Протокол атестаційної комісії ІІ рівня №3

Дата: 29.12.2023 17:16

ПРОТОКОЛ

засідання атестаційної комісії ІІ рівня  при гуманітарному відділі  Лопатинської селищної ради

24.12.2023р.                                                                                                                                 № 3

Присутні :  М. Я. Федунець – голова атестаційної комісії,

М.Я.Пеклич   – заступник голови атестаційної голови

Н. В. Вацовська - секретар атестаційної комісії,

члени атестаційної комісії: Дмитрів С. Б.,  Коцупир Л.П., Бойко Ж.В., Мартинюк Н.Й., Мазепа Н.О.

Відсутні: Вілінська О.Ф., Мельничук Н.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Затвердження списків педагогічних працівників , які підлягають позачерговій атестації у  2023-2024 н.р.

1. Вивчення  практичного  досвіду роботи педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації у 2023-2024 н.р.

1. СЛУХАЛИ:  Н. Вацовську – секретаря атестаційної комісії ІІ рівня ТГ, яка повідомила, що 15.12.2023 року до атестаційної комісії надійшла заява про позачергову атестацію від вихователя ЗДО смт. Лопатин  Данкевич Галини Степанівни про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії». Дата попередньої атестації 22.03.2022 року. Результати атестації присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії». Стаж роботи – 16 років.

ВИСТУПИЛА:  М.Я. Федунець – голова атестаційної комісії ІІ рівня Лопатинської ТГ, яка зазначила, що відповідно до п.6 розділу 1 Положення про атестацію педагогічних працівників, затверджених наказом МОНУ від  09.09.2022 №805 позачергова атестація може проводитися за ініціативою педагога. Усі відповідні матеріали вихователь надала секретарю АК для реєстрації.

ВИСТУПЛА:  М. Пеклич  – заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня, яка повідомила, що відповідно до п. 8  розділу 1 Положення про атестацію Данкевич Галина Степанівна станом на 15.12.2023 року подала інформацію про проходження курсів підвищення кваліфікації кількістю 118 год 5 кредитів ЄКТС тож має право на позачергову атестацію.

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити список педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації в 2023-2024 н. р. (Додаток 1).
  2. Секретарю атестаційної комісії Вацовській Н.В. забезпечити перевірку строків проходження та необхідного обсягу підвищення кваліфікації Данкевич Г. С, яка атестується позачергово у 2023-2024 н. р.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ: «за» -  7, «проти» - 0, «утримались»- 0.

1. ВИСТУПИЛА: Л. Коцупир – член атестаційної комісії ІІ рівня , яка запропонувала визначити зі складу  атестаційної комісії членів, які аналізуватимуть практичний досвід роботи педагогічного працівника, який позачергово атестується у 2023-2024 н.р. (за потреби).

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити членів атестаційної комісії для вивчення досвіду роботи вихователя Данкевич Г.С., що атестуватиметься у 2023-2024 н.р., а саме:

1. Федунець М. Я.

2. Вацовська Н.В.

3. Мазепа Н. О.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ: « за» - 7, «проти» - 0, « утримались» - 0.

Голова атестаційної комісії                  ________________________М. Я.Федунець

Секретар атестаційної комісії ______________________________Н. В. Вацовська

до протоколу засідання АК №2

від 24.12.2023р.

Протоколом атестаційної комісії №2

Гуманітарного відділу Лопатинської селищної ради

від 24.12.2023 р.

Список педагогічних працівників ЗДО смт. Лопатин Лопатинської ТГ,

Які підлягають позачерговій атестації у 2023-2024 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Педагогічний стаж

Попередня атестація

Підвищення кваліфікації на 10.11.2023р.

Очікуванні результати

Освітньо-кваліфікаційний рівень

Заклад рік закінчення

Спеціальність та кваліфікація за дипломом