До уваги молоді 19-24 років!

Дата: 28.10.2021 15:10

Громадська організація "Центр соціальних ініціатив "Атом" у партнерстві з інформаційною агенцією "Варіанти" оголошує набір учасників на 10-денний тренінговий онлайн-курс про основи новинної журналістики, медіаправа та медіаграмотності.

Організатори запрошують 20 юнаків та дівчат віком 19-24 роки із Львівської області до участі у конкурсному відборі на тренінговий курс.

Після закінчення курсу 10 найкращих учасників зможуть пройти 3-місячне стажування в редакції ІА "Варіанти" та отримати авторські гонорари за виконану роботу.

Кінцева дата для надсилання АНКЕТИ — 1 листопада 2021 року.

Про результати відбору всім, хто зголоситься, буде повідомлено персонально не пізніше 5 листопада.

Якщо виникнуть питання щодо проєкту просимо звертатися на електронну адресу atom.ngo@gmail.com

Проєкт "Організаційна підтримка місцевого незалежного медіа" реалізується за за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у рамках програми ЄС "Прямуємо разом" у партнерстві з кафедрою нові медіа ЛНУ ім. Івана Франка та Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України.