Проєкт рішення Про внесення змін до Статуту Комунального закладу “Центр   надання соціальних послуг” Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області

Дата: 13.12.2022 11:15

Описание: Безымянный

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

25 СЕСІЯ    СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 грудня 2022року                                                         смт. Лопатин

Відповідно до статей 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  “Про соціальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020р. № 177, постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020року №587, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Лопатинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. п.6 Статуту Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг“ Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області викласти в наступній редакції :

Центр є юридичною особою, бюджетною установою, неприбутковою організацією, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, бланки та штампи із своїм найменуванням.

Має право у межах своїх повноважень укладати від свого імені угоди з юридичними і фізичними особами, мати майнові і немайнові права.

2. Затвердити Статут Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг” Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області  (код ЄДРПОУ 43044266) у новій редакції (додається).

3.  Тукосир М.В., подати  Статут у новій редакції  для державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та туризму (Василишин А.В.)

Селищний голова                                                   Олег Микитин