Про продовження  чергової 17 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

смт. Лопатин

• продовження  чергової 17 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проєкти рішень подані розробниками:

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати третє засідання  чергової  17  сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради  27  квітня  2022 року о 14:00 годині.

2. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного третього засідання  17  сесії 8 скликання.

2.2. Про затвердження розпорядження селищного голови від  12.04.2022 року № 110 « Про звільнення С.Вавреньчука»

2.3. Звіт селищного голови Микитина О.В. про роботу Лопатинської селищної ради та її виконавчого комітету за 2021 рік.

2.4.  Звіт секретаря Лопатинської селищної ради про роботу  за 2021 рік.

2.5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лопатинської селищної ради за І квартал 2022 року.

2.6.  Про виконання місцевих Програм Лопатинської селищної ради за І квартал 2022 року.

2.7. Звіт Постійної комісії  Лопатинської селищної ради з питань законності, депутатської етики, регламенту та захисту законних прав громадян, за 2021 рік

2.8. Звіт Постійної комісії Лопатинської селищної ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології, голова Б.О.Кожушко, за  2021 рік.

2.9. Звіт Постійної комісії Лопатинської селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку  за  2021 рік.

2.10. Звіт Постійної комісії Лопатинської селищної ради з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму  за  2021 рік.

2.11. Земельні питання.

2.12.  Різне.

3.  Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                      Олег МИКИТИН