Засідання «круглого столу» в Радехівській ДПІ .

Дата: 13.12.2023 14:14

Засідання «круглого столу» в Радехівській ДПІ .

Днями за участі начальника Радехівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Руслани Мулявка  проведено «круглий стіл» із суб’єктами господарської діяльності.

Під час заходу обговорили основні зміни, що внесені до податкового законодавства, а саме щодо  переваг застосування платниками податків програмного РРО, розробленого ДПС України. Відтепер, фізичні особи-підприємці можуть на свій власний вибір використовувати класичний РРО, або програмний РРО (ПРРО), у залежності від своїх потреб. ПРРО можна зареєструвати через Електронний кабінет, при цьому,  програмний РРО має низку переваг перед класичними касовими апаратами.

Однією з новацій, що розроблені  ДПС для зручності платників податків, є  мобільний застосунок «Моя податкова».  Він доступний  для широкого загалу та може бути завантажений на смартфони   (Android та   iOS версії).

«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби громадянами, а також сплати податків з використанням запропонованих платіжних систем. Частина сервісів застосунку доступні без ідентифікації: перевірка чека, пошук акцизної марки, дані з реєстру платників ПДВ, єдиного податку. Інші сервіси доступні після ідентифікації будь-яким файловим КЕП або хмарним КЕП– ДіяПідпис, SmartID від Приватбанку та інші.

Наприкінці присутні отримали відповіді на питання, а також тематичну друковану продукцію.