Про облік внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.03.2022 10:54

ЧЕРВОНОГРАДська районна ДЕРЖАВНа АДМІНІСТРАЦІя

ЧЕРВОНОГРАДська районна ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

28 лютого 2022 р.

Червоноград

На підставі статей 4, 9пунктів 16, 17 частини 1 статті 8 та статті 15  Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, з метою забезпечення безпеки, порядку, прав та свобод внутрішньо переміщених осіб

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання готельно-санаторно-відпочинкової сфери, незалежно від форм власності та громадянам, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, забезпечити:

облік осіб, що поселяються (поселилися) на їхніх об’єктах у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій , встановлювати прізвище, ім’я та по-батькові , дату народження , серію та номер паспортного документу, адресу реєстрації місця проживання, місце праці та номери мобільного телефону;

подання інформації щодо зазначеного вище обліку міським, селищним головам;

скерування осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибувають на поселення до Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постанови на тимчасовий військовий облік;

інформування та дотримання особами , що прибувають на поселення , чинних на території Червоноградського району обмежень, введених в умовах воєнного стану.

2.Осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибувають на поселення на об’єкти квартирного резерву та в приватні помешкання у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій ставати на тимчасовий військовий облік.

3.Міських, селищних голів:

забезпечити доведення даного розпорядження до відома суб’єктів зазначених в п.1, які знаходяться на території відповідної територіальної громади;

узагальнювати інформацію, подану суб’єктами зазначеними в п.1 та в електронному вигляді щоденно надавати Червоноградській районній військовій адміністрації та Червоноградському РВП ГУНПУ у Львівській області.

4.Тимчасово виконуючого обов'язки начальника Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки П.Вінгольца забезпечити взяття на тимчасовий військовий облік осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибувають на поселення на об’єкти квартирного резерву та приватні помешкання у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій.

5.Контроль за виконання розпорядження покласти на міських та селищних голів відповідно до території здійснення адміністративних повноважень.

6.Загальний контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника Червоноградської районної військової адміністрації В.Катерину.

Начальник А.ДЯЧЕНКО