Про переведення Лопатинської селищної територіальної ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ Львівської області у ступінь готовності ПОВНА ГОТОВНІСТЬ

Дата: 24.02.2022 10:40

Н А К А З

КЕРІВНИКА ЛОПАТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЛАНКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ПІДСИСТЕМИ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

від “24”  лютого 2022 року   № 1

смт. Лопатин

Про переведення Лопатинської селищної

територіальної ланки територіальної

підсистеми ЄДСЦЗ Львівської області

у ступінь готовності ПОВНА ГОТОВНІСТЬ

Відповідно до наказу керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області від 24.02.2022 №1 «Про оголошення режиму функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області» , наказу керівника Червоноградської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області від 24.02.2022 №1 «Про приведення Червоноградської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у ступінь готовності ПОВНА ГОТОВНІСТЬ»

НАКАЗУЮ:

1. Перевести органи управління та сили цивільного захисту Лопатинської селищної територіальної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області у ступінь готовності «ПОВНА ГОТОВНІСТЬ».

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Селищний голова                                                                   Олег МИКИТИН