Про скликання чергової 17 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

Дата: 14.02.2022 10:18

• Про скликання чергової 17 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проекти рішень подані розробниками

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати чергову 17 сесію 8 скликання Лопатинської селищної ради  24 лютого 2021 року о 10:00 годині.
  2. Сесію провести в сесійному залі адмінбудинку  Лопатинської селищної ради  за адресою: смт. Лопатин, вул. Центральна 15а.
  3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про затвердження порядку денного  пленарного засідання 17  сесії 8 скликання.

3.2. Про розгляд запитів і звернень депутатів Лопатинської селищної ради.

3.3 Звіт селищного голови за 2021 рік.

3.4.Звіт секретаря ради за 2021 рік.

3.5. Про виконання бюджету Лопатинської селищної територіальної громади за 2021 рік.

3.6. Про уточнення бюджету Лопатинської селищної територіальної громади в лютому 2022 році.

3.7. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства Лопатинської селищної ради на 2022 рік.

3.8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Лопатинська РЛ» на 2022 рік.

3.9.  Про внесення змін до статуту КЗ «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг».

3.10. Про звільнення одиноких громадян Лопатинської територіальної громади від плати за надання соціальної послуги догляду вдома в КЗ «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг».

3.11. Про створення архівного відділу та затвердження Положення про відділ.

3.12. Фінансовий звіт КНП «Лопатинська РЛ» за 2021 рік.

3.13. Звіти голів постійних депутатських комісій Лопатинської селищної ради за 2021 рік.

3.14. Про присвоєння чергового рангу селищному голові.

3.15. Про преміювання селищного голови на перший квартал 2022 року.

3.16. Затвердження середньої заробітної плати в будівництві по Лопатинській територіальній громаді.

3.17. Затвердження Статуту ЗЗСО І-ІІ ст. с.Грицеволя в новій редакції.

3.18. Про затвердження акту прийому по об’єкту «Технічне переоснащення котлів на тверде паливо в смт.Лопатин Радехівського району Львівської області».

3.19. Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг.

3.20. Про затвердження зміни до структури та загальної чисельності апарату ради.

3.21. Земельні питання.

3.22. Різне.

1. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН