Дата: 18.03.2024 14:56

Лопатинська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – внесення змін до детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель по вул. Гайова,11 Куликівського старостинського округу Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту с. Куликів).

Зауваження і пропозиції до вказаної заяви надаються у строк, що не перевищує 10 днів з дня внесення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Пропозиції громадськості в процесі громадського обговорення подаються у письмовій формі до Лопатинської селищної ради:

80261, Львівська область, Червоноградський район, смт. Лопатин, вул. Центральна, буд. 15А

Ел. пошта: zemviddil_lopatin@ukr.net

Тел. 03255-36435