Центр надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради повідомляє

Дата: 19.03.2024 11:54

Центр надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради повідомляє:

Відновідно до Закону України "Про адміністративні послуги" від 06.09.2012 року №5203-ІУ суб’єктом надання адміністративної послуги є орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Радо повідомляємо про те, що у Центрі надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради залучаються до роботи суб'єкти надання адміністративних послуг згідно графіку роботи, а саме:

Кожна 2-га п'ятниця місяця працівник Червоноградського МБТІ

Тут Ви можете отримати послуги щодо:

Виготовлення технічної документації, довідок-характеристик, довідок про наявність чи відсутність зареєстрованого нерухомого майна станом на 2012 рік. Внесення даних по проведеній технічний інвентаризації в систему ЄДЕССБ.

Кожний другий четвер місяця працівник Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр м.Радехів) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Тут Ви можете отримати послуги щодо:

Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства, попередній запис на прийом. Надання послуг з реєстрації на Веб-порталі електронних послуг,підключення послуги  СМС-інформування.

Запрошуємо мешканців Лопатинської громади, скористатися послугами у нашому ЦНАПі за адресою: с-ще Лопатин вул.Центральна 24а Червоноградського району Львівської області.