Радехівська ДПІ інформує: Фахові консультації з питань застосування податкового законодавства.

Дата: 23.04.2024 16:08

Радехівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області щоденно надають фахові консультації та практичну допомогу з питань застосування податкового законодавства та використання електронних сервісів ДПС.

Так, головний державний інспектор Радехівської ДПІ Мирослав Рудий повідомив про обов’язковість використання РРО/ПРРО у своїй діяльності для усіх категорій платників, окрім першої групи єдиного податку. Зазначив, що суб’єкти господарювання можуть самостійно за власним бажанням обрати класичний або програмний РРО, в залежності від своїх функціональних потреб та фінансових можливостей.

Ознайомив присутніх і з електронними сервісами ДПС, зокрема застосунком для мобільних телефонів «Моя податкова» та Електронним кабінетом платника.

Приділено увагу питання декларування доходів і отримання податкової знижки громадянами. Фахівець розповів платникам, що податкову декларацію слід подати до 1 травня 2024 року, суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року, а право на податкову знижку можна реалізувати до 31 грудня 2024 року.