Закон України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки

Дата: 06.04.2021 14:57

ЗАКОН УКРАЇНИ

Верховна Рада України постановляє:

І.        Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до   № 51, ст. 1122) такі зміни:

1. У статті 120:

в абзаці другому частини першої слова "від трьох до семи" замінити словами "від ста до двохсот", а слова "від п’яти до десяти" - словами "від двохсот до трьохсот";

в абзаці другому частини другої слова "від трьох до семи" замінити словами "від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти", а слова "від п’яти до десяти" - словами "від двохсот п’ятдесяти до трьохсот п’ятдесяти".

2.   Абзац другий статті 175 викласти в такій редакції:

"тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та фізичних осіб-підприємців - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

3.  В абзаці другому статті 175 2  слова "від сорока до ста" замінити словами "від ста п’ятдесяти до двохсот".

1. і

У статті 188і6:

абзац другий частини першої викласти в такій редакції:

"тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян":

частину другу викласти в такій редакції:

"Те саме діяння, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

1. У статті 223:

частину першу після слова "статті" доповнити цифрами "77, 77і";

у частині другій:

у      пункті    1    слова   "штраф       на   громадян   до      сімдесяти

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" виключити;

у      пункті   І1    слова   "штраф       па   громадян   до     п’ятдесяти

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до         вісімдесяти  неоподатковуваних    мінімумів   доходів    громадян"

виключити;

у      пункті    2    слова   "штраф       на   громадян   до     п’ятдесяти

виключити;

у      пункті    3    слова   "штраф       на   громадян до         чотирьох

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" виключити.

1. У частині третій статті 224 слово "двадцяти" замінити словом "сорока".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
  2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ