Що таке опіка та піклування?

Дата: 31.01.2024 11:16

🙌🏻 Одна з особливостей опіки та піклування – те, що дітей влаштовують переважно в сім'ї родичів.

📎 Це сприяє збереженню родинних відносин та забезпечує дітям можливість зростати в природній сімейній атмосфері, що сприяє їхньому психосоціальному розвитку та благополуччю.

У новому дописі розповідаємо більше про ці сімейні форми виховання, в чому їх відмінність та як благодійні фонди можуть підтримувати опікунів і піклувальників у співпраці з соціальними службами 👇🏻

Фонд "Зростай в родині" надає допомогу дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Проєкт «Підтримка родин» Фонду спрямований на всебічну допомогу опікунам пенсійного віку, які самостійно виховують неповнолітніх дітей. Більш детально на сторінках фонду.