Важлива інформація для ВПО

Дата: 11.12.2023 11:10

Завтра 12.12.2023 року у Народному Домі, м. Червоноград, пр. Шевченка, 15, 10 кабінет, о 11.00 годині при Координаційному центрі Червоноградської РВА відбудеться реєстрація учасників у Проєкті «Підвищення стійкості громад в західних областях України», що реалізується відокремленим підрозділом Хелп-Хільфе цур Зельбстхільфе е.Ф. в Україні за фінансової підтримки Aktion Deutschland Hilft та приватних донацій.

Цільова грошова допомога на оренду житла в зимовий період буде надана для 1000 осіб, які є громадянами України (18+ років), мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО) від 24 лютого 2022 та зараз проживають у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Волинській областях.
Грошові виплати за проєктом надаються лише на одну особу з домогосподарства. Грошова допомога є одноразовою та заяви на повторні виплати не приймаються.

Призначення готівки на оренду житла – це забезпечення короткострокової підтримки домогосподарства, які відносяться до будь-якого з цих пунктів:
•  домогосподарства, які мешкають в центрах колективного проживання (МКП, гуртожиток, шелтер) та бажають виїхати в орендоване житло;
• які вже винаймають житло та потребують фінансової підтримки для покриття потреби в оплаті оренди та комунальних послуг;
• для підтримки постраждалих від ракетного удару чи стихійного лиха, для допомоги в оренді тимчасового житла.
Допомога надається ПРЕДСТАВНИКАМ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ за наявності підтверджуючих документів:

- особам з інвалідністю 1-ї, 2-ї та 3-ї групи,
- одноосібне батьківство,
- багатодітним родинам,
- прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу батьків та дітьми, розлученими з батьками.

ДОКУМЕНТИ необхідні для реєстрації (оригінали):

1) паспорт або ID картка;

2) індивідуальний податковий номер;

3) довідка ВПО;

4) документ, який підтверджує категорію вразливості:

– особам з інвалідністю 1-ї, 2-ї та 3-ї групи:

а) довідка МСЕК (або пенсійне посвідчення із зазначенням групи інвалідності).

– багатодітним родинам (троє дітей і більше)

а) посвідчення багатодітної родини (або свідоцтва про народження всіх дітей від 0 до 18 років, враховуючи студентів денної форми навчання при наявності студентського квитка)

–  одинока матір / одинокий батько:

а) свідоцтво про народження дитини;
    б) Витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 сімейного кодексу України або свідоцтво про розлучення або про смерть одного з батьків;

– прийомним сім’ям:

а) документ, про підтвердження офіційного опікунства над дитиною без супроводу або дитиною, розлученою з батьками;
    б) свідоцтво про народження або ID картка дитини.

Сума грошової допомоги надається у гривні за курсом НБУ без урахуванням податків, виплата здійснюється грошовим переказом через Ощадбанк по всій територіі України.

Обробка даних та погодження списку бенефіціарів відбудеться протягом 30 – 60 календарних днів з моменту реєстрації. Кандидати, які будуть відібрані, отримають SMS – повідомлення на телефон. Нагадуємо що ми не надаємо інформацію про статус вашої заявки до остаточного терміну обробки та затвердження списків.

У зв’язку з великою кількістю різних програм грошової допомоги почастішали випадки електронного шахрайства!
Просимо Вас бути пильними та не передавати третім особам або через інтернет дані банківських карток, особистих рахунків, CVV-код, чи іншу важливу для здійснення оплати інформацію. Будь-яка інформація про Ваш банківський рахунок дає можливість шахраям скористатись Вашими коштами.