Щодо призначення керівника Червоноградської окружної прокуратури

Дата: 25.05.2022 15:19

Повідомляємо, що 04.05.2022 першим заступником керівника Львівської обласної прокуратури Романом Павленком керівництву Червоноградського району, керівникам правоохоронних органів та трудовому коллективу представлено нового очільника Червоноградської окружної прокуратури.

Купецький Володимир Васильович призначений на посаду керівника Червоноградської окружної прокуратури відповідно до наказу Генерального прокурора від 3 травня цього року.

Володимиру Купецькому 47 років, має 2 вищі освіти – економічну та юридичну, свою трудову діяльність розпочав у 1989 році.

В органах прокуратури працює з 2001 року, пройшов усі щаблі прокурорсько-слідчої діяльності. Перебував на посадах слідчого та старшого слідчого, заступника прокурора, прокурора району, керівника місцевої прокуратури, старшого прокурора та начальника відділу обласної прокуратури.

Заступник керівника

окружної прокуратури                                                             Ярослав ГАРАСИМЧУК