Лопатинська громада
Львівська область, Червоноградський район

П Р О Т О К О Л № 2  засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 25.01.2022 09:34
Кількість переглядів: 354

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший заступник голови обласної державної адміністрації,

        

Андрій ГОДИК

 “25 ”  січня  2022 року

 

П Р О Т О К О Л № 2 

засідання обласної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

від “25” січня 2022 року                                                                   м. Львів

кабінет № 257 облдержадміністрації

(в режимі відеоконференції)

 

 

Засідання провів перший заступник голови обласної державної адміністрації ГОДИК Андрій Михайлович.

 

Присутні: члени обласної комісії (за окремим списком).

 

Запрошені:

1. Заступник голови Львівської обласної ради Холод Юрій Ігорович.

2.Перший заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Глобенко Валерій Анатолійович.

2. В.о. генерального директора Державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Іванченко Наталія Олександрівна.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про розробку та впровадження вимог розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проектній документації.

СЛУХАЛИ:

 

1. Про встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

ВИСТУПИЛИ:

1. Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Чемерис Орест Мирославович.

2. В.о. генерального директора Державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Іванченко Наталія Олександрівна.

 

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

 

ВИРІШИЛИ:

 

1.1. Взяти до уваги інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо ситуації, яка склалася на території області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

1.2. З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) додатково до раніше встановлених карантинних обмежень
з 00 год. 00 хв. 26 січня 2022 року ЗАБОРОНИТИ:

1) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

2) до 00.00. 05.02.2022 відвідування закладів освіти здобувачами освіти крім:

- здобувачів дошкільної освіти,

- учнів спеціальних закладів освіти;

- учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які рекомендується перевести на змішану форму навчання з урахуванням очного здобуття дуальної освіти та виробничого навчання;

3) проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;

4) перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

- на територіях закладів охорони здоров’я

- в підземних переходах;

- на зупинках громадського транспорту;

- на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра;

5) перевезення пасажирів громадським транспортом з наповненістю більш ніж 50% від передбачених технічними умовами на транспортний засіб місць для стояння.

 

1.3. Головному управлінню Національної поліції у Львівській області, Головному управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області, головам райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських територіальних громад посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях області.

Термін: постійно

 

1.4. Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА рекомендувати сімейним лікарям при амбулаторному лікуванні хворих на COVID-19 чи скеруванні контактних на самоізоляцію пропонувати встановити додаток «Вдома». У разі відмови або відсутності технічних можливостей для встановлення додатку «Вдома» – повідомляти Національну поліцію для перевірки дотримання особою умов самоізоляції та  ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» на електронну адресу  covid.samoizol@gmail.com.

 

1.5. Головному управлінню Національної поліції у Львівській області, Державній установі «Львівський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», посадовим особам, уповноваженим органами місцевого самоврядування здійснювати контроль за дотриманням самоізоляції шляхом проведення перевірки фактичного перебування осіб за зазначеними ними адресами самоізоляції.

Термін: постійно

 

1.6Державній установі «Львівський обласний  центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України проводити належну лабораторну діагностику, епідеміологічне розслідування підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, відстежування  контактних осіб з використанням інформаційних електронних систем та організацію протиепідемічних заходів за місцем проживання та праці (навчання).

Термін: постійно

 

1.7. У разі збереження негативної динаміки щодо захворюваності населення області на COVID-19 за окремим рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00.00 01.02.2022 можуть бути ведено додаткові карантинні обмеження, а саме, заборонено:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах;

2) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти;

3) діяльність ринків, крім продовольчих.

 

1.8. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступників голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

СЛУХАЛИ:

 

2. Про розробку та впровадження вимог розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проектній документації.

 

ВИСТУПИЛИ:

1. Перший заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області Глобенко Валерій Анатолійович.

 

За результатами розгляду питання порядку денного засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,

 

ВИРІШИЛИ:

 

2.1. Затвердити План взаємодії Головного управління ДСНС України у Львівській області, департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо реалізації та впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проектній документації на території Львівської області згідно з додатком 2.

 

2.2. Головам райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських територіальних громад:

2.2.1. Забезпечити на адміністративних територіях у відповідності до чинного законодавства впровадження вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту (надалі - ІТЗ ЦЗ) при розробленні містобудівної та проектної документації.

2.2.2. Не приймати до розгляду на районній, міській, селищній та сільській архітектурно-містобудівній раді містобудівну документацію, у складі якої не передбачено розроблення ІТЗ ЦЗ (за винятком детальних планів території розміщених за межами населеного пункту).

2.2.3. Надавати завчасно, згідно з вимогами чинного законодавства, на адресу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації матеріали містобудівної документації, які плануються до розгляду на архітектурно-містобудівній раді.

 

2.3. Головам райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських територіальних громад забезпечити:

2.3.1. Організувати належну роботу щодо якісної підготовки завдання на розроблення розділу ІТЗ ЦЗ у складі містобудівної документації при розробленні комплексних планів просторового розвитку територій громад, генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій та своєчасно надавати їх відповідно до Кодексу цивільного захисту України, ДБН В.1.2.-4-2019 “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту”, ДБН Б.1.1.-5-2007 “Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації” (частина 1 та 2), ДБН Б 1.1-15:2012 “Склад та зміст генерального плану населеного пункту”, ДБН Б 1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, постанови КМУ від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

2.3.2. Без окремо розроблених розділів ІТЗ ЦЗ не погоджувати містобудівну документацію (за винятком детальних планів території розміщених за межами населеного пункту).

2.3.3. У відповідності до діючих нормативно-правових актів забезпечити надання матеріалів містобудівної документації (яка підлягає проведенню експертизи) для проведення її експертизи відповідними експертними організаціями.

2.3.4. Передбачати закладання містобудівної документації в частині інженерно-технічних заходів цивільного захисту до Західного регіонального центру страхового фонду документації (м. Львів, вул. Тесленка, 5).

2.3.5. Забезпечити надання примірників розділів ІТЗ ЦЗ в складі містобудівної документації до Головного управління ДСНС України у Львівській області для використання в службові діяльності.

 

2.3. Департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації:

2.3.1. Не приймати до розгляду на архітектурно-містобудівній раді містобудівну документацію, у складі якої не передбачено розроблення розділів ІТЗ ЦЗ (за винятком детальних планів території розміщених за межами населеного пункту).

2.3.2. Надавати завчасно, згідно з вимогами чинного законодавства, на адресу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації матеріали містобудівної документації, які плануються до розгляду на обласній архітектурно-містобудівній раді.

 

2.4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на заступників голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

 

 

Перший заступник голови комісії                                  Віталій ЗАГАЙНИЙ

 

 

 

Відповідальний секретар комісії                                    Володимир КРАВЦОВ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь