Практикум у Радехівській ДПІ

Дата: 13.05.2024 09:40

Практикум у Радехівській ДПІ.

Фахівці  Радехівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на постійній основі проводять практикуми для платників податків з питань податкового законодавства.

У Центрі обслуговування платників Радехівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області проведено практикум з платниками податків з питань подання податкової декларації про майновий стан і доходи- податкова знижка.

Зауважили, що у режимі «ЕК для громадян» електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку. При складанні декларації в Електронному кабінеті платника здійснюється часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб, та відомостей про обʼєкти нерухомого чи рухомого майна.

Наголошено на тому, що використання цього електронного сервісу:

- скорочує час і витрати при поданні податкової декларації;

- мінімізує помилки при заповненні декларації;

- надає можливість подання копій первинних документів, як додаток до податкової декларації в онлайн-режимі.

В ході заходу присутні отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання та власну друковану продукцію.