Про проведення 3 пленарного засідання чергової 17 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

Дата: 11.04.2022 14:39

GERB5_1

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ЛопатинськА селищнА радА

Львівської області

від “ 11” квітня 2022 року   №  108

смт. Лопатин

• проведення 3  пленарного засідання

чергової 17 сесії 8 скликання

•  Лопатинської селищної ради

Керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Визначити датою проведення 3 пленарного засідання чергової 17 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради  13 квітня 2022 року (середа) о 15:00 годині.
  2. Винести на розгляд 3 пленарного засідання наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 3 пленарного засідання 17  сесії 8 скликання.

2.2. Про звільнення з посади керуючого справами виконавчого комітету Лопатинської селищної ради Вавреньчука С.С.

2.3. Звіт селищного голови за 2021 рік.

2.4. Звіт секретаря Лопатинської селищної ради за 2021 рік.

2.5. Звіт  голови постійної  депутатської комісії з питань регламенту,етики та захисту законних прав громадян  Антонюк Н.Ю. за 2021 рік.

2.6. Звіт голови постійної  депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК Кожушка Б.О. за 2021 рік.

2.7. Звіт голови постійної  депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій Війтович Н.Т. за 2021 рік.

2.8. Звіт голови постійної  депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій. інформаційного забезпечення, освітим, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму Василишина А.В. за  2021 рік.

1. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення 3 пленарного засідання чергової 17 сесії 8 скликання селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН