Повідомлення про проведення громадських слухань проекту в с. Куликів

Дата: 17.06.2024 08:48

ПОВІДОМЛЕННЯ

Лопатинська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань проекту документу державного планування- Внесення змін до детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель по вул.Гайова, 11 Куликівського старостинського округу Лопатиської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (за межами населеного пункту с.Куликів) та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Громадське обговорення проекту Документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради - https://lopatynska-gromada.gov.ua/ та на дошках об'яв у місцях загального користування в с. Куликів, а саме з 24 травня по 22 червня 2024 року включно.

Громадські слухання та інформаційні заходи (презентація, прилюдне експонування) відбудуться 21 червня 2024 року в приміщенні народного дому с.Куликів в 11.00 год (з врахуванням військового стану в Україні);

Ознайомитись із проектом ДПТ та Звітом про СЕО можна в приміщенні селищної ради за адресою: сел.. Лопатин вул. Центральна, буд.15А з 24 травня по 22 червня 2024  року з 10-00 по 16-00 та на вебсайті https://lopatynska-gromada.gov.ua/ (з врахуванням військового стану в Україні ).

Подати пропозиції та зауваження до проекту ДПТ та Звіту про СЕО можна до Лопатинської селищної ради за адресою: сел.. Лопатин вул. Центральна, буд.15А. електронна пошта: lopatin_rada@ukr.net в термін з 24 травня по 22 червня 2024 включно. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.