❗️Стара-нова шахрайська схема

Дата: 22.05.2024 09:39

❗️Стара-нова шахрайська схема

📱Абонентам «Київстару» розсилають шахрайські смс про «легкий заробіток» у TikTok. Але зловмисники вдосконалилися: раніше вони здійснювали такі розсилки із закордонних номерів, тепер – з українських.

💬Так, з номеру +380971728465 розсилають повідомлення такого змісту: «Терміново потрібні 100 співробітників для онлайн-роботи з зарплатою від 1000 до 3000 тисяч грн в день. Ви можете брати участь у вільний час. Якщо ви зацікавлені, ви можете звязатися з нами  через WhatsApp (додане посилання). Якщо ви надішлете нам повідомлення зараз, ви отримаєте бонус у розмірі 100 гривень. Ми чекаємо на Вас!».

☝️Тож, будьте обачні, не переходьте за сторонніми посиланнями в соцмережах або повідомленнях, які надходять з незнайомих номерів.