Тренінг  у Радехівській ДПІ: Електронний кабінет платника

Дата: 17.06.2024 12:37

Тренінг  у Радехівській ДПІ: Електронний кабінет платника.

В Радехівській ДПІ відбувся тренінг з платниками податків щодо заповненню заяв для переходу на спрощену систему оподаткування, а також  внесення змін в реєстр  для  вже діючих  підприємців – спрощенців.

Одним із основних пріоритетів діяльності податкової  служби  є надання якісних  адміністративних  послуг. Однією з найбільш запитуваних  серед платників  є  реєстрація платником єдиного податку.

Фахівці інспекції надають практичну допомогу, щодо заповнення заяв для застосування спрощеної системи через Електронний кабінет платника.

Для цього потрібно в приватній частині Електронного кабінету в  меню ,,Ведення звітності” обрати рік та місяць,  в якомустворюєтьсязаява та з перелікуелектронних  форм обрати заяву за формою F0102003. При цьому за замовчуванням встановлюється орган ДПС за місцем основної  реєстрації. У запропонованій формі необхідно заповнити відповідні поля та надіслати. При цьому реєстраційні дані платника заповняться автоматично.

Заяву необхідно подати  не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.