Про скликання чергової 15 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

смт. Лопатин

• скликання чергової 15 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проекти рішень подані розробниками

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати чергову 15 сесію 8 скликання Лопатинської селищної ради  23 листопада 2021 року о 10:00 годині.
  2. Сесію провести в сесійному залі адмінбудинку  Лопатинської селищної ради  за адресою: смт. Лопатин, вул. Центральна 15а.
  3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про затвердження порядку денного  пленарного засідання 15  сесії 8 скликання.

3.2. Про затвердження акту прийому об’єкту «Колективна установка доочищення води для загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с.Миколаїв Радехівського району Львівської області.

3.3 Про  затвердження  акту прийому по об'єкту «Технічне переоснащення котлів на тверде паливо в смт.Лопатин Радехівського району Львівської області».

3.4. Про присвоєння чергового рангу селищному голові.

3.5. Про приведення у відповідність категорії старост та збереження рангів.

3.6. Про включення старости Нивицького старостинського округу Савули Лесі Романівни до складу виконавчого комітету.

3.7.  Звіт гуманітарного відділу.

3.8. Звіт про роботу поліцейських офіцерів Лопатинської територіальної громади за 2021 рік.

3.9. розроблення комплексного Плану просторового розвитку територіїх Лопатинської територіальної громади.

3.10. Затвердження плану роботи Лопатинської селищної ради на 2022 рік.

3.11. Затвердження плану соціально-культурного розвитку на 2022 рік.

3.12. Про місцевий бюджет на 2022 рік.

3.13. Затвердження програм Лопатинської селищної ради.

3.14. Про внесення змін до бюджету Лопатинської територіальної громади в грудні 2021 рік .

3.15. Про затвердження Порядку складання, затвердження, контролю виконання фінансового плану КНП «Лопатинська РЛ».

3.16. Про встановлення умов праці селищному голові на 2022 рік.

3.17. Про затвердження кошторису видатків на утримання Лопатинської селищної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік.

3.18. Про утворення Сморжівського старостинського округу Лопатинської територіальної громади.

3.19. Про утворення Миколаївського старостинського округу Лопатинської територіальної громади.

3.20. Земельні питання.

3.21. Різне.

1. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                            Олег МИКИТИН