Засідання виконавчого комітету Лопатинської селищної ради 20.10.2021

Дата: 21.10.2021 12:57

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2021      № 103                                                           смт Лопатин

Про  виконання  бюджету

Лопатинської  селищної  ради

за  9 місяців 2021 року

Керуючись   підпунктом 1  пункту «а»  ст.  28, ст. 52  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   заслухавши  інформацію  начальника   фінансового відділу  Кулич С.А.  про  виконання  бюджету  Лопатинської  селищної  ради  за  9 місяців 2021  року,    виконком  Лопатинської  селищної ради  -

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про  виконання  бюджету  Лопатинської  селищної  ради  за  9 місяців 2021  року  Лопатинської  селищної  ради взяти до відома,  та подати на розгляд сесії селищної ради.

2. Начальнику   фінансового відділу    Лопатинської  селищної  ради   Кулич С.А.    постійно  здійснювати  координацію  робіт  щодо  виконання  селищного  бюджету.

Селищний голова                                                               О. Микитин

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2021      № 104                                                           смт. Лопатин

Про  виконання  делегованих повноважень

у сфері фінансів

Керуючись  ст.  28, ст. 52  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   заслухавши  інформацію  начальника   фінансового відділу  Кулич С.А.  про  виконання  делегованих повноважень   у сфері фінансів,    виконком  Лопатинської  селищної ради  -

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про  виконання  виконкомом делегованих повноважень   у сфері фінансів взяти до відома.

2. Начальнику   фінансового відділу    Лопатинської  селищної  ради   Кулич С.А.    в межах повноважень вживати заходів щодо здійснення виконавчим комітетот делегованих повноважень   у сфері фінансів.

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2021   № 105                                                              смт Лопатин

Про виконання делегованих

повноважень у сфері соціального

захисту    населення.

Відповідно до підпункту 2, пункту «б», частини 1 ст. 34, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  заслухавши  інформацію головного спеціаліста гуманітарного відділу про здійснення делегованих повноважень у сфері соціального захисту  населення, виконком Лопатинської селищної ради, -

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію здійснення делегованих повноважень у сфері соціального захисту  населення на території   Лопатинської селищної прийняти  до  відома.
  2. Старостам, головному спеціалісту з питань соціального захисту населення гуманітарного відділу:

2.1. Проводити роботу у сфері соціального захисту населення шляхом проведення обстежень житлово-побутових умов  малозабезпечених верств населення    Лопатинської  громади.

2.2. Забезпечувати позачергове оформлення документів на субсидію (житлово-комунальні послуги, тверде паливо) ветеранам війни і праці, учасникам бойових дій, одиноким непрацюючим громадянам, які мають на це право.

2.3. Проводити інформаційну роботу серед населення щодо змісту соціальних послуг, здійснювати моніторинг їх ефективності у вирішенні складних життєвих ситуацій та місце їх отримання.

2.4. Постійно проводити роботу по виявленню одиноких та одиноко проживаючих  непрацездатних громадян, пенсіонерів та інвалідів, які потребують соціального обслуговування.

3. Контроль за даним рішенням покласти на начальника гуманітарного  відділу М. Федунець.

Селищний голова                                                   О.Микитин

Р І Ш Е Н Н Я

20.10.2021       №  106                                                         смт. Лопатин

Про зрізання  дерев в с. Кустин

Керуючись пунктом  9  Порядку  видалення  дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів України від 01 серпня 2006 року  № 1045, розглянувши заяву старости Дзьобана М. В.,  беручи  до  уваги  акт обстеження  робочої  комісії  з обстеження  уражених  та  аварійних  дерев  від __.10.2021 № __/2021, виконком  Лопатинської  селищної  ради,-

ВИРІШИВ:

1. Надати  дозвіл  на  зрізання   дерев  в  кількості 21 штук  в  с. Кустин  по  вул. Центральна , 28 (кладовище села).

2. Попередити виконавців робіт, що при проведенні робіт слід керуватися Правилами охорони праці під час проведення робіт з видалення дерев і пеньків у населених пунктах України (наказ Держжитлокомунгоспу України від 30.11.1995 року № 51).

3. Контроль за виконання рішення покласти на начальника відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та екології селищної ради В. Леськіва.

Селищний голова                                            О. Микитин