Проєкти рішень 47 сесії 8 скликання
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
« 20» грудня 2024 року №
Про місцевий бюджет
Лопатинської селищної
територіальної громади
1353800000 |
(код бюджету) |
Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», а також враховуючи висновки постійних депутатських комісій, Лопатинська селищна рада
1. Визначити на 2025 рік:
доходи місцевого бюджету 101 659 900 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 100 109 900 гривень та доходи спеціального фонду 1 550 000 згідно з додатком 1 до цього рішення;
видатки місцевого бюджету у сумі 101 659 900 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 100 109 900 гривень та видатки спеціального фонду 1 550 000 гривень ;
- оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 200 000 гривень, що становить 0,19 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом згідно з додатком 2 до цього рішення;
резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 500 000 гривень. що становить 0,49 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.
2.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2025 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.
3.Затвердити на 2025 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
4.Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм згідно з додатком 5 до цього рішення
5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2025 рік:
1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97, 1032 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України 2025 рік»:
- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 24 850 900 гривень;
- субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – ______ гривень
- базова дотація в сумі 19 552 800 гривень;
2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 72 Бюджетного кодексу України;
6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету територіальної громади на 2025 рік:
1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 69¹ та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України,
- екологічний податок ;
- грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності ;
- власні надходження бюджетних установ;
- кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності;
- кошти від продажу землі.
- власні надходження бюджетних установ;
2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;
7. Установити, що у 2025 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету Лопатинської селищної територіальної громади згідно з відповідними пунктами частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною другою статті 71 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними підпунктами пункту 6 цього рішення, спрямовуються відповідно на:
- реалізацію природоохоронних заходів ( за рахунок надходжень екологічного податку);
- на утримання бюджетних установ ( за рахунок власних надходжень бюджетних установ).
8. Визначити на 2025 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
– оплату праці працівників бюджетних установ;
– нарахування на заробітну плату;
– придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
– забезпечення продуктами харчування;
– оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
– соціальне забезпечення;
– поточні трансферти місцевим бюджетам.
9. Відповідно до пункту 8 статті 16 Бюджетного кодексу України та статті 65, пункту 2 статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» надати право начальнику фінансового відділу Лопатинської селищної ради у межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.
10. Відповідно до статті 43 та пункту 1 статті 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу Лопатинської селищної ради в особі начальника, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
11. Головним розпорядникам коштів бюджету територіальної громади забезпечити виконання норм статей Бюджетного кодексу України стосовно:
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;
3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2025 року;
оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі за загальним фондом бюджету громади тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами;
5) забезпечують в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;
6) забезпечують у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладають договори за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі;
12. З метою збереження кадрового потенціалу керівникам бюджетних установ здійснювати диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. №1037 «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».
13. Керуючись частинами 7,8 статті 23 Бюджетного кодексу України у процесі виконання Бюджету Лопатинської селищної територіальної громади:
1) у разі необхідності здійснення перерозподілу бюджетних призначень в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються виконавчим комітетом Лопатинської селищної ради, за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування, бюджету,фінансів,енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді, з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет;
2) у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою, окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансовий відділ Лопатинської селищної ради за обгрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.
3) у випадках внесення змін до бюджетної класифікації чи до типових переліків бюджетних програм надати право фінансовому відділу Лопатинської селищної ради враховувати такі зміни в розписі бюджету Лопатинської селищної територіальної громади без внесення змін до даного рішення.
14.Надати право виконавчому комітету Лопатинської селищної ради протягом року здійснювати уточнення отриманих міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та інших місцевих бюджетів з наступним затвердження на сесії селищної ради за погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету,фінансів,енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді.
15. Надати право селищному голові затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для головних розпорядників коштів.
16. Відповідно до статті 101 Бюджетного кодексу України делегувати селищному голові повноваження в процесі виконання місцевого бюджету заключати договори щодо умов надання субвенції з селищного бюджету та отримання їх з інших місцевих бюджетів.
17. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2025 р.
18. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
19. Лопатинській селищній раді оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради.
20. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету,фінансів,енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді
Селищний голова Олег МИКИТИН
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проєкту рішення Лопатинської селищної ради
«Про місцевий бюджет Лопатинської селищної територіальної громади
на 2025 рік"
При формуванні проєкту бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік враховано вимоги Закону України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» прийнятого Верховною Радою України 19 листопада 2024 року, Бюджетного і Податкового кодексів України, основні макропоказники економічного і соціального розвитку України, які враховують дію правового режиму воєнного стану, постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 2024 року № 780 «Про схвалення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2025—2027 роки», лист Міністерства фінансів України від 30.08.2024 №05110-08-6/25333, очікувані результати соціально-економічного розвитку громади у 2025 році та основні завдання бюджетної політики, спрямовані на зміцнення дохідної частини місцевих бюджетів.
Інформація про соціально-економічний стан громади в 2024 році та прогноз її розвитку на 2025 рік, які покладено в основу бюджету
Робота Лопатинської селищної ради з початку року направлена на реалізацію завдань економічного зростання, поліпшення якості життя населення та забезпечення його соціального захисту
Підсумки економічного і соціального розвитку за 2024рік свідчать про те, що на території громади забезпечено вирішення основних соціальних проблем.
За видами економічної діяльності найбільший вплив на формування бюджету громади мають сільське господарство, промисловість, роздрібна торгівля.
На території громади зареєстровано 350 фізичних осіб – підприємців та 123 мають статус юридичної особи.
Провідне місце в соціально-економічному розвитку населених пунктів Лопатипнської селищної ради належить сільському господарству, головними галузями якого є вирощування зернових та технічних культур та тваринництво.
На землях Лопатинської селищної територіальної громади здійснюють діяльність 49 сільськогосподарських підприємств.
Основним видом діяльності промислових підприємств на території громади є харчова , хімічна , лісопереробна галузь. Промислові підприємства є одними з найбільших платників податків в громаді (ТОВ «СПИРТОВИЙ ЗАВОД ЛОПАТИН», ТОВ «Лопатинський ТБЗ»,)
На протязі 2024 року підприємства працювали стабільно та налагоджували ріст промислових потужностей і відповідно зросло працевлаштування людей і суми виплаченої заробітної плати. А це дає перспективи розвитку економіки громади в цілому.
Специфіка економіки громади в тому, що майже у всіх сферах діяльності переважають малі та середні підприємства, які, пристосувавшись до нових ринкових умов, стали активними учасниками у реалізації пріоритетів у таких сферах діяльності як торгівля, сільське господарство, комп’ютерне програмування.
При обрахунку показників проєкту бюджету громади використовувались:
- розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня 2025 року залишається на рівні грудня 2024 року – 8 000 грн;
- посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної у 2025 році залишається на рівні грудня 2024 року – 3 195грн;
- збереження прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі – 3 028 грн;
- індексація грошових доходів громадян має здійснюватися в межах фонду оплати праці;
Окрім того враховувалося :
-фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2023 року, 10 місяців 2024 року та очікувані надходження до кінця 2024 року;
-продовження на 2025 рік дії тимчасової норми щодо підвищеного (+ 4%) нормативу зарахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів (крім бюджету м. Києва);
-скасування з 2024 року оподаткування податком на доходи фізичних осіб грошового забезпечення та інші виплати військовослужбовцям.
Особливу увагу при складанні проєкту бюджету громади на 2025 рік зосереджено на потребі в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати і на проведення розрахунків за електричну й теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживають бюджетні установи
Ключовими завданнями для усіх учасників бюджетного процесу є обґрунтоване з урахуванням викликів, зумовлених воєнним станом, визначення напрямів спрямування бюджетних коштів, пріоритезація забезпечення фінансовими ресурсами нагальних заходів, забезпечення стабільної роботи систем життєдіяльності громади та покращення якості життя населення, сворення умов для економічного зростання громади на засадах інноваційно-інвестиційної активності, відкритості та прозорості, належного функціонування комунальної інфраструктури, високого рівня надання адміністративних та соціальних послуг, комфортного середовища для самореалізації та дозвілля мешканців громади.
Загалом прогнозний обсяг місцевого бюджету на 2025 рік визначено за:
доходами в сумі 101 659 900 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету 100 109 900 гривень та доходи спеціального фонду 1 550 000 гривень;
видатками в сумі 101 659 900 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету 100 109 900 гривень та видатки спеціального фонду 1 550 000 гривень.
Доходи СЕЛИЩНОГО бюджету на 2025 рік
Обсяг дохідної частини загального фонду місцевого бюджету на 2025 рік без урахування міжбюджетних трансфертів визначено в сумі 55 706 , 200тис.грн Обсяг доходів загального фонду на плановий рік більший на 1 960,2тис.грн.,або 3,6 відсотків порівняно з очікуваними надходженнями 2024року.
Основним видом надходжень бюджету громади є податок та збір на доходи з фізичних осіб, при продовженні на 2025 рік дії тимчасової норми щодо підвищеного (+ 4%) нормативу зарахування податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів, в доходах загального фонду бюджету 2025 року надходження зазначеного податку складуть – 52,0відсотка.Надходження зазначеного податку прогнозується в сумі 28 989,2тис.грн
Прогноз надходжень з податку на доходи фізичних осіб розраховано відповідно:
- розміру мінімальної заробітної плати з 01 січня 2025 року у розмірі – 8 000 грн;
- прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі – 3 028 грн;
- посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з 01 січня 2025 року – 3 195 грн.
Податок розрахований без урахування податку на доходи фізичних осіб від грошового забезпечення військовослужбовців.
Розрахунок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 2025 рік здійснено з урахуванням динаміки надходжень за попередні роки, очікуваних надходжень поточного року. Показники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік складають 1 726,2 тис. грн . В тому числі рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування надходить 37% від загальної рентної плати до місцевого бюджету.
Показник надходжень акцизного податку на 2025 рік становить 1 617,9 тис. грн, прогнозується на 26,0 відсотка більше рівня очікуваних надходжень 2024 року. При цьому надходження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів визначені по діючому законодавству, що передбачає зарахування надходжень з алкогольних напоїв та тютюнових виробів та враховуючи динаміку надходжень до селищного бюджету прогнозується в обсязі 660,0,000 тис. грн, порівняно із очікуваним показником на 2024 рік збільшуються на 65,0 тис.грн.
Надходження акцизного податку на пальне На 2025 рік залишено норму зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального .
Прогнозні показники акцизного податку з пального на 2025 рік визначені на основі прогнозних обсягів виробництва, імпорту та реалізації пального на 2025 рік .У 2025 році планується отримати 157,9 тис.грн., частки частини акцизного з виробленого в Україні пального та 800,00 тис.грн., з ввезеного на митну територію України пального.
Другими за значущістю наповнення дохідної частини бюджету Лопатинської селищної територіальної громади є місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України та займають 35,94 % усієї складової бюджету громади на 2025 рік, що на 12% є більше до очікуваних надходжень 2024року.
До складу місцевих податків, згідно податкового та бюджетного законодавства, належать: податок на майно (в частині: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки);плати за землю; транспортний податок, єдиний податок.
Розрахунок місцевих податків і зборів, зокрема, плати за землю на наступний бюджетний період проведено у розрізі юридичних та фізичних осіб за видами земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також враховуючи проведення по населених пунктах нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Розрахунок плати за землю здійснено з урахуванням очікуваних надходжень податку за 2024 рік без врахування індексації нормативно грошової оцінки.
Прогнозний показник плати за землю на 2025 рік становить 6 608,700 тис. грн, що на 1719,8 тис. грн. або на 20,65 відсотка більше за очікувані надходження 2024 року.
Розрахунок обсягу податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ) на 2025 рік обрахований виходячи з очікуваних надходжень за 2024рік та коефіцієнту росту мінімальної заробітної плати,який враховується при визначенні ставки цього податку та складає 1442,00 тис.грн.
Прогнозний обсяг транспортного податку на 2025 рік становить 25,0 тис. гривень.
Надходження єдиного податку на 2025 рік запроектовані в сумі10 253,00 тис.грн. і є більшми у порівнянні з очікуваними надходженнями 2024року на 1589,9 тис. грн. або на 18 відсотка.
В 2025 році до бюджету селищної громади планується залучити адміністративний збір за державну реєстацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у розмірі 3 000,000 тис. грн.,прогнозні показники розраховані виходячи з очікуваних 2024 року.
У загальному фонді селищного бюджету прогнозуються також надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в селищній комунальній власності (49,0 тис. грн.), державного мита (0,9 тис. грн), адміністративних штрафів та інших санкцій (20,0 тис. грн.), орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди місцевими радами (43,0 тис.грн.), адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (60,0 тис.грн.),плата за надання інших адміністративних послуг(169,0тис.грн.) Прогнозні обсяги зазначених платежів визначено з урахуванням фактичних надходжень у 2023році, очікуваних надходжень у 2024році.
Доходи спеціального фонду селищного бюджету на 2025 рік сформовано за рахунок:
- екологічного податку в сумі 30,0 тис. грн.;
- власних надходжень бюджетних установ, що утримуються за кошти селищного бюджету в сумі 1 520,00тис. грн. ;
Загалом, обсяг доходів спеціального фонду селищного бюджету на 2025 рік без урахування міжбюджетних трансфертів визначено в 1550,00тис.гривень.
Офіційні трансферти від органів державного управління на 2025 рік становитимуть 44 403,7 тис.грн., в тому числі:
- базова дотація в сумі 1 9552,8 тис.грн.
- освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 24 850,9тис.грн
Пояснення до основних положень
проекту рішення «Про місцевий бюджет Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік"
за видатками і кредитуванням
Загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2025 рік, який пропонується до затвердження (з врахуванням міжбюджетних трансфертів) складає 101659,9тис.грн. в тому числі обсяг видатків загального фонду – 100 109,9тис. грн., спеціального фонду 1550,0 тис. грн.
Розрахунки видатків проведено з урахуванням необхідності подальшої оптимізації мережі, раціонального витрачання бюджетних коштів та поступового залучення інших джерел доходів.
У бюджеті передбачається забезпечити перш за все видатки на заробітну плату, соціальні виплати, оплату енергоносіїв, харчування, медикаменти тощо.
Видатки місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік за напрямами :
Код |
Найменування |
Разом |
Загальний фонд |
Спеціальний фонд |
Питома вага в загальному обсязі видатків,% |
0100 |
Державне управління |
14841700 |
14841700 |
0 |
14,59 |
1000 |
Освіта |
64725946 |
63230646 |
1495300 |
63,66 |
2000 |
Охорона здоров`я |
3406720 |
3406720 |
0 |
3,35 |
3000 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення |
6735434 |
6375434 |
0 |
6,62 |
4000 |
Культура i мистецтво |
5055700 |
5031000 |
24700 |
4,97 |
5000 |
Фiзична культура i спорт |
250000 |
250 000 |
0,00 |
0,24 |
6000 |
Житлово-комунальне господарство |
4000000 |
4000000 |
0 |
3,93 |
7000 |
Економічна діяльність |
1324000 |
1324000 |
0 |
1,14 |
8000 |
Інша діяльність |
1650400 |
1650400 |
30000 |
1,5 |
|
Разом |
101659900 |
100109900 |
1550000 |
100 |
Структура видатків місцевого бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2025 рік за економічною ознакою:
Код |
Найменування |
Разом |
Загальний фонд |
Спеціальний фонд |
Питома вага в загальному обсязі видатків,% |
2100 |
Оплата праці і нарахування на заробітну плату |
71373746 |
71212275 |
161471 |
70,21 |
2111 |
Заробітна плата |
58486207 |
58362511 |
123696 |
57,53 |
2120 |
Нарахування на оплату праці |
12887539 |
12849764 |
37775 |
12,68 |
2200 |
Використання товарів і послуг |
19515504 |
18127975 |
1387529 |
19,2 |
2210 |
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар |
4283156 |
4187777 |
95379 |
4,21 |
2220 |
Медикаменти та перев`язувальні матеріали |
49500 |
49500 |
|
0,05 |
2230 |
Продукти харчування |
2989510 |
1745260 |
1244250 |
2,94 |
2240 |
Оплата послуг (крім комунальних) |
4188806 |
4144906 |
43900 |
4,12 |
2250 |
Видатки на відрядження |
202170 |
202170 |
|
0,2 |
2271 |
Оплата теплопостачання |
3813699 |
3813699 |
|
3,75 |
2272 |
Оплата водопостачання та водовідведення |
85475 |
85475 |
|
0,08 |
2273 |
Оплата електроенергії |
2376458 |
2376458 |
|
2,34 |
2274 |
Оплата природного газу |
604830 |
604830 |
|
0,59 |
2275 |
Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг |
821900 |
821900 |
|
0,81 |
2282 |
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку |
100000 |
96000 |
4000 |
0,1 |
2600 |
Поточні трансферти |
7406720 |
7406720 |
|
7,29 |
2610 |
Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) |
7406720 |
7406720 |
|
7,29 |
2700 |
Соціальне забезпечення |
2774930 |
2774930 |
|
2,73 |
2730 |
Інші виплати населенню |
2774930 |
2774930 |
|
2,73 |
2800 |
Інші поточні видатки |
89000 |
88000 |
1000 |
0,09 |
9000 |
Нерозподілені видатки |
500000 |
500000 |
|
0,49 |
|
Усього видатків |
101659900 |
100109900 |
1550000 |
100 |
Державне управління
На утримання виконавчого апарату селищної ради запроектовані видатки загального фонду в сумі 13051,018 тис. грн. Із них видатки на заробітну плату– 9085,072 тис. грн., на комунальні послуги та енергоносії – 604,36 тис. гривень.
На утримання служби у справах дітей передбачаються видатки на загальну суму 387,122 тис.грн.
На утримання фінансового відділу селищної ради видатки загального фонду прогнозуються в сумі 1303,56 тис. грн.. Із них видатки на заробітну плату – 998,00 тис. грн., на комунальні послуги та енергоносії – 26,0 тис. гривень.
На реалізацію Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської селищної ради плануються видатки в сумі 100,0 тис.грн.
Освіта
У проекті селищного бюджету на 2025 рік видатки по галузі освіта становитимуть 64 725,94 тис. грн., в тому числі по загальному фонду 63230,646 тис.грн. та по спеціальномц фонду 1 495,3 тис.грн. Зокрема запроектовано видаткі на такі установи :
-
на утримання закладу дошкільної освіти – по загальному фонду 4 192,557 тис. грн. та по спеціальному фонду – 399,00 тис. грн.;
-
на утримання 10 закладів загальної середньої освіти по загальному фонду за рахунок коштів місцевого бюджету передбачено – 28 636,783тис. грн. та по спеціальному фонду 845,250 тис. грн.
Видатки на заробітну плату педагогічного персоналу загальноосвітніх закладів заплановані за рахунок коштів освітньої субвенції на 8 місяців 2025 року в сумі 24 850,9 тис.грн.
-
на утримання позашкільних установ (Будинок дитячої та юнацької творчості )– по загальному фонду – 1498,316 тис. грн. ;
-
на утримання музичної школи – по загальному фонду - 3956,66 тис. грн. та по спеціальному фонду- 251,050 тис. грн.
За рахунок місцевого бюджету прогнозується фінансування оплати праці і нарахування на заробітну плату установ освіти на загальну суму 25 376,74тис.грн. За рахунок коштів освітньої субвенції на суму 24 850,9тис.грн. заплановані видатки на заробітну плату педагогічного персоналу загальноосвітніх закладів.
У проекті передбачено видатки на харчування дітей у закладах дошкільної освіти в сумі 707,00 тис. грн. (по загальному фонду – 308,00 тис. грн, по спеціальному фонду 399,0 тис. грн) .
Видатках на харчування дітей у навчально-виховних комплексах та загальноосвітніх школах складуть 1876,25 тис. грн. (по загальному фонду – 1031,0 тис. грн, по спеціальному фонду 845,250 тис. грн) .
Батьківська плата за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та в дошкільних групах навчально-виховних комплексів встановлена у розмірі, що складає 40% від вартості харчування у НВК та ДНЗ сільської місцевості та 60% від вартості харчування у ДНЗ смт.Лопатин.
Вартість харчування однієї дитини в день в навчально-виховних комплексах (в дошкільних групах) та дошкільних навчальних закладах об'єднаної територіальної громади встановлено в межах до 70,00 гривень в день. Вартість харчування пільгової категорії дітей у загальноосвітніх закладах розрахована в межах до 35,0 грн. на 1 дитину.
На виконання Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2025-2027 роки
передбачено на 2025 рік для учнів загальноосвітніх закладів 90,0тис.грн.
На виконання Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,позбавленим батьківського піклування, після досягнення18-річного віку на 2025-2027 роки, на 2025 рік заплановано 5,430тис.грн
Охорона здоров’я
На виконання Програму підтримки галузі охорона здоров'я Лопатинської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки заплановано в бюджеті 2025 року 3 406,720 тис.грн з них на оплату енергоносіїв по КНП «Лопатинська районна лікарня»в тому числі по 3 амбулаторіях та 12 фельдшерсько-акушерських пунктах , передбачено з селищного бюджету кошти в сумі 301855,625 тис. грн., на оплату пільгових медикаментів -275,0 тис.грн., на придбання калоприймачів , памперсів та пеленок – 195,0тис.грн.,господарські товари -119,1тис.грн,оплату послуг(крім комунальних)-402,775,0тис.грн
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Видатки на соціальний захист та соціальне забезпечення запроектовані по загальному фонду на суму 6 375,434 тис.грн
На забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю (Центр соціального захисту)видатки загального фонду бюджету передбачені в обсязі 3595,434тис.грн. , з яких 3333,759тис.грн. на оплату праці і нарахування на заробітну плату працівників установи.
На компенсаційні виплати на пільговий проїзд транспортом окремим категоріям громадян" видатки загального фонду бюджету передбачені в обсязі 50,0 тис.грн.
На виконання Програми підтримки творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2025-2027 роки
передбачено на 2025 р для випускників загальноосвітніх закладів 10,0тис.грн
В рамках виконання Комплексної програми соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки на 2025 рік передбачено наступні видатки:
-на надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги " видатки загального фонду бюджету передбачені в обсязі 1000,0 тис.грн.
-на надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг" видатки загального фонду бюджету передбачені в обсязі 100,0 тис.грн.
-на надання грошової допомоги видатки загального фонду бюджету передбачені в обсязі 520,0 тис.грн.
На виконання Програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській селищній територіальній громаді на 2025-2027 роки у бюджеті 2025 року передбачені видатки на загальну суму 1000,00тис.грн
Культура і мистецтво
Видатки по культурі складуть 5055,7 тис. грн., в тому числі по загальному фонду 5031,0 тис.грн. та по спеціальному фонду – 24,7 тис.грн., зокрема на утримання :
-народних домів3565,08 тис.грн , з них по загальному фонду бюджету 3542,308 тис.грн та по спеціальному 23,00 тис.грн
-бібліотек 1490,39 тис.грн. з них по загальному фонду бюджету 1488,692 тис.грн та по спеціальному 1,7 тис.грн
Фізична культура і спорт
Видатки на фізичну культуру і спорт запроектовані на загальну суму 250,00тис.грн.
На проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту передбачено коштів у сумі 240,0 тис. грн.
на підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність у регіоні – 10,0 тис.грн.
Житлово-комунальне господарство
Обсяг видатків на житлово-комунальне господарство запроектований на загальну суму 4000,000 тис.грн.
Видатки на організацію благоустрою по населених пунктах громади передбачаються в сумі 4000,000 тис. грн., для організації роботи по благоустрою комунальним підприємством, яке функціонує у громаді.
Економічна діяльність
На заходи із землеустрою в рамках реалізації Програми інвентаризації земель на території Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки в сумі 200,00тис.грн
На утримання автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури запроектовані видатки в сумі 1000,00тис.грн.
Окрім того заплановано сплату членських внесків до асоціацій органів місцевого самоврядування на суму 24тис.грн.
На виконання заходів Програми управління та ефективного використання майна комунальної власності Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки в бюджеті 2025 року передбачено 100,00тис.грн
Інша діяльність
На забезпечення діяльності пожежної команди с.Сморжів передбачені кошти в сумі 500,00 тис.грн.
На виконання Програми створення мережі підрозділів МПО Лопатинської селищної ради на 2025-2027роки передбачені видатки в сумі 70,0тис.грн
На природоохорі заходи передбачені видатки в сумі 130,0 тис.грн. за рахунок цільових фондів відповідно до переліку завдань Програма охорони навколишнього середовища на територій Лопатинської селищної об'єднаної територіальної громади на 2025р.
Резервний фонд заплановано в сумі 500,0 тис. грн.
Начальник фінансового відділу Світлана КУЛИЧ
ПРОЄКТ | Додаток 1 | ||||
до рішення сесії Лопатинської селищної ради | |||||
від 20 грудня 2024року № | |||||
ДОХОДИ_x000D_ місцевого бюджету на 2025 рік |
|||||
1353800000 | |||||
(код бюджету) | (грн) | ||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 52 386 800,00 | 52 356 800,00 | 30 000,00 | 0,00 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 28 989 200,00 | 28 989 200,00 | 0,00 | 0,00 |
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 28 989 200,00 | 28 989 200,00 | 0,00 | 0,00 |
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 22 808 500,00 | 22 808 500,00 | 0,00 | 0,00 |
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 5 610 700,00 | 5 610 700,00 | 0,00 | 0,00 |
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 120 000,00 | 120 000,00 | 0,00 | 0,00 |
11011300 | Податок на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов`язання, що підлягає сплаті фізичними особами | 450 000,00 | 450 000,00 | 0,00 | 0,00 |
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 1 726 200,00 | 1 726 200,00 | 0,00 | 0,00 |
13010000 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів | 1 720 000,00 | 1 720 000,00 | 0,00 | 0,00 |
13010100 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування | 1 500 000,00 | 1 500 000,00 | 0,00 | 0,00 |
13010200 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) | 220 000,00 | 220 000,00 | 0,00 | 0,00 |
13030000 | Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення | 6 200,00 | 6 200,00 | 0,00 | 0,00 |
13030100 | Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення | 6 200,00 | 6 200,00 | 0,00 | 0,00 |
14000000 | Внутрішні податки на товари та послуги | 1 617 900,00 | 1 617 900,00 | 0,00 | 0,00 |
14020000 | Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) | 157 900,00 | 157 900,00 | 0,00 | 0,00 |
14021900 | Пальне | 157 900,00 | 157 900,00 | 0,00 | 0,00 |
14030000 | Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) | 800 000,00 | 800 000,00 | 0,00 | 0,00 |
14031900 | Пальне | 800 000,00 | 800 000,00 | 0,00 | 0,00 |
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів | 660 000,00 | 660 000,00 | 0,00 | 0,00 |
14040100 | Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України | 410 000,00 | 410 000,00 | 0,00 | 0,00 |
14040200 | Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України) | 250 000,00 | 250 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18000000 | Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України | 20 023 500,00 | 20 023 500,00 | 0,00 | 0,00 |
18010000 | Податок на майно | 9 770 500,00 | 9 770 500,00 | 0,00 | 0,00 |
18010100 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 2 000,00 | 2 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010200 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості | 430 000,00 | 430 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010300 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 760 000,00 | 760 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010400 | Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості | 250 000,00 | 250 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010500 | Земельний податок з юридичних осіб | 460 000,00 | 460 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010600 | Орендна плата з юридичних осіб | 4 307 000,00 | 4 307 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010700 | Земельний податок з фізичних осіб | 2 039 000,00 | 2 039 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18010900 | Орендна плата з фізичних осіб | 1 497 500,00 | 1 497 500,00 | 0,00 | 0,00 |
18011000 | Транспортний податок з фізичних осіб | 25 000,00 | 25 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18050000 | Єдиний податок | 10 253 000,00 | 10 253 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18050300 | Єдиний податок з юридичних осіб | 23 000,00 | 23 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18050400 | Єдиний податок з фізичних осіб | 8 500 000,00 | 8 500 000,00 | 0,00 | 0,00 |
18050500 | Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків | 1 730 000,00 | 1 730 000,00 | 0,00 | 0,00 |
19000000 | Інші податки та збори | 30 000,00 | 0,00 | 30 000,00 | 0,00 |
19010000 | Екологічний податок | 30 000,00 | 0,00 | 30 000,00 | 0,00 |
19010100 | Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) | 24 000,00 | 0,00 | 24 000,00 | 0,00 |
19010200 | Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти | 6 000,00 | 0,00 | 6 000,00 | 0,00 |
20000000 | Неподаткові надходження | 4 869 400,00 | 3 349 400,00 | 1 520 000,00 | 0,00 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 27 500,00 | 27 500,00 | 0,00 | 0,00 |
21080000 | Інші надходження | 27 500,00 | 27 500,00 | 0,00 | 0,00 |
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 20 000,00 | 20 000,00 | 0,00 | 0,00 |
21081700 | Плата за встановлення земельного сервітуту, за надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), для забудови (суперфіцій) | 7 500,00 | 7 500,00 | 0,00 | 0,00 |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 3 321 900,00 | 3 321 900,00 | 0,00 | 0,00 |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 3 229 000,00 | 3 229 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань | 60 000,00 | 60 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22012500 | Плата за надання інших адміністративних послуг | 169 000,00 | 169 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 3 000 000,00 | 3 000 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 49 000,00 | 49 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 49 000,00 | 49 000,00 | 0,00 | 0,00 |
22090000 | Державне мито | 900,00 | 900,00 | 0,00 | 0,00 |
22090100 | Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування | 900,00 | 900,00 | 0,00 | 0,00 |
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 43 000,00 | 43 000,00 | 0,00 | 0,00 |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 1 520 000,00 | 0,00 | 1 520 000,00 | 0,00 |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 1 520 000,00 | 0,00 | 1 520 000,00 | 0,00 |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 1 495 300,00 | 0,00 | 1 495 300,00 | 0,00 |
25010200 | Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 24 700,00 | 0,00 | 24 700,00 | 0,00 |
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) | 57 256 200,00 | 55 706 200,00 | 1 550 000,00 | 0,00 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 44 403 700,00 | 44 403 700,00 | 0,00 | 0,00 |
41000000 | Від органів державного управління | 44 403 700,00 | 44 403 700,00 | 0,00 | 0,00 |
41020000 | Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам | 19 552 800,00 | 19 552 800,00 | 0,00 | 0,00 |
41020100 | Базова дотація | 19 552 800,00 | 19 552 800,00 | 0,00 | 0,00 |
41030000 | Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам | 24 850 900,00 | 24 850 900,00 | 0,00 | 0,00 |
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 24 850 900,00 | 24 850 900,00 | 0,00 | 0,00 |
X | Разом доходів | 101 659 900,00 | 100 109 900,00 | 1 550 000,00 | 0,00 |
Секретар селищної ради | Галина БІЛИК |
|
ПРОЄКТ | Додаток 2 | ||||
до рішення сесії Лопатинської селищної ради | |||||
від 20 грудня 2024року № | |||||
ФІНАНСУВАННЯ_x000D_ місцевого бюджету на 2025 рік |
|||||
1353800000 | |||||
(код бюджету) | (грн) | ||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Фінансування за типом кредитора | |||||
200000 | Внутрішнє фінансування | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
208000 | Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
208100 | На початок періоду | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
208200 | На кінець періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
X | Загальне фінансування | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
Фінансування за типом боргового зобов’язання | |||||
600000 | Фінансування за активними операціями | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
602100 | На початок періоду | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
602200 | На кінець періоду | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
X | Загальне фінансування | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 |
Секретар селищної ради | Галина БІЛИК |
ПРОЄКТ | Додаток 3 | ||||||||||||||
до рішення сесії Лопатинської селищної ради | |||||||||||||||
від 20 грудня 2024року № | |||||||||||||||
РОЗПОДІЛ | |||||||||||||||
видатків місцевого бюджету на 2025 рік | |||||||||||||||
1353800000 | |||||||||||||||
(код бюджету) | (грн.) | ||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом | |||||||||
усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | усього | у тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | |||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
0100000 | Апарат (секретаріат) місцевої ради (Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, районних рад і рад міст обласного та республіканського Автономної Республіки Крим, районного значення, селищних, сільс | 98 306 340,00 | 94 306 340,00 | 57 364 511,00 | 7 676 362,00 | 4 000 000,00 | 1 550 000,00 | 0,00 | 1 550 000,00 | 123 696,00 | 0,00 | 0,00 | 99 856 340,00 | ||
0110000 | Апарат (секретаріат) місцевої ради (Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, районних рад і рад міст обласного та республіканського Автономної Республіки Крим, районного значення, селищних, сільс | 98 306 340,00 | 94 306 340,00 | 57 364 511,00 | 7 676 362,00 | 4 000 000,00 | 1 550 000,00 | 0,00 | 1 550 000,00 | 123 696,00 | 0,00 | 0,00 | 99 856 340,00 | ||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 13 051 018,00 | 13 051 018,00 | 9 085 072,00 | 537 766,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 13 051 018,00 |
0110160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах | 387 122,00 | 387 122,00 | 302 857,00 | 10 476,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 387 122,00 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100 000,00 |
0111010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 4 192 557,00 | 4 192 557,00 | 2 501 116,00 | 643 291,00 | 0,00 | 399 000,00 | 0,00 | 399 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4 591 557,00 |
0111021 | 1021 | 0921 | Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету | 28 636 783,00 | 28 636 783,00 | 14 227 755,00 | 5 831 718,00 | 0,00 | 845 250,00 | 0,00 | 845 250,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 29 482 033,00 |
0111031 | 1031 | 0921 | Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції | 24 850 900,00 | 24 850 900,00 | 20 369 590,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 24 850 900,00 |
0111070 | 1070 | 0960 | Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 1 498 316,00 | 1 498 316,00 | 1 112 300,00 | 47 110,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 498 316,00 |
0111080 | 1080 | 0960 | Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами | 3 956 660,00 | 3 956 660,00 | 2 951 239,00 | 218 570,00 | 0,00 | 251 050,00 | 0,00 | 251 050,00 | 123 696,00 | 0,00 | 0,00 | 4 207 710,00 |
0111142 | 1142 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | 95 430,00 | 95 430,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 95 430,00 |
0112010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 2 861 425,00 | 2 861 425,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2 861 425,00 |
0112112 | 2112 | 0725 | Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами | 154 530,00 | 154 530,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 154 530,00 |
0112113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | 390 765,00 | 390 765,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 390 765,00 |
0113033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | 50 000,00 | 50 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 50 000,00 |
0113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | 10 000,00 | 10 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10 000,00 |
0113160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 1 000 000,00 | 1 000 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 000 000,00 |
0113180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100 000,00 |
0113241 | 3241 | 1090 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 3 595 434,00 | 3 595 434,00 | 2 732 589,00 | 27 175,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3 595 434,00 |
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 1 620 000,00 | 1 620 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 620 000,00 |
0114030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 1 488 692,00 | 1 488 692,00 | 1 135 776,00 | 84 496,00 | 0,00 | 1 700,00 | 0,00 | 1 700,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 490 392,00 |
0114060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 3 542 308,00 | 3 542 308,00 | 2 626 217,00 | 272 268,00 | 0,00 | 23 000,00 | 0,00 | 23 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3 565 308,00 |
0115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 240 000,00 | 240 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 240 000,00 |
0115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | 10 000,00 | 10 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10 000,00 |
0116030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | 4 000 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4 000 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4 000 000,00 |
0117130 | 7130 | 0421 | Здійснення заходів із землеустрою | 200 000,00 | 200 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 200 000,00 |
0117461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | 1 000 000,00 | 1 000 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 000 000,00 |
0117680 | 7680 | 0490 | Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування | 24 000,00 | 24 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 24 000,00 |
0117693 | 7693 | 0490 | Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100 000,00 |
0118110 | 8110 | 0320 | Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | 480 400,00 | 480 400,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 480 400,00 |
0118130 | 8130 | 0320 | Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони | 570 000,00 | 570 000,00 | 320 000,00 | 3 492,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 570 000,00 |
0118330 | 8330 | 0540 | Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 100 000,00 |
0118340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30 000,00 | 0,00 | 30 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 30 000,00 |
3700000 | Фінансовий відділ Лопатинської с.р. | 1 803 560,00 | 1 303 560,00 | 998 000,00 | 26 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 803 560,00 | ||
3710000 | Орган з питань фінансів | 1 803 560,00 | 1 303 560,00 | 998 000,00 | 26 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 803 560,00 | ||
3710160 | 0160 | 0111 | Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах | 1 303 560,00 | 1 303 560,00 | 998 000,00 | 26 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1 303 560,00 |
3718710 | 8710 | 0133 | Резервний фонд місцевого бюджету | 500 000,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 500 000,00 |
X | X | X | УСЬОГО | 100 109 900,00 | 95 609 900,00 | 58 362 511,00 | 7 702 362,00 | 4 000 000,00 | 1 550 000,00 | 0,00 | 1 550 000,00 | 123 696,00 | 0,00 | 0,00 | 101 659 900,00 |
Секретар селищної ради | Галина БІЛИК | ||||||||||||||
ПРОЄКТ | Додаток 4 | ||
до рішення сесії Лопатинської | |||
селищної ради № від 20.12.2024 року | |||
Міжбюджетні трансферти на 2025 рік | |||
13538000000 | |||
(код бюджету) | |||
1. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів | |||
(грн) | |||
Код класифікації доходів бюджету / Код бюджету | Найменування трансферту / найменування бюджету - надавача міжбюджетного трансферту | Усього | |
1 | 2 | 3 | |
І. Трансферти до загального фонду бюджету | 50 146 000,00 | ||
41020100 | Базова дотація | 19 552 800,00 | |
99000000000 | Державний бюджет | ||
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 24 850 900,00 | |
99000000000 | Державний бюджет | ||
Х | УСЬОГО за розділами І, ІІ, у тому числі: | 50 146 000,00 | |
Х | загальний фонд | 50 146 000,00 | |
Х | спеціальний фонд | 0,00 | |
2. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам | |||
(грн) | |||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету / Код бюджету | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Найменування трансферту / найменування бюджету - отримувача міжбюджетного трансферту | Усього |
1 | 2 | 3 | 4 |
І. Трансферти із загального фонду бюджету | |||
ІІ. Трансферти із спеціального фонду бюджету | |||
х | УСЬОГО за розділами І, ІІ, у тому числі: | ||
х | загальний фонд | ||
х | спеціальний фонд | ||
Секретар селищної ради Галина БІЛИК | |||
ПРОЄКТ | Додаток 5 | ||||||||
до рішення сесії Лопатинської селищної ради | |||||||||
від 20 грудня 2024 року № | |||||||||
Розподіл витрат бюджету Лопатинської селищної ради на реалізацію місцевих /регіональних програм у 2025 році | |||||||||
13538000000 | |||||||||
(код бюджету) | |||||||||
грн. | |||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування | Найменування місцевої/регіональної програми | Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0100000 | Лопатинська селищна рада | 11 452 550,00 | 11 422 550,00 | 30 000,00 | 0,00 | ||||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Лопатинської селищної ради на 2025 -2027 | 28.11.2024року №11 | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 |
0111142 | 1142 | 990 | Інші програми та заходи у сфері освіти |
. 'Програму підтримка творчих та обдарованих дітей та педагогічних працівників закладів освіти Лопатинської ТГ на 2025-2027 роки | 28.11.2024року №12 | 90 000,00 | 90 000,00 | ||
0113133 | 3133 | 1040 | Інші заходи та заклади молодіжної політики | 10 000,00 | 10 000,00 | ||||
0111142 | 1142 | 990 | Інші програми та заходи у сфері освіти |
ПРОГРАМА надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,позбавленим батьківського піклування, після досягнення18-річного віку, на 2025-2027 роки |
28.11.2024року №13 | 5 430,00 | 5 430,00 | ||
0112010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | Програму підтримки галузі охорона здоров'я Лопатинської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки | 28.11.2024року №14 | 2 861 425,00 | 2 861 425,00 | 0,00 | 0,00 |
0112112 | 2112 | 0725 | Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами | 154 530,00 | 154 530,00 | 0,00 | 0,00 | ||
0112113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | 390 765,00 | 390 765,00 | 0,00 | 0,00 | ||
0113033 | 3033 | 1070 | Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян | Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян (мешканців Лопатинської ТГ) на автомобільному транспорті загального користування на 2025-2027 роки | 28.11.2024року №15 | 50 000,00 | 50 000,00 | 0,00 | 0,00 |
0113160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | Комплексну програму соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2025-2027р. | 28.11.2024року №16 | 1 000 000,00 | 1 000 000,00 | 0,00 | 0,00 |
0113180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | 100 000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 | ||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 520 000,00 | 520 000,00 | ||||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Програму фінансування заходів щодо святкування Дня Святого Миколая для дітей Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки. | 28.11.2024року №17 | ||||
0113242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Програму соціальної підтримки учасників АТО (ООС), Захисників та Захисниць України, членів їх сімей у Лопатинській селищній територіальній громаді на 2025-2027 роки | 28.11.2024року №18 | ||||
0115011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | ПРОГРАМА розвитку фізичної культури та спорту на території Лопатинської територіальної громади в 2025-2027 роках |
28.11.2024року №19 | 240 000,00 | 240 000,00 | ||
0115012 | 5012 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту | 10 000,00 | 10 000,00 | ||||
0116030 | 6030 | 0620 | Організація благоустрою населених пунктів | Програму благоустрою населених пунктів Лопатинської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки | 28.11.2024року №20 | 4 000 000,00 | 4 000 000,00 | ||
0117130 | 7130 | 0421 | Здійснення заходів із землеустрою | Програму з проведення інвентаризації земель комунальної власності на території Лопатинської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки |
28.11.2024року №21 | 140 000,00 | 140 000,00 | 0,00 | 0,00 |
0117461 | 7461 | 0456 | Утримання та розвиток авомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету | Програму ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності по Лопатинськоій територоіальній громаді на 2025-2027р | 28.11.2024року №22 | 1 000 000,00 | 1 000 000,00 | ||
0117693 | 7693 | 0490 | Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю | Програма управління та ефективного використання майна комунальної власності Лопатинської територіальної громади на 2025-2027 роки |
28.11.2024року №23 | 100000,00 | 100 000,00 | 0,00 | 0,00 |
0118110 | 8110 | 320 | Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | Програма по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території Лопатинської ТГ на 2022-2025 | 26.04.2022р.№29 | 480400,00 | 480 400,00 | ||
0118110 | 8110 | 320 | Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха | Програму створення мережі підрозділів МПО Лопатинської селищної ради на 2025-2027роки | 28.11.2024року №25 | 70000,00 | 70 000,00 | ||
0118330 | 8330 | 0540 | Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів | Програма охорони навколишнього середовища на територій Лопатинської селищної об'єднаної територіальної громади на 2022-2024р. | 28.11.2024року №24 | 100 000,00 | 100 000,00 | ||
0118340 | 8340 | 0540 | Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів | 30 000,00 | 30 000,00 | 0,00 | |||
Всього | х | х | 11 452 550,00 | 11 422 550,00 | 30 000,00 | 0,00 | |||
Секретар селищної ради | Галина БІЛИК | ||||||||
ПРОЄКТ
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« 19» грудня 2024 року №*
Про передачу комунального майна
на баланс КП Лопатинської селищної ради
Керуючись ст. 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 327 Цивільного кодексу України, ст. 133-137 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації інвентаризаційної комісії під час проведення річної інвентаризації за 2024 рік, з метою забезпечення ефективного управління комунальним майном, впорядкування питання точок обліку електричної енергії на території Лопатинської територіальної громади, Лопатинська селищна рада, -
ВИРІШИЛА:
1.Передати безоплатно з балансу Лопатинської селищної ради на баланс та обслуговування КП Лопатинської селищної ради обладнання електропостачання вуличного освітлення Лопатинської територіальної громади згідно Додатку 1.
2.Передати безоплатно з балансу Лопатинської селищної ради на баланс КП Лопатинської селищної ради електролічильники, які вийшли з ладу для подальшої повірки та утилізації згідно Додатку 2.
3. Створити комісію з питань приймання-передачі комунального майна Лопатинської територіальної громади з балансу Лопатинської селищної ради на баланс КП Лопатинської селищної ради. Комісії забезпечити передачу майна зазначеного у Додатку 1, Додатку 2 цього рішення відповідно до чинного законодавства України, оформити акт приймання- передачі майна.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.).
Селищний голова Олег МИКИТИН
ПРОЄКТ
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« 19» грудня 2024 року №*
Про передачу комунального майна до
КЗ «Лопатинський центр культури та дозвілля»
Керуючись ст. 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 327 Цивільного кодексу України, ст. 133-137 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації інвентаризаційної комісії під час проведення річної інвентаризації за 2024 рік, з метою упорядкування бухгалтерського обліку, Лопатинська селищна рада, -
ВИРІШИЛА:
1.Передати комунальне майно, яке знаходиться за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Хмільно, вул. Центральна, буд. 31, з балансу Лопатинської селищної ради на баланс КЗ «Лопатинський ЦК та Д», а саме:
1.1 крісла театральні, в кількості 40 (сорок) штук, загальною первісною вартістю 840,00 грн. (вісімсот сорок гривень 00 копійок), інвентарні номери від 11130005 до 111300044.
2. Створити комісію з питань приймання-передачі комунального майна. Комісії забезпечити передачу майна зазначеного у п.1 цього рішення відповідно до чинного законодавства України, оформити акт приймання- передачі майна.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестицій (голова комісії Війтович Н.Т.).
Селищний голова Олег МИКИТИН
СЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок третя сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« » грудня 2024 року №
Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля»
Заслухавши інформацію директора комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля» Данкевич Н. А. щодо необхідності внесення змін до Статуту комунального закладу, який було затверджено на засіданні 41 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради від 21. 03.2024 року рішенням № 11, керуючись п. 30, п. 33 ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування», ст. ст. 57,58 ГКУ, ст. ст. 88,89 ЦКУ, Лопатинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
-
Затвердити Статут комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля» в новій редакції згідно додатку.
-
Директору Н.А. Данкевич здійснити всі необхідні заходи щодо державної реєстрації нової редакції Статуту комунального закладу, відповідно до вимог діючого законодавства України.
-
Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму (Василишина А.В).
Селищний голова Олег МИКИТИН
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШЕПТИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« 20 » грудня 2024 року №
Про внесення змін до Положення
про фінансовий відділ Лопатинської
селищної ради
Керуючись статтями 26, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Верховної Ради України від 19.09.2024 № 3984-IX «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», та враховуючи висновки постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді , Лопатинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
-
Внести зміни до Положення про фінансовий відділ Лопатинської селищної ради(код ЄДРПОУ 43961885), затвердженого рішенням сесії Лопатинської селищної ради від 11 листопада 2021 року № 18 «Про створення фінансового відділу Лопатинської селищної ради та затвердження Положення », із змінами відповідно до рішення сесії селищної ради № 11 від 25листопада 2021року «Про зміну місцезнаходження фінансового відділу Лопатинської селищної ради»
-
Затвердити Положення про фінансовий відділ Лопатинської селищної ради у новій редакції, що додається.
-
Начальнику фінансового відділу Лопатинської селищної ради здійснити заходи щодо державної реєстрації положення із внесеними змінами.
-
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді
Селищний голова Олег МИКИТИН
АТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« 20 » грудня 2024 року №
Про внесення змін до програм
Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , беручи до уваги необхідність внесення змін до місцевих Програм та враховуючи висновки постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді, Лопатинська селищна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Лопатинської територіальної громади на 2022-2024р. у новій редакції затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №2 від 13.12.2023р, а саме :
1.1.Паспорт Програми пункт 10
10 |
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2024 році |
1 900 000грн |
Викласти в наступній редакції:
10 |
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2024 році |
2 050 000грн |
1.2. В розділі VІI. Ресурсне забезпечення Програми:
1.2.1 останій абзац пункту 1. Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, викласти в наступній редакції :
Обсяг фінансування в 2024 році по КПКВ 3160 950 000 грн
1.2.2. останій абзац пункту 3.Надання одноразової грошової допомоги викласти в наступній редакції
Обсяг фінансування в 2024 році по КПКВ 3242 1 000 000,00грн
2. Внести зміни до Програми по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території Лопатинської ТГ на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням сесії Лопатинської селищної ради №29 від 26.04.2022р із змінами, а саме
2.1.Паспорт Програми пункт 10
10 |
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2024 році |
400 000грн |
Викласти в наступній редакції:
10 |
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2024 році |
515 500грн |
Та добавити пунктом 11
10 |
Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми в 2025 році |
480 400грн |
2.2. Перелік заходів та орієнтовні обсяги фінансування Програми по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території Лопатинської ТГ на 2022-2025 роки
№ п/п |
Найменування заходу |
Обсяг коштів необхідних для реалізації програми тис.грн |
У тому числі по роках, тис.грн. |
||||||
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
||||||
Місцевий бюджет |
Місцевий бюджет |
Обласний бюдже |
Місцевий бюджет |
Обласний бюдже |
|
||||
1 |
Створення, поновлення місцевого резерву продовольства |
670 |
210 |
210 |
|
250
|
|
В межах наявного фінансового ресу
|
|
2 |
Створення, поновлення місцевого матеріального резерву |
258,875 |
84,675 |
83 |
|
91,2
|
|
||
3 |
Технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення |
71,125 |
5,325 |
7 |
|
58,8 |
|
||
4 |
Придбання та встановлення блоків оповіщення універсальних |
1020 |
- |
205 |
815 |
30,3 |
121,2 |
||
|
Разом |
2020 |
300 |
505 815 |
430,3 |
121,2 |
|
викласти в наступній редакції:
Перелік заходів та орієнтовні обсяги фінансування Програми по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного , природного та військового характеру на території Лопатинської ТГ на 2022-2025 роки
№ п/п |
Найменування заходу |
Обсяг коштів необхідних для реалізації програми тис.грн |
У тому числі по роках, тис.грн. |
||||||
2022 |
2023 |
2024 |
2025 |
||||||
Місцевий бюджет |
Місцевий бюджет |
Обласний бюдже |
Місцевий бюджет |
Обласний бюдже |
Місцевий бюджет |
||||
1 |
Створення, поновлення місцевого резерву продовольства |
670 |
210 |
210 |
|
250
|
|
300
|
|
2 |
Створення, поновлення місцевого матеріального резерву |
258,875 |
84,675 |
83 |
|
91,2
|
|
100
|
|
3 |
Технічне обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення |
71,125 |
5,325 |
7 |
|
58,8 |
|
80,4 |
|
4 |
Придбання та встановлення блоків оповіщення універсальних |
1020 |
- |
205 |
815 |
30,3 |
121,2 |
|
|
|
Разом |
2020 |
300 |
505 815 |
430,3 |
121,2 |
480,4 |
Селищний голова Олег МИКИТИН
ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сорок сьома сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
« 20 » грудня 2024 року №
Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік
1353800000
(код бюджету)
Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, п.23 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши звернення головного розпорядника коштів селищного бюджету,
Лопатинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
-
Внести зміни та доповнення до рішення тридцять восьмої сесії селищної ради від 20.12.2023 №7 «Про місцевий бюджет Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік», а саме:
-
В абзаці другому пункту 1 цифри «109 401 558», «104 780 809» та
«4 650 749» замінити цифрами відповідно «109 551 558», «104 930 809»
та «4 650 749 » згідно з додатком 1.
1.2 В абзаці третьому пункту 1 цифри «123 439 778», «115 290 460» та «6 022 318» замінити цифрами відповідно «123 589 778», «115 440 460» та «8 149 318 » згідно з додатком 3.
2. Внести зміни в додатки 1,3,5 згідно з додатками 1,3,5
3. Додатки 1,3,5 до цього рішення є його невід’ємною частиною
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, енергозбереження та інвестиції при Лопатинській селищній раді
Селищний голова Олег МИКИТИН
Пояснююча
до проєкту рішення сесії Лопатинської селищної ради
«Про внесення змін до показників бюджету Лопатинської селищної територіальної громади на 2024 рік» № від 20.12.2024 року
Відповідно до Бюджетного кодексу України, буде збільшено обсяг доходів загального фонду на суму 150 000 грн., отриманого від перевиконання дохідної частини місцевого бюджету станом на 01.12.2024 року а саме:
Код |
Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету |
Загальний фонд, грн. |
11010400 |
Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата |
150 000 |
|
Усього доходів |
150 000 |
Загалом кошти одержані від збільшення обсягу доходів буде розподілено наступним чином:
|
|||||||||||
|
|||||||||||
Лопатинська селищна рада |
|||||||||||
3242 |
Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
|
Виплати одноразової адресної грошової допомоги |
150000 |
|
150000 |
||||||
Всього по Лопатинській селищній раді |
150000 |
|
150000 |
||||||||
Збільшено видатків разом |
150000 |
|
150000 |
Начальник фінансового відділу Світлана КУЛИЧ