У Лопатинському центральному парку встановили "Теремок"!

Дата: 22.06.2021 10:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На днях у парку ім. Тараса Шевченка у Лопатині встановили дитячий майданчик "Теремок". Різноманітні гойдалки, каруселі, дитячий комплекс для ігор, пісочниця слугуватимуть дітям не тільки для розваги, а й сприятимуть їхньому фізичному та соціальному розвитку.

Ідею встановити дитячий майданчик у Лопатині втілив у життя наш односельчанин Андрій Булах.

"Громада мала велику необхідність у створенні простору для розвитку дітей, місця, де вони могли б спілкуватись між собою та зі своїми батьками, розвивати моторику, проявляти самостійність та ініціативність. Цей майданчик є лише частиною з задуманого мною проєкту. Він складається з конструкцій, призначених для дітей віком від 3 до 12 років. А це саме той вік, коли діти формують базу, основу для майбутнього дорослого життя, розповів Андрій Булах.  Приємно бачити, як вже зараз на майданчику щодня граються діти, чути їхній сміх. Радію, що і батьки проводять тут час разом з дітками, показують їм добрий приклад. У дітей з'явилось своє місце, куди вони можуть запросити батьків".

"Цей дитячий ігровий майданчик – значний внесок у покращення інфраструктури нашої територіальної громади, – додав Олег Микитин, селищний голова. – Дуже надіюсь, що "Теремок" довго слугуватиме місцем відпочинку та розвитку для діток Лопатина та навколишніх сіл".

Від імені батьків та дітей громади Олег Микитин висловлює щиру подяку меценату за придбання ігрового комплексу, а також працівникам КП Лопатинської селищної ради за монтаж усіх конструкцій.