A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лопатинська громада
Львівська область, Червоноградський район

Проєкти рішень 14 сесії 8 скликання

Дата: 16.11.2021 17:36
Кількість переглядів: 324

Безымянный

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

 

                                                                Р І Ш Е Н Н Я                

 

Від      листопада  2021 року                       №  1                           смт. Лопатин

 

Про затвердження порядку денного

другого пленарного засідання проведення сесії

 

 

Керуючись Законом України «Про  місцеве самоврядування в Україні» Лопатинська селищна рада,

                            ВИРІШИЛА:

Затвердити  порядок  денний проведення другого пленарного засідання чергової 14 сесії 8 скликання Лопатинської селищної ради згідно з додатком.

 

 

       

Селищний голова                                                                Олег МИКИТИН

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення  Лопатинської селищної ради від  25.11.2021 року № 1

 

Порядок денний проведення

засідання 14 сесії 8 скликання

Лопатинської селищної ради

 

  1. Про затвердження порядку денного  пленарного засідання 14  сесії 8 скликання.
  2. Звіт гуманітарного відділу за пропрацьований період.

      3. Про  затвердження  Положення про надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого  селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території  Лопатинської селищної територіальної громади.

       4. Про наглядові ради комунальних підприємств Лопатинської селищної ради.

       5. Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг.

       6. Про утворення старостинських округів Лопатинської територіальної громади.

       7.  Звіт старости населених пунктів Куликів, Корчівка, Волиця-Барилова, Барилів, Увин.

      8. Про зміну адреси місцезнаходження фінансового відділу Лопатинської селищної ради.

      9. Про внесення змін до бюджету Лопатинської територіальної громади в листопаді 2021 року.

    10. Про внесення змін в статут  Комунального закладу « Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг».

    11. Про зміни до статуту дошкільного навчального закладу с.Сморжів Лопатинської територіальної громади.

   12. Затвердження плану роботи Лопатинської селищної ради на 2022 рік.

   13. Затвердження плану соціально-економічного розвитку на 2022 рік.

   14. Земельні питання .

   15. Різне.

 

              Секретар селищної  ради                            Галина Білик

Безымянный

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

                                                                Р І Ш Е Н Н Я   №2                

 

Від      листопада  2021 року                                                  смт. Лопатин

Звіт гуманітарного відділу

 за 2021 рік

Заслухавши та обговоривши звіт начальника гуманітарного відділу Лопатинської селищної ради  М.Я.Федунець про роботу відділу у 2021 році, керуючись ст. 29 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”  Лопатинська селищна  рада,-

 

ВИРІШИЛА:

    1. Звіт  начальника гуманітарного відділу Лопатинської селищної ради за  2021 року взяти до відома.

    2.  Роботу відділу з гуманітарних питань визнати задовільною.

 

    3.Начальнику відділу (М.Я.Федунець):

 

      3.1. спрямовувати роботу закладів освіти та культури  Лопатинської ТГ на створення умов для забезпечення рівного доступу громадянам до якісної освіти, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості, на підвищення якості надання освітніх та культурних послуг;

     3.2. продовжувати роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури.

     4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну діючу комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму (А. В. Василишин)

 

 

 

 

 

           Селищний голова                                     Олег МИКИТИН

 

Безымянный

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

                                                                Р І Ш Е Н Н Я   №3

 

       25   листопада  2021 року                                                  смт. Лопатин

 

Про затвердження  «Положення про

порядок надання  земельних ділянок

громадянам для ведення особистого

селянського господарства  за рахунок

земель комунальної власності на території

Лопатинської територіальної громади»

     На підставі ст.ст. 13,14,142-144 Конституції України, ст.ст.12,116,122-124 Земельного кодексу України, керуючись ст.ст. 25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК, Лопатинська селищна рада -

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про порядок надання  земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель комунальної власності на території Лопатинської територіальної громади (Положення додається).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК (Б.Кожушко).

 

 

Селищний голова                                                     Олег МИКИТИН

 

                

 

Додаток 1

                                                                                                         до рішення 14сесії 8 скликання                                                                                                          Лопатинської селищної ради

                                                                                                         

від  25 листопада 2021 року №

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ (проєкт)

про порядок надання земельних ділянок громадянам

для ведення особистого селянського господарства

за рахунок земель комунальної власності

на території Лопатинської селищної   

територіальної   громади

Положення про порядок надання  земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території  Лопатинської селищної ради  (далі Положення) розроблено відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарство», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регулює порядок виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території  Лопатинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Це Положення розроблене і буде використовуватися  для надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства :

- за рахунок вільних  земельних ділянок сільськогосподарського призначення  прийнятих Лопатинською селищною радою   із державної власності у комунальну власність Лопатинської селищної ради Львівської області ( згідно актів приймання-передачі), які розташовані за межами населених пунктів і які  згідно рішення Лопатинської селищної ради будуть  визначені для надання громадянам у власність з цільовим призначенням  - для   ведення особистого селянського господарства  ;

 - за рахунок вільних земельних ділянок, які згідно Генеральних планів або іншої містобудівної документації розташовані в межах населених пунктів і які  згідно рішення Лопатинської селищної ради будуть  визначені для надання громадянам у власність з цільовим призначенням  - для   ведення особистого селянського господарства.

Дане положення не стосується безоплатної передачі (згідно статтей 116,118,121 Земельного кодексу України) у власність земельних ділянок, які є в користуванні громадян, що підтверджуються відповідними земельно - обліковими документами, були відняті від земельної частки (паю).

 Основною метою запровадження Положення є створення рівноправних та прозорих умов виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, використання їх за цільовим призначенням, забезпечення доцільного, економічного та ефективного використання і розпорядження землями, задоволення потреб територіальної громади та справедливої реалізації прав громадян на отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 

 

 

 

 

 

  1. Загальні положення

 

1.1. Отримання земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства мають право усі громадяни України (від 14 років і старше).

Переважне право на отримання земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства надається громадянам, які:

- є учасниками бойових дій  АТО,ООС, афганці та інші прирівняні до них особи,  членам сімей загиблих учасників АТО,ООС та постійно проживають та зареєстровані на території  Лопатинської селищної   територіальної громади;

-  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , є  ліквідаторами, які працювали на Чорнобильській АЕС, які  постійно проживають та зареєстровані  на території відповідного населеного пункту , що входить до   Лопатинської селищної ради  на території якого і за його межами  знаходяться вільні  земельні ділянки призначені для ведення особистого селянського господарства  ;

- постійно проживають та зареєстровані на території відповідного  населеного пункту , який входить до   Лопатинської селищної ради  та пропрацювали в закладах освіти (школах, ДНЗ), закладах медицини, культури  , що знаходяться на території конкретного населеного пункту  5    ( п’ять)  і більше років та являються працівниками на даний час або пішли на пенсію з даних установ;

-  на території відповідного населеного пункту побудували  новий житловий будинок в якому зареєстровані і проживають .

1.2. Надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства  проводиться на підставі рішень Лопатинської селищної ради про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  розроблених  та погоджених відповідно до чинного законодавства.

1.3. Прийняття рішень про надання  дозволів громадянам на  виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення  особистого селянського господарства  на території Лопатинської селищної ради здійснюється виключно у порядку черговості подачі заяв, враховуючи заяви, які подані до затвердження цього Положення.

1.4. Враховуючи значний обсяг заяв громадян та в зв’язку з обмеженою кількістю земель сільськогосподарського призначення, які  можна надавати у  власність громадян для ведення особистого селянського господарства, згідно п. 1.1.   Положення, площа земельних ділянок, встановлюються Лопатинською селищною  радою при  наявності вільних земель в межах та  за межами конкретного населеного пункту    з урахуванням п. 4.1. Положення, яка не повинна  бути більшою за            2,0000 га (передбачена  статтею 121 Земельного кодексу України) та рекомендована:

-для учасників бойових дій (АТО, ООС, афганців та інших  прирівняних до них особи), які виявили бажання одержати земельні ділянки на території  відповідного населеного пункту де вони зареєстровані і постійно проживають та за його межами  площа земельної ділянки  до  2,0000 га (при відсутності  у власності земельної частки (паю) отриманої  в порядку приватизації сільськогосподарського підприємства або  в порядку спадкування);

-для учасників  бойових дій (АТО, ООС, афганців та інших прирівняних до них особи), які виявили бажання одержати земельні ділянки на території  відповідного населеного пункту де вони зареєстровані і постійно проживають та за його межами площа земельної ділянки до 1,0000 га (при наявності у власності  земельної частки (паю) отриманої  в порядку приватизації сільськогосподарського підприємства або  в порядку спадкування);

-для учасників бойових дій  (АТО, ООС, афганців та інших прирівняних до них особи), які виявили бажання одержати земельні ділянки на території  відповідного населеного пункту де вони не зареєстровані і не  проживають або  за його межами  площа земельної ділянки  до 1,0000 га;

          – для членів сім’ї загиблих військовослужбовців у зоні АТО, ООС , які проживають на території Лопатинської селищної територіальної громади  орієнтовна площа земельної ділянки     –   до 2,0000га ;

             – для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , ліквідаторам, які працювали на Чорнобильській АЕС, батькам сімей, які мають 3-х і більше дітей віком до 18 років (багатодітні),  дітям-сиротам – орієнтовна площа  в розмірі до 1,0000 га  (   якщо згідно облікової картки  об’єкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту або за його межами  ( де знаходиться вільна земельна ділянка) відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають,  або  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га.

- для громадян при утворені  на території  відповідного населеного пункту нового домогосподарства :

- орієнтовна площа земельної ділянки до 1,0000 га  (при відсутності  у власності земельної частки (паю) отриманої  в порядку приватизації сільськогосподарського підприємства або  в порядку спадкування);

орієнтовна площа земельної ділянки  до 0,50 га (при наявності у власності  земельної частки (паю) отриманої  в порядку приватизації сільськогосподарського підприємства або  в порядку спадкування)

          – працівникам комунальних установ Лопатинської селищної територіальної громади , а саме:  закладів культури та освіти (шкіл та дошкільних навчальних закладів)  на території відповідного населеного пункту Лопатинської селищної ради  де вони проживають і працюють  – орієнтовна площа земельної ділянки  в розмірі до 1,0000 га (якщо згідно облікової картки  об’єкта погосподарського обліку   відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають  або  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га.

        - працівникам комунальних установ та закладів медицини, що обслуговують населення  населених пунктів  де проживають і працюють   – орієнтовно в розмірі до 1,0000 га (якщо згідно облікової картки  об»єкта погосподарського обліку на території населеного пункту  (де знаходиться вільна земельна ділянка) відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають  або  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га.

         -  для  інших громадян  – орієнтовна площа земельної ділянки  до 0,5000га.                  (якщо згідно облікової картки  об»єкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту (де знаходиться вільна земельна ділянка) відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають  або  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га.

       - громадянам, в яких земельна ділянка знаходяться в постійному користуванні для особистого підсобного господарства, в розмірі зазначеного в державному акті, якщо ними не використане право на безкоштовну приватизацію згідно чинного законодавства для ведення особистого селянського господарства;

-  громадянам  на території  сіл (де відсутні земельні частки (паї)),  земельна ділянка ,   якими вони користуються на підставі відповідних рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування без правовстановлюючих документів :

 в  розмірі від 0,08 га  до  1,5000 га,    якщо згідно облікової картки  обєкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га ;

в розмірі від 0,0800 га  до 0,5000 га, якщо згідно облікової картки  обєкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту   площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить  більше 0,5000 га

-  громадянам, які проживають на території відповідного населеного пункту Лопатинської селищної ради  і користуються земельними ділянками на підставі відповідних рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування без правовстановлюючих документів, які розташовані в межах і за межами  відповідного населеного пункту  площа земельної ділянки становить  від  0,2000 га  до  1,0000 га,   (   якщо згідно облікової картки  об’єкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають та  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить менше 0,5000 га ).

-  громадянам, які проживають на території відповідного населеного пункту Лопатинської селищної ради  і користуються земельними ділянками на підставі відповідних рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування без правовстановлюючих документів, які розташовані в межах і за межами відповідного населеного пункту  площа земельної ділянки становить  від  0,2000 га  до  0,5000 га,   (   якщо згідно облікової картки  об’єкта погосподарського обліку на території відповідного населеного пункту відсутня земельна  частка (пай )  в домогосподарстві  де вони зареєстровані або проживають та  площа земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, що є у власності або користуванні   членів особистого селянського господарства становить більше 0,5000 га ).

1.5. Громадянам, що мають в користуванні земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, але не мають архівних рішень про приватизацію земельних ділянок,  земельні ділянки надаються за проєктом відведення на підставі наданого  Лопатинською селищною радою Львівської області дозволу, відповідно до заяви. 

 

1.6. Громадянам, які разом проживають або за взаємною згодою в разі відмови однієї особи від земельної ділянки ( яка була записана в земельній шнуровій книзі і була віднята від земельної частки ( паю ), згідно проекту роздержавлення)    на користь іншої  особи ,  земельні ділянки надаються  проєктом відведення на підставі наданого Лопатинською селищною радою Львівської області  дозволу, відповідно до заяви. 

 

  1. Облік громадян

2.1. Земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства надаються громадянам , які подали заяву.

2.2. Заяви  на виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  подаються до Лопатинської селищної ради, яка приймає і реєструє їх в книзі реєстрації заяв .

 

До заяви додаються:

  • копія паспорта заявника;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності, або відмітка в паспорті про відсутність такого за релігійними переконаннями);
  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  про відсутність або наявність земельних ділянок у власності;
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності – посвідчення АТО,ООС)
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності –  посвідчення учасника бойових дій, посвідчення багатодітної сім’ї, посвідчення ліквідатора ЧАЕС, посвідчення особи яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-3 категорій, посвідчення інваліда війни, посвідчення дитини - сироти,
  • документ про реєстрацію місця проживання , а представники сімей, члени яких загинули під час участі в АТО,ООС –  документ, що підтверджує їх родинний зв'язок із загиблим в АТО,ООС);
  • виписка з погосподарської книги, або інших земельно-облікових документів  щодо наявності земельних ділянок (загальна площа та в розрізі за цільовим призначенням по КВЦПЗ ) за домогосподарством   в якому зареєстрований заявник, з зазначенням  земельних ділянок , що є у власності (користуванні) заявника;

           -   викопіювання бажаного місця розташування земельної ділянки  для отримання у власність.

У разі відсутності одного з обов’язкових додатків до заяви, селищна рада має право не розглядати дану заяву, а сама заява вважається не поданою.

 

2.3. Заява та документи, визначені у п.2.2 даного Положення, після розгляду селищним головою скеровуються до Комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК Лопатинської селищної ради для внесення громадян до списків черговості.

2.4. Черговість громадян визначається датою реєстрації поданої заяви та документів, передбачених пунктом 2.2 даного Положення.

У разі надходження протягом одного дня двох і більше заяв громадян, переважне право при визначенні черговості надається заяві, що раніше зареєстрована.

 

2.5. Облік громадян, бажаючих отримати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, після розгляду  та висновків комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК  Лопатинської селищної ради  проводить відділ земельних ресурсів Лопатинської селищної ради шляхом включення їх до списків черговості громадян щодо надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  (книг реєстрації) (далі – списки черговості), в тому числі по чергах та населених пунктах:

- загальна черга;

- першочергова черга;

- позачергова черга.

Книги реєстрації повинні бути пронумеровані, прошнуровані, підписані головою селищної ради та скріплені печаткою селищної ради.

                                 

 

                               3.  Критерії черговості та порядок надання земельних ділянок

         3.1. Право на позачергове одержання  земельної ділянки мають:

– учасники бойових дій; учасники АТО, ООС та прирівняні до них особи;

– учасники війни та прирівняні до них особи ;

– інваліди війни та прирівняні до них особи ;

– сім’ї загиблих військовослужбовців учасників АТО, ООС;

– багатодітні сім’ї (мати героїні).

         3.2. Право на першочергове одержання  земельної ділянки мають:

– ліквідатори, які працювали на Чорнобильській АЕС ( при умові відсутності в громадянина земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва);

громадяни, які постійно проживають та зареєстровані на території відповідного населеного пункту Лопатинської селищної ради  територіальної громади та  пропрацювали в закладах освіти (школах, ДНЗ), закладах медицини, культури    ( що знаходяться на території даного старостинського округу) 5 (п’ять ) і більше років та являються працівниками  на даний час або пішли на пенсію з даних установ;

        3.3. Надання земельних ділянок для громадян загальної черги здійснюється на    

загальних підставах без врахування пільг.

           3.4.Перехід  від позачергової  черги до  наступної  черги   відбувається  після  зняття з обліку всіх заяв попередньої  черги  / з належно поданими документами (або, в разі відмови заявника від запропонованої земельної ділянки ).

3.5. При наявності вільних земель  депутатська комісія з питань землекористування, архітектури, будівництва, екології, транспорту та АПК  за участю громадян розглядає їхні заяви та подані документи ( відповідно до п.2.2. Положення) в порядку черговості та пропонує  вибрати місцезнаходження  земельної  ділянки  .

           3.6. За  результатами  роботи  комісії громадянин подає заяву про надання йому  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства .

           3.7. Заява, подані документи і графічні матеріали передаються на  розгляд  сесії селищної ради, яка в місячний термін  надає  дозвіл або відмову заявнику на розробку проекту землеустрою.

3.8. Після прийняття селищною радою рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянин у встановленому чинним законодавством порядку замовляє такий проект  у суб’єкта господарювання , що має ліцензію на виконання землевпорядних робіт.

3.9. Порядок, вартість, терміни та інші умови розроблення землевпорядної документації визначаються договором, укладеним між заявником і виконавцем цих робіт. Нормативи та строки розробки землевпорядної документації визначаються чинним законодавством України.

3.10. Відповідальність за достовірність та відповідність розробленої документації із землеустрою згідно з чинним законодавством несуть її розробники .

3.11. Розроблений    проект  землеустрою  розробник  подає його на погодження   до  Держгеокадастру  України .

3.12. Розроблений та погоджений  відповідно до законодавства  проект землеустрою передається селищній раді , яка протягом місяця з дня отримання проекту /а, якщо необхідно провести обов’язкову землевпорядну експертизу – після отримання  позитивного  висновку  такої  експертизи/ приймає рішення щодо затвердження проекту землеустрою і передачу земельної ділянки у власність громадянину для ведення особистого селянського господарства.

3.13. Зняття з обліку учасника АТО, який отримав статус учасника бойових дій (членів сім’ї загиблого учасника АТО, який отримав статус учасника бойових дій) відбувається після отримання ним/ членами сім’ї загиблого/ рішення селищної ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуальної житлової забудови або ведення індивідуального садівництва.

3.14. Учасники АТО, які отримали статус учасника бойових дій (члени сім’ї загиблих учасників АТО , які отримали статус учасників бойових дій), які  не бажають отримувати запропоновану земельну ділянку, мають право відмовитись від неї шляхом подання відповідної заяви на ім’я селищного голови. У цьому випадку заявник /члени сімї загиблого/знімаються з обліку.

           3.15.Постійна комісія з питань землекористування, архітектури будівництва, екології та АПК Лопатинської  селищної ради, аналізує кількість поданих заяв та виносить на сесії свої пропозиції. В пропозиції має бути вказано масив земель сільськогосподарського призначення та площа земельної ділянки, яка пропонується для надання громадянам для ведення особистого селянського господарства. Пропозиції оформляються протоколом.

 

 

4.Умови щодо надання земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства

 

4.1. Земельна ділянка  для ведення особистого селянського господарства надається заявникові одна та один раз (згідно  ст.,ст. 116,118 Земельного Кодексу України) з урахуванням даних щодо наявності або відсутності земельної ділянки у власності, отриманої в порядку безоплатної приватизації або отриманої у власність в іншому порядку, шляхом укладання цивільно-правових угод.

            4.2. Дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  надається рішенням Лопатинської селищної  ради на одну земельну ділянку,  терміном на 1 (один) рік, якщо документи не виготовилися, то рішення після спливу одного року втрачає силу.

4.3.В разі якщо особа не виготовила документи у вказаний термін з поважних причин (довготривале відрядження або лікування) рішенням селищної ради термін дії дозволу може бути продовжено але не більше ніж на 1 рік.

 

4.3. Громадяни, які не бажають отримати запропоновану земельну ділянку мають право відмовитись від неї шляхом подання відповідної заяви на ім’я селищного голови.

4.4. Приступати до використання земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства, громадяни мають право після державної реєстрації прав на неї відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та оформлення права власності.

 

 

5.Прикінцеві положення

 

5.1. Це Положення набирає чинності з моменту його затвердження сесією Лопатинської селищної ради з моменту оприлюднення на офіційному  веб-сайті Лопатинської  селищної  ради та опублікування  в друкованих засобах інформації.

5.2.Громадяни, які подали заяви до Лопатинської  селищної ради про виділення їм земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства до введення в дію даного Положення повинні додати до раніше поданих заяв документи, передбачені підпунктом 2.2 пункту 2 Положення.

5.2. Подані до набрання чинності цим Положенням до інших органів влади та місцевого самоврядування заяви про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства підлягають перегляду, впорядкуванню та взяття на облік у порядку, встановленому цим Положенням.

5.3. Громадяни, які отримали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ( на підставі відповідних рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування відповідно до вимог законодавства України), які були прийняті Лопатинською селищною радою з державної власності у комунальну власність  та не встигли виготовити документацію із землеустрою на земельні ділянки, зобов’язані  повідомити про такі рішення відділ земельних ресурсів селищної ради  .

5.4. Лопатинська селищна рада  в день отримання повідомлення поновлює заяви та документи відповідно до цього Положення. Взяття на облік громадян, які подали нові заяви здійснюється у порядку, встановленому цим Положенням, за датою реєстрації їх первинних заяв про виділення земельної ділянки (первинні заяви повинні зберігатися у матеріалах облікової справи заявника).

5.5. Громадяни, які отримали дозвіл на виготовлення проектів відведення земельних ділянок (на підставі відповідних рішень органів державної влади та  місцевого самоврядування відповідно до вимог законодавства України), які були прийняті Лопатинською селищною радою з державної власності у комунальну власність  та  виготовили документацію із землеустрою на земельні ділянки, зобов’язані  надати вказану документацію на затвердження до Лопатинської селищної ради Львівської області.

5.6. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться рішенням Лопатинської селищної ради.

 

 

 

 

Секретар  ради                                                       Галина БІЛИК

 

 

                                                                                                                                         Додаток №1

                                                                                                              Голові

                                                                                                                    Лопатинської селищної ради

                                                                                                              Микитину О.В.

 

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                  ( П.І.Б. заявника та уповноваженої особи

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                       підстава діяти від імені заявника

                                                                                                      __________________________________                                    

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                     ( зареєстроване місце проживання )

                                                                                         _________________________________________                                                                                                                          

                                                                                                  ( ідентифікаційний номер фізичної особи )

                                                                                                    _________________________________

                                                                                                                  (контактний телефон)   

ЗАЯВА

               Прошу надати   мені  у власність  земельну ділянку площею    ___________ га       для  ведення  особистого селянського господарства,  яка розташована на території Лопатинської селищної ради в межах ( за межами) населеного  пункту      ___________________ 

 

Я, ___________________________________________________, право на безкоштовну приватизацію земельної ділянки за даним цільовим призначенням не використав (ла).

Ознайомлений(а) із нормами закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю дозвіл на обробку своїх персональних даних.

             До заяви  додаються:

  • копія паспорта заявника;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності, або відмітка в паспорті про відсутність такого за релігійними переконаннями);
  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  про відсутність або наявність земельних ділянок у власності;
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності – посвідчення АТО,ООС )
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності –  посвідчення учасника бойових дій,  посвідчення багатодітної сім’ї, посвідчення ліквідатора ЧАЕС, посвідчення особи яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-3 категорій, посвідчення інваліда війни, посвідчення дитини - сироти,
  • нотаріально посвідчена копія довіреності уповноваженої особи, якщо документи подає уповноважена особа громадянина України ;
  • документ про реєстрацію місця проживання , а представники сімей, члени яких загинули під час участі в АТО,ООС –  документ, що підтверджує їх родинний зв'язок із загиблим в АТО,ООС);
  • виписка з погосподарської книги, або інших земельно-облікових документів  щодо наявності земельних ділянок (загальна площа та в розрізі за цільовим призначенням по КВЦПЗ ) за домогосподарством   в якому зареєстрований заявник, з зазначенням  земельних ділянок , що є у власності    ( користуванні) заявника;

           -   в заяві вказується бажане місце розташування земельної ділянки  для отримання у власність.

           дата______________                  ____________                               _________________

                                                                         (підпис)                           (прізвище, ім»я по-батькові)

                                                                                                                         

                                                                                                                                            Додаток № 2

                                                                                                              Голові

                                                                                                                    Лопатинської селищної ради

                                                                                                              Микитину О.В.

 

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                  ( П.І.Б. заявника та уповноваженої особи

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                       підстава діяти від імені заявника

                                                                                                      __________________________________                                    

                                                                                                       _________________________________

                                                                                                     ( зареєстроване місце проживання )

                                                                                              ______________________________                                                                                                                                                                                                               

                                                                                         ( ідентифікаційний номер фізичної особи)

                                                                                                    _________________________________

                                                                                                                  (контактний телефон)

ЗАЯВА

Прошу надати мені дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею _________га, для     ведення особистого селянського господарства, за рахунок категорії земель згідно КВЦПЗ                                                                                                           _______________________________________________________________________ (вказати за рахунок якої категорії земель та вид угідь з яких надається                      

розташована за  адресою:_________________________________________________ 

(в межах чи за  межами населеного пункту Лопатинської селищної ради), _______________________________________________________________________

 

Я, ___________________________________________________, право на безкоштовну приватизацію земельної ділянки за даним цільовим призначенням не використав (ла).

Ознайомлений(а) із нормами закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю дозвіл на обробку своїх персональних даних.

До заяви  додаються:

  • копія паспорта заявника;
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності, або відмітка в паспорті про відсутність такого за релігійними переконаннями);
  • відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  про відсутність або наявність земельних ділянок у власності;
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності – посвідчення АТО,ООС )
  • документи, що посвідчують право громадян бути визнаними такими, що мають переважне право на отримання земельної ділянки (за наявності –  посвідчення учасника бойових дій,  посвідчення багатодітної сім’ї, посвідчення ліквідатора ЧАЕС, посвідчення особи яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-3 категорій, посвідчення інваліда війни, посвідчення дитини - сироти,
  • нотаріально посвідчена копія довіреності уповноваженої особи, якщо документи подає уповноважена особа громадянина України ;
  • документ про реєстрацію місця проживання , а представники сімей, члени яких загинули під час участі в АТО,ООС –  документ, що підтверджує їх родинний зв'язок із загиблим в АТО,ООС);
  • виписка з погосподарської книги, або інших земельно-облікових документів  щодо наявності земельних ділянок (загальна площа та в розрізі за цільовим призначенням по КВЦПЗ ) за домогосподарством   в якому зареєстрований заявник, з зазначенням  земельних ділянок , що є у власності    ( користуванні) заявника;

           -   в заяві вказується бажане місце розташування земельної ділянки  для отримання у власність.

          

               дата______________                  ____________                               _________________

                                                                    (підпис)                                ( прізвище, ім»я по-батькові)

 

 

 

Безымянный

ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

 

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14    СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

                                                  Р І Ш Е Н Н Я  №4 

 

25  листопада  2021 року                                                 смт. Лопатин

 

                                                     

Про  наглядові ради комунальних                             

підприємств Лопатинської селищної

ради.

Відповідно до пункту 301 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної та комунальної власності», частини 1 статті 78 Господарського кодексу України, Лопатинська селищна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити:

1.1. критерії обов'язковості утворення наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (додаток №1);

1.2. Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (додаток №2);

1.3. порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (додаток №3);

 1.4. перелік питань, що належать до виключної компетенції наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (додаток №4); 

 

2. Керівникам комунальних підприємств Лопатинської селищної ради вжити заходів щодо приведення статутів підприємств, що підпадають під дію цього рішення, у відповідність до вимог чинного законодавства та цього рішення. 

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Лопатинської селищної ради.

         Селищний голова                                 Олег МИКИТИН

    

 

Додаток 1

Затверджено        рішенням 14 сесії 8 скликання 

 Лопатинської селищної ради  

№     від 25.11.2021р.

Критерії обов'язковості утворення наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради 

1. Наглядова рада обов'язково утворюється в комунальних унітарних підприємствах Лопатинської селищної ради за наявності одного з таких критеріїв: 

1.1. вартість активів згідно з даними його фінансової звітності за останній звітний рік перевищує грн; 

           1.2. розмір статутного капіталу перевищує  грн; 

         1.3. загальна сума поповнення статутного капіталу та інших трансфертів з місцевого бюджету за попередній фінансовий рік сукупно перевищує грн; 

         1.4. сума річного обороту за попередній фінансовий рік перевищує грн;

         1.5. кількість працівників становить та більше осіб;

        1.6. підприємство надає послуги визначені Законом України «Про житлово комунальні послуги». 

         1.7. за окремими рішеннями Лопатинської селищної ради за обгрунтованими зверненнями громадськості 

 

 

 

 

     Секретар ради                              Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

Затверджено        рішенням 14 сесії 8 скликання 

 Лопатинської селищної ради  

№     від 25.11.2021р.

 

 

ПОРЯДОК утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради 

комунального підприємства Лопатинської селищної ради 

1.Загальні положення 

 

1.1. Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (далі – Порядок) визначає процедуру утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради комунального підприємства (далі – наглядова рада). Наглядова рада утворюється рішенням Лопатинської селищної ради згідно з затвердженими критеріями, відповідно до яких утворення наглядової ради є обов'язковим у комунальному підприємстві, засновником якого є Лопатинська селищна рада. 

1.2. Порядок призначення членів наглядової ради, її кількісний склад, порядок скликання, проведення засідання, прийняття рішень та інші питання внутрішньої організації діяльності наглядової ради визначаються цим Порядком. 

1.3. Кількість членів наглядової ради складає від 3 до 9 осіб. 

1.4. Загальна кількість незалежних членів наглядової ради становить не більше ніж 2/5 від її загального складу. 

1.5. Строк повноважень персонального складу наглядової ради становить Повноваження членів наглядової ради припиняються з припиненням повноважень відповідної наглядової ради. За збігом вказаного терміну не пізніше ніж через 30 календарних днів органи визначені розділом 2 цього Положення вживають заходів щодо Визначення нового персонального складу наглядової ради. 

1.6. Незалежний член наглядової ради це фізична особа, яка повинна відповідати наступним вимогам: 

- є громадянином України; - наявність повної цивільної дієздатності; - має вищу освіту ; - не є засновником чи членом органу управління комунального підприємства; 

є посадовою особою чи працівником даного комунального підприємства; 

- не є близькою особою для посадових осіб чи працівників комунального підприємства, депутатів Лопатинської селищної ради та членів її виконавчого комітету, керівників органу місцевого самоврядування; 

- не є працівником теперішнього або колишнього аудитора комунального підприємства; 

- не отримувала та не отримує винагороди від третіх осіб за виконання обов'язків члена наглядової ради; 

- не є депутатом Лопатинської селищної ради, посадовою особою органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету Лопатинської селищної ради, державним службовцем, депутатом обласної ради, народним депутатом України, помічником консультантом депутата місцевої, обласної ради чи народного депутата України. 

1.7. Член наглядової ради не може одночасно бути членом кількох наглядових рад. 

1.8. До складу наглядової ради обов'язково включається представник Лопатинської селищної ради, представник виконавчого органу Лопатинської селищної ради та незалежні члени, обрані на конкурсних засадах у затвердженому рішенням Лопатинської селищної ради порядку. 

До складу наглядової ради включаються уповноважені особи від таких суб'єктів подання (у співвідношенні до загальної кількості членів наглядової ради): 

- 2/5 складу — посадові особи виконавчого органу Лопатинської селищної ради; у - 1/5 складу — представники від Лопатинської селищної ради — депутати селищної ради поточного скликання; 

- 2/5 складу — незалежні члени, обрані на конкурсних засадах.

2. Діяльність наглядової  ради.

2.1. Структурний підрозділ виконавчого органу, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться підприємство, готує розпорядження селищного голови про визначення члена наглядової ради від виконавчого органу Лопатинської селищної ради та проект рішення Лопатинської селищної ради щодо утворення та кількісного складу наглядової ради (з метою його оприлюднення). 

2.2. Рішення Лопатинської селищної ради про утворення наглядової ради оприлюднюється на офіційному вебсайті Лопатинської селищної ради та на сайті відповідного комунального підприємства (за наявності такого сайту) не пізніше 5 робочих днів після прийняття рішення про її утворення. 

2.3. Лопатинською селищною радою протягом 30 днів з моменту оприлюднення рішення про утворення наглядової ради приймається рішення про визначення членів наглядової ради з числа депутатів селищної ради поточного скликання. 

2.4. Незалежний член наглядової ради обирається відповідно до цього рішення. Конкурсна комісія, утворена відповідно до розпорядження селищного голови протягом 30 днів проводить конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради. В разі подання на ім'я селищного голови однієї заяви громадян щодо участі в наглядовій раді вона підлягає розгляду Конкурсною комісією. 

2.5. Структурний підрозділ виконавчого органу, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться підприємство, розробляє та подає на найближче, після завершення конкурсу, пленарне засідання Лопатинської селищної ради проект рішення про затвердження 

персонального складу наглядової ради. 

2.6. Персональний склад наглядової ради затверджується виходячи з рішення Лопатинської селищної ради, розпорядження селищного голови про визначення членів наглядової ради та результатів конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради. 

2.7. Наглядова рада припиняє свої обов'язки за закінченням строку її утворення або рішенням селищної ради у випадках: 

- не подання Лопатинській селищній раді річного звіту про діяльність Наглядової ради; 

 - в разі не проведення засідань наглядової ради без поважних причин більше ніж 1 раз в 3 місяці. 

3. Організація діяльності наглядової ради 

3.1. Наглядова рада є колегіальним органом управління комунального підприємства, що утворюється на комунальному підприємстві. 

3.2. До складу наглядової ради входять голова, секретар та члени наглядової ради, які виконують свої обов'язки на громадських засадах, безоплатно. Голова, та секретар наглядової ради обираються та відкликаються членами наглядової ради з їхнього числа простою більшістю голосів від загального складу наглядової ради. 

Голова наглядової ради обирається із загального складу наглядової ради із числа незалежних членів наглядової ради. 

3.3. Наглядову раду очолює голова. 

3.4. Повноваження голови наглядової ради визначаються статутом комунального підприємства та цим порядком. У разі неможливості здійснення головою наглядової ради своїх повноважень його повноваження на відповідному засіданні здійснює один із членів наглядової ради обраний простою більшістю від загального складу ради. 

3.5. Засідання наглядової ради. 

3.5.1. Основною формою роботи наглядової ради є засідання. Планові засідання наглядової ради проводяться не менше одного разу на квартал відповідно до графіку, затвердженого наглядовою радою. Позапланові засідання наглядової ради можуть скликатися у будь-який час за ініціативою голови наглядової ради, будь-якого з членів наглядової ради, засновника комунального підприємства, структурного підрозділу Виконавчого органу, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться підприємство, керівника комунального підприємства у триденний строк з моменту отримання наглядовою радою письмової мотивованої вимоги від ініціатора позапланового засідання разом з копіями документів/проектами рішень, що будуть розглядатися наглядовою радою. 

3.5.2. Засідання наглядової ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні більше половини членів наглядової ради від її загального складу. 

3.5.3. Голова наглядової ради веде її засідання та організовує її роботу. 

3.5.4. Порядок денний засідання визначається головою наглядової ради. Про порядок денний, дату, час та місце проведення засідання наглядової ради її члени повідомляються  персонально не пізніше як за 3 дні до засідання. Не пізніше ніж за 2 дні до засідання інформація про порядок денний, час та місце засідання оприлюднюється на офіційному вебсайті Лопатинської селищної ради. 

3.5.5. Рішення наглядової ради приймається простою більшістю голосів від загального складу наглядової ради. При цьому член наглядової ради має право письмово викласти окрему думку з питань, що розглядаються. 

3.5.6. Під час голосування голова та кожен із членів наглядової ради мають один голос. У разі прийняття наглядовою радою рішення про укладення підприємством правочину, щодо вчинення якого є заінтересованість, члени наглядової ради, які є заінтересованими особами, не мають права голосу та не можуть будь-яким іншим чином брати участь у розгляді предмета питання. 

3.5.7. На засідання наглядової ради запрошується керівник (представник комунального підприємства) та можуть брати участь інші особи. 

3.5.8. На засіданнях наглядової ради ведуться протоколи, які підписуються всіма присутніми членами наглядової ради, включаючи головуючого на засіданні. Протокол засідання наглядової ради оформляється у трьох оригінальних примірниках протягом трьох робочих днів після проведення засідання. Один примірник протоколу засідання наглядової ради зберігається у комунальному підприємстві, другий — у структурному підрозділі виконавчого органу, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться підприємство, третій – у голови Наглядової ради. Сканована копія протоколу засідання наглядової ради надсилається електронною поштою всім її членам. Підписаний протокол протягом 5 робочих днів оприлюднюється на офіційному вебсайті Лопатинської селищної ради та на сайті відповідного комунального підприємства (за наявності такого сайту). 

3.5.9. Про прийняте рішення наглядова рада повідомляє керівника комунального підприємства та виконавчий орган, в оперативному підпорядкуванні якого знаходиться підприємство наступного дня після засідання. 

3.5.10. Рішення наглядової ради, прийняті в межах її компетенції та у відп 

сті в межах її компетенції та у відповідності до вимог чинного законодавства, обов'язкові для виконання комунальним підприємством. 

4.Права та обов’язки членів наглядової ради.

4.1. Член наглядової ради має право: 

- отримувати, ознайомлюватися з будь-якими документами та інформацією про діяльність комунального підприємства, робити виписки, фото фіксацію, окрім документів з обмеженим доступом; 

- доступу до всіх невиробничих приміщень комунального підприємства у робочий час та день, окрім тих, що потребують спеціальних дозвільних документів (дозволів, допусків, тощо); 

- брати участь у всіх офіційних нарадах, зустрічах, засіданнях та комісіях на комунальному підприємстві; 

- отримувати інформацію про порядок денний, матеріали, дату, час та місце проведення засідання наглядової ради не пізніше як за 3 дні до визначеної дати проведення засідання; 

- вносити питання, проекти документів, рішень, пропозиції та зауваження до порядку денного засідання наглядової ради; 

- подати письмово оформлену окрему думку щодо питання порядку денного та проекту рішення наглядової ради, яка додається до протоколу засідання наглядової ради; 

- вимагати скликання засідання наглядової ради відповідно до вимог цього порядку; 

- порушувати перед наглядовою радою питання щодо звільнення посадових осіб комунального підприємства з наданням відповідного обгрунтування; 

- порушувати питання щодо звітування посадових осіб комунального підприємства перед наглядовою радою; 

- виконувати свої обов'язки особисто без права передачі їх будь-яким іншим особам. 4.2. Член наглядової ради зобов'язаний: - діяти в інтересах Лопатинської громади та комунального підприємства; 

- керуватися у своїй діяльності чинним законодавством України, статутом підприємства та цим порядком; 

- не розголошувати, не поширювати та не передавати третім особам персональних даних, отриманих в ході роботи або які містяться в документах, окрім випадків, передбачених чинним законодавством; 

- не розголошувати конфіденційну інформацію та комерційну таємницю про діяльність комунального підприємства, яка стала відомою у зв'язку із виконанням функцій члена наглядової ради, а також не використовувати її у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб, окрім випадків, передбачених чинним законодавством; 

- брати участь у засіданнях наглядової ради; 

- завчасно повідомляти голову наглядової ради про неможливість участі у засіданнях наглядової ради із зазначенням поважності причини відсутності; 

- виконувати рішення наглядової ради. 4.3. Повноваження голови наглядової ради. Голова наглядової ради: 

- керується у своїй діяльності чинним законодавством України, статутом комунального підприємства, рішеннями Лопатинської селищної ради та цим порядком; 

- організовує роботу наглядової ради та здійснює контроль за виконанням рішень, прийнятих наглядовою радою; 

- своєчасно скликає засідання наглядової ради та головує на них, визначає порядок денний засідань; 

- звітує перед Лопатинською селищною радою про роботу наглядової ради на вимогу Лопатинської селищної ради але не рідше одного разу на рік; 

- за рішенням наглядової ради порушує перед селищною радою питання щодо внесення змін до її складу; 

- представляє наглядову раду у відносинах з підприємством, іншими установами, організаціями, підприємствами та органами влади; 

- підписує рішення наглядової ради та протокол засідання. 

Члени наглядової ради при виконанні своїх повноважень несуть цивільну, адміністративну, кримінальну відповідальність. 

5.Дострокове припинення повноважень члена наглядової ради.

5.1. Повноваження члена наглядової ради можуть бути припинені достроково за ініціативою члена наглядової ради або суб'єкта його визначення. 

5.2. Повноваження члена наглядової ради можуть бути припинені достроково за ініціативою суб'єкта визначення такого члена у випадках, передбачених цим порядком та статутом підприємства. 

5.3. Член наглядової ради зобов'язаний невідкладно подати суб'єкту його визначення письмову заяву про припинення своїх повноважень, у разі виявлення обставин його невідповідності вимогам, встановленим цим порядком та статутом підприємства. 

5.4. Суб'єкт визначення, отримавши письмову заяву члена наглядової ради про припинення своїх повноважень, або рішення наглядової ради про необхідність припинення повноважень відповідного члена наглядової ради, повинен прийняти рішення щодо припинення повноважень відповідного члена наглядової ради протягом 30 календарних днів з дня отримання заяви або рішення наглядової ради відповідно. 

5.5. Повноваження члена наглядової ради припиняються також у випадку: 

- за заявою про припинення повноважень - з моменту надання ним або його законним представником такої заяви суб'єкту визначення. При цьому суб'єкт визначення має прийняти відповідне рішення; 

- неналежного виконання обов'язків – з моменту прийняття відповідного рішення суб'єктом визначення; 

- не виконання обов'язків члена наглядової ради у зв'язку зі станом здоров'я; 

- притягнення до відповідальності за вчинення злочину – з моменту набрання законної сили вироку суду; 

- визнання його недієздатним або обмежено дієздатним, безвісно відсутнім чи померлим – з моменту набрання законної сили відповідного рішення суду; 

- ліквідації наглядової ради – з моменту прийняття рішення Лопатинською селищною радою та внесення відповідних змін до статуту комунального підприємства; 

- закінчення строку повноважень наглядової ради - з наступного дня після закінчення відповідного строку. 

- якщо незалежний член наглядової ради перестав відповідати критеріям що передбачені п.1.6 цього порядку (Вимоги до незалежних членів наглядової ради) — з моменту прийняття відповідного рішення; 

- припинення повноважень посадової особи/депутата селищної ради. 

5.6. У разі припинення повноважень члена наглядової ради суб'єкт визначення має визначити іншого члена наглядової ради відповідно до цього порядку у строк, що не перевищує 30 робочих днів. 

 

П 

 

Додаток 3

Затверджено        рішенням 14 сесії 8 скликання 

 Лопатинської селищної ради  

№     від 25.11.2021р.

 

ПОРЯДОК проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової 

ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради 

1. Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (далі – порядок) визначає процедуру проведення конкурсного відбору з визначення кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (далі - наглядова рада). 

2. Незалежний член наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради (далі – незалежний член) обирається на підставі відкритого конкурсного відбору, що проводиться конкурсною комісією з проведення конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради (далі – конкурсна комісія). 

3. Для відбору незалежного члена наглядової ради створюється єдина конкурсна тісія для всіх комунальних підприємств. Конкурс по кожному підприємству проводиться конкурсною комісією окремо. 

4. Про формування конкурсної комісії та про перелік документів, які подаються кандидатами оголошується на офіційному вебсайті Лопатинської селищної ради. 

5. Кількісний та персональний склад конкурсної комісії затверджується рішенням Лопатинської селищної ради відповідно до цього порядку. До розпорядження додається автобіографія членів конкурсної комісії. Кількісний склад конкурсної комісії складає 5 осіб. 

6. До складу конкурсної комісії Лопатинська селищна рада включає уповноважених осіб від таких суб'єктів подання: 

- одна посадова особа органів місцевого самоврядування; - два депутати Лопатинської селищної ради; 

- дві уповноважені особи від громадських організацій (об'єднань) які зареєстровані не менше одного року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та громадських формувань. 

7. Очолює конкурсну комісію представник громадської організації. Голова конкурсної комісії та секретар конкурсної комісії обирається членами такої комісії шляхом голосування. 

8. Члени конкурсної комісії за поданням громадських організацій (об'єднань) повинні відповідати вимогам, встановленим для незалежних членів наглядової ради. 

9. Перелік документів для подання представників до конкурсної комісії: - від Лопатинської селищної ради - рішення ради; 

- від громадських організацій (об'єднань) — протокол засідання керівного органу організації, копія статуту громадської організації (об'єднання). До розпорядження селищного голови включаються представники громадських організації (об'єднань) які обрані за результатами жеребкування, яке проводиться робочою групою, що створюється розпорядженням селищного голови. 

Організація роботи конкурсної комісії 

10. Основною формою роботи конкурсної комісії є засідання. Засідання проводяться гласно та публічно і скликаються головою комісії, у разі необхідності. Засідання вважається правомочним, якщо на ньому присутня більше половини членів від її загального складу. 

11. Рішення конкурсної комісії приймаються простою більшістю голосів членів конкурсної комісії від загального складу комісії. 

12. Засідання конкурсної комісії є відкритими для представників засобів масової інформації та громадськості. При цьому, присутнім заборонено будь-яким чином втручатися чи перешкоджати роботі конкурсної комісії. 

13. Інформація про дату, час та місце проведення засідань конкурсної комісії оприлюднюється на офіційному вебсайті Лопатинської селищної ради не пізніше ніж за 48 годин до їх початку. 

14. Засідання конкурсної комісії, прийняті нею рішення та результати відкритого поіменного голосування оформлюються протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами конкурсної комісії. Кожен член конкурсної комісії може додати до протоколу свою окрему думку. Надана окрема думка до протоколу засідання конкурсної комісії є невід'ємною частиною такого протоколу. 

Порядок проведення конкурсу 

15. Конкурсна комісія оприлюднює оголошення про умови та строки проведення конкурсу відповідно до цього порядку, в якому обов'язково повинні міститися відомості про: 

- найменування, юридичну адресу та фактичне місцезнаходження комунального підприємства, основні напрями його діяльності; 

- строк і спосіб подання документів для участі в конкурсі; - номер телефону для довідок; - адресу електронної пошти конкурсної комісії; - вичерпний перелік необхідних документів для участі в конкурсі; - вимоги до незалежних членів наглядової ради. 

16. Особа, яка претендує на зайняття посади незалежного члена наглядової ради (далі — кандидат), подає особисто у визначений в оголошенні строк такі документи: 

1) заяву в довільній формі про участь у конкурсі з відбору незалежного члена наглядової ради, а також підтвердження, що відповідності усім вимогам до незалежних членів наглядової ради, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; 

2) копію документу, що посвідчує особу кандидата; 3) автобіографію кандидата; 4) копію документів про освіту. 

17. Секретар конкурсної комісії надає консультаційну допомогу кандидатам з питань оформлення та подання документів для участі у конкурсі. 

18. Кандидат, якому було повернуто документи через їх неправильне оформлення або подання неповного пакету документів, має право на повторне подання документів для участі у конкурсі в межах оголошеного конкурсною комісією строку подання таких документів, 

19. У разі наявності лише одного кандидата на участь у конкурсі, який відповідає вимогам до незалежних членів наглядової ради, конкурсна комісія наступного дня з моменту завершення строку на подання документів на участь у конкурсі пропонує його кандидатуру 

на затвердження до наглядової ради. В разі невідповідності кандидата вимогам, встановленим цим рішенням, конкурсна комісія оголошує новий конкурс. 

20. Відомості з документів, що подаються особами для участі в конкурсі, оприлюднюються на офіційному вебсайті селищної ради упродовж 10 робочих днів після закінчення строку подання документів на участь у конкурсі щодо кожної кандидатури (за виключенням конфеденційної інформації. 

21. Протягом 5 робочих днів із дня закінчення строку для подання конкурсних пропозицій конкурсна комісія проводить засідання, на якому розглядає документи, подані на участь у конкурсі, та проводить з кандидатами співбесіди. 

22. За результатами дослідження документів від кандидатів та проведених співбесід конкурсна комісія шляхом відкритого голосування відбирає кандидатів, які відповідають вимогам до незалежних членів наглядових рад. 

23. Секретар конкурсної комісії передає копію протоколу та рішення конкурсної комісії, яким визначено незалежних членів наглядової ради відповідному структурному підрозділу виконавчого органу Лопатинської селищної ради, до сфери управління якого належить комунальне підприємство. 

сесії 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

Затверджено        рішенням 14 сесії 8 скликання 

 Лопатинської селищної ради  

№     від 25.11.2021р.

Перелік питань, що належать до виключної компетенції наглядової ради 

комунального підприємства Лопатинської селищної ради 

 

До виключної компетенції наглядової ради комунального підприємства Лопатинської селищної ради належить: 

1. погодження проекту бізнес-плану комунального підприємства та звіту про його виконання, інвестиційної програми, розроблення якої передбачено вимогами чинного законодавства; 

2. Внесення обгрунтованих пропозицій щодо умов контракту з керівником комунального підприємства, розміру винагороди керівника, здійснення контролю за дотриманням умов контракту. 

3. погодження організаційної структури комунального підприємства, погодження пропозицій підприємства щодо внесення змін до статуту комунального підприємства; 

4. погодження рішень про вчинення правочинів, що пов'язані з придбанням товарів, робіт та послуг, сума яких перевищує 5 тисяч гривень. 

5. подання пропозицій щодо умов обрання незалежного аудитора комунального підприємства; 

6. Прийняття рішення про надання згоди на вчинення господарського зобов'язання, щодо якого є заінтересованість, і значного господарського зобов'язання, предметом якого є майно, роботи або послуги, ринкова вартість яких становить більше 10 відсотків вартості активів комунального підприємства, за даними останньої річної фінансової звітності, крім господарських зобов'язань, рішення про вчинення яких приймається відповідним суб'єктом управління об'єктами комунальної власності. Статутом комунального підприємства може бути встановлено нижче граничне значення вартості майна, робіт або послуг чи суми коштів, що є предметом господарського зобов'язання щодо вчинення якого є заінтересованість, та додаткові критерії для віднесення господарського зобов'язання до такого, щодо якого є заінтересованість, чи до значного господарського зобов'язання; 

7. подання обгрунтованих пропозицій селищному голові щодо звільнення керівника комунального підприємства та призначення особи, яка тимчасово виконуватиме повноваження керівника; 

8. забезпечення запобігання, виявлення та врегулювання конфліктів інтересів керівника підприємства та членів наглядової ради, у тому числі, за використанням майна комунального підприємства в особистих інтересах та укладенням угод з пов'язаними особами, а також інформування Лопатинської селищної ради та селищного голови про виявлені порушення; 

9. здійснення контролю за своєчасним, достовірним і повним публічним розкриттям інформації, яка підлягає оприлюдненню відповідно до вимог частини 8 статті 78 та статті 90 Господарського кодексу України, Закону України «Про доступ до публічної інформації», чинного законодавства та рішень Лопатинської селищної ради та її виконавчого комітету; 

10. внесення пропозицій щодо визначення форм контролю за фінансовогосподарською діяльністю комунального підприємства, за ефективністю управління комунальним підприємством та ефективністю управління ризиками діяльності підприємства; 

11. формування антикорупційної політики комунального підприємства та затвердження правил ділової етики; 

12. формування політики корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку; 

13. виконання рішень Лопатинської селищної ради, її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови; 

14. складення та оприлюднення щорічного звіту наглядової ради за результатами її діяльності; 

15. вирішення інших питань, що згідно із законом, статутом підприємства та цим рішенням, що належать до виключної компетенції наглядової ради. 

Наглядова рада контролює і спрямовує діяльність керівника комунального підприємства в межах, визначених цим рішенням та статутом підприємства. 

 

 

             Секретар ради                               Галина БІЛИК

 

 

 

 

 

  УКРАЇНА  

                             

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Червоноградський  РАЙОН   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

14 СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

   Р І Ш Е Н Н Я  № 6                                                 

 

Від  25  листопада  2021 року                                                      смт. Лопатин

 

Про утворення старостинських округів

Лопатинської територіальної громади.

 

   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України  та з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів  Куликів, Барилів, Увин, Волиця Барилова, Корчівка що увійшли до територіальної громади з адміністративним центром у селі Куликів; Миколаїв, Адамівка, Стирківці з адміністративним центром у селі Миколаїв; Стремільче, Сморжів, Загатка, Щуровичі, Романівка, Завидче з адміністративним центром у селі Сморжів, Лопатинська селищна  рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити на території  Лопатинської селищної  ради  три  старостинських округи:

  • Куликівський  старостинський округ з центром у с. Куликів, що складається із сіл  Куликів, Увин, Барилів, Волиця Барилова, Корчівка;
  • Миколаївський  старостинський округ з центром у с. Миколаїв, що складається із сіл Миколаїв, Адамівка, Стирківці;
  • Сморжівський старостинський округ з центром у с.Сморжів, що складається із сіл Сморжів, Стремільче, Щуровичі, Загатка, Романівка, Завидче.

2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря  селищної  ради та комісію з питань регламенту етики та захисту законних прав громадян (Антонюк Н.Ю.)

                Селищний  голова                                             Олег  МИКИТИН

 

Безымянный

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

                                                                Р І Ш Е Н Н Я   №5                

 

Від      листопада  2021 року                                                  смт. Лопатин

Про затвердження Положення про

центр надання адміністративних послуг.

З  метою забезпечення реалізації прав , свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб на території Лопатинської селищної територіальної громади, відповідно до Законів України « Про адміністраимвні послуги», «Про соціальні послуги», « Про інформацію», керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»,

Лопатинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Лопатинської селищної ради.

2.Контороль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісі. селищної ради з питань регламенту, етики, законності, захисту прав і законних інтересів громадян.( Антонюк Н.Ю.)

 

 

     Селищний голова                                       Олег МИКИТИН

 

Безымянный

УКРАЇНА   

 ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14  СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

                                                                Р І Ш Е Н Н Я                

 

Від  25   листопада   2021 року                       №                            смт. Лопатин

 

Про звіт старости  населених пунктів

Куликів, Корчівка, Барилів, Волиця Барилова, Увин.

 

         Керуючись ст.17, ст. 26, п.3 статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши в.о. керівника комунального закладу «Лопатинський центр культури та дозвілля» про роботу закладу за 2021р, Лопатинська селищна рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт старости населених пунктів Куликів, Корчівка, Барилів, Волиця Барилова, Увин   про роботу за пропрацьований період, взяти до відома (додається).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну діючу комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та туризму (А. В. Василишин)

 

 

        Селищний голова                                                   Олег МИКИТИН

 

 

Безымянный

 

  УКРАЇНА  

                             

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

14 СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

 

   Р І Ш Е Н Н Я  №                                                 

 

Від    25   листопада 2021 року                                                      смт. Лопатин

 

Про зміну місцезнаходження

фінансового відділу

Лопатинської селищної ради

 

 

            Керуючись ст.89 Цивільного кодексу України, відповідно до ст.ст.25,26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.  Змінити адресу місцезнаходження фінансового відділу Лопатинської  селищної ради Червоноградського району  Львівської  області (ЄДРПОУ 43961885).

 

  1. Фактичним місцем ведення діяльності та розташування будівлі, з якої проводиться щоденне керування діяльністю фінансового відділу Лопатинської  селищної ради, змінити  на  смт. Лопатин вул.Центральна, 15А, Червоноградського району Львівської області.

 

  1. Відомості щодо зміни місцезнаходження  внести до єдиного державного реєстру.

 

  1. Контроль за виконанням рішення  покласти на постійну комісію з питань регламенту, етики, законності, захисту прав та законних інтересів громадян (Н.Ю.Антонюк).

 

     Селищний голова                                                Олег МИКИТИН 

   

                                                                                                                     ПРОЄКТ

 

  УКРАЇНА  

                             

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ  РАЙОН   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

14 СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

   Р І Ш Е Н Н Я  № 10                                                

 

Від   25 листопада  2021 року                                                      смт. Лопатин

 

Про зміну місцезнаходження

та внесення змін у статут Комунального закладу

«Лопатинський центр соціального захисту та

надання соціальних послуг»

 

Керуючись ст.ст. 26, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі ст. 24 та п. 6-1, розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Верховної Ради України №807-ІХ від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 718-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Львівської області», на основі рішень Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області № 2 від 17.09.2021 року та № 24 від 02.11.2021 року, з метою приведення статуту КЗ «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг» у відповідність із чинним законодавством, Лопатинська селищна рада,

ВИРІШИЛА:
1. Змінити засновника КЗ «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг», а саме: Лопатинську селищну раду Радехівського району Львівської області (ЄДРПОУ – 04369819) на Лопатинську селищну раду Червоноградського району Львівської області (ЄДРПОУ – 04369819).

2. Залишити закладу найменування: комунальний заклад «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг».

3. Змінити місцезнаходження КЗ «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг» на 80261, Львівська область, Червоноградський район, смт.Лопатин, вул. Центральна, 15а.

4. Внести відповідні зміни у статут (додається).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань етики, законності та захисту законних прав громадян (Н. Антонюк).

 

Селищний голова                                             Олег МИКИТИН

 

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 рішенням  14  сесії  8 скликання

                                                                                 Лопатинської селищної ради

                                                                                 №  10  від 25.11.2021року

 

 

 

СТАТУТ

Комунального закладу

 

“Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг”

 

(нова редакція)

 

 

 

 

 

смт.Лопатин

2021

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Комунальний заклад «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг» (далі - Центр) є комунальною, спеціалізованою установою соціального захисту населення.

1.2. Засновником Центру є Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області (далі - Засновник).

1.3. Центр, створений відповідно до чинного законодавства, є бюджетною не прибутковою установою, основною метою якої не є одержання прибутку.

1.4. Повне найменування установи - Комунальний заклад «Лопатинський центр соціального захисту та надання соціальних послуг».

1.5. Скорочене найменування установи - КЗ «Лопатинський ЦСЗ та СП».

1.6. Місцезнаходження Центру: 80261, Львівська область, Червоноградський район, смт.Лопатин, вул. Центральна, 15а.

Центр утворюється селищною радою, підзвітний і підконтрольний селищній раді, підпорядкований виконавчому комітету селищної ради.

1.7. Центр керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, указами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики, рішеннями селищної ради і виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, нормативними актами Департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, наказами відділу соціального захисту населення Червоноградської РДА, іншими нормативними актами з питань, що регулюють його діяльність та цим статутом.

1.8. Центр утворюється за наявності необхідної матеріально - технічної бази, зокрема приміщень, що відповідають будівельним, технічним, санітарно-гігієнічним нормам, вимогам пожежної безпеки та іншим нормам відповідно до законодавства.

1.9. Організаційно-методичне забезпечення Центру та контроль за додержанням законодавства про надання соціальних послуг в установленому порядку здійснює Лопатинська селищна рада Червоноградського району Львівської області.

З питань діяльності Центру, Лопатинська селищна рада взаємодіє з Департаментом соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

Для забезпечення реалізації соціальної політики щодо надання соціальних послуг, Центр взаємодіє із структурними підрозділами селищної ради, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності.

1.10. Центр несе відповідальність за своїми зобов'язаннями відповідно до вимог законодавства.

Заклад не несе відповідальності за зобов'язаннями Засновника. Засновник не несе відповідальності за зобов'язаннями Центру, крім випадків, встановлених законодавством.

1.11. Перевірка роботи та контроль за організацією діяльності, пов'язаної із наданням соціальних послуг, відділів Центру, ревізія фінансово - господарської діяльності проводяться відповідно до законодавства України.

1.12. Відносини Центру у всіх сферах господарської діяльності з іншими підприємствами, установами, організаціями та громадянами здійснюються на підставі укладених договорів.

1.13. Статут, кошторис доходів та видатків, структура і фонд оплати праці працівників Центру, затверджуються сесією Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області.

1.14. Штатний розпис затверджується сесією Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області;

1.15. Умови оплати праці працівників Центру та штатна чисельність визначаються відповідно до законодавства з питань оплати праці, норм часу, чисельності та типового штатного нормативу чисельності працівників, що затверджуються наказами Мінсоцполітики.

1.16. Для надання соціальних послуг Центр має право залучати на договірних засадах інші підприємства, установи, організації та фізичних осіб, зокрема волонтерів.

1.17. Центр має право в установленому порядку отримувати гуманітарну та благодійну допомогу, в тому числі із-за кордону, яка використовується для надання допомоги громадянам, які обслуговуються, та поліпшення матеріаль-но-технічної бази Центру.

1.18. Центр має право сприяти тимчасовій реєстрації місця перебування самот-ніх непрацездатних бездомних громадян похилого віку, або інвалідів за юридичною адресою Центру з метою подальшого оформлення їх до будинку - інтернату.

1.19. Центр через свої відділи сприяє відновленню документів самотнім  непрацездатним громадянам з метою:

-        оформлення до будинку - інтернату;

-        встановлення групи інвалідності;

-        отримання пенсії.

1.20. Центр забороняє розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску),членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

1.21 .Установчі документи Центру передбачають, що доходи використовуються виключно для фінансування видатків на утримання даного Центру, реалізації мети (цілей, завдань), та напрямів діяльності, визначених установчими  документами Центру.

 

2.УПРАВЛІННЯ ЦЕНТРУ

2.1. Центр очолює директор, який призначається на посаду на конкурсних засадах та контрактній основі, звільняється з посади розпорядженням голови Лопатинської селищної ради.

2.2. Посаду директора Центру може займати особа, яка має вищу освіту (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки.

2.3. Директор Центру:

2.3.1. організовує роботу Центру, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Центр завдань, забезпечує проведення моніторингу та оцінку якості соціальних послуг, визначає ступінь відповідальності працівників;

2.3.2. при виконанні покладених завдань діє від імені Центру і представляє без доручення інтереси Центру в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях та судах;

2.3.3. подає на сесію Лопатинської селищної ради пропозиції щодо внесення змін до Статуту, штатного розпису, структури, кошторису витрат Центру;

2.3.4. при наявності координує діяльність відділів Центру, затверджує посадові інструкції працівників Центру.

2.3.5. у порядку, встановленому законодавством України, застосовує заохочення, дисциплінарні стягнення та заходи дисциплінарного впливу до працівників;

2.3.6. розглядає в установленому порядку звернення, заяви та скарги юридичних та фізичних осіб з питань своєї діяльності та вживає заходи для усунення причин, що призвели до порушення їх 'законних прав та інтересів; проводить особистий прийом громадян;

2.3.7. встановлює правила поведінки осіб, які отримують послуги у Центрі;

2.3.8. забезпечує через комплекс організаційних заходів функціонування системи управління охороною праці.

2.4. Накази директора Центру, рішення, доручення та усні розпорядження, що відповідають законодавству, є обов'язковими для виконання всіма працівниками Центру.

 

З. МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

3.1. Центр утворюється для надання соціальних послуг громадянам, що проживають на території Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області об’єднаної територіальної громади.

3.2. Центр провадить свою діяльність відповідно до критеріїв діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги, на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності,  комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.

3.3. У разі необхідності у Центрі можуть створюватись підрозділи, діяльність яких спрямована на надання соціальних послуг громадянам Лопатинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

3.4 Положення про відділи Центру затверджуються виконкомом Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області відповідно до пропозицій директора;

3.5. На надання соціальних послуг Центру мають право:

3.5.1. одинокі громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

3.5.2. громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей - інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів);

3.5.3. діти, сім’ї та особи, що перебувають у складних життєвих обставинах, які об’єктивно порушують їх нормальну життєдіяльність, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно, а саме:

діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи які взяли на

виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

жінки, які народили дитину та мають намір відмовитись від неї;

сім’ї внутрішньо переміщених осіб;

сім’ї учасників антитерористичної операції;

сім’ї (особи), які постраждали від насилля та торгівлі людьми;

особи з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (від 18

до 23 років);

особи, які відбувають покарання без позбавлення волі, звільнились з місць

позбавлення волі та неповнолітні, які перебувають на обліку в ювенальній

превенції Відділення  поліції №1 Червоноградського  ВП ГУ НП

України у Львівській області;

особи, які мають нарко-алкозалежність;

діти та особи з функціональними обмеженнями;

Виходячи з конкретних обставин, на підставі рішення виконавчого комітету селищної ради можуть бути прийняті і інші громадяни.

3.6.   Основними завданнями Центру є :

3.6.1. визначення потреб населення Лопатинської селищної ради об’єднаної територіальної громади у соціальних послугах;

3.6.2. виявлення громадян, зазначених у пункті 3.5. цього Статуту, формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

3.6.3. забезпечення якісного надання соціальних послуг;

3.6.4. установлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує Центр, з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам.

3.6.5. визначення індивідуальних потреб дітей, сімей (осіб) у соціальних послугах та соціальній підтримці;

3.6.6. здійснення соціального супроводу дітей, сімей (осіб), які потрапили у складні життєві обставини і потребують сторонньої допомоги, в.т.ч. надання їм допомоги в оформленні документів для призначення усіх видів соціальної підтримки та послуг у сфері соціального захисту населення;

3.6.7. організація надання соціальних та реабілітаційних послуг дітям, сім’ям (особам), які опинились у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

3.6.8. проведення роботи щодо попередження соціального сирітства (з метою повернення дітей до біологічних сімей із закладів державного утримання);

3.6.9. пошук кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, попередня робота з кандидатами, сприяння у підготовці пакету документів та направлення для проходження навчання;

3.6.10. супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів, піклувальників;

3.6.11. робота з надання благодійної (гуманітарної) допомоги для дітей з багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей, дітей, які виховуються одним з батьків, сімей учасників АТО, внутрішньо переміщеним особам та дітям з особливими потребами;

3.6.12. соціально - профілактична робота (щодо формування здорового способу життя, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, попередження сімейного неблагополуччя, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, формування свідомого батьківства, розвиток волонтерського руху);

3.6.13. ведення обліку бездомних осіб;

3.6.14. розроблення та здійснення галузевих і регіональних програм поліпшення становища сімей та дітей, вирішення інших питань у сфері охорони дитинства;

3.6.15. організація роботи щодо запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

3.6.16. надання дитині та особам, які піклуються про неї, необхідної допомоги у запобіганні та виявленні випадків жорстокого поводження з дитиною;

3.6.17. тимчасове влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків, дітей-біженців і дітей, які потребують додаткового або тимчасового захисту, розлучених із сім’ями;

3.6.18. проведення заходів щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання;

3.6.19. сприяння усиновленню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ведення обліку кандидатів в усиновлювачі;

3.6.20. вжиття заходів щодо захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

3.6.21. забезпечення представництва інтересів дітей у суді;

3.6.22. забезпечення підготовки рішення органу опіки та піклування про негайне відібрання дитини (в разі виникнення загрози життю та здоров'ю дитини) та забезпечує його виконання і встановлення статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

3.6.23. визначення органами опіки та піклування одного з батьків, який проживає окремо, у вихованні дитини виходячи з її інтересів (в разі, коли батьки не можуть дійти згоди щодо такої участі);

3.7.   Центр надає такі послуги:

3.7.1. соціально-побутові - забезпечення продуктами харчування, м'яким та твердим інвентарем, гарячим харчуванням, засобами здійснення соціально-побутового патронажу, виклик лікаря, придбання та доставка медикаментів, ремонт одягу, прання одягу тощо;

3.7.2 психологічні послуги - надання консультацій з питань психологічного здоров'я та поліпшення відносин з оточуючим соціальним середовищем, застосування психодіагностики, спрямованої на вивчення соціально-психологічних характеристик особистості, з метою її психологічної корекції або психологічної реабілітації, надання методичних порад;

3.7.3 соціально-медичні послуги - консультації щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів, збереження, підтримка здоров'я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів, працетерапія;

3.7.4 інформаційні послуги - надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації (довідкові послуги), розповсюдження просвітницьких і культурно-освітніх знань (просвітницькі послуги), поширення об'єктивної інформації про споживчі властивості та види соціальних послуг;

3.7.5 інші соціальні послуги, перелік, умови та порядок надання яких визначає у разі потреби Засновник.

3.8.   Центр         забезпечує безоплатне в        обсягах,     визначених         державними стандартами, надання соціальних послуг:      

3.8.1. громадянам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

3.8.2. громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів).

3.8.3. сім’ям, дітям та молодим особам, які опинились в складних життєвихобставинах та не в змозі їх самостійно подолати, які є клієнтами відділу у справах дітей та сім’ї, обліку бездомних громадян.

3.8.4. дітям та особам з функціональними обмеженнями, які обслуговуються відділом соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

3.9. Центр може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей), визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 12 "Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку" та цим переліком:

3.9.1. громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

Центр має право проводити корегування тарифів на платні соціальні послуги у разі зміни їх складових у поточному році.Кошти, що надходять від надання платних соціальних послуг, використовуються в установленому законодавством порядку.Центр (у межах наявних можливостей) може надавати соціальні послуги в обсягах, визначених державними стандартами соціальних послуг, із встановленням диференційованої плати відповідно до законодавства.Соціальні послуги понад обсяги, визначені державними стандартами соціальних послуг, надаються за плату.

3.10. У виняткових випадках громадяни, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, можуть звільнятися від плати за надання соціальних послуг в відділах Центру в разі, коли такі рідні належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку, є особами похилого віку, визнані інвалідами у встановленому порядку, залежні від психоактивних речовин, алкоголю, перебувають у місцях позбавлення волі, тощо.

3.11. Виконавчий комітет Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області, може приймати, як виняток, рішення про звільнення таких громадян від плати за надання соціальних послуг.

         В такому разі видатки, пов'язані із наданням соціальних послуг громадян, передбачаються в кошторисі центру за рахунок додаткових коштів місцевого бюджету.

 

4.УМОВИ ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

4.1. Для надання соціальних послуг у відділі соціальної допомоги вдома громадяни, зазначені у пункті 3.5.1, 3.5.2 цього Статуту, подають письмову заяву на ім’я директора Центру, який в триденний строк після її надходження, надсилає запит до закладу охорони здоров'я за місцем проживання громадянина для одержання медичного висновку про його здатність до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі (далі - медичний висновок), до відповідного підприємства, установи, організації, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, або працівника виконавчого органу місцевого самоврядування за місцем реєстрації громадянина для отримання довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб і до територіального органу ДФС для отримання довідки про доходи громадянина (у разі потреби).

   З метою встановлення наявності (відсутності) обтяжень речових прав на нерухоме майно, а також наявності (відсутності) укладених договорів довічного утримання (догляду) громадян, зазначених в пунктах 3.5.1, 3.5.2, в триденний строк директор Центру отримує інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) шляхом безпосереднього доступу до нього та долучає її до заяви громадянина.

 У п’ятиденний строк після надходження запиту відповідні суб’єкти, надають медичний висновок, довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, довідку про доходи громадянина (у разі потреби) Центру, який в одноденний строк після їх надходження, приймає рішення про надання, або відмову в наданні соціальних послуг. Складається картка індивідуальних потреб громадянина у наданні соціальних послуг, визначається їх зміст, уточнюється обсяг, складається план їх надання, укладається договір про надання соціальних послуг та приймається рішення про необхідність надання соціальних послуг, про що видається наказ.

Документи у відділі соціальної допомоги вдома, що містяться в особовій справі громадянина (крім заяви), поновлюються Центром щороку, шляхом надіслання відповідних запитів.

Надання відділами Центру внутрішньо переміщеним особам соціальних послуг здійснюється невідкладно. Особова справа формується на підставі документа, що посвідчує особу, та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

4.2. У разі потреби та за згодою громадян, проводиться обстеження матеріально - побутових умов їх проживання.Форми заяви, медичного висновку, договору про надання соціальних послуг, карти визначення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, акту обстеження матеріально-побутових умов, журналу обліку громадян, яких обслуговує Центр, затверджує Мінсоцполітики в установленому порядку.

4.3. На кожного громадянина, якого обслуговує Центр, ведеться особова справа. Формування, облік та зберігання особової справи здійснюється у відділі, який обслуговує громадянина постійно.

4.4. У разі коли громадянин, який потребує надання соціальних послуг, за віком або за станом здоров'я неспроможний самостійно прийняти рішення про необхідність їх надання, таке рішення може прийняти опікун чи піклувальник.

4.5. Медичними протипоказаннями для надання соціальних послуг громадян є наявність у них інфекційних захворювань, залежності від психоактивних речовин, алкоголю, психічних захворювань, що потребують перебування на спеціальному диспансерному обліку.

4.6. Надання соціальних послуг громадянам, зазначених у пункті 3.5.1, 3.5.2 цього Статуту, відділами Центру припиняється за письмовим повідомленням громадян у разі:

4.6.1. поліпшення стану здоров'я, виходу із складних життєвих обставин, в результаті чого громадянин втрачає потребу в наданні соціальних послуг;

4.6.2. виявлення у громадянина, якого безоплатно обслуговує Центр, працездатних рідних (батьків, дітей, чоловіка, дружини) або осіб, які відповідно до законодавства повинні забезпечити йому догляд і допомогу, або осіб, з якими укладено договір довічного утримання (догляду);

4.6.3. направлення громадянина до будинку-інтернату для громадян похилоговіку, пансіонату, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів та інших закладів постійного проживання;

4.6.4. зміни місця проживання;

4.6.5. поліпшення матеріально-побутових умов, у результаті якого громадянин не потребує соціально-економічних послуг (для громадян, які потребували надання цих послуг у відділенні організації надання адресної натуральної допомоги);

4.6.6. грубого, принизливого ставлення громадянина до соціальних працівників, соціальних робітників та інших працівників Центру;

4.6.7. порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо);

4.6.8. систематичного перебування в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння;

4.6.9. виявлення медичних протипоказань для надання соціальних послуг Центром;

4.6.10. надання громадянинові соціальних послуг фізичною особою, якій призначено грошову компенсацію у встановленому законодавством порядку;

4.6.11. у разі смерті громадянина надання соціальних послуг припиняється на підставі доповідної записки соціального робітника та копії свідоцтва про смерть;

4.6.12. відмови отримувача соціальних послуг або його законного представника від отримання соціальних послуг;

4.6.13. невиконання громадянином без поважних причин вимог щодо отримання соціальної послуги з догляду вдома після письмового попередження про припинення чи обмеження її надання або після обмеження надання такої послуги;

4.6.14. припинення діяльності Центру.

    В такому разі, відділ соціального захисту населення селищної ради вживає заходів до забезпечення надання соціальних послуг особам, які їх отримували в цьому Центрі (розглядає питання щодо можливості надання соціальних послуг громадськими організаціями, фізичною особою, якій призначається щомісячна компенсаційна виплата відповідно до законодавства, тощо).

Завершення соціального супроводу дітей, сімей (осіб) відділом у справах дітей та сім’ї, обліку бездомних громадян припиняється у разі:      1) досягнення позитивного результату соціального супроводу;   2) письмової відмови отримувача соціальних послуг від їх надання;     3) систематичного нездійснення отримувачем соціальних послуг без поважних причин заходів, передбачених планом соціального супроводу.

4.7. Про припинення надання соціальних послуг громадянина видається наказ, на підставі якого вноситься інформація до електронної бази даних і робиться позначка в журналі обліку та в особовій справі із зазначенням дати припинення за підписом завідувача відділ, яке обслуговувало громадянина.

4.8. Працівники Центру, які здійснюють надання соціальних послуг, зобов'язані сумлінно ставитися до виконання своїх обов'язків, поважати гідність громадян, не допускати негуманних і дискримінаційних дій щодо громадян, яких вони обслуговують, зберігати в таємниці інформацію, отриману під час виконання своїх службових обов'язків, а також інформацію, що може бути використана проти зазначених громадян.

4.9. Більш детальний перелік, умови та порядок надання соціальних послуг відділами Центру визначаються в положеннях про ці відділи.

 

5. МАЙНО ЦЕНТРУ

5.1. Майно Центру є комунальною власністю Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області і закріплюється за Центром на правах оперативного управління.

5.2. Майно Центру становлять основні фонди і інші необоротні активи, а також

інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі Центру.

5.3. Джерелом формування майна Центру є:

5.3.1. бюджетні кошти та капітальні вкладення;

5.3.2. грошові та матеріальні внески Засновника;

5.3.3. кошти та майно, що надходять безоплатно від фізичних та юридичних осіб, безповоротна допомога, гуманітарна допомога, добровільні пожертви, благодійні внески організацій, підприємств, фондів, громадян;

5.3.4. власні надходження від надання платних послуг, надання яких передбачено чинним законодавством України;

5.3.5. інше майно придбане на підставах, не заборонених законодавством України.

Центр володіє і користується цим майном згідно з діючим законодавством і даним Статутом, розпоряджається за погодженням з Лопатинською селищною радою.

Доходи (прибутки) або їх частина не можуть розподілятися серед засновників (учасників), працівників Центру (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органу управління та інших пов’язаних з ними осіб.

5.4.Основні фонди Центру не можуть бути предметом безоплатного користування, застави, внеском до статутного фонду інших юридичних осіб та не можуть бути продані, передані, або відчужені у будь-який спосіб без згоди Засновника.

5.5. Відчуження майна Центру здійснюється за дозволом селищної ради у порядку, встановленому чинним законодавством України.

5.6. Селищна рада здійснює контроль за використанням і збереженням майна, переданого в безоплатне постійне користування з правом володіння Центру.

5.7. Питання оренди Центру будинків, приміщень, споруд, устаткування, землі регулюється законодавством України, рішеннями селищної ради, її виконавчого комітету.

5.8.Збитки, заподіяні Центром в результаті порушення його майнових прав громадянами та юридичними особами, відшкодовуються Центром у порядку, встановленому законодавством України.

6. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЦЕНТРУ

6.1 .Центр має право:

6.1.1 .Самостійно планувати свою діяльність згідно з метою та предметом діяльності Центру.

6.1.2. Визначати основні напрямки розвитку Центру відповідно до комплекснихі цільових програм з питань, що входять до компетенції Центру, подавати їх на затвердження уповноваженому органу.

6.1.3. Укладати угоди з підприємствами, установами та організаціями в Україні та за її межами для виконання статутних завдань відповідно до законодавства України. Організовувати свою діяльність із забезпечення укладених договорів.

6.1.4. Набувати необхідні матеріальні ресурси у підприємств, організацій, установ чи фізичних осіб.

6.1.5.Залучати підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, до роботи з питань, що входять до компетенції Центру.

6.1.6.Надавати соціальні послуги згідно з чинним законодавством, у тому числі: соціально-побутові, психологічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, інформаційні та інші.

6.2. Обов'язки Центру

6.2.1 .Утримувати в належному стані та здійснювати своєчасний ремонт основних фондів, устаткування, технічного обладнання.

6.2.2.Забезпечувати своєчасні розрахунки за фінансовими зобов'язаннями.

6.2.3.Забезпечувати належний санітарно-гігієнічний і протипожежний стан Центру.

6.2.4. Забезпечувати дотримання законодавства про працю, правила і норми охорони праці, техніки безпеки.

6.2.5. Забезпечувати подання відповідним органам фінансових і статистичних звітів у строки, встановлені законодавством України.

6.2.6. Вести діловодство, статистичну звітність та архівну справу відповідно до законодавства України.

6.2.7. Розглядати в установленому порядку звернення, заяви та скарги юридичних та фізичних осіб з питань своєї діяльності та вживати заходи для усунення причин, що призвели до порушення їх законних прав та інтересів.

6.2.8. Здійснювати бухгалтерський облік відповідно до законодавства України.

6.2.9.Інформувати відділ соціального захисту населення селищної ради про результати діяльності у визначені строки, на вимогу депутатів селищної ради звітувати про свою роботу на пленарних засіданнях.

7. ФІНАНСОВА ТА ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

7.1. Фінансово - господарська діяльність Центру здійснюється відповідно до виділених бюджетних асигнувань, штатного розпису за рахунок бюджету Лопатинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

7.2. Центр утримується за рахунок видатків місцевого бюджету на соціальний захист населення, інших надходжень, у тому числі від діяльності його відділів, від надання платних соціальних послуг, а також благодійних коштів громадян, підприємств, установ та організацій.

7.3. Центр витрачає кошти за умови суворого дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та забезпечення максимальної економії матеріальних цінностей і коштів. Додаткові кошти використовуються на розвиток матеріально-технічної бази Центру, рішення соціальних питань трудового колективу відповідно до чинного законодавства.

7.4. Відносини Центру у всіх сферах господарської діяльності з іншими підприємствами, установами, організаціями та громадянами здійснюються в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

8. ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ ДО СТАТУТУ

8.1. Зміни та доповнення до статуту Центру затверджуються рішенням селищної ради і підлягають державній реєстрації.

 

9. КОМПЕТЕНЦІЯ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ.

9.1. На всіх працівників Центру поширюється норми діючого трудового законодавства України.

9.2. Трудовий колектив Центру

9.2.1. розглядає і погоджує проекти колективного договору;

9.2.2.визначає орган, що відстоює інтереси трудового колективу (профспілковий комітет, рада трудового колективу, інші);

9.2.3. розглядає, разом з Засновником, зміни і доповнення, внесені в Статут Центру;

9.2.4.здійснює інші функції відповідно до законодавства в колективному договору.

9.3.  Колективний договір підписується між адміністрацією Центру

і трудовим колективом, регулює виробничі, трудові й економічні відносини.

 

10. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

10.1 .Припинення діяльності Центру може здійснюватися шляхом його ліквідації або реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення).

10.2.Ліквідація і реорганізація Центру відбувається за рішенням Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області.

 Центр може бути ліквідованим:

10.2.1. за рішенням Лопатинської селищної ради Червоноградського району Львівської області;

10.2.2. на підставі рішення суду;

10.2.3. на інших підставах, передбачених законодавством України.

10.3. Центр вважається реорганізованим чи ліквідованим з моменту виключення його з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

10.4. Ліквідація Центру здійснюється ліквідаційною комісією, утвореною засновником відповідно до чинного законодавства.

10.5. У разі припинення-г діяльності Центру (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) всі його активи передаються одній або декільком неприбутковим організаціям відповідного виду діяльності або зараховуються до доходу бюджету .

10.6. При реорганізації Центру, здійсненої в порядку, передбаченому законом, права й обов'язки Центру переходять до правонаступників.

10.7. Після ліквідації Центру документи здаються в селищний архів.

 

11.  ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Цей статут набирає чинності з моменту його державної реєстрації відповідно до чинного законодавства України.

Зміни та доповнення до статуту вносяться в порядку, визначеному чинним законодавством України, та набувають юридичної сили з моменту їх державної реєстрації.

 

 

                   Селищний голова                                             Олег МИКИТИН         

 

                                                                                                                    ПРОЄКТ

 

  УКРАЇНА  

                             

     ЛОПАТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКИЙ  РАЙОН   ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

14 СЕСІЯ    8  СКЛИКАННЯ

   Р І Ш Е Н Н Я  № 11                                               

 

Від   25 листопада  2021 року                                                      смт. Лопатин

 

Про перейменування Сморжівського

дошкільного навчального закладу села Сморжів  на заклад

дошкільної освіти с.Сморжів Лопатинської селищної

ради Червоноградського району Львівської області та

затвердження Статуту в новій редакції.

 

Відповідно до ст.16, 25, 26, 32, 59, 60 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про дошкільну освіту», Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з метою приведення у відповідність до чинного законодавства установчих документів закладу освіти, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту ( голова Василишин А.В.)

Лопатинська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати Сморжівський дошкільний навчальний заклад Радехівського району Львівської області на заклад дошкільної освіти с.Сморжів Червоноградського району Львівської області.
  2. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти с.Сморжів Червоноградського району Львівської області у новій редакції (додається).
  3. Уповноважити директора закладу дошкільної освіти с.Сморжів  Подолянчук Ольгу Михайлівну, звернутись до державного реєстратора для подачі документів для внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-гуманітарного розвитку територій, інформаційного забезпечення, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та туризму (Василишин А.В.)

 

 

 

   Селищний голова                                      Олег МИКИТИН

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь