Про скликання  чергової 13 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради

смт. Лопатин

• Про скликання чергової 13 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проєкти рішень подані розробниками:

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати чергову  13 сесію 8 скликання Лопатинської селищної ради  22 жовтня 2021 року о 14:00 годині.

2. Сесію провести в сесійному залі адмінбудинку  Лопатинської селищної ради  за адресою: смт. Лопатин, вул. Центральна 15а.

3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:

3.1. Про затвердження порядку денного 13 сесії 8 скликання.

3.2. Про зміну місцезнаходження Лопатинської селищної ради

3.3. Про затвердження положення про порядок призначення на посаду директора  КНП Лопатинська районна лікарня.

3.4. Про затвердження Положення про старостинські округи.

3.5. Про утворення старостинських округів Лопатинської територіальної громади.

3.6. Про затвердження Положення про надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Лопатинської селищної територіальної громади.

3.7. Про прогноз місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

3.8. Про виконання бюджету Лопатинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

3.9. Про уточнення бюджету Лопатинської селищної територіальної громади в жовтні 2021 року.

3.10. Про внесення змін до Програми підтримки галузі охорони здоров’я на 2021 рік.

3.11. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2021 рік.

3.12. Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Лопатинської територіальної громади.

3.13. Про затвердження старости Нивицького старостинського округу Лопатинської селищної територіальної громади.

3.14. Про підтримку законопроектів № 5244 «Про встановлення розподілу  податку на доходи фізичних осіб між бюджетами за місцем отримання доходу та місцем проживання платників податку та № 5245 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення  розподілу податку на доходи фізичних осіб між бюджетами за місцем отримання доходу та місцем проживання платників податку".

3.15. Про зміну місцезнаходження комунальних установ, закладів, підприємств Лопатинської селищної ради.

3.16. Про звіт старост Лопатинської територіальної громади

3.17. Земельні питання.

3.18. Різне.

4. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                   Олег МИКИТИН