Реорганізація ЗДО с.Березівка

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  23 лютого 2023 року                      №                                 смт. Лопатин

Про реорганізацію Закладу дошкільної освіти

с. Березівка шляхом приєднання

до ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.4 ст. 22 Закону України «Про освіту»,  ч.4 ст.31 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту» та з метою раціонального використання бюджетних коштів і вдосконалення мережі закладів освіти територіальної громади, максимального задоволення освітніх та культурних потреб громадян та створення оптимальних умов для надання якісних освітніх послуг, Лопатинська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Заклад дошкільної освіти с. Березівка код ЄДРПОУ 23950945  шляхом приєднання до ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка з 01.07.2023 року.

2.Визнати ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка правонаступником усіх прав та обов’язків ЗДО с. Березівка.

3.Затвердити Статут ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка в новій редакції (додається).

4. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію про реорганізацію закладу дошкільної освіти с.  Березівка.

5. Створити комісію з реорганізації ЗДО с.Березівка згідно з Додатком 1 та визначити місцезнаходження комісії: Львівська область, Червоноградський район, с.Березівка, вул. Центральна 20.

6. Покласти на комісію з реорганізації ЗДО с.Березівка повноваження щодо виконання обов’язків та реалізації прав ЗДО с.Березівка.

6.1. У разі відсутності голови комісії, виконаня його повноважень покладається на заступника голови комісії.

7. Комісії з реорганізації ЗДО с.Березівка:

7.1. В установленому законом порядку повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо припинення юридичної особи шляхом приєднання та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

7.2. Попередити працівників ЗДО с.Березівка про реорганізацію закладу шляхом приєднання до ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка.

7.3. Установити строк для заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи ЗДО с.Березівка, що припиняється шляхом реорганізації (приєднання) до ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка – два місяці з дня опублікування повідомлення про реорганізацію (припинення) юридичної особи на порталі електронних сервісів.

7.4. Забезпечити дотримання встановлених законом прав та соціально-економічних гарантій працівників ЗДО с.Березівка під час проведення процедури, визначених цим рішенням.

7.5. Здійснити інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів, документів і розрахунків ЗДО с.Березівка.

7.6. Здійснити інші організаційно-правові заходи, пов’язані з реорганізацією ЗДО с.Березівка, відповідно до вимог чинного законодавства України.

8. Директору ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка:

8.1. Забезпечити приймання майна з балансу ЗДО с.Березівка на баланс ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка.

8.2. Розробити та подати на затвердження в Гуманітарний відділ Лопатинської селищної ради структуру та штатну чисельність ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка з дошкільним підрозділом .

9. Доручити голові селищної ради Микитину О.В. затвердити передавальні акти, підписані головою та членами передавальної комісії відповідно до чинного законодавства.

10. Рішення набирає чинності з моменту прийняття.

11. Відповідальність за реалізацію даного рішення  покласти  на начальника гуманітарного відділу Федунець М. Я.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Лопатинської селищної ради з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму (Василишина А.В).

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН

до рішення селищної ради

від «  23  »  лютого 2023 року №

Комісія з реорганізації ЗДО с.Березівка

Голова комісії  – Команько Євгенія Радіонівна – директор ЗДО с.Березівка; 22.04.1964 ,  2348821949,  КС  727606

Заступник голови - Вілінська Ольга Федорівна – директор ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Березівка, 12.02.1965,  2379106465,

Члени комісії: Гродська Анна Степанівна –  головний бухгалтер ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Березівка 18.12.1975р;  2774504423,  КВ  233548

Боруцький Андрій Володимирович – завгосп ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Березівка; 04.11.1966 ; КА 961157, 2441414855;

Юськевич Юлія –завгосп ЗДО с.Березівка, 02.03.1987, 3183710769,  IDUKR 004111049

Секретар ради                                                                                     Г. Білик