Шановні жителі Лопатинської територіальної громади!

Дата: 21.03.2023 16:15

Шановні жителі Лопатинської територіальної громади!

Напередодні наближення світлих Великодніх свят звертаємось до Вас із закликом подбати про благоустрій Ваших населених пунктів.
Кожен із нас має в своєму серці уставлений образ мальовничої України: чепурні подвір’я, уквітчані господи, ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті храми і пам’ятники, квітучі сади, впорядковані могили.

Сьогодні чистота і благоустрій наших населених пунктів повинні стати справою честі всіх жителів Лопатинської селищної територіальної громади. Закликаємо всіх керівників установ, організацій, жителів  усіх населених пунктів Лопатинської територіальної громади подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших рідних та славних предків.
Зичимо всім організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи. Мирного неба і як найшвидшої Перемоги.