Як перевести дітей до нової школи за місцем тимчасового перебування?

Дата: 23.09.2022 16:48

Як перевести дітей до нової школи за місцем тимчасового перебування?

Один з батьків, опікун/піклувальник, інший законний представник має написати заяву про прийом дитини на навчання на ім’я керівника закладу освіти, який обслуговує територію, на якій тимчасово проживає дитина.

Документи , які слід надати:

У звичайних умовах відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 рок № 367, до заяви при прийомі до школи додаються такі документи:

• копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

• оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

Якщо ж дитина та її батьки мають довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, то в разі відсутності відповідних документів, дитина зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів, за виключенням вимоги щодо подання медичної довідки.

Якщо вам усно відмовляють у прийомі заяви, наполягайте на наданні письмової відповіді. У разі отримання відмови, звертайтесь в письмовій формі із зазначенням опису проблеми до органів управління освітою у вашому населеному пункті/громаді. Це можуть бути департаменти, управління, відділи освіти при органах місцевого самоврядування та районних (обласних) державних адміністраціях.

Отримайте консультацію за телефонами:

0 800 213 103 - Єдиний номер контактного центру системи безоплатної правової допомоги

1548 - гаряча лінія Мінреінтеграції з кризових питань

Звернутися для отримання правової допомоги  можна  також за адресою

м. Радехів, пр.Відродженя ,7. та за тел.03255 4-10-79