Оголошення!!!

Дата: 11.03.2021 12:34

Радехівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує про можливість професійного навчання у Львівському центрі професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості за професією «Фермер» або підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення відповідного напряму. Навчання організовується як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття так і за власні кошти за професіями, що актуальні для місцевого ринку праці. Теоретичний курс буде проводитись в навчальних класах Львівського центру професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості, а виробниче навчання та виробнича практика на базі сучасних підприємств та фермерських господарств області.

Загальнопрофесійна підготовка становить 95год.

Акценти ставитимуться на такі теми:

• Фермерське господарство, правила його створення та функціонування;
  • Права і обов'язки найманого працівника та роботодавця;
  • Земельне законодавство;
  • Організаційно-правові форми суб’єктів підприємницької діяльності в агробізнесі.
  • Юридична відповідальність у сфері підприємництва;
  • Економічні засади функціонування фермерських господарств
  • Основні економічні показники діяльності фермерських господарств;
  • Економічні та правові засади підприємництва та агробізнесу;
  • Започаткування власного бізнесу;
  • Робота з Internet-магазинами галузевого спрямування, пошук товарів, пропозиція власного продукту.

Професійно-теоретична підготовка  - 225год.

Акценти ставитимуться на такі теми:

• Технології  і механізація вирощування, зберігання й переробки зернових, зернобобових,технічних, овочевих культур;
  • Технології і механізація виробництва  й зберігання яловичини, свинини, продукції птахівництва, кормів;
  • Технології вирощування і механізація, зберігання й переробки плодів і ягід, овочевих культур і картоплі;
  • Основи безпеки праці в галузі с/г господарства;
  • Основні екологічні проблеми  при веденні товарного с/г виробництва.

Професійно-практична підготовка  - 492год.

Акценти ставитимуться на такі теми:

• Вивчення технологічних ліній, основних машин і механізмів з вирощування, переробки і зберігання  різних культур, картоплі,плодів  і ягід;
  • Вивчення технологічних ліній, основних машин і механізмів з вирощування, переробки і зберігання яловичини, свинини, продукції птахівництва.
  • Підбір і підготовка машин і механізмів;
  • Організація проведення  технічного обслуговування;
  • Контроль якості виконання робочого процесу.

За детальною інформацію звертатися до Радехівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості кабінет № 3 (2-й поверх),          вул. Л. Українки 33, м. Радехів, тел. (03255) 2-16-12.