Вашу вулицю перейменували. Чи покладає це на вас зобов'язання невідкладно чинити якісь дії, витрачаючи при цьому кошти

Дата: 12.01.2023 15:12

Які наслідки для пересічних громадян тягне за собою зміна назви вулиці, де проживає громадянин?

Перейменування вулиць не створює жодних побутових проблем, ніхто не мусить одразу бігти до ЦНАПу, щоб зробити відмітку про нову адресу. Перереєстрація може відбуватися - під час заміни паспорта, -вклеювання нових фотокарток, -зміни прізвища тощо, тобто коли у особи виникає потреба.

Документи, які засвідчують право власності на нерухомість, лишаються також чинними у разі зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. Такі документи змінюють лише за необхідності. Наприклад, для купівлі-продажу чи дарування нерухомості.

Якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, у документах, які будуть оформлюватися на НОВУ особу, вже вкажуть НОВУ назву. Це не є окремою нотаріальною дією.