Лопатинська територіальна громада
Шептицький район, Львівська область

Проєкти рішень 49 сесії 8 скликання

Дата: 13.03.2025 16:01
Кількість переглядів: 125

Фото без опису

 

ПРОЄКТ

 

Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                            сорок девята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«       »  березня  2025  року                                                                     № 

 

 

Про прийняття Лопатинською селищною радою

Шептицького району Львівської області

у комунальну власність гуманітарну допомогу

 

      Керуючись ст. 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі декларації №25UA120001000K13H0 від 26.02.2025 року про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою, Лопатинська селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

 

          1.Прийняти Лопатинській селищній раді Шептицького району Львівської області у комунальну власність гуманітарну допомогу, а саме: пожежний автомобіль MERCEDES-BENZ , номерний знак  BE105,  1982 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу 38118314751776, загальною вартістю 1000,00 євро (одна тисяча євро), для подальшого розподілу та передачі за цільовим призначенням.

          2. Провести розрахунок вартості пожежного автомобіля згідно курсу НБУ станом на 27.02.2025 року.

         3. Комісії по прийняттю, передачі та списанню основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів, запасів та матеріальних цінностей скласти акт приймання-передачі пожежного автомобіля  вказаного в п.1 даного рішення.

         4. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Лопатинської селищної ради Чирко Галині Василівні відобразити операцію з отримання пожежного автомобіля у бухгалтерському обліку згідно чинного законодавства.

         5.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.).

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

ПРОЄКТ

 


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                            сорок девята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«       »  березня  2025  року                                                                     № 

 

 

Про передачу пожежного автомобіля

у державну власність

 

      Керуючись ст. 42, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про гуманітарну допомогу», враховуючи лист-звернення начальника 51 ДПРП 21 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, Лопатинська селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

 

          1.Передати  51 ДПРП 21 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області безоплатно у державну власність пожежний автомобіль MERCEDES-BENZ , номерний знак  BE105,  1982 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу 38118314751776, загальною вартістю 43625,20 гривень (Сорок три тисячі шістсот двадцять пять гривень 20 копійок).

         2. Створити комісію з питань приймання-передачі пожежного автомобіля вказаного в п.1 цього рішення. Комісії забезпечити передачу пожежного автомобіля відповідно до чинного законодавства України, оформити акт приймання-передачі.

         3. Пожежний автомобіль використовувати за цільовим призначенням.

         4. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру Лопатинської селищної ради Чирко Галині Василівні відобразити передачу пожежного автомобіля у бухгалтерському обліку згідно чинного законодавства.

         5.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.).

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

Фото без опису

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         сорок дев'ята  сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«         »    березня  2024  року                                                 №  

 

Про затвердження Програми

фінансової підтримки 4 ДПРЗ ГУ ДСНС

України у Львівській області на 2025 рік.

 

 

 

      Відповідно до ст..26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Лопатинської селищної ради №  від 11 березня 2025 року «Про схвалення проєкту рішення  «Про затвердження Програми фінансової підтримки 4 ДПРЗ ГУ ДСНС  України у Львівській області на 2025 рік» а також враховуючи висновки постійних депутатських комісій Лопатинської селищної ради, Лопатинська селищна рада ,-

 

                                        ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити  Програму фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2025 рік. ( Додається )

 

2. Фінансування Програми здійснювати в межах бюджетних асигнувань.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій Лопатинської селищної ради ( Н.Війтович).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Рішенням сесії Лопатинської

селищної ради №  від  20.03.2025 р.

 

Селищний голова                          Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

 

 Програма

фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС                України у Львівській       області

на 2025 рік

 

 

 

 

 

 Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2025 рік

 

 

 

    1.ПАСПОРТ

Програми фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області на 2025 рік.

 

 

1.

Ініціатор розроблення  Програми

4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

2.

Підстава для розроблення  Програми

Кодекс Цивільного захисту України 

 

 

3.

Дата, номер документу про

затвердження Програми

Рішення сесії Лопатинської селищної ради №  від 20 березня 2025 року

 

4.

Розробники Програми

 Лопатинська селищна рада

 

5.

Співрозробник Програми

4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

6.

Відповідальний виконавець

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

 

Учасники Програми

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради, 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

 

7.

Терміни реалізації Програми

2025рік

 

8.

Джерела фінансування

Місцевий бюджет

 

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч .за джерелами фінансування)

350 000,00  грн

 

 

Селищний голова                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

             2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма

Аналіз тенденцій розвитку техногенних аварій, катастроф і стихійних лих,   прогноз можливих небезпек показує, що на території Лопатинської територіальної громади зберігається високий ступінь ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Небезпека і загроза сьогодні носять більш комплексний, взаємозв’язаний характер. Антропогенна діяльність веде до збільшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Загрози стають джерелом надзвичайних ситуацій у різних сферах життєдіяльності та постійно збільшуються їх масштаби. В останні роки все частіше виникають надзвичайні ситуації специфічного характеру.

З урахуванням цього, стратегічним напрямком розвитку служби ДСНС України повинна стати організація інфраструктури сучасного суспільного функціонування, адаптована до проблем безпеки людини і суспільства, яка має вирішуватися в рамках єдиної державної стратегії сталого безпечного розвитку.

3. Мета Програми

Метою Програми є підтримка 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області при проведенні рятувальних заходів та гасіння пожеж в мирний час та в умовах особливого періоду для забезпечення гарантованого захисту життя, здоров’я людей, земельного, водного, об’єктів виробничого і соціального призначення у допустимих межах показників ризику, критерії яких встановлюються з урахуванням вітчизняного та світового досвіду.

4. Завдання і заходи виконання Програми

В підрозділах ДСНС організовано цілодобове чотирьохзмінне чергування. Службові приміщення і територія підрозділу повинні утримуватися в належному стані та відповідати Наказу ДСНС України №433 від 27.06.2013 року «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо впровадження єдиних вимог до облаштування та утримання територій і об'єктів майнових комплексів підрозділів цивільного захисту», отже основними завданнями Програми є:

-  зміцнення матеріально-технічної бази  51 ДПРП 21ДПРЧ 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області

-  проведення роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств, установ та організацій по недопущенню пожеж та надзвичайних ситуацій на підпорядкованих об’єктах та діям у випадку їх виникнення.

5.Обсяги та джерела фінансування Програми.

         Фінансування Програми проводиться за рахунок коштів Лопатинської територіальної громади Львівської області та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.Додаток2

                                                                                                  

6.   Строки та етапи виконання Програми.

Виконання програми здійснюватиметься протягом 2025 року  у межах наявних та залучених матеріально-технічних та фінансових ресурсів.

           7. Очікувані результати та ефективність виконання Програми

Реалізація Програми сприятиме  подальшому вдосконалення практичної діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і території, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, оперативному реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру

 

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми

     Головний розпорядник коштів - Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

Виконавець Програми 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань виконавцями Програми.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми, за цільовим та ефективним використанням коштів здійснює комісія з питань  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   Лопатинської селищної ради

Звітування виконавців Програми:

У двомісячний термін після закінчення встановленого строку виконання Програми, відповідальний виконавець (розробник) Програми складає підсумковий звіт про результати її виконання

Щороку в строки, визначені рішенням Лопатинської селищної ради (не пізніше 1 квітня року, наступного за звітним), звіт про хід виконання Програми та ефективність реалізації їх заходів заслуховується на сесіях селищної ради, про що фінансовим  відділом готується рішення сесії селищної ради  .

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                                  Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Додаток2

                                                                                            до Програми

Обсяги та джерела фінансування Програми

фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області на 2025 рік.

 

Обсяг коштів,

 які пропонується

 залучити на виконання програми

Етапи виконання

Усього витрат на виконання

І

 

 

2025р.

2026р

2027р

 

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

350000

 

 

350000

 

коштів державного бюджету

 

 

 

 

 

коштів обласного бюджету

 

 

 

 

 

коштів місцевого бюджету

350000

 

 

350000

 

коштів інших джерел

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

Додаток 1

До програми

 

 

 

ПЕРЕЛІК

напрямів, завдань і заходів Програми фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській       області на 2025 рік.

№ п/п

 

Назва напряму (пріоритетні завдання)

Заходи Програми

Строк виконання

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування, грн.,

у тому числі

Джерела фінансування, грн.

Очікуваний результат

всього

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1.

зміцнення матеріально-технічної бази  51 ДПРП 21ДПРЧ 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області

Закупівля паливно-мастильних матеріалів, пожежно—технічного оснащення для гасіння пожеж, придбання будівельних матеріалів, робіт та послуг для проведення поточних ремонтів службових приміщень

Протягом року

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

 

 

350000

350000

 

 

Місцевий бюджет

 Пмокращення ефективність роботи 51 ДПРП 21ДПРЧ 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області

 

 

 

 

                                                Секретар    ради                                             Галина БІЛИК

 

 

Фото без опису

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           сорок дев'ята  сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«         »    березня  2024  року                                                 №                  

 

Про затвердження Програми

профілактики правопорушень

та боротьби із злочинністю

на території  Лопатинської

територіальної громади

на 2025 рік

 

     Відповідно до статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення виконавчого комітету Лопатинської селищної ради №  від 11 березня 2025 року «Про схвалення проєкту рішення  «Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської  територіальної громади на 2025 рік»» а також беручи до уваги висновки постійних депутатських комісій , Лопатинська селищна  рада 

 

 

   В И Р І Ш И Л А:

 

       1.Затвердити Програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік (програма додається)

 

     2.Фінансування Програми здійснювати в межах бюджетних асигнувань.

 

     3.Контороль за виконанням рішення покласти на голову комісії з питань

  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   Н.Війтович                                                                                           

 

 

                                                                                     

Селищний голова                               Олег МИКИТИН

 

      

       

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням сесії Лопатинської

селищної ради №   від 20.03.2025

 

 

Селищний голова                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

Програма

профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

 

 

 

 

 

  Замовник програми :

 Лопатинська велищна рада      ____________________

 

Погоджено       

Начальник фінансового відділу               Світлана КУЛИЧ  ____________    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2025 рік

 

                                          1.ПАСПОРТ

Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

 

1.

Ініціатор розроблення  Програми

Шептицький РВП ГУНП у Львівській області

2.

Підстава для розроблення  Програми

Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Про Національну поліцію », « Укази Президента України:

-від 12 січня 2004 року №27/2004 “Про додаткові заходи щодо  поліпшення діяльності служби дільничних інспекторів міліції»;

-від 28.03.2008 № 276/2008 «Про додаткові заходи щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, громадського порядку та посилення боротьби зі злочинністю»;

3.

Дата, номер документу про

затвердження Програми

Рішення сесії Лопатинської селищної ради №  від 20 березня 2025 року

4.

Розробники Програми

 Лопатинська селищна рада

 

5.

Співрозробник Програми

Шептицький РВП ГУНП у Львівській області

6.

Відповідальний виконавець

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

Учасники Програми

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради, Шептицький РВП ГУНП у Львівській області

 

7.

Терміни реалізації Програми

2025рік

8.

Джерела фінансування

Місцевий бюджет

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч .за джерелами фінансування)

200 000,00  грн

 

 

 

 

 

Селищний голова                               Олег МИКИТИН

 

 

 

             2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма

           З метою відсічі збройній агресії росії та захисту незалежності та територіальної цілісності України, відповідно статті 17 Закону України «Про основи Національного спротиву», Національна поліція України бере участь у проведені аналізу та оцінки обстановки, яка впливає на виконання територіальної оборони та руху опору.

 З початку військової агресії російської федерації проти України, з метою посилення національної безпеки, виявлення груп ДРГ, здійснення заходів правового режиму воєнного стану, підтримання публічної безпеки і порядку Національна поліція України  перейшла на посилений варіант несення служби, а  тому збільшилось число мобільних патрулів та використання службового транспорту поліцейськими Шептицького  РВП ГУНП, що зумовило додаткові витрати пального. Також, у зв’язку із обстрілами росією об’єктів критичної інфраструктури почастішали випадки відключення електроенергії. Через дефіцит бюджету забезпечення пальним для службових автомобілів в тому числі поліцейських офіцерів громади є вкрай недостатнім та становить близько 30 % від необхідного.  Що не дає можливості ефективно виконувати службові завдання поліцейськими на території Шептицького району, зокрема Лопатинської ТГ під час воєнного стану.  

У зв’язку із зазначеним, розроблено програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Лопатинської  територіальної громади на 2025 рік (далі – Програма).

 

3. Мета Програми

Метою цієї Програми є підвищення рівня довіри населення до правоохоронних органів, забезпечення узгоджених заходів, спрямованих на забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади.

4. Завдання і заходи виконання Програми

Основними завданнями Програми є:

  • покращення рівня правопорядку, забезпечення безпеки населення  під час воєнного стану;
  • забезпечення заходів правового режиму воєнного стану,  покращення матеріально-технічного забезпечення правоохоронних органів;
  • оперативне реагування поліцейських офіцерів громади на заяви та повідомлення громадян покращення забезпечення публічної безпеки і порядку на території Лопатинської ТГ;
  • підвищення рівня довіри населення до правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування;
  • профілактика правопорушень, швидке надання  поліцейських послуг.
  • підвищення рівня дорожньої дисципліни;
  • виявлення фактів домашнього насильства, за ознакою статі, насильства стосовно дітей та своєчасне реагування на них, вжиття заходів для надання допомоги постраждалим;
  • проведення профілактичної роботи з неблагополучними сім’ями, а також, розроблення механізму екстреного реагування на факти бездоглядності дітей з метою недопущення їх втягнення у злочинну діяльність;
  • провадження просвітницької діяльності, спрямованої на виховання негативного ставлення до протиправних діянь;
  • інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення профілактичної діяльності, форм і методів профілактики правопорушень, підвищення ефективності різнопланових заходів у сфері протидії злочинності та правопорушень.

Перелік завдань і заходів Програми наведено у додатку1.

5.Обсяги та джерела фінансування Програми.

         Фінансування Програми проводиться за рахунок коштів Лопатинської територіальної громади Львівської області та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.Додаток2

        

      6.   Строки та етапи виконання Програми.

Виконання програми здійснюватиметься протягом 2025 року  у межах наявних та залучених матеріально-технічних та фінансових ресурсів.

 

           7. Очікувані результати та ефективність виконання Програми

Реалізація Програми сприятиме:

- забезпечення правового режиму воєнного стану, запобіганню порушенням публічної безпеки і порядку;

- ефективні діяльності правоохоронних органів щодо протидії злочинності, виявленню груп ДРГ та осіб, що займаються терористичною діяльністю;

- підвищення рівня безпеки громадян та розкриття злочинів та правопорушень по «гарячих слідах»;

- оперативному реагуванню на заяви та повідомлення про скоєні правопорушення;

- підвищенню рівня довіри населення до роботи правоохоронних органів;

- ефективності діяльності правоохоронних органів щодо захисту прав і свобод людини;

-  якісна взаємодія поліцейського офіцера громади з населенням, своєчасне реагування на заяви й повідомлення про вчинені правопорушення, прибуття на місце події у найкоротший термін;

- виявленню фактів домашнього насильства, за ознакою статі, насильства стосовно дітей та своєчасному реагуванню на них, вжиття заходів для надання допомоги постраждалим;

-  забезпеченню екстреного реагування на факти бездоглядності дітей, у тому числі, здійсненню профілактичної роботи з неблагополучними сім’ями;

- поліпшенню соціально-економічної та морально-психологічної ситуації в населених пунктах.

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Головний розпорядник коштів -Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

Виконавець Програми Шептицький РВП ГУНП у Львівській області

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань виконавцями Програми.

Безпосередній контроль за виконанням завдань і заходів Програми, за цільовим та ефективним використанням коштів здійснює комісія з питань  планування, бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   Лопатинської селищної ради

Звітування виконавців Програми:

У двомісячний термін після закінчення встановленого строку виконання Програми, відповідальний виконавець (розробник) Програми складає підсумковий звіт про результати її виконання

Щороку в строки, визначені рішенням Лопатинської селищної ради (не пізніше 1 квітня року, наступного за звітним), звіт про хід виконання Програми та ефективність реалізації їх заходів заслуховується на сесіях селищної ради, про що фінансовим  відділом готується рішення сесії селищної ради  .

 

 

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                        Додаток2

                                                                                            до Програми

Обсяги та джерела фінансування Програми

профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

 

 

Обсяг коштів,

 які пропонується

 залучити на виконання програми

Етапи виконання

Усього витрат на виконання

І

 

 

2025р.

2026р

2027р

 

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

200000

 

 

200000

 

коштів державного бюджету

 

 

 

 

 

коштів обласного бюджету

 

 

 

 

 

коштів місцевого бюджету

200000

 

 

20000

 

коштів інших джерел

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до Програми

 

ПЕРЕЛІК

напрямів, завдань і заходів Програми

профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю  на території Лопатинської територіальної громади на 2025 рік

 

№ п/п

 

Назва напряму (пріоритетні завдання)

Заходи Програми

Строк виконання

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування, грн.,

у тому числі

Джерела фінансування, грн.

Очікуваний результат

всього

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1.

Придбання паливо-мастильних матеріалів для службових автомобілів

ПОГ

надання субвенції з місцевого бюджету Лопатинскої селищної територіальної громади до державного бюджет на оплату за придбані паливо-мастильні матеріали  для службового автотранспорт

Протягом року

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

 

 

200000

200000

 

 

Місцевий бюджет

Ефективність роботи поліцейських офіцерів громад   Шептицького РВП  на дільниці,

оперативне реагування  на заяви  та повідомлення  про вчинені кримінальні та інші правопорушення , що вчиняються або готуються до їх вчинення.

Секретар ради                                                      Галина БІЛИК

 

Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«       »  березня  2025  року                                                             № 

Про затвердження  Програми виготовлення

технічної документації з нормативної

грошової оцінки земель населених пунктів

Лопатинської селищної ради Шептицького

району Львівської області на 2025 рік

 

          Відповідно до cт.12 Земельного кодексу України, ст. 271 Податкового Кодексу України, ст. 15, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  беручи до уваги висновок комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК та комісії , Лопатинська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

     1. Затвердити Програму виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області на 2025 рік (далі Програма) згідно Додатку 1.

 2. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну комісію  з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК (Б.Кожушко).

 

 

 

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН

 

                                                                                                       

Додаток 1

       ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням сесії Лопатинської селищної  ради Шептицького району Львівської області

№     від .2025 року

                                                                       

 

 

                                                    

Селищний голова                            Олег МИКИТИН

 

          

ПРОГРАМА
виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області на 2025 рік

 

Замовник програми:

Відділ архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

 

 

     Володимир ЛЕСЬКІВ

 

 

__________

     

ПОГОДЖЕНО:

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради

 

 

     Світлана КУЛИЧ

 

 

__________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2025 рік

 

 

 

 

1.ПАСПОРТ

Програми виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області на 2025 рік

1.

Ініціатор розроблення  Програми

Відділ архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

2.

Підстава для розроблення  Програми

Пошук додаткових джерел наповнення місцевого бюджету та підвищення інвестиційної привабливості території громади

3.

Дата, номер документу про   затвердження Програми

Рішення 48 сесії 8 скликання № від .2025р.

4.

Розробники Програми

 

 Відділ архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради

5.

Співрозробник Програми

-

6.

Відповідальний виконавець

Відділ архітектури, будівництва, земельних відносин та екології Лопатинської селищної ради, замовником виконання заходів Програми виступає  Лопатинська селищна рада а виконавцем суб’єкти які мають право виконувати роботи з виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель

7.

Терміни реалізації Програми

2025 рік

8.

Джерела фінансування

Бюджет Лопатинської селищної територіальної громади

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч. за джерелами фінансування)

200,000 тис.грн

 

2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма

При формуванні місцевого бюджету приділяється особлива увага пошуку додаткових джерел його наповнення, серед яких особливе місце займає надходження від плати за землю.         

Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати.

         Нормативна  грошова оцінка земельних ділянок використовується для  визначення  розміру  земельного  податку, державного мита при міні,  спадкуванні та даруванні земельних ділянок  згідно  із  законом,  орендної  плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського  виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

         Законом України  «Про оцінку земель» встановлено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок розташованих у межах населених  пунктів, проводиться не рідше один раз на 5-7 років. Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель сіл Бебехи, Березівка, Грицеволя, Новоставці, Підмонастирок, Завидче, Стремільче та Загатка розроблена  ПП «Експозем»,  у 2018 році та та введена в дію  в 2020 році. У 2025 році збігає період її дії.

 

3. Мета Програми

Метою Програми є розробка та затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Бебехи, Березівка, Грицеволя, Новоставці, Підмонастирок, Завидче, Стремільче та Загатка Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області. Ці заходи вплинуть на наповнення місцевого бюджету від надходження плати за землю.

 

 

4. Завдання і заходи виконання Програми

Видатки, передбачені цією Програмою, пов’язані з виконанням робіт та наданням послуг проектною організацією, яка має відповідні сертифікати,  згідно до умов договору.

При виконанні програми кінцевим показником її виконання буде розроблена та затверджена у відповідності до вимог чинного законодавства технічна документація із нормативної грошової оцінки земель сіл Бебехи, Березівка, Грицеволя, Новоставці, Підмонастирок, Завидче, Стремільче та Загатка Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області.

         Виконання цих робіт та подальше використання розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету доходів від плати за землю.

       Видатки на виконання Програми забезпечать подальший розвиток місцевого бюджету, доходи якого спрямовуватимуться на соціально-економічний розвиток громади та інші заходи, пов’язані з розширенням відтворення.

 Виконавці Програми – структурні підрозділи виконавчого комітету селищної ради: фінансовий відділ, відділ архітектури, будівництва земельних відносин та екології.

 

5. Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування послуг з виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету виділених на поточний рік.

Обсяги фінансування Програми на відповідний бюджетний період
визначаються при формуванні місцевого бюджету з урахуванням
реальних можливостей.

Прогнозні обсяги у фінансуванні заходів передбачених Програмою наведені у додатку 1 (додається).

Коригування Програми щодо фінансового забезпечення її реалізації буде проводиться відповідно до дійсної вартості виконаних робіт, у кожному конкретному випадку буде встановлюватися проектною установою та замовником із урахуванням усіх особливостей та факторів, обумовлених потребою в виготовленні нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

 

6. Строки та етапи виконання Програми

Програмою пропонується надання послуг із виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель сіл Бебехи, Березівка, Грицеволя, Новоставці, Підмонастирок, Завидче, Стремільче та Загатка Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області  строком на 1 рік.

 

7. Очікувані результати та ефективність Програми.

       Реалізація Програми виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель сіл Бебехи, Березівка, Грицеволя, Новоставці, Підмонастирок, Завидче, Стремільче та Загатка Лопатинської селищної ради Шептицького району Львівської області  дозволить:

- збільшити надходження до місцевого бюджету за рахунок надходження земельного податку та орендної плати за землю;

- забезпечити подальший розвиток соціально-економічної інфраструктури Лопатинської селищної ради.

           Обсяг фінансових витрат на дану Програму становить 200 000,00 грн. на 2025 рік за рахунок коштів селищного бюджету. Заходи Програми планується виконати протягом 2025 року. В разі необхідності будуть внесені зміни до Програми в частині фінансування.

 

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації виконавцями її заходів, завдань і показників.

Безпосередній контроль за виконанням Програми здійснює відповідальний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів - головний розпорядник коштів.

 

Орган виконавчої влади забезпечує надання відповідних вихідних даних, необхідних для виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Щорічні та підсумкові звіти про результати виконання Програми мають бути внесені на розгляд сесії Лопатинської  селищної ради.

 

 

 

 

 

Секретар ради                                                                     Галина БІЛИК

 

Фото без опису

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           сорок дев'ята  сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«         »    березня  2024  року                                                 №  

Про затвердження місцевої Програми збільшення статутного фонду КП Лопатинської  селищної ради на 2025 рік

 

         

   Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   з метою підтримки КП Лопатинської селищної ради, для забезпечення його надійного та безперебійного функціонування, поліпшення  фінансово-економічного стану шляхом здійснення власником внесків до статутного фонду підприємства житлово-комунального господарства  Лопатинська селищаї рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Програму «Збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2025 рік»(додається)

2.Визначити, що   джерелом   фінансування  Програми  є  селищний  бюджет  та інші джерела фінансування,  не заборонені  законодавством,  в  межах бюджетних призначень на відповідний період

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію Лопатинської селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (Війтович Н.Т.).

 

Селищний голова                                           Олег МИКИТИН

 

                                                                                                                                                                  

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням сесії Лопатинської селищної  ради  №      від    .03.2025 року

 

                                                                             Селищний голова                             О.В.Микитин

 

 

Програма

« Збільшення статутного фонду КП Лопатинської  селищної ради

 на 2025 рік»

 

 

 

  Замовник програми :

 Лопатинська велищна рада      ____________________

 

Погоджено       

Начальник фінансового відділу               Світлана КУЛИЧ  ____________    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           

 

                                                           2025 рік

  1. ПАСПОРТ

Програми збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2025 рік

1.

Ініціатор розроблення  Програми

Лопатинська селищна рада

2.

Підстава для розроблення  Програми

Звернення директора комунального підприємства № 18 від 26.02.2025року

3.

Дата, номер документу про   затвердження Програми

Рішення 49 сесії 8 скликання № від 20.03.2025р.

4.

Розробники Програми

 

 Лопатинська селищна рада

 

5.

Співрозробник Програми

 

-

6.

Відповідальний виконавець

Лопатинська селищна рада

7.

Терміни реалізації Програми

2025 рік

8.

Джерела фінансування

Місцевий бюджет

9.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми ( в т.ч . за джерелами фінансування)

198000,00 грн

Селищний голова                                           Олег МИКИТИН

 

 

 

 

2. Проблема, на розв’язання якої спрямована Програма.

        Програма Збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2025 рік надалі(Програма) розроблена на виконання ст.91 Бюджетного кодексу України,відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», « Про житлово-комунальні послуги»,.

      За своєю суттю внесок у статутний фонд – це є інвестиція власника у своє підприємство з метою забезпечення виконання статутної діяльності та підвищення якості послуг . Під статутною діяльністю в даному випадку слід розуміти основну діяльність підприємства з метою здійснення якої воно створене та  здійснення якої передбачено її статутом. Внесок у статутний фонд комунального підприємства є інвестицією і належить до капітальних видатків відповідного бюджету. Кошти будуть спрямовані на придбання твердопаливного котла.

      На підставі вищенаведеного  збільшено статутний капітал КП Лопатинської селищної рада грошовими коштами в сумі 198 000,00 грн.на поповнення фонду власних основних засобів.

3.Мета  Програми.

      Головню метою зазначеної Програми є забезпечення ефективності та якості здійснення сталої статутної діяльності, та зміцнення матеріально-технічної бази КП Лопатинської селищної ради та надання послуг споживачам громади належної якості. Підтримка КП Лопатинської селищної ради  для забезпечення його надійного та безперебійного функціонування, поліпшення фінансово-економічного стану шляхом поповнення власником внесків до статутного фонду

4.  Завдання і заходи виконання Програми.

       Основним завданням Програми є збільшення статутного капіталу КП Лопатинської селищної ради в 2025 році грошовими коштами на поповнення фонду власних основних засобів.

                          5. Обсяги та джерела фінансування Програми.

      Фінансування заходів передбачених Програмою, здійснюється в Порядку,визначеному нормативно-правовими актами,на підставі наданих комунальним підприємством клопотань за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду місцевого бюджету , або інших джерел не заборонених чинним Законом Українию

      Встановити порядок поповнення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради шляхом перерахування коштів на комерційний рахунок в установі банку.

      Розпорядником коштів на виконання Програми є Лопатинська селищна рада.

      Обсяги фінансування Програми додаються (Додаток 1),протягом року сума може бути скорегована.

6. Строки та етапи виконання Програми

Реалізація Програми здійснюватиметься протягом 2025 року

 

7. Очікувані результати та ефективність Програми

Загальний обсяг видатків по Програмі становить 198 000,00грн. За рахунок зазначених коштів планується поповнити фонд власних основних засобів КП Лопатинської селищної ради.

8. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

       Реалізація Програми покладається на виконавчий комітет Лопатинської селищної  ради у партнерстві з комунальним підприємством. У випадку необхідності коригування даної Програми до неї вносяться відповідні зміни. Безпосередній контроль за цільовим та ефективним використанням коштів здійснює виконавчий комітет селищної ради.

 

Секретар селищної ради                                                   Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                    Додаток 1

до Програми

Заходи для реалізації Програми

 

№ п.п.

Найменування заходу

Термін

виконання

Орієнтовна вартість з ПДВ,грн.

1

Поповнення статутного фонду

КП Лопатинської селищної ради

2025рік

198 000,00

 

 

Всього

 

1383 000,00

 

 

Секретар селищної ради                                                  Галина БІЛИК

Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                        сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«       »  березня 2025  року                                                 №                

 

                              

 

 Про внесення змін до статутного фонду

КП Лопатинської селищної ради

 

         Розглянувши звернення директора Комунального підприємства Лопатинської селищної ради від 26.02.2025 року №18, керуючись   ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст.91 Бюджетного кодексу України враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді, Лопатинська селищна  рада 

  

В И Р І Ш И Л А:

 

  1.Поповнити статутний фонд комунального підприємства Лопатинської селищної ради в сумі 198 000,00(сто дев’яносто вісім тисяч) гривень 00 копійок.

  2. Кошти статутного фонду спрямувати на придбання основних засобів.

  3.Затвердити статут Комунального підприємства Лопатинської селищної ради зі змінами.

 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету,фінансів,енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді

 

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

 

    
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  » березня  2025  року                                                                           № 

                              

Про затвердження звіту

 про виконання фінансового плану за 2024 рік

 КНП «Лопатинської  РЛ» 

 

    Керуючись ст. 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України №1138 від 17.09.1996 року із змінами та доповненнями, Порядком складання, затвердження та контролю за виконанням фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Лопатинська районна лікарня» Лопатинської селищної  ради Львівської області, враховуючи рекомендації постійних комісій, Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити звіт про виконання фінансового плану за 2024 рік Комунального некомерційного  підприємства «Лопатинська районна лікарня »  Лопатинської селищної  ради Львівської області  (додається).

2.      Контороль за виконанням рішення покласти на постіну комісію з питань планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції  

 

 

 

 

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Лопатинської селищної ради

«Про затвердження звіту про виконання фінансового плану

за  2024 рік

Комунального некомерційного підприємства «Лопатинська районна лікарня» Лопатинської селищної  ради Львівської області.

 

Комунальне некомерційне  підприємство обслуговує 11611 чоловік: 9859 дорослого населення, 1758 дитячого населення . Виробнича потужність підприємства 65 відвідувань в зміну.

Кількість штатних посад по КНП "Лопатинська РЛ»  становить 89,25 одиниць, в т. ч.:

лікарі                                 -    28,0   од;

середній медперсонал       -  33,75  од;

молодший медперсонал        8,5    од;

інший персонал                 -   19,0    од;

 

КНП «Лопатинська РЛ» за  2024  рік  отримала  бюджетних асигнувань  та власних надходжень в сумі 22467,4 тис.грн в тому числі:

          16480,7  тис.грн. від Національної служби здоровя  України,

 

          3951,0  тис.грн. кошти місцевого бюджету

          1328,7   тис.грн. централізовані поставки в натуральній формі

 706,0  тис.грн. надходження спеціального фонду в грошах та в натуральній формі

     рядок 110  «Дохід з Місцевого бюджету цільового фінансування на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, товарів, робіт та послуг»-

становить   -  3951,0 тис.грн.

в тому числі:

            -  515,8    тис.грн на оплату електроенергії

            -    36,3   тис.грн. на оплату водопостачання та водовідведення  

            -  226,0   тис.грн.  на оплату природного газу

            -  82,5   тис.грн. на оплату твердого палива та солярки для генератора

            -1569,4  тис.грн. на оплату теплової енергії       

            -  227,4  тис.грн. на відшкодування пільгових рецептів

            -  199,7   тис.грн. на придбання медикаментів

            -   24,8    тис.грн. на програмне забезпечення   

            -   39,6    тис.грн. оплата послуг пожежної сигналізації

            -   73,4    тис.грн. послуги метрології та стандартизації  та інші   

            -   95,1    тис.грн. на придбання  бензин.

            - 251,0    тис.грн. на оплату праці та ЄСВ

            -   45,0    тис.грн. на матеріали для облаштування генератора

            -   88,5     тис. грн. на придбання запасних частин для санітарних           

                           автомобілів

  • 27,4  тис.грн. придбання господарських матеріалів

               - 49,1   тис.грн. на виготовлення кошторисної документації на ремонт      

             даху приміщення лікарні

-400,0 тис.грн. на придбання автоматичного гематологічного    аналізатора

Рядок 290 «Інші доходи від операційної діяльності» - 3332,4 тис. грн.в тому числі:.

-  149,4 тис грн.   -за послуги, що надаються бюджетними установами  згідно з їх основною діяльністю;

- 1206,1 тис.грн. безкоштовне надходження продуктів харчування, медикаментів, бакприпаратів, господарських товарів, засобів індивідуального захисту, м’ягкого інвентаря та інше.

-    322,1 тис.грн. надходження коштів на виплату лікарняних з  пенсійного фонду

-      71,0 тис.грн. компенсація за комунальні платежі від орендаря

-    163,7 тис.грн. відсотки по залишках коштів на поточних рахунках банку

- 1223,4 тис.грн. неопераційний дохід від амортизації по необоротних активах та основних засобах

-    196,7 тис.грн. інший неопераційний дохід

Витрати установи складаються :

Рядок 130«Собівартістьреалізованоїпродукції»  разом становить 20804,1 тис.грн.

Матеріальні затрати становлять– 5587,4 тис.грн.

в тому числі:

  • Медикаменти та перев’язувальніматеріали                   - 2094,2 тис.грн.
  • Заслби індивідуального захисту                                    -   174,0 тис.грн.    

       -  Господарські матеріали                                                 -   342,9 тис.грн

      -  Витрати комунальних послуг та інших енергоносіїв

        (тепло, електроенергія, вода, інше                                  - 2403,3 тис.грн.  

       -  Інші матеріальні витрати                                               -     82,6 тис.грн.

  •    в  тому числі :

            запасні частини  до транспортних засобів                -    64,2 тис.грн.

-   Продукти харчування                                                           - 210,8 тис.грн.

 -   Витрати на паливо-мастильні матеріали становлять       - 279,6 тис.грн.

Витрати на оплату праці                                                   - 10367,0 тис.грн. (80,25 ставки)

Відрахування на соціальні заходи                                 - 2172,3  тис.грн.

Рядок 220-Інші витрати-                                                     - 1440,0  тис. грн. :

В тому числі:

-Оплата послуг (послуги банку, телефоннийзв'язок, оплата інтернетпослуг, охорона об'єкту,  обслуговування медичного та господарського обладнання, та інше)-                          

                                                                                                 -  1206,1 тис.грн.

-медикаменти для пільгових груп населення                                        -  227,4 тис. грн.

- Страхування                                                                                                -    6,5 тис.грн.

 

Амортизаційні витрати                                                                               - 1223,4 тис.грн.

 

Рядок 230-Адміністративнівитрати» становить                             - 2028,2 тис.грн.

В тому числі:

-Витрати на оплату праці                                                        - 1707,7 тис.грн. ( 9,0 ставок)

-Відрахування на соціальні заходи»                                    -  302,4 тис.грн.

-Оплата послуг (супроводження та обслуговування програмногозабезпечення, послуги банку, телефоннийзв'язок, оплата інтернетпослуг, охоронаоб'єкту,  обслуговування обладнання); та інше                                                                      - 14,0 тис.грн.

-Видатки на відрядження                                                          -   4,1 тис.грн.               

Рядок 510 «Капітальні інвестиції»                                       - 580,9 тис.грн.

в т.ч.- віднесено на основні засоби :                                   - 417,9 тис.грн

а саме:   

               - ноутбук (централізована поставка)                     - 44,1 тис.грн.         

- гематологічний аналіз крові  (без ПДВ)                          - 373,8  тис.грн.

-придбання інших необоротних активів,                             - 163,0 тис.грн

а саме: 

 -    м’ягкий інвентар (гуманітарна допомога)                    -  18,8 тис.грн.

 -    дрібний медичний та господарський інвентар

      (гуманітарна допомога)                                               -  144,2 тис.грн.

Рядок 850 «Нерозподілені доходи»                                              - 1826,8 тис.грн.

залишок медикаментів, товарів та коштів на рахунках            - 1826,8  тис.грн.

 

Директор                                                                         Ігор ТИМОШУК

 

    
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  20 » березня  2025  року                                                                           № 

 

Про виділення коштів

                              

З метою забезпечення розвитку мережі автомобільних доріг й організації та

безпеки дорожнього руху; керуючись Законом України «Про місцеве

самоврядування в Україні», Лопатинська селищна  рада

В И Р І Ш  И Л А:

1. Виділити у 2025 році із загального фонду бюджету Лопатинської селищної територіальної громади субвенцію для обласного бюджету Львівської області на

експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування

місцевого значення в межах населених пунктів на території Лопатинської селищної територіальної громади (організація безпеки дорожнього руху, встановленнядорожніх знаків 5.49 «Початок населеного пункту», 5.50 «Кінець населеногопункту») у сумі 357 200,00 (триста п’ятдесят сім тисяч двісті ) гривень за КПКВК 0119730 КТПКВК 9730 КФК 0180 «Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів».

2. Установити, що на кінець року залишки коштів субвенції із бюджету Лопатинської селищної територіальної громади для обласного бюджету Львівської області на експлуатаційнеутримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення вмежах населених пунктів на території Львівської міської територіальної громади(організація безпеки дорожнього руху, встановлення дорожніх знаків 5.49«Початок населеного пункту», 5.50 «Кінець населеного пункту») зберігаються на рахунку обласного бюджету Львівської області і  використовуються в наступному бюджетному періоді з урахуванням цільового призначення субвенції.

Селищний голова                                   Олег МИКИТИН

 

     Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  20 » березня  2025  року                                                                           № 

                              

Про надання коштів

субвенцій з місцевого

бюджету

         Керуючись ст.91 Бюджетного кодексу України, п. 27 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи звернення: Шептицької міської ради №81.07-1397/25/1-07.19 від 13.03.2025 року; начальника  4 ДПРЗ ГУ ДСНС Украіни у Львівській області №58-4-237/58-4.21.51 від 26.02.2025 року; командира військової частини А 4638 №51784/11608 від 10.03.2025 року; командира військової частини А4885 № 2383/451 від 28.01.2025 року; командира військової частини А7031 № 1480/41416 від 06.02.2025 року; командира військової частини А4714 № 93/210/121 від 11.01.2025 року; командира військової частини А4594 № 1884/45/окп/1216 від 19.02.2025 року; командира військової частини А0284 № 690/2136 від 22.01.2025 року;  беручи до уваги висновки постійної  комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді, Лопатинська селищна  рада  

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати субвенцію з  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до бюджету Шептицької міської територіальної громади на утримання Добровільного формування територіальної громади «Кристинопіль»   по КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету»  в сумі 47 400 (сорок сім  тисяч чотириста)грн.00коп.

1.1.Кошти субвенції які не будуть використані підлягають поверненню до бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до 28 грудня 2025 року 2.Передати субвенцію з місцевого  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» з метою фінансування  заходів Програми  фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2025 рік за напрямком використання «Зміцнення матеріально-технічної бази  51 ДПРП 21ДПРЧ 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області» по  КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів»   в сумі 300 000( триста тисяч)грн.00коп.

3. Передати субвенцію з місцевого  бюджету Лопатинської селищної територіальної громади до Державного бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів КПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» з метою фінансування  заходів Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2025 рік, а саме:

     Для військової частини А 4638  за напрямком використання « Закупівля безпілотних літальних апаратів», по КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп.

Для військової частини А4885 за напрямком використання «Закупівля матеріально-технічних засобів (безпілотних літальних апаратів, комплексів, засобів радіоелектронної боротьби)», по  КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп.

    Для військової частини А7031 за напрямком використання «Закупівля безпілотних систем (безпілотні літальні апарати, безпілотні авіаційні комплекси)», по  КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000(двісті тисяч)грн.00коп.

      Для військової частини А4714 за напрямком використання « Матеріально-технічне забезпечення та придбання  автомобільної техніки», по КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000 (двісті тисяч) грн.00коп.

     Для військової частини А0284 за напрямком використання « Закупівля квадрокоптерів Mavic 3Т», по КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000 (двісті тисяч) грн.00коп.

      Для військової частини А4594 за напрямком використання « Закупівля засобів РЕБ і БПЛА», по КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 200 000 (двісті тисяч) грн.00коп.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                   Олег МИКИТИН

 

     Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«  » березня  2025  року                                                                           № 

                              

Про затвердження звіту

 про виконання фінансового плану за 2024 рік

КП Лопатинської селищної ради

 

    Керуючись статтями 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні від 02 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», враховуючи рекомендації постійних комісій, Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.      Затвердити звіт про виконання фінансового плану за 2024 рік Комунального  підприємства Лопатинської селищної ради (додається).

 

2.      Контороль за виконанням рішення покласти на постіну комісію з питань планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції  

 

 

 

 

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                   Олег МИКИТИН

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Лопатинської селищної ради

«Про затвердження звіту про виконання фінансового плану

за  2024 рік

 

    Комунальне підприємство Лопатинської  селищної ради   виконує роботи по благоустрою населених пунктів Лопатинської ТГ, надає послуги з водопостачання, водовідведення , теплопостачання  та надає інші послуги згідно статутної діяльності. 

   Проаналізувавши основні показники діяльності КП Лопатинської селищної ради можемо зробити висновок, що за 2024 рік  підприємство отримало 9729,7 тис. гривень доходів від реалізації продукції. Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) склав 8108,1 тис. грн .

Витрати КП Лопатинської селищної ради склали 9871,5 тис. грн.  

         Проаналізувавши структуру елементів операційних витрат видно, що найбільшу питому вагу в операційних витратах КП Лопатинської селищної ради займають витрати на оплату праці, які відповідно за 2024 3 рік становлять 3498,2 тис. грн.( оплату праці працівників підприємства склали 3423,8 тис. грн., витрати на суспільно-корисні роботи 74,4 тис. грн.).Укладено 3 договори цивільно- правового характеру на суму 64,2, в т.ч. ЄВ-11,6 грн. Відрахування на соціальні заходи склали 754,0 тис. гривень. Загальна сума матеріальних витрат 5555,1.тис. гривень. Витрати на сировину і основні матеріали склали 640,9тис. грн., витрати на паливо та енергію –3660,6 тис. гривень. Сума інших операційних витрат – 1253,6 тис. грн.                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Підприємством нараховані до сплати обов’язкові платежі підприємства до бюджету та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування в сумі 1559 тис. грн.  

 

 

 Директор КП Лопатинської селищної ради                         Марян ЛЕВИЦЬКИЙ

Фото без опису
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

«  20   » березня 2025  року                                                                             №

 

Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік

    1353800000

       (код бюджету)                                                                                                                                                                                                                                          

       Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, п.23 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,врахувавши звернення головного розпорядника коштів  селищного бюджету,

 Лопатинська селищна рада

        

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та доповнення до рішення сорок сьомої сесії селищної ради від 19.12.2024 №9 «Про місцевий бюджет Лопатинської  селищної територіальної громади на 2025 рік», в тому числі за рахунок внесення змін до резервного фонду,  а саме:
    1. В абзаці другому пункту 1 цифри «105 130 800», «103 535 800» та       

 «1 595 000» замінити цифрами відповідно «105 330 800», «103 735 800»

 та   «1 595 000 » згідно з додатком 1.

1.2 В абзаці третьому пункту 1 цифри «107 635 050», « 104 516 250» та        «3 118 800» замінити цифрами відповідно «109 675 150», «106 200 450» та «4 316 800 » згідно з додатком 3.

2. Внести зміни в додатки 1-5 згідно з додатками 1-5

       3. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною 

       4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції  при Лопатинській селищній раді

 

 

 

Селищний голова                                               Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

Пояснююча

до  проєкту  рішення  сесії Лопатинської селищної  ради

«Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік» №   від  20 .03.2025 року

 

       Відповідно до Бюджетного кодексу України, пропонується  збільшити обсяг доходів загального фонду на суму 200 000 грн.,   отриманого від перевиконання дохідної частини місцевого бюджету станом на 01.03.2025 року а саме:

Код

Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету

Загальний фонд, грн.

Спеціальний фонд, грн.

 
 
 

1801300

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості

100000

 

 

18010600

Орендна плата з юридичних осіб"

100000

 

 
 

Усього доходів

200000

 

 

    Окрім того   даним рішенням  спрямовується  вільний залишок бюджетних коштів загального фонду  в сумі 1 840 100,00грн

   З урахуванням вищезазначеного буде  внесено  наступні зміни до видатків бюджету Лопатинської селищної територіальної громади:

 

Код типової програмної класифікації
видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця,найменування бюджетртної програми згідно  з типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету

Назва витрат

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

За рахунок  внесення змін до  доходів

Лопатинська селищна рада :

7130

           

Здійснення заходів із землеустрою

 Проведення НГО населених пунктів громади

200000

 

200000

 

Всього по внесенню змін до доходів

 

200000

 

200000

 

За рахунок спрямування вільних залишків

Лопатинська селищна рада

1183

Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»

закупівля засобів навчання та обладнання, комп’ютерного та мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів

94700

 

94700

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради :

8710

Резервний фонд місцевого бюджету

Поповнення резервного фонду місцевого бюджету

198000

 

198000

9770

Інші субвенції з місцевого бюджету

Субвенція до бюджету Шептицької міської територіальної громади на утримання Добровільного формування територіальної громади «Кристинопіль»

47400

 

47400

9800

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів

         На виконання Програми фінансової підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті суверинітету та територіальної цілісності України на 2025 рік

 

  На виконання Програми  фінансової підтримки 4  ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській  області на 2025 рік

 

 

200000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300000

 

 

 

 

 

 

1000000

1200000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300000

 

 

 

 

 

 

 

Всього за рахунок спрямування вільних залишків

 

840100

1000000

1840100

 

РАЗОМ

 

1040100

1000000

2040100

             

  

  Окрім того розглянувши клопотання розпорядників та одержувачів  бюджетних коштів, враховуючи наявність нагальних потреб установ, беручи до уваги лист ДО ЛОВА «Щодо застосування кодів класифікації від 13.02.2025 р. здійснено внутрішній перерозподіл видатків  наступним чином:

 

Код типової програмної класифікації
видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/відповідального виконавця,найменування бюджетртної програми згідно  з типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету

Назва витрат

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

 

Лопатинська селищна рада :

1182

Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

 закупівля засобів навчання та обладнання, комп’ютерного та мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів

-845300

 

-845300

1184

Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

закупівля засобів навчання та обладнання, комп’ютерного та мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів

845300

 

845300

7461

            Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету

Видатки на утримання доріг комунальної власності

-357200

 

-357200

7670

Внески до статутного капіталу суб'єктів господарювання

Придбання основних засобів (котел)

 

198000

198000

Фінансовий відділ Лопатинської селищної ради :

8710

Резервний фонд місцевого бюджету

Внески в резервний фонд

-198000

 

-198000

9730

Субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах»

Субвенція для обласного бюджету Львівської області на

експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування

місцевого значення в межах населених пунктів на території Лопатинської селищної територіальної громади (організація безпеки дорожнього руху, встановленнядорожніх знаків 5.49 «Початок населеного пункту», 5.50 «Кінець населеногопункту»)

357200

 

357200

 

РАЗОМ

 

-198000

198000

0

 

 

Начальник фінансового відділу                                                  Світлана КУЛИЧ

 

 
   

 

 

НСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                         сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

 

«    »  березня  2025  року                                                 №

 

Про  розроблення Комплексного плану

просторового розвитку території 

територіальної громади з

адміністративним центром

в селищі Лопатин 

 

              Керуючись ст.ст.16, 161, 20, 21 Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності", ст.17  Закону України  "Про основи містобудування",  п. 42 частини 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про стратегічну екологічну оцінку", Постановами Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 926 "Про затвердження порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації", п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 №853 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад", Порядком проведення громадських слухань щодо  врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від  25.05.2011 № 555 , враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 19.09.2024 № 3984-ІХ  "Про перейменування окремих населених пунктів та районів", з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади, беручи до уваги висновок комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК, Лопатинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади з адміністративним центром в селищі Лопатин ( далі – Комплексний план ) .

  2. Замовником на розроблення Комплексного плану визначити Виконавчий комітет Лопатинської селищної ради.

3. Затвердити Положення про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану, відповідно до додатка 1.

4.  Доручити Виконавчому комітету Лопатинської селищної ради:

4.1. створити тимчасовий  консультативно-дорадчий орган – робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану, під час формування якого дотримуватись наступних вимог:

     - частка членів групи, що представляють селищну раду та  її виконавчі органи  не повинні перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

     - забезпечення участі у робочій групі  принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, які не є співробітниками виконавчого органу;

     - допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох  суміжних населених пунктів на території громади;

      - строк приймання заявок на участь у робочій групі має становити - 10 робочих днів з дня інформування про вимоги до персонального складу робочої групи та порядку надання кандидатур до неї.

4.2. забезпечити дотримання процедури підготовчого етапу розроблення Комплексного плану згідно плану, відповідно до додатка 2 ; 

4.3. звернутись до Львівської та Волинської обласної державної адміністрації та до суміжних територіальних громад щодо визначення державних та регіональних інтересів для їх врахування під час розроблення Комплексного плану;

 4.4. забезпечити врахування при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану пропозицій щодо переліку та значень індикаторів, відповідно до додатка 3;

 4.5. визначити та оприлюднити прогнозовані наслідки розроблення Комплексного плану, відповідно до додатка 4;

 4.6. здійснювати координацію роботи з  розроблення Комплексного плану;

4.7. забезпечити:

 - проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Комплексного плану;

- здійснення стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану;

 - розгляд проєкту Комплексного плану архітектурно-містобудівною радою при Департаменті архітектури  та містобудування Львівської обласної державної адміністрації.

 4.8. обрати експертну організацію у відповідності до Закону України від 25.12.2015 № 922-УІІІ "Про публічні закупівлі" та забезпечити подання проєкту  Комплексного плану експертній організації для проведення експертизи.

         4.9. подати розроблений та погоджений у порядку, визначеному законодавством України, проєкт Комплексного плану на затвердження Лопатинській селищній раді.

    5. Визнати таким, що втратило чинність рішення 15 сесії 8  скликання Лопатинської селищної ради від 31.12.2021 № 10 "Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Лопатинської селищної територіальної громади ".

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК (Б.Кожушко).

 

 

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

 

 

                                    Додаток 2 

до рішення Лопатинської селищної ради _______________ № _____

 

План проведення

підготовчих процедур  розроблення

Комплексного плану просторового розвитку територіальної громади з адміністративним центром в селищі Лопатин

№ з/п

Назви підготовчої процедури

розроблення Комплексного плану

 

Строк проведення

(робочі дні)

 

1

2

3

  1.

 

 

 

 

2.

 

 

3.

 

 

4.

 

5.

 

 

6.

 

 

7.

 

 

 

 

8.

 

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

11.

 

12.

 

 

 

13.

 

 

 

14.

 

 

 

15.

 

 

 

 

16.

 

 

17.

 

 

18.

 

 

 

19.

 

 

20.

 

 

21.

Публікація  рішення  про  розроблення Комплексного плану, про початок прийому пропозицій до участі в Робочій групі та до рішення про розроблення КПТ.

 

Прийняття заявок на участь у Робочій групі

 

 

Створення Робочої групи, затвердження її складу

 

Проведення засідань Робочої групи

 

Формування запитів (листів), в т.ч. повторних, отримання та реєстрація відповідей

 

Обробка вихідних даних та робота з розпорядниками вихідних даних,

 

Отримання та реєстрація пропозицій, (в т.ч.  від громадськості) щодо розроблення КПТ

 

 

 

Обробка отриманих пропозицій щодо розроблення КПТ

 

Розміщення на веб сайті  інформації щодо отриманих пропозицій з можливістю їх коментування

 

Оприлюднення рішень Робочої групи та інформації щодо дати проведення Стратегічної сесії та порядку відбору її учасників

 

Відбір учасників Стратегічної сесії

 

Інформування відібраних учасників  про час та місце проведення Стратегічної сесії

 

 

Проведення Стратегічної сесії

 

 

 

Узагальнення Робочою групою напрацювань Стратегічної сесії, оприлюднення їх на веб сайті та затвердження протоколу Стратегічної сесії

 

Підготовка  Робочою групою проєкту завдання на розроблення КПТ, його розгляд та схвалення робочою групою, затвердження управлінням містобудування та архітектури

 

Публікація Завдання на розроблення КПТ на веб сайті селищної ради

 

Публікація оголошення про проведення тендеру, прийняття пропозицій та проведення тендеру

 

Оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій з рішенням про намір укласти договір

 

Укладання договору за результатами тендеру, його оприлюднення

 

Оприлюднення договору та всіх додатків до нього

 

Публікація на веб сайті селищної ради  плану виконання плану виконання робіт з розроблення КПТ відповідно до укладеного договору

У 2-тижневий термін від дати затвердження рішення про розроблення КПТ

 

 

Протягом 10 робочих днів від дня публікації рішення

 

Один тиждень

 

 

4 тижні

 

Не більше 15 днів від дня подання

 

 

8 тижнів

 

 

Від наступного дня публікації рішення  не менше 15 днів, закінчення прийому -за 5 днів до проведення громадського обговорення

2 тижні

 

 

Не менше 10 днів

 

 

 

Рішення оприлюднити  не пізніше 2 днів від його прийняття

 

 

2 тижні

 

Не пізніше ніж за 5 днів до  визначеної дати проведення Стратегічної сесії

 

Не раніше 15 днів з дати оприлюднення рішення щодо дати проведення сесії

 

Не менше 10 днів

 

 

 

 

1 тиждень

 

 

 

Один день

 

 

Згідно вимог Закону України "Про закупівлі"

 

Протягом 1 дня, з дати ухвалення рішення

 

 

Від 10 до 20 днів з дня прийняття такого рішення

 

Протягом 3 днів з дня укладення договору

 

1 день

 

 

 

 

Секретар ради                                                                    Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

                                                                                             

Додаток 1 

до рішення Лопатинської селищної ради _______________ № _____

 

ПОЛОЖЕННЯ
 про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади з адміністративним центром в селищі Лопатин

 

  1. Це Положення визначає основні завдання, повноваження та вимоги до персонального складу Робочої групи із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади  з адміністративним центром в селищі Лопатин  (далі – Робоча група), а також порядок організації її роботи.

  2. Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Виконавчого комітету Лопатинської селищної ради, створеним з метою забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади з адміністративним центром в селищі Лопатин (далі – Комплексний план).

  3. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України та цим Положенням.

  4. Робоча група формується з представників Лопатинської селищної ради, виконавчого комітету Лопатинської селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших зацікавлених сторін у складі не менше як п’ять осіб і не більше як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Лопатинську селищну раду та її  виконавчий комітет, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Лопатинської селищної територіальної громади, який не є співробітником виконавчого комітету. Допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних населених пунктів територіальної громади.

  1. Персональний склад Робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету.

  2. Голова Робочої групи головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на Робочу групу завдань.

  3. У разі відсутності голови Робочої групи його обов’язки виконує заступник голови Робочої групи, який головує на її засіданнях. У разі відсутності голови та його заступника головуючий обирається з числа присутніх членів Робочої групи шляхом голосування.

  4. Секретар Робочої групи готує необхідні матеріали для роботи Робочої групи, забезпечує оповіщення членів Робочої групи про дату, час та місце проведення засідань Робочої групи, відповідає за ведення та оформлення протоколу засідання Робочої групи.

  5. Формою роботи Робочої групи є засідання, що скликаються її головою у разі потреби, у тому числі в дистанційному форматі.

 

 

  1. Засідання Робочої групи вважається правомочним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Робочої групи.

  2. Рекомендації Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини від присутніх на засіданні.

  3. Рекомендації Робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим та секретарем.

  4. Основними завданнями Робочої групи є:

  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;

  • визначення тематичних напрямів та проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану;

  • визначення переліку основних зацікавлених сторін у розвитку територіальної громади;

  • забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених зацікавлених сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті Лопатинської селищної ради про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення);

  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2021  926;

  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2021 № 926;

  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті Лопатинської селищної ради;

  • підготовка проєкту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на основі протоколу стратегічної сесії.

  1. Робоча група має право:

  • отримувати інформацію, необхідну для формування завдання на розроблення Комплексного плану, в органах місцевого самоврядування і державної влади, організаціях, установах та підприємствах, що провадять діяльність на території Лопатинської селищної ради, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;

  • проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність з вивчення громадської думки щодо Комплексного плану та перспектив просторового розвитку території громади;

  • проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розроблення і реалізації Комплексного плану та його значення для розвитку територіальної громади.

  1. Члени Робочої групи несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих документів і матеріалів та висунення пропозицій, що стосуються виконання завдань з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Секретар ради                                                                         Галина БІЛИК

                                                                                       Додаток 4

до рішення Лопатинської селищної  ради _______________ № _____

 

ПРОГНОЗОВАНІ НАСЛІДКИ

розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади з адміністративним центром

 в селищі Лопатин 

1.  Правові та управлінські наслідки.

  1. Взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування та забудови територій.

  2. Встановлення правового режиму забудови територій, на яких передбачено провадження містобудівної діяльності.

  3. Забезпечення прозорості і відкритості управління просторовим розвитком громади, земельними та іншими природними ресурсами громади.

  4. Формування земельних ділянок для розміщення об’єктів соціальної сфери, а також тих, які відображають державні та регіональні інтереси.

  5. Узгодження функціонального призначення територій та цільового призначення земельних ділянок.

  6. Визначення земельних ділянок приватної власності, необхідних для розміщення об’єктів, щодо яких відповідно до закону може здійснюватися примусове відчуження земельних ділянок з мотивів суспільної необхідності.

  7. Визначення переліку земельних ділянок для передачі у комунальну власність.

  8. Визначення переліку земель (територій) для безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок державної та комунальної власності.

  9. Спрощення дозвільних процедур.

  10. Здійснення контролю у сфері містобудування та землеустрою.

  11. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі функціональних зон, обмеження на використання земель, які будуть встановлені Комплексним планом та іншої інформації щодо правового використання та освоєння територій (земельних ділянок).

 

2.  Економічні наслідки

  1. Підвищення інвестиційної привабливості території громади.

  2. Визначення найбільш ефективного використання територій та ресурсів територіальної громади.

  3. Збільшення надходжень в місцевий бюджет за рахунок:

        -   виявлення незареєстрованих земельних ділянок;

                 -  виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням;

                - визначення переліку земель (територій) для продажу земельних ділянок державної та комунальної власності (або прав на них) на земельних торгах;

                 - визначення переліку земель (територій) для продажу або передачі у користування земельних ділянок державної, комунальної власності без проведення земельних торгів;

 

 

 

 

                - збільшення вартості землі та іншої нерухомості завдяки реалізації проектних рішень щодо зміни  функціонального призначення територій, розвитку інженерної і транспортної інфраструктури.

  1. Створення умов для розвитку підприємницької діяльності.

        3.    Соціальні наслідки

  1. Створення сприятливих умов життєдіяльності населення.

3.2. Підвищення соціального забезпечення населення на основі визначення потреб в об’єктах соціальної інфраструктури та найбільш вдалих місць для їх розміщення.

3.3. Сприяння створенню додаткових робочих місць.

  1. Визначення оптимальної просторової організації забезпечення житлової, громадської та виробничої забудови інженерною інфраструктурою.

  2. Сприяння розвитку транспортної мобільності населення.

3.6. Визначення заходів із захисту населення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій.

  1. Оцінка культурної та природної спадщини, визначення заходів з їх охорони, як ресурсів подальшого розвитку туристично-рекреаційної галузі на території громади.

 

  4.  Наслідки для довкілля та здоров’я населення

  1. Формування системи озеленених територій з урахуванням ландшафтних умов території та потреб забезпечення населення.

  2. Визначення територій, перспективних для розвитку умов для короткочасного відпочинку населення, заліснення, встановлення природоохоронного режиму тощо.

  3. Встановлення природоохоронних обмежень у використанні земель, зокрема визначення перспективних для заповідання територій з метою недопущення знищення або руйнування в результаті господарської діяльності цінних природних територій, а також встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг уздовж річок, струмків і потічків та навколо водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності.

  4. Визначення заходів з охорони та раціонального використання земель.

  5. Визначення заходів із запобігання розвитку небезпечних природних процесів та захисту населення.

  6. Забезпечення санітарного благополуччя населення шляхом визначення санітарно-захисних зон навколо об’єктів, що здійснюють негативний вплив на довкілля.

  7. Визначення заходів з управління поводженням з відходами з метою усунення негативного впливу на стан земельних ресурсів, поверхневих і підземних вод, а також раціонального використання ресурсів.

4.8.   Забезпечення водовідведення та очищенням стічних вод у всіх населених пунктах та розміщених за їх межами об’єктів з метою усунення негативного впливу на стан поверхневих і підземних вод.

 

 

Секретар ради                                                                      Галина БІЛИК

 

                                                                     Додаток 3

до рішення Лопатинської селищної ради _______________ № _____

 

Пропозиції щодо переліку та значень індикаторів розвитку території Лопатинської територіальної громади

п/п

              Показник

Одиниці виміру

Існуючий стан

Бажане значення

1            Виробничий сектор (промисловість , сільське господарство)

1.1

Збудовані та реконструйовані виробничі та складські будівлі

м2

 

 

1.2

Промислові території, що не використовуються

га

 

 

1.3

Кількість робочих місць

од.

 

 

2 Охорона історичного середовища     

2.1

Кількість пам'яток з визначеними  охоронними зонами

об’єктів

 

 

2.2

Кількість туристів

осіб на добу

 

 

2.3

Створення туристичних маршрутів  для пішого та велосипедного туризму

кількість маршрутів

 

 

3. Громадські простори

3.1

Наявні якісні громадські простори для короткочасного відпочинку населення

шт.

 

 

  1. Мобільність та транспорт

4.1

Наявність транспортного сполучення громадським транспортом усі населених пунктів з адміністративним центром громади

кількість маршрутів

 

 

4.2

Кількість аварійно небезпечних ділянок

одиниці

 

 

4.3

Протяжність велосипедних доріжок

км

 

 

  1. Екологія

5.1

Наявні природно-заповідні території

га

 

 

5.2

Площа встановлених проектами землеустрою прибережних захисних смуг водних об’єктів

га

 

 

5.3

Площа зелених зон загального користування(парки, сквери, ліси)

га

 

 

  1. Інженерна інфраструктура

6.1

Кількість аварій а мережах:

-водопостачання;

-водовідведення;

-теплопостачання

аварій/км

 

 

6.2

Забезпеченість населених пунктів  централізованим каналізуванням

%

 

 

  1. Соціальна інфраструктура

7.1

Кількість дітей в черзі до ЗДО

діти

 

 

7.2

Середня наповнюваність класів у комунальних у комунальних школах

учні

 

 

7.3

Частка дітей, охоплених гуртками позашкільної освіти, що функціонують в освітніх закладах

%

 

 

7.4

Охоплення населення закладами сімейної медицини

%

 

 

 

 

Секретар ради                                                                        Галина БІЛИК

 

 
  Фото без опису


ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                       сорок дев’ята сесія восьмого скликання

          Р І Ш Е Н Н Я

«     »  березня     2025  року                                                          №     

 

 

 

Про затвердження звітів про  виконання

місцевих цільових Програм 

 

      Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись ст.26 та ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт про результати виконання місцевих цільових Програм, відповідно до рішення двадцять восьмої позачергової сесії від 02.11.2023 №9 «Про затвердження порядку розроблення місцевих цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи висновки постійної депутатської комісії  планування ,бюджету,  фінансів, енергозбереження та інвестиції   , Лопатинська селищна  рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

      

  1. Затвердити звіти про виконання місцевих  цільових  Програм   :
    1. 'Програма  фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської  селищної ради на  2022 -2024 роки(Додаток 1)
    2. 'Програма «Відзначення здобувачів освіти та випускників ЗЗСО Лопатинської ТГ  за високі досягнення у навчанні» на 2022-2024 роки(Дод.2)
    3. 'Програма «Відзначення здобувачів та педагогічних
    4. працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2023-2025 роки» (Додаток 3)
    5. Програма  надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,позбавленим батьківського піклування, після досягнення18-річного віку, на 2022-2024 роки(Додаток 4)
    6. Програма підтримки галузі охорони здоров"я на 2022-2024 роки (Дод. 5)
    7. Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій

громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті загального користування на 2022-2024 роки (Додаток 6)

    1. Комплексна програма соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2022-2024 роки. (Додаток 7)
    2. Програма фінансування заходів щодо святкування Дня Святого    Миколая   для дітей Лопатинської територіальної громади на 2022-2024 роки(Додаток 8)
    3. Програма  розвитку фізичної культури та спорту на території   Лопатинської територіальної громади  в  2022-2024 роках(Додаток 11)
    4. Програма  питна вода Лопатинської територіальноїх громади на  2022-2024 роки(Додаток 10)
    5. Програма  розвитку  житлово -комунального  господарства Лопатинської ТГ на 2022-2024роки (Додаток 11)
    6. Програма з проведення  інвентаризації земелькомунальної власності  на території Лопатитнської територіальної громади на 2022-2023 рік(Додаток 12)
    7. Програма  проведення аудиту земельних ресурсів та обліку земельних ділянок на  території Лопатинської ТГ на 2024 рік(Додаток 13)
    8. 'Програма Розроблення містобудівної документації Лопатинської територіальної громади на 2024-2025 роки(Додаток 14)
    9. Програма  ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинській територіальній громаді  на 2022-2024роки (Додаток 15).
    10. 'Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального  користування  державного значення в межах території Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік (Додаток 16).
    11. Програма «Збільшення статутного фонду КП Лопатинської селищної ради на 2023 рік» (Додаток17)
    12. Програма управління та ефективного використання  майна

комунальної власності Лопатинської селищної територіальної громади на  2022-2024 роки  (Додаток 18)

    1. Програма по запобіганню і ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території   Лопатинської    ТГ на 2022-2025 роки(Додаток19)
    2. Програма охорони навколишнього середовища на територій Лопатинської селищної територіальної громади на 2022-2024р. (Додаток 20)
    3. Програма фінансової підтримки Збройних сил України,Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих формувань, які беруть участь у захисті сувернітету та територіальної цілісності України на 2024 рік (Додаток 21)
    4. 'Програми «Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Лопатинської територіальної громади Львівської області на 2021-2024 роки» (Додаток 22)
    5. 'Цільової соціальної  програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки , цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2024 рікуговування платників податків
    6. Лопатинської селищної ради на 2023 рік(Додаток 28)

       2.Контороль за виконанням рішення покласти на постіну комісію з питань

  планування,бюджету,  фінансів,енергозбереження та інвестиції   .

 

 

 

Селищний голова                               Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                           

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь