Оголошення від ТзОВ "Західземлепроект"

Дата: 05.07.2024 16:54

Доводимо до відома мешканців Лопатинської селищної ради  Львівської області.

У відповідності до договору,  між ТзОВ "Західземлепроект" та Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, №102-Г про надання послуг від 09.04.2024р. з проведення державної інвентаризації земель у Львівській області (код згідно національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: ДК 021:2015 – 71350000-6 «Науково-технічні послуги в галузі інженерії»(-Ідентифікатор закупівлі UA-2024-03-06-006074-а)   на території нашої ради  буде проводитись державна інвентаризація земель для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами.

Державна інвентаризація  проводитиметься  в термін  до 29.11.2024 року згідно  Технічного завдання та Календарного графіку.

Контактна особа для  зауважень /пропозицій  чи надання  детальної інформації  Віра  096 202 2770