Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Лопатинської селищної ради

Дата: 09.12.2021 17:44

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від “ 09 ” грудня  2021 року   № 422

смт. Лопатин

Про оголошення конкурсу на

заміщення вакантної посади

Лопатинської селищної ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», «Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 07.11.2019 р. № 203-19, згідно структури та штатної чисельності Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради, з метою об’єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів на заміщення вакантної посади й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради.

2. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради згідно з додатком 1.

1. Конкурсній комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади:

3.1. Розробити перелік питань на перевірку знання претендентами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб місцевого самоврядування.

3.2. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради згідно з додатком 2.

3.3. Забезпечити прийом документів від кандидатів на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Лопатинської селищної ради повідомлення про оголошення конкурсу.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                     Олег МИКИТИН

до розпорядження від 09    грудня 2021 року  № 422

ОГОЛОШЕННЯ

про заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Лопатинської селищної ради

Основні вимоги до кандидатів:

Вища педагогічна або юридична освіта, не нижче ступеня спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою.

Повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", запобігання корупції" інші закони України; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; накази відповідного Міністерства України, накази Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Лопатинської селищної ради, такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для подання документів звертатися: до Лопатинської селищної ради, за адресою 80261, смт. Лопатин, вул. Центральна, 15а тел. 0964060067

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Керуючий справами                                                            Степан ВАВРЕНЬЧУК