Про скликання чергової 6 сесії 8 скликання

смт. Лопатин

• Про скликання  чергової 6 сесії

8 скликання Лопатинської селищної ради

Відповідно до п. 8 ч. 4 ст. 42, ч. 10 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Лопатинської селищної ради, враховуючи проекти рішень подані розробниками

З О Б О В ’ Я З У Ю:

1. Скликати чергову 6 сесію 8 скликання Лопатинської селищної ради  05 березня 2021 року о 14:00 годині.
  2. Сесію провести в сесійному залі адмінбудинку  Лопатинської селищної ради  за адресою: смт. Лопатин, вул. Центральна 15а.
  3. Винести на розгляд пленарного засідання наступні питання:
    1. Про затвердження порядку денного 6  сесії 8 скликання.
    2. Затвердження Положення про одноразові допомоги.
    3. Затвердження Програми підтримки галузі охорони здоров’я на 2021 рік.
    4. Затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2021 рік.
    5. Затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян Лопатинської селищної ради на транспорті громадського сполучення на 2021 рік.
    6. Затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО Лопатинської територіальної громади на 2021 рік.
    7. Затвердження Програми проведення культурно-масових заходів на 2021р. Лопатинською ТГ.
    8. Затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Лопатинської територіальної громади в 2021 році.
    9. Затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Лопатинської ТГ на 2021р.
    10. Затвердження Програми з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що входять до Лопатинської селищної територіальної громади на 2021 рік.
    11. Затвердження Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинській ТГ на 2021р.
    12. Затвердження Програми підтримки розвитку місцевого самоврядування в смт.Лопатин в 2021 році.
    13. Затвердження Програми спів фінансування мікропроектів розвитку місцевих ініціатив територіальної громади та громадських організацій Лопатинської ТГ у 2021р.
    14. Затвердження Програми охорони навколишнього середовища на території Лопатинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021р.
    15. Затвердження Програми по цивільному захисту територіальної громади.
    16. Затвердження Положення про місцеву пожежну охорону (МПО).
    17. Затвердження Програми співпраці з ДСНС.
    18. Затвердження Програми співпраці з СБУ.
    19. Затвердження середньої заробітної плати в будівництві по Лопатинській територіальній громаді.
    20. Про внесення змін до бюджету Лопатинської селищної ради.
    21. Затвердження зміни до структури та загальної чисельності апарату ради.
    22. Звіт про виконання бюджету за 2020 рік по Лопатинській територіальній громаді.
    23. Звіт про виконання бюджету за 2020 рік по сільських радах, які приєднались.
    24. Звіт про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку Лопатинської територіальної громади за минулий рік.
    25. Затвердження Програми розвитку освіти на 2021-2023роки в Лопатинській ТГ.
    26. Про затвердження передавальних актів щодо передачі майна сільських рад, які припиняються в результаті реорганізації, шляхом приєднання до Лопатинської селищної ради.
    27. Земельні питання.
    28. Різне.
  4. Секретарю селищної ради Г. Білик забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Лопатинської селищної ради та повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів про дату, час та місце проведення сесії селищної ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                   Олег МИКИТИН