Дата: 18.08.2021 10:08

Фото без описуІнформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 855 внесені зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338 “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації” та до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, якими подовжено дію карантину на території України до 01 жовтня 2021 року.

Станом на сьогодні, у Львівській області діють карантинні обмеження, встановлені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Останнім часом на території області відмічається незначне зростання рівня захворюваності на COVID-19, тому з метою недопущення спалаху захворюваності на COVID-19 в подальшому, просимо дотримуватись встановлених карантинних обмежень на території Лопатинської громади.