Правові консультації

Дата: 15.06.2023 09:17

Серед найбільш популярних запитів в Telegram-чаті системи БПД сьогодні – це питання, що так чи інакше пов’язані із бойовими діями та введенням воєнного стану.

Зокрема, багато питань щодо військового обліку, порядку виїзду за кордон, в тому числі й чоловікам, відшкодування збитків, завданих військовою агресією тощо.

Telegram-чат системи БПД - зручний та практичний інструмент отримання правової допомоги для людей, що перебувають за кордоном. Адже, велика кількість наших співгромадян наразі виїхади за межі України і потребують допомоги в найрізноманітніших сферах права.

!!!Як отримати безоплатну правову допомогу у Telegram

• Напишіть у Telegram-чат https://t.me/LegalAidUkraineBot (кнопка «Отримати консультацію»)

• Телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за допомогою Telegram https://t.me/+380677213103

Консультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правову допомогу не лише телефоном, але і представляють інтереси клієнтів у судах. Практичний досвід юристів лінії дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення питань додзвонювачів. Контакт-центр працює — пн-пт з 8:00 до 18:00 за Київським часом.