Лист від ССД для сімей, які зареєструвалися у чатботі «Дитина не сама» та виявили бажання прихистити дитину.

Дата: 13.09.2022 12:05

Вас вітає служба у справах дітей Львівської області.

Ви перебуваєте в реєстрі сімей, які  в умовах воєнного стану бажають прихистити дитину. Якщо ви змінили своє бажання чи місце проживання, поінформуйте про це гарячу лінію підтримки сімей з дітьми за телефоном 0800600017.

Для підготовки сім'ї до тимчасового влаштування дитини запрошуємо пройти онлайн навчання за такими темами.

• Як підготувати сімю до прийому дитини.

• Влаштування та адаптація дитини у новій сімї.

• Особливості догляду та виховання тимчасово влаштованих дітей.

Також нагадуємо про необхідність самостійного перегляду  вступного вебінару  (посилання https://youtu.be/udxWrYcIHHM), про що Вам повідомлялося у чат-боті

Графік занять для сімей Львівської області: 14, 15, 16 вересня (середа, четвер, п’ятниця)  з 19.00 до 20.15 год. Реєстрація розпочнеться о 18.40.

Заняття відбуватимуться на платформі ZOOM, за посиланням https://us02web.zoom.us/j/81506034613?pwd=cVduNVdPZzZ3clMyZU52RGZCdUZBUT09

Ідентифікатор конференції: 815 0603 4613

Код доступа: 942908

Просимо завчасно перевірити чи заздалегідь скачати цю програму на комп’ютері/телефоні/іншому гаджеті, з якого плануєте підключатися до навчання.

Навчання забезпечує Партнерство «Кожній дитині» спільно із Львівським  обласним центром соціальних служб у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах воєнного стану».

Додаткову інформацію щодо організації та проведення навчання можна отримати за телефоном 093 7872178, 0978720232 (Ірина Личак).

Дякуємо за небайдужість до долі дітей, які потребують Вашої допомоги.