Лопатинська громада
Львівська область, Червоноградський район

АУКЦІОН щодо продажу нежитлової будівлі в селищі Лопатин

Дата: 02.04.2024 15:15
Кількість переглядів: 76

Фото без опису

Інформаційне повідомлення Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації комунальної власності Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області - нежитлова будівля загальною площею 348,1 кв.м., розташованої за адресою: Львівська область, Червоноградський район, селище Лопатин, вулиця Січових Стрільців, 18.

 

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі: ______________________________

Інформація про об’єкт приватизації:

Місцезнаходження об’єкта: Львівська область, Червоноградський район, селище Лопатин, вулиця Січових Стрільців, 18.

Найменування об’єкта: нежитлова будівля .

Опис об’єкта: Об’єкт нежитлової нерухомості

Нежитлова будівля загальною площею 348,1 кв.м. Будівля двоповерхова, побудована в 1905 році, інженерні комунікації на даний момент не функціонують. Технічний стан будівлі – незадовільний (відсутні частково вікна та двері, перекриття частково зруйноване, стіни та підлога також суттєво пошкоджені, на фасаді будівлі також наявні сліди руйнування зовнішнього оздоблення та частково стін). Потребує проведення капітального ремонту, який є доцільним на даній стадії. Будівельний об’єм – 1 876 куб.м, площа забудови – 288,6 кв.м. Опис основних конструктивних елементів: фундамент – бутовий, стіни – цегляні, покрівля – метал, перекриття – дерев’яне, підлога – дощата. Прорізи: вікна – дерев’яні, частково відсутні, двері – дерев’яні, металеві, частково відсутні. Будівля розташована в центральній частині селища Лопатин на землях житлової та громадської забудови.

 

Право власності зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Форма власності об’єкта приватизації - комунальна. Статус: об’єкт зареєстровано. Номер запису про право власності: 21498576. Дата реєстрації: 17.07.2017 року. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1306582246239. Власник: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області, код ЄДРПОУ: 04369819. Адреса місцезнаходження: Львівська область, Червоноградський район, селище Лопатин, вулиця Центральна, 15, тел. 0965620013, e-mail: lopatin_rada@ukr.net. Балансоутримувач: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області, код ЄДРПОУ: 04369819. Адреса місцезнаходження: Львівська область, Червоноградський район, селище Лопатин, вулиця Центральна, 15, тел. 0965620013, e-mail: lopatin_rada@ukr.net.

Земельна ділянка відсутня.

Дані про об’єкт: фотографічне зображення та технічна документація об’єкта додається.

 1. Інформація про аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 10.04.2024 року. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і

 

комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ETC для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

 1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Розмір реєстраційного внеску: 1 420грн.00коп. (Одна тисяча чотириста двадцять гривень 00 коп.).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами: 968 379грн.00коп. (Дев’ятсот шістдесят вісім тисяч триста сімдесят дев’ять гривень 00 копійок) без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 193 675грн.80коп. (Сто дев’яносто три тисячі шістсот сімдесят п’ять грн. 80 коп.) без ПДВ ( 20% від стартової ціни аукціону).

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни:               484 189грн.50коп. (Чотириста вісімдесят чотири тисячі сто вісімдесят дев’ять грн. 50 коп.) без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 96 837грн.90коп. (Дев’яносто шість тисяч вісімсот тридцять сім грн. 90 коп.) без ПДВ ( 20% від стартової ціни аукціону)

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 484 189грн.50коп. (Чотириста вісімдесят чотири тисячі сто вісімдесят дев’ять грн. 50 коп.) без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 96 837грн.90коп. (Дев’яносто шість тисяч вісімсот тридцять сім грн. 90 коп.) без ПДВ ( 20% від стартової ціни аукціону).

Період між аукціонами:

 • аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни 5  робочих днів від дати оголошення аукціону;

 • аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій - 5 робочих днів.

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 9 683грн.79коп. (Дев’ять тисяч шістсот вісімдесят три грн. 79 коп.) ( 1% від стартової ціни аукціону)..

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 4 841грн.89коп. (Чотири тисячі вісімсот сорок одна грн. 89 коп.) ( 1% від стартової ціни аукціону).

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 1 крок.

Умови продажу об’єкта приватизації:

 • покупець бере на себе витрати пов’язані з нотаріальним посвідченням договору купівлі - продажу об’єкта;

 • право власності на земельну ділянку під об’єктом нерухомого майна не переходить до Покупця за результатами даного аукціону, а підлягає наступному оформленню в установленому чинним законодавством України порядку;

 • переможець аукціону зобов’язаний оплатити, на відповідний рахунок, витрати на проведення оцінки майна протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону згідно виставленого рахунку-фактури.

 

 1. Час та місце ознайомлення з об’єктом:

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Лопатинської селищної ради.

 1. Організатор аукціону:

Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області (код за ЄДРПОУ 04369819). Адреса: Львівська область, Червоноградський район, сел.Лопатин, вул. Центральна, 15.

Контактна особа:  Леськів Володимир Васильович, тел. 0965620013 з 9:00 до 17:00 у робочі дні.

 1. Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro. sale/info/elektronni-mai danchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

Переможець електронного аукціону:

 • підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

 • сплачує на відповідний поточний рахунок ціну продажу об’єкта приватизації протягом 20 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону;

Отримувач: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області

Рахунок № UA248999980314151905000013845 (для перерахування гарантійного внеску)

Банк отримувача: Казначейство України(ел. адм. подат.).

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

Код класифікації доходів бюджету: 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності».

           - сплачує на відповідний рахунок витрати на проведення оцінки майна протягом 20 робочих днів з дня, що настає за днем формування протоколу про результати електронного аукціону згідно виставленого рахунку-фактури.

Отримувач: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області.

Рахунок №UA898999980314020544000013845 (для перерахування реєстраційного внеску)

Банк отримувача: Казначейство України(ел. адм. подат.).

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

Код класифікації доходів бюджету: 24060300 «Інші надходження».

         - укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 25 робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Якщо переможець електронного аукціону відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу чи не підписав такий протокол або договір у встановлені строки, не сплатив ціну продажу об’єкта приватизації у встановлений строк, орган приватизації складає та завантажує відповідний акт в електронну торгову систему. У такому випадку в електронній торговій системі автоматично формується новий протокол про результати електронного аукціону з визначенням переможцем електронного аукціону учасника з наступною за величиною ціновою пропозицією, а у разі однакових цінових пропозицій - учасника, що подав її раніше, за умови, що ним зроблений щонайменше один крок аукціону, та у разі відсутності належним чином оформленого листа (звернення) від такого учасника щодо повернення йому гарантійного внеску та відсутності факту натискання ним відповідної кнопки про відмову від очікування в особистому кабінеті.

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

Оператор електронного майданчика перераховує суми сплачених учасниками реєстраційних внесків протягом п’яти робочих днів з дня проведення електронного аукціону на казначейські рахунки за такими реквізитами: в національній валюті:

Отримувач: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області.

Рахунок №UA898999980314020544000013845 (для перерахування реєстраційного внеску)

Банк отримувача: Казначейство України(ел. адм. подат.).

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

Код класифікації доходів бюджету: 24060300 «Інші надходження».

Оператор електронного майданчика перераховує сплачений гарантійний внесок переможця електронного аукціону (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні) протягом п’яти робочих днів з дня опублікування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем на казначейські рахунки за такими реквізитами: в національній валюті:

Отримувач: Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області

Рахунок № UA248999980314151905000013845 (для перерахування гарантійного внеску)

Банк отримувача: Казначейство України(ел. адм. подат.).

Код згідно з ЄДРПОУ: 38008294.

Код класифікації доходів бюджету: 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності».

 

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

 • для потенційних покупців - юридичних осіб:

 1. Заява на участь в електронному аукціоні.

 2. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 3. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.

 4. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

 6. Для нерезидентів - документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження - Витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо, засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою.

 7. Довідка з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника. Подається за підписом уповноваженої особи, завірена печаткою особи. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності.

 8. Остання річна або квартальна фінансова звітність, разом з відміткою органу про отримання/реєстрацію.

 9. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника).

 10. Документ, що підтверджує особу (паспорт) уповноваженої особи, копія завірена належним чином.

 11. Платіжне доручення, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 12. Платіжне доручення, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 13. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку.

 

 • для потенційних покупців - фізичних осіб:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином

 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, копія завірена належним чином.

 3. Оригінал довідки з банку про відкритий поточний рахунок, з якого перераховані гарантійний та реєстраційний внески.

 4. Заява на участь в електронному аукціоні.

 5. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 6. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.

 7. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

 8. Копія документу, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

 9. Копія документу, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Для Об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

 • 50 відсотків стартової ціни Об’єкта приватизації;

 • 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків:

https://prozoiro.sale/mfo/eletoonnbmajdanchiM-ets-prozom3prodazhi-cbcl2)

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення сесії Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області «Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації».

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний  майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:    

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь