам І групи та дітям з інвалідністю надана 63 особам;
  •  22,0тис.грн одноразова адресна грошова допомога особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для 11 осіб;
  • 688,8 тис.грн  надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не  здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги  ;
  • 97,201 тис.грн надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг        ( пільга надається для  10 сімей громади)

 

Відповідно до затвердженої Програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській ТГ на              2025-2027 роки проведено касових видатків на загальну суму 1 252,2 тис.грн які спрямовано на :

  • 137,18 тис.грн Організація поховання семи загиблих учасників бойових дій ;
  • 445,00тис.грн надання одноразової адресної грошової допомоги  35 Захисницям та Захисникам,  внаслідок поранення та лікування;
  • 140,0тис.грн надання матеріальної допомоги 7  сім’ям загиблих  учасників бойових дій;
  • 110,0 тис.грн надання одноразової грошової допомоги 14  сім’ям  зниклих безвісті Захисників та Захисниць;
  • 90,0тис.грн надання одноразової адресної грошової допомоги 9 дітям загиблих Захисників та Захисниць на оздоровлення та/або відпочинок;
  • 330,0 тис.грн надання одноразової грошової допомоги  за встановлення 11 пам’ятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, ветеранів війни.

 

    В рамках 'Програми фінансування заходів щодо святкування Дня Святого Миколая   для дітей Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки  оплачено подарунки для 329  дітей  сиріт та напівсиріт, дітей позбавлених батьківського піклування , дітей  з інвалідністю , дітей  з особливими освітніми потребами, дітей які знаходяться в сім’ях із складними життєвими обставинами, дітей учасників антитерористичної операції, дітей  захисників та захисниць(в т.ч. загиблих та зниклих безвісті ) , які беруть чи брали безпосередню участь у здійсненні заходів необхідних для забезпечення оборони України,захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації  проти України на суму 92,7 тис.грн

 

          КПКВ 4000 Культура i мистецтво  

По галузі «Культура і мистецтво» обсяг видатків за звітний 2025 рік   склав 5432,8 тис.грн., що становить 94,06 відсотка планових річних призначень. З них видатки загального фонду  5 122,7 тис.грн та видатки спеціального 86,9 тис.грн.

            На утримання бібліотек  використано кошти в сумі  1683,0 тис. грн. з них   по загальному фонду1 516,2тис.грн або 96,96 від річних призначень. Видатки на заробітну плату з нарахуваннями склали 1 279,1 тис.грн., що становить 97,97 відсотків уточненого річного плану, по спеціальному фонду видатки склали 166,7тис.грнз них.: 20,0 тис.грн поставлено на облік бібліотечний фонд та 94,4 тис.грн компʼютери і монітори(гуманітарна благодійна допомога від ГО «Життєва палітра»)50,0 тис.грн поповнено книжковий фонд за рахунок коштів МБ.

      На утримання  народних домів у 2025 році профінансовано видатки по загальному фонду в сумі 3 578,8 тис. грн., що складає 94,27 до річних призначень.. Касові видатки на заробітну плату склали 3 001,7 тис.грн. , що становить 95,03 відсотка уточнених річних призначень, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв 221,5 тис. грн. або 78,9 відсотка. 141,5 тис. грн, Фінансування  по спеціальному фонду склало  143,6 тис.грн. грн або 96,7 відсотка уточнених кошторисних призначень  , з яких поставлено на облік гуманітарна благодійна допомога від ГО «Життєва палітра» з них: 59,0тис.грн компʼютери і монітори; 30,2 тис.грн-принтери 12,0тис.грн придбано за благодійні  кошти проектор в народний дім с.Трійця; 40,3 тис.грн- за кошти від оренди майна придбано офісні меблі( стінка, столи, тумба)

     У межах реалізації Програми розвитку культури Лопатинської територіальної громади на 2025–2027 роки профінансовано 27,7 тис. грн

 

    

          КПКВ 5000 Фiзична культура i спорт

          На фізичну культуру і спорт в рамках  реалізації «Програмии розвитку фізичної культури та спорту  на території   Лопатинської територіальної громади  в   2025-2027 роках виділені кошти в сумі 320, тис.грн. касові видатки скалали 282,4тис.грн Із зазначених коштів спрямовано на оплату відр’яджень 189,0тис.грн ; заявкового внеску-54,00тис.грн придбано спортивного інвентарю на 31,1тис.грн; 8,3тис.грн на закупівлю  нагородної атрибутики .

По спеціальному фонду поставлено на облік вартість виконаних роботи із реконструкції  та облаштування спортивного майданчику за адресою: Львівська область, смт. Лопатин, вул. Героїв Майдану згідно проектно- кошторисної документації ««Реконструкція волейбольної площадки під універсальний спортивний майданчик з наливним покриттям по вул. Героїв Майдану смт. Лопатин Радехівського району Львівської області. Коригування. (Актуалізація ПКД  об'єкту у зв’язку із зміною покриття) на суму 2 755,7 тис.грн.

          

           КПКВ 6000 Житлово-комунальне господарствоВидатки на житлово-комунальне господарство        На виконання місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства на 2025 передбачені видатки і сумі 4 375,9тис.грн, з врахуванням внесених змін. Проведені касові видатки на суму 4 250,0 тис.грн.по загальному фонду бюджету

На виконання заходів Програми модернізації та розвитку системи теплопостачання Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки профінансовано виготовлення ПКД по об'єкту "Капітальний ремонт котельні (заміна котла) по вул.Центральна,23 в селищі Лопатин Шептицького району Львівської області в сумі 100,0 тис.грн.

 

КПКВ 7000 Економічна діяльність

   По галузі «Економічна діяльність» проведено видатків на загальну суму 3 465,0 тис.грн з них по загальному фонду бюджте 1 256,1тис.грн та по спеціальному 2 208,9тис.грн

        На виконання Програми з  проведення інвентаризації земель  комунальної    власності  на території Лопатинської селищної територіальної громади  на  2025-2027 роки проведено касових видатків по загальному фонду бюджету за  виготовлення технічної документації із землеустрою по дев’яти  ділянках на суму 32,8тис.грн ,окрім того за  надані послуги з виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж території видатки становлять 99,3 тис.грн

З метою реалізації заходів  Програми виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області у 2025 році спрямовано 99,9 тис. грн на проведення нормативної грошової оцінки 8 земельних ділянок населених пунктів Лопатинської селищної ради .

З метою забезпечення виконання Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Лопатинської територіальної громади на 2024-2025 роки у звітному періоді розроблено 1 детальний план території по спеціальному фонду проведені видатки на суму 84,9тис.грн

   На утримання та ремонт доріг з селищного  бюджету виділено                                             1 762,8тис.грн   .

В рамках виконання Програми  ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинськоій територоіальній громаді  на 2025-2027р  проведено поточний ремонт дорожнього покриття  на загальну суму 169,6 тис.грн , закуплено щебеневі суміші на суму 93,2тис.грн

З метою забезпечення виконання Програми  утримання та ремонту автомобільних доріг загального  користування  державного значення в межах території Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік

 спрямовано 500,0тис.грн на  поточний ремонт автодороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни на ділянці км 95+574 - км 115+020 в межах Лопатинської селищної територіальної громади як співфінансування на договірних засадах.

У ході впровадження Програми  утримання  та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого  значення Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 р передано як субвенцію з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах до обласного бюджету Львівської області 1000,00тис.грн  на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення О140101 Броди-Сморжів  км 22+100 - км 29+700 в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади та на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення С141309 Синьків-Стремільче в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади

     Програма виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Лопатинської селищної ради на 2025 рік передбачала проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності з метою визначення їх ринкової вартості, прийняття управлінських рішень у сфері земельних відносин та забезпечення надходжень до місцевого бюджету. У 2025 році заплановано та фактично проведено експертну грошову оцінку 6 земельних ділянок на загальну суму 58, 0тис.грн.

     Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування

     По даному коду програмної класифікації видатків бюджету сплачено членських внесків  в сумі 24,0 тис.грн до Асоціації  об'єднаних територіальних громад

     На виконання заходів Програми  управління та ефективного використання майна комунальної власності Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки роки профінансовано 139,4тис.грн для виготовлення технічного паспорта  та  оцінки нерухомого майна по 26 об’єктах

      

 

    КПКВ 8110 Заходи із запобігання та ліквідаційї надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

     На виконання  Програми  по запобіганню і ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території   Лопатинської

ТГ на 2022-2025 роки здійснено видатки  по загальному фонду на  суму 25,6 тис.грн. профінансовано за послуги з експлуатаційно-технічного обслуговування блоку оповіщення, який є складовою автоматизованої системи центрального оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій. Кошти на створення продовольчого резерву (250,0тис.грн) та матеріального резерву (91,2 тис.грн). не використовувалися .

   Для  фінансування  встановлення засобів оповіщення в трьох старостинських округах було використано 151,5тис.грн з них кошти бюджету Лопатинської територіальної громади  30,3тис.грн кошти обласного бюджету Львівської області 121,2тис.грн.

 

КПКВКМБ     8000 ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ

    На виконання  Програми  по запобіганню і ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території   Лопатинської  ТГ на 2022-2025 роки здійснено видатки  по загальному фонду на  суму 80,4тис.грн. профінансовано за послуги з експлуатаційно-технічного обслуговування блоку оповіщення, який є складовою автоматизованої системи центрального оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій. Кошти на створення продовольчого резерву (300,0тис.грн) та матеріального резерву (100,0 тис.грн). не використовувалися .

 

КПКВ 8130 Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони

Видатки на забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони (пожежної команди села Сморжів) за звітний період склали 329,5 тис.грн., що становить 94,75відсотка планових  призначень.,з них 263,5 тис.грн. на  оплату праці і нарахування, 39,6 тис.грн

        КПКВ 8330 Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів     На виконання «Програми охорони навколишнього середовища на територій Лопатинської селищної об'єднаної територіальної громади на 2022р-2024рр.»  проведено видатків на суму 85,2  тис.грн. з них 33,5 тис.грн,кошти були спрямовані на  ліквідацію борщівника Сосновського  та 51,8 тис.грн.на обрізання омели.

           Відповідно до затвердженої Програми «Безпечна громада (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки» профінансовано видатки на загальну суму 202,3 тис. грн на встановлення систем відеоспостереження.

       З метою виконання заходів Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2025 рік закуплено та передано на військову частину квадрокоптер та комплектуючі до нього загальною вартістю 299,9 тис.грн

   На виконання заходів Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Лопатинської територіальної  громади на 2025-2027 проведено видатків на суму 99,8  тис.грн. з них 33,5 тис.грн, кошти були спрямовані на  ліквідацію  омели.

Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів  Станом на 01.01.2025року залишок коштів по цільових фондах місцевого бюджету Лопатинської ТГ становив 281,0 тис.грн. Протягом 2025 року надійшли кошти цільового фонду в 39,5 тис.грн. з них було спрямовано 85,0тис.грн на Послуги з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на тприторії Лопатинської ТГ с.Хмільно, с.Руденко  Станом 01.01.2026 року залишок складає 235,4 тис.грн.

 

З бюджету Лопатинської селищної територіальної громади в 2025 році профінансовано міжбюджетних  трансфертів на загальну суму 6 581,6 тис.грн:

         КПКВ 9730 Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

 Передано субвенцію із загального фонду місцевого бюджету до обласного бюджету Львівської області 500,00тис.грн  на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення О140101 Броди-Сморжів  км 22+100 - км 29+700 в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади та 500,00 тис.грн на  експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення С141309 Синьків-Стремільче в межах території Лопатинської  селищної територіальної громади.

 

              КПКВ 9770  Інші субвенції з місцевого бюджету  

  З загального фонду бюджету  Лопатинської селищної територіальної громади передано субвенцію  до:

   бюджету Радехівської міської територіальної громади на утримання інклюзивно-ресурсного центру, як компенсація за надані послуги ІРЦ дітям з особливими потребами, які проживають на території Лопатинської ТГ    в сумі       102,7 тис.грн 

         бюджету Червоноградської  міської територіальної громади на утримання Добровільного формування територіальної громади «Кристинопіль» в сумі 46,8тис.грн

З спеціального фонду бюджету  Лопатинської селищної територіальної громади передано субвенцію  до обласного бюджету Львівської області:

30,0тис.грн на виконання заходів Програми з інформатизації Лопатинської  селищної територіальної громади  на 2025–2027 роки

150,0тис.грн за цільовим призначенням: придбання безпілотних літальних апаратів, квадрокоптерів, літаків, космічних та інших літальних апаратів з двигуном, додаткових аксесуарів до них, електронних бойових комплексів та засобів радіоелектронного захисту

  КПКВ 9800 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів

        З бюджету  Лопатинської селищної територіальної громади було профінансовано субвенції державному бюджету на загальну суму                                   5 252,1тис.грн в тому числі:

-2 900,0 тис.грн на виконання заходів Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2025 рік

-200,0 тис.грн на виконання Програми  покращення стану матеріально-технічного забезпечення батальйону поліції особливого призначення «Корпус оперативно - раптової дії» ГУНП у Львівській області на 2025 рік

 -22,2тис.грн на виконання Програми «Безпечна громада (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки»

-179,9тис.грн на виконання Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

- 550,0тис.грн на виконання заходів Програма фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2025 рік

 

Додаток: Звіт про виконання бюджету Лопатинської селищної територіальної громади за 2025 рік  10-ти арк.

 

Начальник фінансового відділу                                       Світлана КУЛИЧ


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  03  »  квітня   2026  року                                                          №       

 

 

 

Про затвердження звітів про  виконання

місцевих цільових Програм 

 

      Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись ст.26 та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», , заслухавши та обговоривши звіт про результати виконання місцевих цільових Програм, відповідно до рішення двадцять восьмої позачергової сесії від 02.11.2023 №9 «Про затвердження порядку розроблення місцевих цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи висновки постійної депутатської комісії  планування ,бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   , Лопатинська селищна  рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

      

  1. Затвердити звіти про виконання місцевих  цільових  Програм   :
    1. Програма  фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської  селищної ради на  2025 -2027 (Додаток 1)
    2. Програма  підтримка творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2025-2027 роки (Додаток 2)
    3. Програма  надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,позбавленим батьківського піклування, після досягнення18-річного віку, на 2025-2027 роки(Додаток 3)
    4. Програма «Фінансова грамотність – впевнений крок у майбутнє школярів Лопатинської громади» на 2025 рік(Додаток 4)
    5. Програма підтримки галузі охорони здоров"я на 2025-2027 роки (Дод. 5)
    6. Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій

громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті загального користування на 2025-2027 роки (Додаток 6)

    1. Комплексна програма соціального захисту населення  Лопатинської територіальної  громади на 2025-2027р. (Додаток 7)
    2. Програма фінансування заходів щодо святкування Дня Святого    Миколая   для дітей Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки(Додаток 8)
    3. Програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській селищній територіальній громаді  на 2025-2027 роки (Додаток 9)
    4. Програма розвитку культури  Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки (Додаток 10)
    5. Програма  розвитку фізичної культури та спорту на території   Лопатинської територіальної громади  в  2025-2027 роках(Додаток 11)
    6. Програма модернізації та розвитку системи теплопостачання Лопатинської селищної територіальної громади на 2025–2027 роки (Додаток 12)
    7. Програма  благоустрою населених пунктів Лопатинської  селищної територіальної громади  на  2025-2027 роки (Додаток 13)
    8. Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у Лопатинській ТГ на 2025-2027 (Додаток 14)
    9. Програма з проведення  інвентаризації земель комунальної власності  на території Лопатитнської територіальної громади на 2025-2027 роки (Додаток 15)
    10. Програма виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області на 2025 рік (Додаток 16)
    11. 'Програма Розроблення містобудівної документації Лопатинської територіальної громади на 2024-2025 роки (Додаток 17)
    12. Програма  ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинській територіальній громаді  на 2025-2027роки (Додаток 18).
    13. 'Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального  користування  державного значення в межах території Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік (Додаток 16).
    14. Програма утримання та ремонту автомобільних доріг загального  користування  державного значення в межах території Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік (Додаток 20)
    15. 'Програма виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Лопатинської селищної ради на 2025 рік (Додаток 20)
    16. Програма «Збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2025 рік» (Додаток 22)
    17. Програма управління та ефективного використання  майна

комунальної власності Лопатинської селищної територіальної громади на  2025-2027 роки  (Додаток 23)

    1. Програма по запобіганню і ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території   Лопатинської    ТГ на 2022-2025 роки(Додаток 24)
    2. Програма створення мережі підрозділів МПО Лопатинської селищної ради на 2025-2027роки(Додаток 25)
    3. Програма «Безпечна громада (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки» (Додаток 26)
    4. Програму фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2025 рік  (Додаток 27)
    5. Програму охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Лопатинської територіальної  громади на 2025-2027. (Додаток 28)
    6. Програма утримання  та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого  значення Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 р (Додаток 29)
    7. Програма з інформатизації Лопатинської  селищної територіальної громади  на 2025–2027 роки  (Додаток 30)
    8. Програма  покращення стану матеріально-технічного забезпечення батальйону поліції особливого призначення «Корпус оперативно - раптової дії» ГУНП у Львівській області на 2025 рік (Додаток 31)
    9. Програми «Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Лопатинської територіальної громади Львівської області на 2025 рік» (Додаток 32)
    10. Програма фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2025 рік (Додаток 33)

       2.Контороль за виконанням рішення покласти на постіну комісію з питань

  планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції   .

 

 

 

Селищний голова                               Олег МИКИТИН

 

    
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  » березня  2026  року                                                                           № 

                              

Про затвердження звіту

 про виконання фінансового плану за 2025 рік

 КНП «Лопатинської  РЛ» 

 

    Керуючись ст.17, 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України №1138 від 17.09.1996 року із змінами та доповненнями, Порядком складання, затвердження та контролю за виконанням фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Лопатинська районна лікарня» Лопатинської селищної  ради Львівської області, враховуючи рекомендації постійних комісій, Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити звіт про виконання фінансового плану за 2025 рік Комунального некомерційного  підприємства «Лопатинська районна лікарня »  Лопатинської селищної  ради Львівської області  (додається).

 

2.      Контороль за виконанням рішення покласти на постіну комісію з питань планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції  

 

 

 

 

 

Селищний голова                                       Олег МИКИТИН

 

 

 

 

Пояснювальна записка

                    до проекту рішення Лопатинськоїселищної ради

«Про затвердження звіту про виконання фінансового плану

                                                 за  2025 рік

Комунального некомерційного підприємства «Лопатинська районна лікарня» Лопатинської селищної  ради Львівської області.

 

Комунальне некомерційне  підприємство обслуговує 11596 чоловік: 9886 дорослого населення, 1710 дитячого населення . Виробнича потужність підприємства 65 відвідувань в зміну.

Кількість штатних посад по КНП "Лопатинська РЛ»  становить 89,25 одиниць, в т. ч.:

лікарі                                   -   28,0    од;

середній медперсонал       -   33,75  од;

молодший медперсонал       8,5    од;

інший персонал                  -    19,0    од;

 

КНП «Лопатинська РЛ» за  2025  рік отримала  бюджетних асигнувань  та власних надходжень в сумі 23388,4  тис.грн в тому числі:

          16500,8  тис.грн. від Національної служби здоровя  України,

            4079,0  тис.грн. кошти місцевого бюджету

                48,3  тис.грн. централізовані поставки в натуральній формі

 1245,9  тис.грн. надходження спеціального фонду в грошах та в натуральній формі

1514,4 тис.грн . дохід від амортизації

    рядок 110  «Дохід з Місцевого бюджету цільового фінансування на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, товарів, робіт та послуг»-

становить   -  4079,0 тис.грн.

в тому числі:

            -  694,0   тис.грн на оплату електроенергії

            -    63,2   тис.грн. на оплату водопостачання та водовідведення  

            -  226,7   тис.грн.  на оплату природного газу

            -    87,1   тис.грн. на оплату твердого палива, та палива для генератора

            - 1517,9   тис.грн. на оплату теплової енергії       

            -  149,6  тис.грн. на відшкодування пільгових рецептів

            -  269,7   тис.грн. на придбання медикаментів

                       -   259,9   тис.грн. на програмне забезпечення,

                                       та обслуговування медобладнання                                  

            -   46,8    тис.грн. оплата послуг пожежної сигналізації

            -   33,0    тис.грн. послуги метрології та стандартизації  та інші   

            -   32,5    тис.грн. на оплату послуг зв’язку  та інтернету.

            -   92,0    тис.грн. на  вогнетривку обробку деревени даху будівлі лікарні

            -  206,8   тис. грн. на придбання  господарських товарів та зап.частин 

            -  399,8   тис.грн. на придбання медичного обладнання                 

           

Рядок 290 «Інші доходи від операційної діяльності» - 1245,9 тис. грн.

в тому числі:.

-  132,0 тис грн. -за послуги, що надаються бюджетними установами  згідно з їх основною діяльністю;

- 175,6 тис.грн. безкоштовне надходження продуктів харчування, медикаментів, бакприпаратів, господарських товарів, засобів індивідуального захисту, м’ягкого інвентаря та інше.

-    75,0  тис.грн. надходження коштів на виплату лікарняних з  пенсійного фонду

-    20,4  тис.грн. компенсація за комунальні платежі від орендаря

222,8  тис.грн. відсотки по залишках коштів на поточних рахунках банку

- 449,1 тис.грн. не операційний дохід амортизації по необоротних активах та основних засобах

-    55,3 тис.грн. інший неопераційний дохід

-    83,3 тис.грн. компенсація за комунальні платежі

-      0,2 тис.грн. інший  операційний дохід

            - 32,2 тис.грн. надходження в натуральні формі з обласного бюджету ( медикаменти,  вакцини, засоби індивідуального захисту)

Витрати установи складаються :

Рядок 130«Собівартість реалізованої продукції»  разом становить 18351,3

 тис.грн.

Матеріальні затрати становлять 4128,0 тис.грн.

в тому числі:

  • Медикаменти та перев’язувальні матеріали                   - 943,6  тис.грн.
  • Засоби індивідуального захисту                                      -    32,0  тис.грн.    

      -  Господарські матеріали                                                     -  202,9 тис.грн

  •    в  тому числі :

            запасні частини  до транспортних засобів            -   47,7 тис.грн.

 -  Витрати комунальних послуг та інших енергоносіїв

        (тепло, електроенергія, вода, інше                                  - 2562,0 тис.грн.  

-   Продукти харчування                                                     -  164,2 тис.грн.

 -   Витрати на паливо-мастильні матеріали становлять   - 207,4 тис.грн.

 -   Предмети ,матеріали та інвентар                                       -   15,9 тис.грн.

Витрати на оплату праці                                                 - 10056,8 тис.грн. (80,25 ставки)

Відрахування на соціальні заходи                                 -   2070,5 тис.грн.

 

Рядок 200- Витрати, що здійснюються для підтримки об’єкта

в робочому стані (проведення ремонту, технічного огляду,

нагляду, обслуговування, тощо)                                          -   335,5 тис. грн.   

 

Рядок 210 - Амортизація                                                        - 1514,4 тис.грн.

Рядок 220-Інші витрати-                                                    - 246,0 тис. грн. :

 

В тому числі:

-Оплата послуг ( телефоннийзв'язок, оплата інтернетпослуг, охорона об'єкту, 

 та інше)-                                                                                               -      61,5 тис.грн.

-медикаменти для пільгових груп населення                                        -    149,6  тис. грн.

- Страхування                                                                                           -      16,5 тис.грн.

- банківське обслуговування                                                                   -     18,4 тис.грн   

 Рядок 230-Адміністративні витрати» становить                          -   2219,8 тис.грн.

В тому числі:

-Витрати на оплату праці                                                  - 1864,8 тис.грн. ( 9,0 ставок)

-Відрахування на соціальні заходи»                                -   328,4 тис.грн.

-Оплата послуг (супроводження та обслуговування програмногозабезпечення, послуги банку, телефоннийзв'язок, оплата інтернетпослуг, охоронаоб'єкту,  обслуговування обладнання); та інше                                                     -   14,9  тис.грн.

-Видатки на відрядження                                                           -  11,70 тис.грн.               

Рядок 510 «Капітальні інвестиції»                                       - 2570,8  тис.грн.

в т.ч.- основні засоби :                                                      - 2356,6 тис.грн

а саме:   

- повітряний компресор                                                      -    42,5 тис.грн.         

- ультразвукова система                                                     - 1869,0 тис.грн.

- аналізатор ШОЕ                                                                -   130,0 тис.грн

- напівавтоматичний аналізатор сечі                                -    59,8 тис.грн.

-автоматичний 3-діфф гематологічний аналізатор           -   210,0 тис.грн.

-багатофункціональний пристрій Cenon                            -     20.8 тис.грн.

-акуммулятор TAB Li-on 100                                               -    24.5 тис.грн.

-придбання інших необоротних активів,                        -   214,2 тис.грн

а саме: 

 -    м’ягкий інвентар (гуманітарна допомога)                    -     7,0 тис.грн.

 -    дрібний медичний та господарський інвентар

      ( за кошти НСЗУ)                                                           -  81,7 тис.грн.-

 -    дрібний медичний та господарський інвентар              -125,5 тис.грн.

      (гуманітарна допомога та кошти ОТГ)

 

Рядок 850 «Нерозподілені доходи»                                              - 1313,49 тис.грн.

         залишок медикаментів, товарів та коштів                          - 1313,4  тис.грн.

Директор                                                                         Ігор ТИМОШУК

 

                                                                                                                           

 

    
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« 03 » квітня  2026 року                                                                           № 7

                              

Про затвердження звіту

 про виконання фінансового плану за 2025 рік

КП Лопатинської селищної ради

 

    Керуючись статтями 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні від 02 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», враховуючи рекомендації постійних комісій, Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити звіт про виконання фінансового плану за 2025 рік Комунального  підприємства Лопатинської селищної ради (додається).

 

2.      Контороль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції  

 

 

 

 

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Лопатинської селищної ради

«Про затвердження звіту про виконання фінансового плану

за  2025 рік

 

            Комунальне підприємство Лопатиснької селищної ради  працює згідно Статуту підприємства.

       Юридична адреса : 80261 Львівська обл, смт. Лопатин, вул. Центральна,33

       Код ЄДРПОУ – 301241056

      Форма власності – комунальна, правовий статус – юридична особа, організаційно – правова  форма господарювання _ комунальне підприємство.

   Засновником підприємства є Лопатинська селищна рада. Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику.

     Комунальне підприємство Лопатинської селищної ради є підприємством , яке надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню , бюджетним та іншим споживачам, з теплопостачання – бюджетним установам , благоустрою населених пунктів. Підприємство є платником податку на загальних підставах та платником податку на додану вартість.

ФІНАНСОВО – ГОСПОДАРСЬКИЙ СТАН ПІДПРИЄМСТВА.

За 2025 рік дохід підприємства склав – 10933,1 тис. грн.:

- водопостачання – 725,7

- теплопостачання -5206,5

- благоустрій – 4250,0

- транспортні послуги –37,8

- будівельні роботи – 451,8

- вивезення рідких нечистот –36,9

- ліквідація омели – 99,7

- інші доходи – 124,7

       В цілому зростання доходів збільшилося за рахунок надання більшої кількості послуг.

    Собівартість за 2025 рік склала 11041,6 тис. грн.

    Інші доходи в 2025 році склали -  2066,0 тис. грн. Це доходи одержані на закупівлю основних засобів.

     Фінансові витрати за 2025 рік склали – 11041,6 тис. грн. Це витрати на  закупівлю матеріалів, електроенергії, витрати на заробітну плату та  відрахування на соціальні заходи, рентні податки та збори, обслуговування комп’ютерних програм, канцтовари, послуги банків, навчання виробничого персоналу та інші витрати

Дебіторська заборгованість  станом на 01.01.2026 року 139,1 тис. грн

Кредиторська заборгованість за надані послуги – 284,6 тис. грн

За платежами в бюджет – 413,6 тис. грн.

Було проведено  6 закупівель за процедурою відкритих торгів та проведено  317  закупівель без використання ЕСЗ.

 

 

 

 Директор КП Лопатинської селищної ради                         Марян ЛЕВИЦЬКИЙ

 

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                    п’ятдесят сьома  сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« 03 »   квітня  2026  року                                                 № 8 

 

Про затвердження Програми

фінансової підтримки 4 ДПРЗ ГУ ДСНС

України у Львівській області на 2026 рік.

 

 

 

      Відповідно до ст..26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Лопатинської селищної ради №  від 24 лютого 2026 року «Про схвалення місцевих цільових Програм» а також враховуючи висновки постійних депутатських комісій Лопатинської селищної ради, Лопатинська селищна рада ,-

 

                                        ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити  Програму фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2026 рік. ( Додається )

 

2. Фінансування Програми здійснювати в межах бюджетних асигнувань.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій Лопатинської селищної ради ( Н.Війтович).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішенням сесії Лопатинської

селищної ради №  від  .03.2026 р.

 

Селищний голова                          Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

 

 Програма

фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС                України у Львівській       області

на 2026 рік

 

 

 

 

 

 Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2026 рік

 

 

 

 

    1.ПАСПОРТ

Програми фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області на 2026 рік.

 

 

1.

Ініціатор розроблення  Програми

4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

2.

Підстава для розроблення  Програми

Кодекс Цивільного захисту України 

 

 

3.

Дата, номер документу про

затвердження Програми

Рішення сесії Лопатинської селищної ради №7  від 25 березня 2026 року

 

4.

Розробники Програми

 Лопатинська селищна рада

 

5.

Співрозробник Програми

4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

6.

Відповідальний виконавець

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

 

Учасники Програми

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради, 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

7.

Терміни реалізації Програми

2026рік

 

8.

Джерела фінансування

Місцевий бюджет

 

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч .за джерелами фінансування)

300 000,00  грн

 

 

Селищний голова                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

 

             2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма

Аналіз тенденцій розвитку техногенних аварій, катастроф і стихійних лих,   прогноз можливих небезпек показує, що на території Лопатинської територіальної громади зберігається високий ступінь ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Небезпека і загроза сьогодні носять більш комплексний, взаємозв’язаний характер. Антропогенна діяльність веде до збільшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Загрози стають джерелом надзвичайних ситуацій у різних сферах життєдіяльності та постійно збільшуються їх масштаби. В останні роки все частіше виникають надзвичайні ситуації специфічного характеру.

З урахуванням цього, стратегічним напрямком розвитку служби ДСНС України повинна стати організація інфраструктури сучасного суспільного функціонування, адаптована до проблем безпеки людини і суспільства, яка має вирішуватися в рамках єдиної державної стратегії сталого безпечного розвитку.

3. Мета Програми

Метою Програми є підтримка 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області при проведенні рятувальних заходів та гасіння пожеж в мирний час та в умовах особливого періоду для забезпечення гарантованого захисту життя, здоров’я людей, земельного, водного, об’єктів виробничого і соціального призначення у допустимих межах показників ризику, критерії яких встановлюються з урахуванням вітчизняного та світового досвіду.

4. Завдання і заходи виконання Програми

В підрозділах ДСНС організовано цілодобове чотирьохзмінне чергування. Службові приміщення і територія підрозділу повинні утримуватися в належному стані та відповідати Наказу ДСНС України №433 від 27.06.2013 року «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження єдиних вимог до облаштування та утримання територій і об'єктів майнових комплексів підрозділів цивільного захисту», отже основними завданнями Програми є:

-  зміцнення матеріально-технічної бази  51 ДПРП 21ДПРЧ 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області

-  проведення роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств, установ та організацій по недопущенню пожеж та надзвичайних ситуацій на підпорядкованих об’єктах та діям у випадку їх виникнення.

5.Обсяги та джерела фінансування Програми.

         Фінансування Програми проводиться за рахунок коштів Лопатинської територіальної громади Львівської області та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.Додаток2

                                                                                                  

6.   Строки та етапи виконання Програми.

Виконання програми здійснюватиметься протягом 2026 року  у межах наявних та залучених матеріально-технічних та фінансових ресурсів.

           7. Очікувані результати та ефективність виконання Програми

Реалізація Програми сприятиме  подальшому вдосконалення практичної діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і території, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, оперативному реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру

 

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми

     Головний розпорядник коштів - Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

Виконавець Програми 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань виконавцями Програми.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми, за цільовим та ефективним використанням коштів здійснює комісія з питань  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   Лопатинської селищної ради

Звітування виконавців Програми:

У двомісячний термін після закінчення встановленого строку виконання Програми, відповідальний виконавець (розробник) Програми складає підсумковий звіт про результати її виконання

Щороку в строки, визначені рішенням Лопатинської селищної ради (не пізніше 1 квітня року, наступного за звітним), звіт про хід виконання Програми та ефективність реалізації їх заходів заслуховується на сесіях селищної ради, про що фінансовим  відділом готується рішення сесії селищної ради  .

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                                  Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Додаток2

                                                                                            до Програми

Обсяги та джерела фінансування Програми

фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області на 2026 рік.

 

Обсяг коштів,

 які пропонується

 залучити на виконання програми

Етапи виконання

Усього витрат на виконання

І

 

 

2026р.

2027р

2028р

 

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

300000

 

 

300000

 

коштів державного бюджету

 

 

 

 

 

коштів обласного бюджету

 

 

 

 

 

коштів місцевого бюджету

300000

 

 

300000

 

коштів інших джерел

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                       п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« 03» квітня   2026  року                                                 № 9 

Про затвердження місцевої Програми збільшення статутного фонду КП Лопатинської  селищної ради на 2026 рік

 

         

   Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   з метою підтримки КП Лопатинської селищної ради, для забезпечення його надійного та безперебійного функціонування, поліпшення  фінансово-економічного стану шляхом здійснення власником внесків до статутного фонду підприємства житлово-комунального господарства, враховуючи рішення виконавчого комітету Лопатинської селищної ради № від 2026 року «Про схвалення проєкту рішення «Про затвердження місцевої Програми  збільшення статутного фонду КП Лопатинської  селищної ради на 2026 рік»», Лопатинська селищаї рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Програму «Збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2026 рік»(додається)

2.Визначити, що   джерелом   фінансування  Програми  є  селищний  бюджет  та інші джерела фінансування,  не заборонені  законодавством,  в  межах бюджетних призначень на відповідний період

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію Лопатинської селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (Війтович Н.Т.).

Селищний голова                                           Олег МИКИТИН                                                                                                                                                                  

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням сесії Лопатинської селищної  ради  №     від    .03.2026 року

 

                                                                             Селищний голова                             О.В.Микитин

 

 

 

 

Програма

« Збільшення статутного фонду КП Лопатинської  селищної ради

 на 2026 рік»

 

 

 

  Замовник програми :

 Лопатинська велищна рада      ____________________

 

Погоджено       

Начальник фінансового відділу               Світлана КУЛИЧ  ____________    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           2026 рік

  1. ПАСПОРТ

Програми збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2026 рік

1.

Ініціатор розроблення  Програми

Лопатинська селищна рада

2.

Підстава для розроблення  Програми

Звернення директора комунального підприємства № 18 від 26.02.2026року

3.

Дата, номер документу про   затвердження Програми

Рішення  57 сесії 8 скликання № від  .03.2026р.

4.

Розробники Програми

 

 Лопатинська селищна рада

 

5.

Співрозробник Програми

 

-

6.

Відповідальний виконавець

Лопатинська селищна рада

7.

Терміни реалізації Програми

2026 рік

8.

Джерела фінансування

Місцевий бюджет

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч . за джерелами фінансування)

700000,00 грн

 

Селищний голова                                           Олег МИКИТИН

 

 

 

2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма.

     Комунальне підприємство Лопатинської селищної ради виконує важливі функції щодо забезпечення життєдіяльності територіальної громади, зокрема надання послуг з благоустрою населених пунктів громади  та інших послуг населенню.

   На сьогодні підприємство потребує додаткових фінансових ресурсів для належного функціонування, оновлення матеріально-технічної бази, забезпечення стабільної господарської діяльності та підвищення якості послуг.

Недостатній рівень статутного фонду обмежує можливості підприємства щодо розвитку, придбання необхідної техніки, обладнання та покриття першочергових витрат, що впливає на ефективність роботи підприємства.

   У зв’язку з цим виникла необхідність збільшення статутного фонду підприємства.

3.Мета  Програми.

      Головню метою зазначеної Програми є забезпечення ефективності та якості здійснення сталої статутної діяльності, та зміцнення матеріально-технічної бази КП Лопатинської селищної ради та надання послуг споживачам громади належної якості. Підтримка КП Лопатинської селищної ради  для забезпечення його надійного та безперебійного функціонування, поліпшення фінансово-економічного стану шляхом поповнення власником внесків до статутного фонду

   4.  Завдання і заходи виконання Програми.

 Основними завданнями Програми є збільшення статутного фонду комунального підприємства, забезпечення підприємства необхідними фінансовими ресурсами для здійснення господарської діяльності, оновлення та покращення матеріально-технічної бази підприємства, а також підвищення ефективності його роботи та якості надання послуг населенню. Для досягнення зазначених завдань передбачається здійснення таких заходів: виділення коштів з бюджету Лопатинської селищної територіальної громади, спрямування їх на поповнення статутного фонду комунального підприємства та використання коштів відповідно до затвердженого фінансового плану підприємством.

Перелік завдань і заходів Програми наведено у додатку1.

                   5. Обсяги та джерела фінансування Програми

  Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Лопатинської селищної територіальної громади. Кошти спрямовуються на поповнення статутного фонду комунального підприємства.

Обсяги фінансування Програми додаються (Додаток 2),протягом року сума може бути скоригована.

6. Строки та етапи виконання Програми

     Термін реалізації Програми — 2026 рік. Програма виконується в один етап протягом 2026 року після прийняття відповідного рішення Лопатинською селищною радою та виділення коштів з бюджету громади.

 

7. Очікувані результати та ефективність Програми

    Реалізація Програми сприятиме зміцненню матеріально-технічної бази та покращенню фінансового стану КП Лопатинської селищної ради, забезпеченню стабільної та ефективної роботи підприємства. Це дозволить підвищити якість та безперебійність надання комунальних послуг населенню громади, а також забезпечити раціональне використання майна та коштів територіальної громади

.8. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

Головний розпорядник коштів -Лопатинська селищна рада.

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань виконавцями Програми.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми, за цільовим та ефективним використанням коштів здійснює  комісія з питань  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   Лопатинської селищної ради

Звітування виконавців Програми:

Відповідальний виконавець  для здійснення моніторингу реалізації Програми раз на рік до 15 числа другого місяця, наступного за звітним періодом, подає фінансовому відділу  щорічний звіт про результати виконання Програми. До звіту додається пояснювальна записка.

У двомісячний термін після закінчення встановленого строку виконання Програми, відповідальний виконавець (розробник) Програми складає підсумковий звіт та подає його фінансовому відділу Лопатинської селищної ради. До звіту додається пояснювальна записка.

Щороку в строки, визначені рішенням Лопатинської селищної ради (не пізніше 1 квітня року, наступного за звітним), звіт про хід виконання Програми та ефективність реалізації їх заходів заслуховується на сесіях селищної ради, про що фінансовим  відділом готується рішення сесії селищної ради

 

Секретар селищної ради                                                   Галина БІЛИК

 

 

 

                                                                                    Додаток 2

                                                                                          до Програми

 

Обсяги та джерела фінансування Програми

збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2026 рік

___(назва програми)

 

Обсяг коштів,

 які пропонується

 залучити на виконання програми

Етапи виконання

Усього витрат на виконання

І

 

 

2026р.

2027р

2028р

 

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

700000

 

 

700000

 

коштів державного бюджету

 

 

 

 

 

коштів обласного бюджету

 

 

 

 

 

коштів місцевого бюджету

700000

 

 

700000

 

коштів інших джерел

 

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до

Програми

 

ПЕРЕЛІК

напрямів, завдань і заходів Програми

збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2026 рік

№ п/п

 

Назва напряму (пріоритетні завдання)

Заходи Програми

Строк виконання

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування, грн.,

у тому числі

Джерела фінансування, грн.

Очікуваний результат

всього

2026

2027

2028

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1.

Забезпечення стабільної діяльності комунального підприємства

Поповнення статутного фонду комунального підприємства

2026рік

Лопатинська селищна рада, КП Лопатинської селищної ради

 

 

 

700000

700000

 

 

Місцевий бюджет

Підвищення фінансової спроможності підприємства, забезпечення стабільної роботи, покращення якості надання послуг населенню.

 

 

 

                                                      

 

 

 

 

        Секретар селищної ради                              Галина  БІЛИК


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                      п’ятдесят сьома  сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« 03 »  квітня   2026 року                                                          № 10     

 

 

Про внесення змін до Програм

 

     Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , беручи до уваги рішення виконавчого комітету Лопатинської селищної ради № 22   від 24 лютого 2026 року «Про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до місцевих цільових Програм » та враховуючи висновки постійної  комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції , Лопатинська селищна  рада 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1.  Внести   зміни до  Програми Безпечна громада” (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №79від  30.05.2025р, а саме :

1.1 В Додатку 2 до Програми:

В напрямі  першому       орієнтовні обсяги фінансування 2026 року цифри 100,0 замінити цифрами 71,0; у колонці всього цифри 300,0 замінити цифрами 271,0.

В напрямі третому       орієнтовні обсяги фінансування 2026 року цифри 0,0 замінити цифрами 29,00; у колонці всього цифри 22,2 замінити цифрами 51,2

 

2. Внести   зміни до   Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської селищної територіальної громади на  2025-2027 роки затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №12 від  28.11.2024р,а саме мету програми викласти в наступній редакції:

 Метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів, забезпечення їх самореалізації, формування мотивації до навчання та заохочення до досягнення високих освітніх результатів, підвищення результативності участі школярів в олімпіадах, конкурсах, турнірах, науково-дослідницькій діяльності, а також у складанні ЗНО та НМТ, формування національно-патріотичних цінностей через військово-патріотичне виховання і туристсько-краєзнавчу діяльність, а також підвищення професійної компетентності та педагогічної майстерності педагогічних працівників.

      

  3. Внести   зміни до   Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян у Лопатинській ТГ  на 2025-2027 роки затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №16 від  28.11.2024р, а саме:

 Розділ Програми 4. Завдання і заходи виконання Програми доповнити пунктом VII Організація поселення осіб з інвалідністю та осіб похилого віку які потребують стороннього догляду та у яких відсутні родичі, або родичі яких перебувають на військовій службі та не мають інших працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати до інтернатних установ соціального захисту наступного змісту:

   Забезпечення поселення здійснюється відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», Постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2026р. №64 «Деякі питання організації надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 29.02.2016 № 198 «Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності».

   З метою забезпечення належного соціального захисту осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, які потребують стороннього догляду, у громаді здійснюється організація їх поселення до інтернатних установ системи соціального захисту населення. Особлива увага приділяється особам, які не мають родичів, здатних забезпечити необхідний догляд, або родичі яких проходять військову службу та не мають можливості здійснювати догляд за ними.

  У межах реалізації цього напряму передбачається виявлення таких осіб на території громади, проведення оцінки їхніх потреб, підготовка та оформлення необхідного пакета документів для влаштування до відповідних інтернатних установ соціального захисту населення, а також сприяння у вирішенні організаційних питань щодо їх поселення.

     У разі відсутності надавача необхідної соціальної послуги стаціонарного догляду  у територіальній громаді (за місцем звернення особи під час дії на території України або адміністративно-територіальної одиниці надзвичайного або воєнного стану), яка потребує надання соціальної послуги стаціонарного догляду, Лопатинська селищна рада визначає потенційних надавачів таких соціальних послуг на території інших громад чи надавачів даної послуги іншого рівня і здійснює заходи щодо їх залучення до надання соціальної послуги стаціонарного догляду, у тому числі і забезпечення їх фінансування з бюджету громади. 

      Після прийняття рішення виконавчим комітетом Про надання /відмову надання соціальних послуг укладається договір про міжбюджетний трансферт (субвенція) між Лопатинською селищною радою (далі – Замовник) та громадою, або суб’єктом, який буде надавати соціальну послугу стаціонарного догляду (далі - Надавач послуги). 

     Фінансування видатків за надану соціальну послугу стаціонарного догляду здійснюється за рахунок коштів, передбачених на відповідний рік в бюджеті Лопатинської селищної ради в порядку визначеному бюджетним кодексом України та іншими нормативними актами, які регулюють бюджетні взаємовідносини.

    Правові та організаційні засади щодо надання соціальної послуги стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності та взаємовідносини між суб’єктом надання такої послуги та замовником вирішуються в межах чинних нормативно - правових актів. 

 

 4. Внести   зміни Програми соціальної підтримки  учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській ТГ на 2025-2027 рок  (нова редакція)затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №16 від  28.11.2024р, а саме:

В розділі 4.5.  абзац 4.5.4. викласти в наступній редакції :

Адресна одноразова грошова допомога надається військовослужбовцям, які уклали контракт на проходження військової служби.

  5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Лопатинської селищної  ради з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій .

 

 

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                              п’ятдесят сьома  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

« 03 »  квітня   2026  року                                                                             № 11

 

Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2026 рік

    1353800000

       (код бюджету)           

                                                                                                                                                                                                                              

       Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, п.23 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України №158-р від 05.02.2026р. «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2026 році», враховуючи висновки комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції,  Лопатинська селищна рада

   

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни та доповнення до рішення п’ятдесят п’ятої сесії селищної ради від 23.12.2025 №8 «Про місцевий бюджет Лопатинської  селищної територіальної громади на 2026 рік»,  а саме:

1.1 В абзаці другому пункту 1 цифри «відповідно «136 834 800», «135 377 300» та   «1 457 500» замінити цифрами відповідно «136 867 900», «135 410 400» та   «1 457 500» згідно з додатком 1

1.2 В абзаці третьому пункту 1 цифри «136 834 800», «135 377 300» та « 1 457 500» замінити цифрами відповідно «137 997 900», «136 540 400» та « 1 457 500»  згідно з додатком 3.

 2. Внести зміни в додатки 1,3,4  згідно з додатками 1,3,4

   3. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною 

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді

 

 

 

Селищний голова                                               Олег МИКИТИН

 

                                              

                                                             Пояснююча

До    рішення  сесії Лопатинської селищної  ради

«Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2026 рік»  від .2026 року

 

Беручи до уваги розпорядження Кабінету Міністрів України №158-р від 05.02.2026р. «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2026 році», збільшено доходи загального фонду  бюджету по ККД 41035400 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» на суму 33100,00грн.

Відповідно збільшено видатки загального фонду бюджету по КПКВ 1200 «Проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять (послуг) за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» в сумі 33100,00грн

    Беручи до уваги висновок №8 від 20.01.2026 фінансового відділу селищної ради, про обсяг залишку коштів загального та спеціального фондів (крім власних надходжень бюджетних установ)селищного бюджету станом на 01.01.2026 року

       1.По загальному фонду бюджету відповідно до казначейського звіту станом на 01.01.2026року залишки коштів на рахунках загального фонду становили  13 334 753,45 грн.   із них:

         - 13 332 102,45грн. кошти основного котлового рахунку;

         - 2 651,0 грн кошти банку Україна

    Рішенням 55 сесії 8 скликання  №8 від 23.12.2025 року «Про місцевий бюджет  Лопатинської селищної  територіальної громади на  2026рік » затверджено оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 200 000 грн., що становить 0,21відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету

     Залучається до розподілу у 2026 році вільний залишок коштів загального фонду в сумі 13 132 102,00 грн.

   2. По спеціальному фонду бюджету (крім власних надходжень бюджетних установ)відповідно до казначейського звіту станом на 01.01.2026 року залишки коштів на рахунках спеціального фонду становили   2 618 184,51 грн.   із них:

         - 2 367 075,45 грн. кошти бюджету розвитку;

         - 235 426,56 грн. кошти екологічного фонду;

         - 15 682,50 грн. кошти від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва ;

         

       Даним рішенням  спрямовується  вільний залишок бюджетних коштів загального фонду  в сумі 1 130 000 грн

 

З огляду на зазначене, до видаткової частини загального фонду бюджету Лопатинської селищної територіальної громади внесено наступні  зміни.:

 

Код типової програмної класифікації
видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця,найменування бюджетртної програми згідно  з типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету

Назва витрат

 

 

 

 

Загальний фонд

Спеціальний фонд

РАЗОМ

Разом

 

За рахунок  спрямування вільного залишку  

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради :

9800

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів

На виконання Програми  покращення стану матеріально-технічного забезпечення батальйону поліції особливого призначення «Корпус оперативно - раптової дії» ГУНП у Львівській області на 2026 рік

 

 

На виконання Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2026 рік

 

На виконання заходів Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю під час воєнного стану  на території Лопатинської територіальної громади на 2026 рік

100 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30000

 

100 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30000

 

ВИДАТКІВ ВСЬОГО

 

1 130 000

 

1 130 000

  

 Також враховуючи звернення  ВнП№1 Шептицький РВП ГУНП у Львівській області щодо спрямування коштів для  надання субвенції ГУНП у Львівській області  на обслуговування системи відеоспостереження «Безпечна Львівщина», що функціонує на території Лопатинської територіальної громади та необхідність скерування коштів на поповнення статуного фонду КП Лопатинської селищної ради проведено перерозподіл видатків наступним чином :

Код типової програмної класифікації
видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця,найменування бюджетртної програми згідно  з типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету

Назва витрат

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Лопатинська селищна рада :

7461

Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету

 Виконання заходів Програма ремонту та утримання вулиць і доріг  комунальної власності  по Лопатинскій ТГ на 2025-2027р

 

-700000

 

-700000

7670

Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання

Поповнення статуного фонду КП Лопатинської селищної ради на прийдбання грейдера самохідного

 

700000

700000

8230


Інші заходи громадського порядку та безпеки

 

 Виконання заходів Програми Безпечна громада” (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки

 

-29000

 

-29000

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради :

9800

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів

Виконання заходів Програми Безпечна громада” (встановлення систем відеоспостереження) на 2025–2027 роки

29000

 

29000

 

РАЗОМ

 

-700000

700000

0

 

 

 

Начальник фінансового відділу                                                 Світлана КУЛИЧ

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

п’ятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« » березня  2026  року                                                                           № 12

                              

Про надання  субвенцій з місцевого

бюджету  державному бюджету

 

         Керуючись ст.91 Бюджетного кодексу України, п. 27 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи звернення:  т.в.о. начальника Шептицького РВП ГУНП у Львівській області №57643-2026 від 23.02.2026 року; командира військової частини А0284 № 690/100/31 від 02.01.2026 року; командира військової частини А1108 № 25/ОКП від 08.01.2026 року; командира військової частини А4423 №628/5446 від 10.12.2025 року, командира військової частини 3057 №10/57-1031-2026 від 20.01.2026 року, беручи до уваги висновки постійної  комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді, Лопатинська селищна  рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Передати субвенцію з місцевого  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» з метою фінансування  заходів Програми  покращення стану матеріально-технічного забезпечення батальйону поліції особливого призначення «Корпус оперативно - раптової дії» ГУНП у Львівській області на 2026 рік за напрямком використання «Закупівля  засобів та обладнання» по  КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 100 000(сто тисяч)грн.00коп.

2.Передати субвенцію з місцевого  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до  Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» з метою фінансування  заходів Програми  профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю під час воєнного стану на території Лопатинської територіальної громади на 2026 рік, за напрямком використання «Придбання паливо-мастильних матеріалів для службових автомобілів ВнП№1 Шептицького РВП ГУНП у Львівській області» по  КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 30 000 (тридцять тисяч)грн.00коп

3.Передати субвенцію з місцевого  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» з метою фінансування  заходів Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України на 2026 рік, а саме:

Для військової частини А0284 за напрямком використання « Придбання військової техніки, транспортних засобів спецпризначення, квадрокоптерів, систем РЕБ, тепловізійних та нічних прицілів та приладів спостереження, засобів зв’язку», по  КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»    в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп

Для військової частини А4447 за напрямком використання « на придбання матеріальних ціностей», по  3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»    в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп

Для військової частини А1108 за напрямком використання « придбання запасних частин до автомобільної техніки загальновійськового та спеціального призначення», по  КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп

Для військової частини А4423 за напрямком використання « придбання засобів РЕБ,РЕР і комплектуючих до цих систем, БпАК (БпЛА), військової спеціальної та автомобільної техніки, приладів нічного бачення», 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»    в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп

   Для військової частини 3057 за напрямком використання « поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3057», по  КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді

 

 

 

           СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                   Олег МИКИТИН


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

« 03 »  квітня      2026 року                                                 №  14          

 

 

Про затвердження Положення про конкурс

на посаду керівників закладів загальної

середньої освіти Лопатинської ТГ

 

  Відповідно до  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  Закону України «Про освіту»,  з метою визначення механізму проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, враховуючи рекомендації депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму, Лопатинська селищна      рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лопатинської територіальної громади, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення сесії Лопатинської селищної ради №12 від 24 вересня 2021року «Про затвердження Положення про конкурс на посади директорів комунальних закладів загальної середньої освіти Лопатинської селищної ради»

 

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Лопатинської селищної ради з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму (Василишина А.В.) .

 

 

   Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

Додаток

до рішення сесії

Лопатинської селищної ради

№     від                     2026р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок проведення конкурсу та призначення  керівника

комунального закладу загальної середньої освіти

Це Положення про порядок проведення конкурсного відбору та призначення  керівника комунального закладу загальної середньої освіти (надалі Положення) регламентує порядок призначення (проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад, прийняття на роботу), продовження трудових відносин та звільнення керівників закладів загальної середньої освіти Лопатинської  селищної ради, що належать до комунальної форми власності.

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту».

1.2. Положення визначає засади проведення конкурсу та призначення  керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

1.3. Положення поширюється на керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Лопатинської селищної ради (далі – заклади освіти).

1.4. Керівником комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста, магістра та стаж педагогічної роботи  та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

 1.5. Керівник закладу загальної  середньої  освіти  призначається на посаду та звільняється з посади  розпорядженням селищного голови.

    Протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення рішення про переможця конкурсу селищний голова призначає переможця конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти  та укладає з ним строковий трудовий договір.          Трудовий  договір укладається на шість років на підставі рішення конкурсної комісії.

   Після закінчення строку, на який укладено строковий трудовий договір, трудові відносини припиняються та не можуть бути продовжені на невизначений строк.

    З особою, яка призначається на  посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, укладається трудовий договір строком на два роки. Після закінчення строку дії такого строкового трудового договору та за умови належного його виконання сторони мають право продовжити строк дії відповідного строкового трудового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.

    Особа не може бути керівником одного і того ж закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (крім тих, що розташовані в населених пунктах з одним закладом загальної середньої освіти).

     До першого шестирічного строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше.

1.6. Рішення про проведення конкурсу приймається селищним головою шляхом видачі відповідного розпорядження:

    -  одночасно з прийняттям рішення про утворення нового закладу загальної середньої освіти;

    - не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником закладу загальної середньої освіти;

- упродовж десяти робочих днів з дня дострокового припинення (прийняття рішення про дострокове припинення) договору, укладеного з керівником відповідного закладу загальної середньої освіти, чи визнання попереднього конкурсу таким, що не відбувся.

2. Умови проведення конкурсного відбору

2.1. Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти повинен забезпечувати конституційне право рівного доступу до зайняття посади.

2.2. Організаційне забезпечення проведення конкурсного відбору керівника закладу освіти здійснює Лопатинська селищна рада (надалі- Засновник) розпорядженням селищного голови.

2.3. Конкурс складається з таких етапів:

2.3.1. прийняття рішення Лопатинської селищної ради про проведення конкурсу;

2.3.2. оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

2.3.3. прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

2.3.4. перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

2.3.5. допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

2.3.6. ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

2.3.7. проведення конкурсного відбору;

2.3.8. визначення переможця конкурсу;

2.3.9. оприлюднення результатів конкурсу.

3. Оголошення про проведення конкурсного відбору

3.1. Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на вебсайті Лопатинської селищної ради та/ або на вебсайті закладу освіти протягом наступного робочого дня з дня прийняття розпорядження про проведення конкурсу, та /або в засобах масової інформації та має містити:

 - найменування і місцезнаходження закладу;

       -  найменування посади та умови оплати праці;

       - кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»;

       - вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі;

       - дату та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість;

       - прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

   В оголошенні може міститися додаткова інформація, що не суперечить законодавству.

   Строк подання документів для участі в конкурсі  може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

4. Створення комісії та проведення конкурсного відбору

4.1. Для проведення конкурсу розпорядженням селищного голови затверджується персональний склад конкурсної комісії в складі голови та членів комісії загальною чисельністю від 6 до 15 осіб, до складу якої на паритетних засадах можуть входити представники:

- засновника (посадові особи органу державної влади чи депутати відповідного представницького органу місцевого самоврядування (не більше однієї особи від однієї фракції);

-  відповідної місцевої державної адміністрації чи територіального органу центрального органу виконавчої влади із забезпечення якості освіти (державні службовці);

  - інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних, районної (міської) профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти)

До складу конкурсної комісії не може бути включена особа, яка:

- визнана в установленому законом порядку недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

- має судимість або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення;

- відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» є близькою особою учасника конкурсу або особою, яка може мати конфлікт інтересів.

   До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть брати участь представники органів громадського самоврядування закладу освіти, на посаду керівника якого оголошено конкурс.

Голова конкурсної комісії:

- здійснює керівництво конкурсною комісією.

Секретар комісії:

- організовує її роботу, затверджує порядок денний та головує  на засіданнях;

- готує проєкт порядку денного засідання та здійснює його розсилку членам комісії.

   У разі відсутності на засіданні голови його обов’язки виконує один із членів комісії, обраний на  засіданні.

   Кожен член конкурсної комісії зобов’язаний не допускати виникнення конфлікту інтересів.

   Формою роботи конкурсної комісії є засідання. Інформація про час, місце проведення засідання конкурсної комісії розміщується на офіційному вебсайті  селищної ради. Конкурсна комісія є повноважною за умови присутності на її засіданні не менше двох третин від її затвердженого складу. Конкурсна комісія приймає рішення більшістю голосів  від її затвердженого складу. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії. Кожен член конкурсної комісії має один голос та голосує особисто. Голосування за інших осіб або передача права голосу іншому членові конкурсної комісії не допускається. Голосування проводиться відкрито шляхом підняття руки та відображається в протоколі засідання конкурсної комісії.

   Рішення конкурсної комісії оформлюються протоколами, які підписуються усіма присутніми членами конкурсної комісії та оприлюднюються на вебсайті Лопатинської селищної ради протягом наступного робочого дня з дня проведення засідання конкурсної комісії.

   Ведення та оформлення протоколів засідань конкурсної комісії здійснюється гуманітарним  відділом Лопатинської селищної ради.

   Конкурсна комісія та її члени діють на засадах неупередженості, об’єктивності, незалежності, недискримінації, відкритості, прозорості. Не допускається будь-яке втручання в діяльність конкурсної комісії, тиск на членів комісії та учасників конкурсу. Кожен член конкурсної комісії зобов’язаний не допускати виникнення конфлікту інтересів.

4.2. Для участі у конкурсі подають такі документи:

         - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

           - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

       - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

          - копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

          -документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

          - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

     - копію військового квитка або іншого документа (для військовозобов’язаних),

          - довідку про відсутність судимості;

          - довідку про проходження попереднього (періодичного)  психіатричного огляду;

          - мотиваційний лист, складений у довільній формі;

          - згоду на  відеофіксацію конкурсного відбору;

   Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

    Визначені у п.4.2. документи подаються особисто (або уповноваженою  згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

    Копії документів подаються разом з пред’явленням оригіналів. Уповноважена особа завіряє копії документів, крім документів, що посвідчують особу. Документи, що посвідчують особу, завіряються особисто або уповноваженою особою згідно довіреності.

   Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

4.3. Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі в конкурсі конкурсна комісія:

        - перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

     - приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі.                                                                                                                                        

    - оприлюднює на вебсайті Лопатинської селищної ради перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати).

   До участі у конкурсі не можуть бути допущені особи, які:

-не можуть обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до цього Закону;

-подали не всі документи, визначені цим Законом, для участі в конкурсі;

-подали документи після завершення строку їх подання.

4.4. Засновник зобов’язаний організувати та забезпечити ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу не пізніше п’яти  робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

4.5. Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

          - перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

      - перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

       - публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти на шість років,  а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

      Перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти здійснюється в формі  письмового тестування.

      Варіанти тестових та ситуаційних завдань розробляються Лопатинською селищною радою з урахуванням наказу Міністерства освіти і науки України     від 19.05.2020 № 654 «Щодо примірного переліку питань» та затверджуються селищним головою.

   І. Тестування

   Тестування містить 30 тестових завдань. Кожне питання передбачає не менше трьох варіантів відповіді, одна з яких є правильною.

   Тестові завдання, на аркушах з кутовим штампом Лопатинської селищної ради, секретар комісії пакує в конверти, а ключі правильних відповідей залишає за собою.

   Кандидат обирає собі конверт з тестовими питаннями в присутності членів конкурсної комісії.

   Тестування проходить письмово протягом 1 години.

   Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися додатковими електронними приладами, підручниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення зазначених вимог кандидат відсторонюється від подальшого проходження конкурсу, про що складається відповідний акт, який підписується всіма членами конкурсної комісії.

   Перед відповіддю обов'язково вказуються прізвище, ім'я та по батькові кандидата, номер тестового завдання.

   Після підготовки відповідей на аркуші проставляються підпис кандидата та дата складання іспиту.

   Оцінювання тестування проводиться за такими критеріями:

- один бал надається за правильну відповідь;

- нуль балів – за неправильну відповідь.

   Максимальна кількість балів, які може отримати кандидат за підсумками тестування, становить 30 балів.

ІІ. Ситуаційне завдання

   Вирішення ситуаційного завдання проводяться з метою об’єктивного з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання, досвід під час виконання посадових обов’язків, а також, з метою комплексної перевірки кандидатів на відповідність професійній компетентності, оцінки комунікаційних якостей та вміння приймати рішення.

   Кількість варіантів ситуаційних завдань повинно бути не менше 15.

   Кандидат обирає собі варіант ситуаційного завдання  в присутності членів конкурсної комісії. Відповіді на питання ситуаційного завдання  викладаються  державною мовою на аркушах з кутовим штампом Лопатинської селищної ради   в присутності членів конкурсної комісії.

Перед відповіддю обов'язково вказуються прізвище, ім'я та по батькові кандидата, номер ситуаційного завдання.

   Після підготовки відповідей на аркуші проставляються підпис кандидата та дата складання іспиту.

   Розв’язання ситуаційного завдання кандидатом є успішним, якщо проведено детальний аналіз описаної ситуації, виявлена(і) проблема(и), обрана і обґрунтована проблема для вирішення, визначені критерії та обмеження для вирішення проблеми; виявлено декілька альтернатив при вирішенні проблеми; на основі критеріїв і обмежень обрана одна з альтернатив, обґрунтований вибір альтернативи; розроблено управлінське рішення, виявлені ризики і припущення; рішення оформлено у вигляді управлінського документа (переліку документів для складних ситуаційних завдань з виділенням і оформленням базового рішення).

   На розв’язання ситуаційного завдання кандидатові надається 20 хвилин.

   Для оцінювання відповідей ситуаційних  завдань використовується п’ятибальна система:

 5 балів – ситуація розв’язана у межах вимог чинних нормативно-правових актів без можливого розвитку конфліктної ситуації;

 4 бали – ситуація розв’язана, проте учасник демонструє незнання окремих нормативно-правових актів, що стосуються ситуації. Розвиток конфліктної ситуації не передбачається;

 3 бали – хід розв’язання ситуації спонукає до розвитку конфлікту, є ознаки порушення нормативно-правових актів;

 2 бали – кандидат не орієнтується у можливих шляхах розвитку конфліктної ситуації;

 1 бал - виставляється кандидатам, які не надали відповіді щодо вирішення ситуаційного завдання в установлений строк.

 

ІІІ. Презентація перспективного плану розвитку.

   Презентація перспективного плану оцінюється окремо за 5 бальною системою відповідно до ступеня висвітлення наступних критеріїв:

- актуальність цілей і завдань закладу освіти, ефективність методів їх реалізації;

залучення до управління закладом освіти органів громадського самоврядування;

заходи по зміцненню матеріально – технічної бази закладу;

- використання оригінальних, творчих, креативних підходів в організації навчально виховного процесу.

   Члени конкурсної комісії приймають спільне рішення щодо оцінки відповіді на питання ситуаційного завдання  та презентацію перспективного плану  шляхом голосування.

   Оцінки відповідей на питання  тестового та ситуаційного завдання проставляються на аркуші з відповідями та перспективному плані та заноситься до екзаменаційної відомості (додаток до Положення).

   Підбиття підсумків здійснюється конкурсною комісією шляхом додавання балів за вирішення тестових та ситуаційного завдань, презентацію перспективного плану.  Переможцем конкурсу вважається кандидат, який набрав найбільшу кількість балів.

   У разі набрання кандидатами однакової кількості балів визначення переможця здійснюється шляхом відкритого голосування.

   У разі рівного розподілу голосів вирішальним у визначенні переможця є голос голови конкурсної комісії.

   Конкурсний відбір відеофіксується. Відеозапис конкурсного відбору за рішенням селищного голови оприлюднюється  на вебсайті Лопатинської селищної ради  впродовж одного робочого дня з дня його проведення.

   За результатами конкурсних випробувань конкурсна комісія визначає переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся.

   Не може бути визначено переможцем конкурсу особу, яка не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до цього Закону.

   Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

4.6. Результат конкурсу оприлюднюється  на вебсайті Лопатинської селищної ради упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсу.

4.7. Конкурсна комісія визнає конкурс таким, що не відбувся, якщо:

     -відсутні заяви про участь у конкурсі;

     -до участі у конкурсі не допущено жодного кандидата;

     -жодного з кандидатів не визначено переможцем конкурсу.

   У разі визнання конкурсу таким, що не відбувся, проводиться повторний конкурс.

5. Укладення строкового трудового договору.

5.1. Керівник закладу освіти допускається до роботи після укладення строкового трудового договору.

5.2. Після підписання строкового трудового договору один примірник його додається до особової справи  керівника і є його невід'ємною частиною. Другий примірник строкового трудового договору зберігається у керівника закладу освіти.

5.3. Строковий трудовий договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами, якщо інше не передбачено умовами договору, і може бути змінений та/або доповнений у письмовій формі шляхом укладання додаткової угоди, за угодою сторін.

6. Припинення трудових відносин

6.1. Припинення трудових правовідносин може відбуватись за наявності підстав і в порядку, передбаченому чинним законодавством.

6.2. Строковий трудовий договір може бути припинено і до закінчення терміну на підставах, передбачених законодавством. Звільнення у таких випадках проводиться за розпорядженням селищного голови відповідно до чинного законодавства України.

6.3. У разі надходження до засновника закладу освіти обґрунтованого звернення піклувальної ради або органу самоврядування закладу освіти  щодо звільнення керівника цього закладу засновник зобов'язаний розглянути його і прийняти обґрунтоване рішення у найкоротший строк.

6.4. Підставами для дострокового звільнення керівника закладу загальної середньої освіти також є:

- порушення вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо мови освітнього процесу;

- порушення вимог статей 30 і 31  Закону України "Про освіту";

- порушення прав учнів чи працівників, встановлене рішенням суду, яке набрало законної сили;

- систематичне неналежне виконання інших обов’язків керівника, визначених цим Законом;

- неусунення у визначений строк порушень вимог законодавства, виявлених під час інституційного аудиту чи позапланового заходу державного нагляду (контролю).

6.5. Трудові спори між сторонами розглядаються у встановленому чинним законодавством порядку.

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                                             Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

"_____"_______________20___ року 

Голова комісії                    _____________               ___________________

                                                 (підпис)                                  (П.І.Б)

 

 

Члени   комісії                    _____________             ___________________

                                                    (підпис)                                (П.І.Б)

                                           _____________             __________________

                                                    (підпис)                               (П.І.Б)

                                           _____________             ___________________

                                                    (підпис)                               (П.І.Б)

                                            _____________               _______________

   

 

ПРОЄКТ


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         пятдесят сьома сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«03»  квітня  2026  року                                                                 № 15           

Про передачу на баланс Лопатинської селищної ради

частини нежитлової  будівлі Народного дому  

в селищі Лопатин, вул. Центральна, 24 а

       

         Керуючись  ст. 42, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення раціонального використання  комунального майна Лопатинської територіальної громади, Лопатинська селищна рада - 

        

       В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Передати на баланс Лопатинської селищної ради комунальне майно, яке згідно Витягу з Державного реєстру речових прав (реєстраційний номер нежитлової будівлі: 3295308146120) є власністю Лопатинської селищної ради та знаходиться в користуванні у Комунальному закладі «Лопатинський центр культури та дозвілля», а саме:

 - частину нежитлової будівлі Народного дому за адресою: Львівська область, Шептицький р-н, с-ще Лопатин, вул. Центральна, буд. 24 А, приміщення першого поверху №**, площею 10,8 кв. м, первісною вартістю 30309,44 гривень (Тридцять тисяч триста девять гривень 44 копійки), залишковою вартістю 0,00 гривень, інвентарний номер101310001.

              2. Затвердити склад комісії з питань приймання-передачі комунального майна згідно Додатку 1. Комісії з питань приймання-передачі комунального майна забезпечити передачу частини нежитлової будівлі Народного дому приміщення першого поверху №* за адресою: Львівська область, Шептицький р-н, с-ще Лопатин, вул. Центральна, буд. 24 А відповідно до чинного законодавства України, оформити акт приймання-передачі комунального майна.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.) та на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК (голова комісії Кожушко Б.О.).

 

Селищний голова                                                                Олег МИКИТИН 

 

                                                                                                                    

                                                                               Додаток 1

                                                                               До рішення   57 сесії 8 скликання                                                                                                           

                                                                               Лопатинської  селищної ради

                                                                               від  03 квітня 2026 року  № *

 

Склад

комісії з питань-приймання передачі частини нежитлової  будівлі Народного дому приміщення першого поверху №* за адресою: Львівська область, Шептицький р-н, с-ще Лопатин, вул. Центральна, буд. 24 А

 

№ з/п

Прізвище, імיя по батькові

Посада

Посада у комісії

1

Леськів Володимир Васильович

Начальник відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

Голова комісії

2

Сельвеструк Віталія-Анастасія Володимирівна

Головний спеціаліст (юрист) Лопатинської селищної ради

Член комісії

3

Кудак Марія Романівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Лопатинської селищної ради

Член комісії

4

Данкевич Надія Андріївна

Директор Комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля»

Член комісії

5

Виховська Ася Володимирівна

Завідувач Народного дому селища Лопатин

Член комісії

6

Боярчук Тетяна Іванівна

Головний бухгалтер Комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля»

Член комісії

 

 

         Секретар ради                                            Галина БІЛИК

 


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пятдесят  сесія восьмого скликання  Р Р І Ш Е Н Н Я

« **»  березня  2026  року                                                                          №                                

Про  передачу комунального майна (нежитлові будівлі)

на баланс  КНП «Лопатинська районна лікарня»     

      Керуючись  ст. 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 169, 172, 327 Цивільного кодексу України, відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження порядку передачі державного та комунального майна на праві узуфрукта державного або  комунального майна, здійснення контролю за використанням такого майна» від 08.09.2025 р. №1103,  враховуючи рекомендації комісії по прийняттю, передачі та списанню основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, запасів та матеріальних цінностей, з метою упорядкування бухгалтерського обліку, Лопатинська селищна рада, -  

     

  ВИРІШИЛА:

 

       1.Передати з балансу Лопатинської селищної ради на баланс КНП «Лопатинська районна лікарня» комунальне майно (нежитлові будівлі) на праві узуфрукту, а саме:

        1.1.Нежитлове приміщення (будинок ФАП), яке знаходиться за адресою с. Грицеволя, вул. Шкільна, буд., загальною площею кв.м, інвентарний номер 101300005, загальною первісною вартістю 311473,00 грн. (Триста одинадцять тисяч чотириста сімдесят три гривні 00 копійок).

       1.2. Нежитлове приміщення (будинок ФАП), яке знаходиться за адресою с. Увин, вул. І.Франка, буд.12, загальною площею 75,5 кв.м, інвентарний номер 101310012, загальною первісною вартістю 131614,00 грн. (Сто тридцять одна гривня шістсот чотирнадцять гривень 00 копійок).

       1.3. Нежитлове приміщення (будинок ФАП), яке знаходиться за адресою с. Кустин, вул. Центральна, буд.1, загальною площею кв.м, інвентарний номер 101310007, загальною первісною вартістю 19229,00 грн. (Девятнадцять тисяч двісті двадцять девять гривень 00 копійок).

       2. Селищному голові укласти з директором  КНП «Лопатинська районна лікарня» Договір про закріплення майна комунальної власності Лопатинської селищної ради на праві узуфрукта на безстроковий строк.                                             

        3. Затвердити склад комісій з питань приймання-передачі комунального майна (нежитлових будівель) згідно Додатку 1. Комісії з питань приймання-передачі комунального майна забезпечити передачу нежитлових будівель відповідно до чинного законодавства України, оформити акт-приймання передачі комунального майна.     

      4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК (голова комісії Кожушко Б.О.) та комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.).

 Селищний голова                                                                Олег МИКИТИН

 

 
   


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                              п’ятдесят сьома  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від   03 квітня 2026 року                                                   №

 

Про внесення  змін і доповнень до

переліку адміністративних послуг,що надаються

через відділ організації центру надання адміністративних

послуг Лопатинської селищної ради та ВРМ

 

 

    • З метою упорядкування Переліку адміністративних послуг, що надаються суб’єктами надання адміністративних послуг через відділ організації центру надання адміністративних послуг Лопатинської  селищної ради, забезпечення їх відкритості і доступності, відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг» (зі змінами)  Лопатинська селищна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни і доповнення  до переліку адміністративних послуг, що надаються через  відділ організації центу надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради” та ВРМ, згідно з додатком 1; додаток 2.

2. Вважати рішення  селищної ради від 01.08.2025року                             «Про затвердження оновленого переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради», таким що втратило чинність.

3.  Розмістити Перелік адміністративних послуг зі змінами , які надаються через відділ  організаці ЦНАП на сайті Лопатинської  селищної ради в розділі «Центр надання адміністративних послуг».

5.Делегувати повноваження виконавчому комітету Лопатинської селищної ради, щодо затвердження інформаційно-технологічних карток адміністративних послуг що надаються через відділ центру надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради.

         6. Секретарю селищної ради (Г.БІЛИК) оприлюднити дане рішення,відповідно до вимог діючого  законодавства на офіційному сайті селищної ради.

 

 

 

 

 

         7. Контроль за виконанням  покласти на постійну комісію Лопатинської селищної ради з питань регламенту, етики, законності, захисту прав і законних інтересів громадян (Н.АНТОНЮК).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                            Олег Микитин

 

                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь