Про скликання чергової 16 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

смт. Лопатин

• Про скликання чергової 16 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проекти рішень подані розробниками

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати чергову 16 сесію 8 скликання Лопатинської селищної ради:
  • 1 пленарне засідання, яке відбудеться 23 січня о 14:00 год. в Народному домі с.Миколаїв за адресою: с.Миколаїв, вул.. Центральна 20.

1. Про утворення Миколаївського старостинського округу
  • 2 пленарне засідання, яке відбудеться 25 січня о 15:00 год. в Народному домі с.Сморжів за адресою: с.Сморжів, вул. Головна 3.

Порядок денний:

1. Про утворення Сморжівського старостинського округу.
  • 3 пленарне засідання, яке відбудеться 27 січня о 10.00 год. в сесійному залі адмінбудинку  Лопатинської селищної ради  за адресою: смт. Лопатин, вул. Центральна 15а.

Порядок денний:

1. Про розгляд запитів і звернень депутатів Лопатинської селищної ради.
  2. Про затвердження акту прийому об’єкту «Колективна установка доочищення води для загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Миколаїв Радехівського району Львівської області».
  3. Про затвердження акту прийому по об’єкту «Технічне переоснащення котлів на тверде паливо в смт.Лопатин Радехівського району Львівської області».
  4. Про присвоєння чергового рангу селищному голові.
  5. Про приведення у відповідність категорії старост та збереження рангів.
  6. Затвердження «Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по території Лопатинської селищної ради».
  7. Про затвердження Положення про призначення на посаду головного лікаря КНП «Лопатинська районна лікарня».
  8. Про ліквідацію тендерного комітету.
  9. Земельні питання.
  10. Різне
  1. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН