Нагадуємо про Проведення громадських слухань 12 квітня 2024 року в с. Куликів

Дата: 04.04.2024 12:44

Громадські слухання проєкту «Внесення змін до детальний план території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель по вул.Гайова, 11 Куликівського старостинського округу Лопатиської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту с.Куликів)» та проєкту «Звіт про стратегічну екологічну оцінку внесення змін до детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель по вул.Гайова, 11 Куликівського старостинського округу Лопатиської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту с.Куликів) відбудуться 12 квітня 2024 року в приміщенні Народного дому с.Куликів в 11.00 год.